• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ale teda nie preto zeby som to chcela,mal vrodenu fimozu,takze musel :pensive:
30. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak kdyby nemusel, tak by jste mu to nedali udelat ze?
30. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
urco nie,tak ale zas u vas to robia hned v porodke myslim,nie? to len smyknu a je..on uz bol vacsi,takze to bola normos operacia pod narkozou aj so sitim....zazitok na hovado :confounded:
30. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, chudak, tady to delaji hned par hodin po porodu
30. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
30. bře 2010 v 15:10 • zuzanocka
haha zuzanocka ... no radsi mlcim :grinning:
30. bře 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
co psala zuzanocka, že je to už smazaný?

Peti tady to asi nikdo kromě Kika nemá.. ALe u vás je to jinak, holt jaký kraj takový mrav :wink:
30. bře 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale prosim te petice proti cenzurovani profilovych fotek, jsem ji tam napsala, ze pokud se ji pravidla tehle free stranek nelibi, tak at si jde najit jine forum. Tak se do me pustila, ze to je petice pro lidi co jsou pro a ze teda tam nemam co psat kdyz jsem proti :grinning: asi ji to tema uz smazli, protoze to nemuzu najit.

no jo, prave si rikam, ze pokud to teda bude kluk, tak at mu to udelaji a bude klid
30. bře 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha.. ti admini jsou teda pěkně rychlí, jsem to vůbec nepostřehla..
30. bře 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
peto třeba to zase bude holčička a nebudeš to muset řešit...dle mého pokud to malýmu udělaj hned v porodce proč ne, je to určitě pak míň problémový, než přetahovat, čistit a pak stejně jít na zákrok :slight_smile:)) doufám, že mě někdo neukamenuje :grinning:
30. bře 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
drago no tak ze stredoveku uz jsme snad davno pryc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, dneska to bylo rychle, sla jsem pozdeji a jen odevzala nakej papir a mam si jit pro rozhodnuti zase pristi utery, abych uz dostala prasule.....a pak zase za mesic

my se vyblbly, na hristi, streku jak krava jsme usli, no super. Jeste mi prisly jedny satky pro Miu, tak jsem rada

zitra jdeme k maklerce pozeptat se jeste vic na ten byt, no snad to bude vsechno ok
30. bře 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a asi budu muset ukecat Robu na pejska novyho, jeslti se teda prestehujem, pac tam uz by to nebyl problem a myslim, ze deti by mely se zviratkama vyrustat. Dneska totiz Mia v parku hazela jedny Jack Russelce micek asi pul hodiny, desne ji to bavilo...pejsek je to malej, doma ani neni videt, tak uvidime, jak se k tomu doma postavi
30. bře 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj baby, mam nejakou stredni chripku, celou noc jsem se potacela mezi wc a posteli, hnus fialovy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Az ted odpoledne mi zacina byt trosku normalneji :sweat_smile:
Takze lezim, spim, ve skolce jsme nebyli, navstevu jsme zrusili, Lea se o mne pekne stara, porad jen maminko co te boli, ukaz pofoukame, zlato :slight_smile:))
30. bře 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto, pokud to u vas delaji uz v porodnici, tak proc ne. Mimi o tom ani nebude vedet.

Viz. okna se radsi nevyjadruju :grinning: Myti uplne nesnasim. Ted tu mame 6 tech obrovskych vitrin jen dole, a hlavne za nima venkovni rolety,a ty jsou spinave furt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ja to umeju jednou za rok, okna jsou obrovsky, musim mit stafle a to se mi vickrat nechce, pockam,a z bude uplne hezky....
30. bře 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my myli vloni okna taky teda 2x za rok, ale letos na to s.... a někoho si objednám, ještě tady budu lézt po štaflích s pupkem, zrovna, se nalítám kolem 2 děcek i tak dost :grinning: :grinning: Pokud by to byly normoš okna, tak si to umyju, jenže z jedné strany bytu jsou ještě takové ty staré rozšroubovávací a do toho už teda v tomhle stavu nejdu, minule jsem to i netěhu umývala a šroubovala x hodin, to bych teď měla na celý víkend, znáte to, nutné těhu pauzy na jídlo, čůrání a spánek to prodlužují :grinning: :grinning: :grinning:

Luci taky to tady proběhlo, tak držíme palce, ať je to rychlovka a jsi brzo ok :wink:
30. bře 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak od doby, co se mi přestalo chtít blít, mám pořád šílenej hlad, ale fakt děsnej, grrrrrrrrrrrr :angry: :angry: :angry:
30. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami - já měla furt děsný hlad hlavně do 3. měsíce, to jsem žrala třeba i v 10 h večer. Teď mám taky občas večer hlad, ale vydržím to (většinou :grinning: ). Jinak přes den nemám na nic chuť, kolikrát fakt vůbec nevim co bych měla jíst, divný :confused:
Ty voe, že jsem sem lezla ještě, čtu tu o jídle a kua mám hlad :grinning: tak nic no, jdu si ukrojit chleba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vaďo, ještě ke všemu dávaj Ano Šéfe, no ještě že už tu mám chlebík :grinning:
Jo a jsem teď vlastně úplně ujetá na cherry rajčátka, ty musím mít v lednici furt :grinning: tak to je aspoň zdravý.
Při Káje jsem ujížděla na mlíku, to jsem pila na litry :grinning:
30. bře 2010 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zadny chute nemam, ale moc se mi povedla vecere a ted tlacime cela rodina zmrzku. :sunglasses:
30. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem tady objevila poslky obchod, tak jsem tam dnes jela, koupila jsem si hromadu zradla :grinning:
uz jsem zblajzla 4 zavinace, jeden bananek v cokolade, nejakej polskej smetanovej jogurt, strasne dobrou klobasu a mam tam jeste 3 pastiky tak nad nimi silne uvazuju :sunglasses:
30. bře 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám Káju ve školce a už tu sedím u kafe abych se probrala - v noci jsem se furt nějak budila, do toho 2x Kája volala že chce přikrýt, tak ráno se mi fakt nechtělo vstávat :confused:
Jako holky včera Kájuša chrupala od 12.30 do 16 h :astonished: No když spí doma po obědě, tak teď spává fakt dlouho. Dnes bude spát ve školce - je to lepší, páč tam spí do 14 h, dá si sváču a ve 14.30 h už odcházíme ze školky a můžem rovnou ven.

Zítra, v pátek a v úterý bude doma, páč jsou školní prázdniny a děti ve školce budou spojený. Tak se ptala učitelka, zda si jí můžu nechat doma. Tak teda jo a půjdem zítra s kamarádkou a jejím klučíkem dopo do MC. Páč by stejně furt Kája otravovala se školkou (jen se ráno vzbudí a už básní o školce ), tak půjdem za dětma tam

kristi - to seš hodná mamina, že dovolíš tak pozdě zmrzku :grinning: To já bych ne e :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale měla nanuka když jsme přišly ze školky :grinning: Jinak když jsme venku, tak přesně ví kam jít na zmrzku :grinning: si to ty dětičky mooooc dobře pamatujou :wink:

skaredka - poláci maj strašně dobrou uzeninu :slight_smile: My si tam taky vždy něco koupíme, když tam jedem, nebo když k nám jedou příbuzní z Polska, tak taky vždy dovezou :wink:
31. bře 2010 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar bazar :wink:

Tak to my tlačíme taky pozdě večer, a je nám jedno co :sweat_smile: , my jsme taková liberární rodina,skoro žádné zákazy, příkazy, já byla vychovaná v časech, kdy se nic nemohlo dělat, děcka musely poslouchat na slovo, jinak přijetěla facka, no byly to zlé časy :sweat_smile: , beztak mě to poznamenalo, se nerozvíjela absolutně moje osobnost, hihi. Tu jsem si rozvinula až pozdějc :grinning: Nicméně Mára by mohl občas zklidnit hormon, páč je to hajzlík, včera tu byl kamarád z realitky ohledně toho úvěru ještě se svým kolegou, a Mára mu postříkal bundu co měl na sobě sprejem na okna, takovým fajn pěnovým a pak mu ještě stříknul na hlavu :grinning: , asi se mu nelíbil jeho účes, chlap se chlámal, já byla na vývrat, chtěla jsem mu ten sprej sebrat, ale byl rychlejší a pak ho na mě hodil a strefil se mi do ramene...no to je ta naše liberární výchova :grinning: , ale furt lepší že je takový, než nějaký nudný,zakomplexovaný chlapec, že? :grinning:
31. bře 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak s hypoškou to vypadá docela optimisticky, pořád mi to nějak nevycházelo, tak jsem udělala jednu věc, kamarádka co má kadeřnictví mě na pár měsíců zaměstná, budu naplétat vlasy, dá mi nějaké kurzy a bude mi dávat normálka plat :wink: , takže úžo labůžo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no a pokud se mi zalíbí, tak to budu dělat dál :wink:
31. bře 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, dobre rano, Mia jeste spi a za 15m odchazime na tancovani :slight_smile: ale uz se snad hrabe z pelelchu

no, kdyz jsme jedli zrmzku oba,tezko ji reknu, ze ona nedostane, takze at si klidne da, stejne to byla light :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - ty jo já tě obdivuju, že máš na to nervy :grinning: jako na mě by to nebylo, já mám ráda poslušný děti :grinning: U nás teda liberální výchova ne e no :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já taky byla vychovaná tak, že jsem musela poslouchat, přesně jak píšeš ty. No a co si budem povídat, když ty děti poslouchaj tak je to s nima pak celkově jednodušší :wink:
A tfuj tfuj ať to skutečně s baráčkem vše klapne :wink: :slight_smile:

kristi - tak jasný, když dlabete vy, tak to by bylo blbý aby koukala a slintala :wink: Kája v tu dobu už měla půlnoc :wink:

Mi před chvilkou volal mamky přítel, že bude dnes dělat k obědu halušky, tak mám přijít :slight_smile:
31. bře 2010 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já bych chtěla taky poslušné dítě, ale ono to jaksi nejde, já byla taky jako dítě hajzlík a Rosin...o tom raději pomlčím, to byl smraďoch na entou, nejmladší rozhýčkané rozmazlené dítě, takže on vlastně ani nemá být po kom klidný...a Laura to byla jiná, zlatíčko do svých cca. 8 let, tak už si taky začala pomalu vyskakovat...nj, nemám to lehké, ale hlavně že jsou zdraví :wink:
31. bře 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to je za hnus fialovej venku?? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andrejko - hlavně že je Márošek zdravej, tak tak.. Dokud nikoho nezabije, tak se to dá snést :grinning: Má holt italskej temperament a ty nejsi taky žádná tichá puťka :grinning:
Jinak já se hlásím taky k zastáncům výchovy hned od začátku. Nijak po nich nešlapu, osobnosti se jim na tuty rozvíjí :sunglasses: , ale prostě něco si můžou a nemůžou dovolit. Samo že jsou to dva kluci, takže řádí jak zjednaní, ale celkově myslím, že jsou v lati :grinning: Protože představa, že by mi oba dva přerostli přes hlavu, to by se nedalo zvládnout..

Krucipísek co budeme dneska dělaaat? venku kosaaaa a lije jako z konve, chjo chjoooo.... :frowning2:
31. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko nic si z toho nedělej...já Dálu vychovávám cukr bič, když zlobí nejdu pro ránu daleko, na prdel dostává pořád a stejně zlobí :grinning: :grinning: :grinning: a to s tím sprejem...úplně vidím Dálu jak někde něco sebere a já ho honím abych mu to vyrvala a když už vidí, že je to zlý tak to po mě flákne a ještě udělá takovej obličej...no fakt to nebude výchovou ale dle mého názoru temperamentem... a přiznám se, že mi jsou více sympatické děti, které něco dělaj, než sedí na zadku a poslouchaj na povel jako trubičky :slight_smile:))

kristi Mia ti pořád chodí spát tak pozdě? a co školka nějak jsem nepostřehla jak jste dopadly?

Dani a co vy s tou školkou?
31. bře 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek