• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Andrejko, je to XS,t o je pravda, byla posledni, nebylo nad cim vahat...potrebuju radu, jsou tyhle boty k tomu jako ok??
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27138018&tab=2

ja rada barvicky moooooc
29. bře 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi,boty su super a pozerma,ze mame rovnaku velkost :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
andrei dik,len ona tu takto pobehuje cely den,popripade si nasadi hasicksu masku
29. bře 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenrie ja jsem prcek, ale vazim vic jak ty :slight_smile:
29. bře 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - já myslím že botky k tomu čupr :slight_smile: jsou pěkný :slight_smile:
Taky si chci koupit nějaký tenisky. Loni se mi zalíbili hrozně jedny Pumy bílo tyrkysové, ale už neměli mojí vel. :unamused: jsem odcházela z obchodu zklamaná :confounded:
29. bře 2010 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted akorat nevim, jakou vel. si objednat sakra....budu si je muset jit vyzkouset nekam do kramu
29. bře 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolko cm mas kristi?ja 165
29. bře 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
164 :slight_smile:
29. bře 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak si na tom ako ja,1cm hore-dole,len ta moja vha je des :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kedysi som vazila normalne 54-55kg ale po porodoch a kojeni nie a nie nabrat spat :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a pritom ,nie jem ale zerem :angry: :angry: :angry: :angry: kristi inac aj ja chcem lacoste botasky,sice take na lepenie ale somsa do lacoste zamilovala,mala ma jedny od kamosky a som spokojna...a s tou miss sixty nemate nikto skusenost???
29. bře 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam tedka mezi 50-51kg, s 54 se citim uz jako oplacana :sweat_smile:

od Miss Sixty nic nemam, ale veci maji krasny
29. bře 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moja vaha teraz je 47 :frowning2: a neviem ako pribrat ,no ja som sa s tymi 54kilami citila presne akurat ale to pri tomto style nikdy opat nedosiahnem :frowning2: ved to ,ze miss sixty maju krasne trika jedna pani na mmb ma ale sa neviem rozhodnut
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=4&user=57561
29. bře 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neserte mě s těma velikostma :slight_smile: jako xs jsem neměla od narození :slight_smile:

jinak jsme dneska byli u doktorky s těma pleškama, ta se koukla a řekla, že máme vydržet 2-3 měsíce, možná klidně i přes prázdniny (pokud se to nebude nějak horšit) a uvidíme...neposlala nás zatím nikam, pak prý případně na endokrinologii...ale mluvila jsem dneska se svojí ségrou a Karolínka (její dcerka) to prý měla taky ,když byla maličká), prý plešky jako pětikačky... tak snad to bude opravdu jen takový :wink:
29. bře 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ! Dítko ve školce, zapnutá pračka, kávička :slight_smile: Pak bych chtěla umýt aspoň 1 okno :sweat_smile: tak snad se dokopu :grinning:
30. bře 2010 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOri, neblbni s oknama, dyk jsi tehotna :wink:

ja mam taky kavicku a pak me ceka UP, to zase bude zazitek
30. bře 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
good morning :wink:

Mori škoda že bydlíš tak daleko, ty s tou svou uklízecí mánií bys zvládla i dvě domácnosti :grinning: bych tě sem tam zneužila :grinning:
Dej sinohy hore a na okno prď!

Dneska jdem zas do těch Zpívánek, jestli tam hoši ukážou zas takovej bojkot, tak se na to asi vyprdnem.. :unamused:

Kristi bundička pěkná, i botky.
Já si včera udělala taky radost, koupila jsem si plavečkyyy... :wink:
30. bře 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nic, jsem si nějak nevšimla, kolik je už hodin a kluci se taky nějak nechtěj zvedat, tak jsem ty zpívánky dneska zrušila a půjdem jen ven a v poledne máme doktorku, očkování na tu klíšťovku, to je dostatečný program na dopoledne...
30. bře 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou vespolek :slight_smile:

Já dnes zase mám návštěvní den, čekám nejméně 3 lidi :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mě se taááák nechce uklízet. Asi se vymluvím na nemoc a řeknu, že jsem jako těžce nemocná a nemohla jsem pracovat, že tady byl včer avečer ještě pořádek a dnes ráno to stačil Mára rozházet atd., však to znáte ty výmluvy, ne? :grinning: Akorát Mori to na 100% nezná :grinning:
30. bře 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky si jako nemyslete že já tu mám furt našůrováno, to jako ani náhodou :grinning: já vše dělám, když je to jako nutnost :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já než se dokopu k domácí činnosti, tak to taky není hned :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori jo jo joooo, prosím tě, nám je to jasný! My víme, že bereš lux až když ti skrz kamínky, písek a hlínu není vidět na koberec a na okno nalítneš až když ta špína nejde seškrábnout škrabkou na sníh :grinning: :grinning: Fuj s takovýma bordelářama, jako jste vy! :grinning: :sunglasses: :grinning:

Andrej - to je aspon přístup! :grinning: A jak ti je, už lepší? a Co Sámer? :wink:

tenhle týden čekám vydatnou poštu pro kluky, má dojít něco málo z toho nextu, pak tenisky, bundy a helmy na kolo. tak jsem celá zvědavá..
30. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no schválně holky, jak často asi tak myjete okna ? Já tak 2x do roka :stuck_out_tongue_closed_eyes: v kuchyni teda trošku častěji, páč tam nemám záclonu a Kája to věčně patlá. Tady jsou okna tak děsný, že ani rámy nejde mejt, jak se loupou, tak na to vcelku dlabu. Už aby byla plastová okna ! Náš panelák se právě prodává, brzo byudeme mít byty v OV, tak se už snad taky brzo dočkáme

okno v obýváku hotové, pověšené prádlo na balkoně a pokračování zas jindy :wink:
Vypadá to, že bude dnes opravdu hezky, slunko svítí :slight_smile:
30. bře 2010 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, hihi :grinning: , tos vystihla přesně :wink: Jo Sámer je ok, je to blázen...po kom asi? :grinning:
30. bře 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík :slight_smile:

Kristi já taky dneska byla na UP zase jdu 19.5. :grinning: jsem tam byla asi dvě minuty :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to čeká za týden, návštěva Úp. kristi nechodíš tam nějak často? tys chytla nějakou poctivou úřednici, ne?

KLuci jsou naočkování, zvládli to v pohodičce :slight_smile: Akorát musím vymyslet nějakej easy program na odpo, aby se trochu šetřili..
30. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre rano holky :slight_smile:
u nas bordel jak u cikanu, absolutne to neresim, delam jen to co je nutne, peru jen kdyz vazne musim (vcera mela Samule jednu ruzovou a druhou bilou ponozku protoze jsem uz nic jinyho nemohla najit) takze dnes peru, pak musim jit koupit mydlo a ustni vodu a zbytek dne se budeme valet u televize, protoze venku leje jak z konve :sunglasses:
30. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti u nás je to podobný s tím nepořádkem :slight_smile: ale ty máš omluvenku jsi těhu :grinning:
30. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
jajha,ze okna-nenavidim ich :grinning: prave som sa zmohla na jedno,ja ked,tak takto po jednom a aj to mu cely cas nadavam :grinning: inak umyvam tiez tak 2 krat do roka,no,zislo by sa aj viac,ale fakt sa mi to nechce...az ked su uz total nepriehladne :grinning:
u nas je dneska krasne okolo 20 stup nov,slnecno ale hnusny silny vietor fuci-je teply ale silny dost,stale nieco,do kelu ked je koooonecne teplo,tak zas musi fujacit,to je hruza..ja uz chcem letoooooo
30. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky .. ja okna nemyju .... absolutne nevidim duvod proc bych mela. Kdyz to je upatlany tak na to striknu windex, setru papirem a hotovo. :sweat_smile: ted uz tady vazne budu za prase :grinning:
30. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
i kdyz teda ... ted jsem si uvedomila, ze ty hruzy v sun roomu myju .. musim, pac nas milovanej pejsek je vzdycky upatla blatem .. no takze az zase bude teplo, budu to muset zvenku vzit hadici nebo neco
30. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako, peti,nemysli si ze sa s tym neviem ako zvlast kaslem,pretrem navlhcenou handrou,nastriekam prostriedkom a vylestim-to je chvilka a utriem ramy ale co ma fakt sere su tie zaluzie,.najradsej by som to vyhodila :angry:
30. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo saku, tak zaluzie ja nevedu, protoze umyvat to je utrpeni, mame zaclony a rolety a hotovo.

Hele holky, ja vim, ze se to tady uz nekdy urcite probiralo, ale ma nekterej z hosanu obrizku? Aaron trva na obrizce, mne je to celkem jedno, jen teda nevim no, vim, ze v cechach se to nedela :unamused:
30. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame
30. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek