• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Dragi - rozhodnutí školka vydává až za měsíc (ti si dávaj na čas, co? :rolling_eyes: ), ale už při podání přihlášek mi obě ředitelky (napsala jsem je do dvou školek) řekly v podstatě totéž. 6e si myslí, že v tom prvním kole nic, ukazovaly mi hromadu žádostí a musí vzít starší děti a předškoláky, ale že dávají velké šance do toho odvolání. Takže my budeme v+ědět až v průběhu léta. Dost mě to štve, takhle to nechávají na poslední chvíli. Jinde v Brně mají už dávno rozhodnutí a maminky, co jim dítka nevzali, už můžou zašít shánět někde jinde. Já se dozvím až v létě jestli jo nebo ne a co si pak počnu v případě ne - to nevím.. :angry: Ale nasadila jsem páky, nabídla co nabídnout jde tak snad sakra práca už mi je vezmou, ne?! :angry:
31. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani to je teda na prdku...my se dostali nakonec do školek úplně všichni co znám a dokonce děti, co jim budou tři někdy leden, únor, březen...takže buď to je tím, že loni tady museli nabrat děti co se přihlásily k trvalému pobytu v Kladně u babiček a tím pádem zabrali místa...(to letos odbourali tím, že dali podmínku, že tu musíš mít rok trvalý bydliště) nebo tím, že udělali 2 nové školky....takže jsme ani nic nenabízeli...ale teda je to šílený takhle vás nechat čekat...ale třeba to vyjde i na to první kolo, nás taky strašili, že nemám práci, dětí plno...držím palec :wink:
31. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Draguško, já mu taky plácnu, a dostkrát, ale když vidím, že mi to jen ničí zdraví a k ničemu to není, to je pak jak hrách na stěnu házet :sweat_smile:
31. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani já taky nevím , co bude se školkou, páč jestli se budeme stěhovat, což asi budeme, tak ho budu muset přihlásit do školky do té dědiny, ani nevím, kdy je zápis, nic. Jinak nám ještě pořád drží místo v té soukr. školce co měl nastoupit loni, ale pokud už budeme bydlet v Bord., tak ho 20 kilásků do školky vozit nebudu. Asi jim budu muset přispět taky nějakým fin. darem, jinak to nevidím. Další rok s Márou doma už nedáááám...se odstěhuju do vysněnýho domečku a kvůli Márouvi by mě ranila mrtvice, ani bych si masíčko nestačila ogrilovat na novej zahrádce :grinning:
31. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau zensky, tak koukam, ze jak u vas prsi a je zima tady sviti slunicko a je hezky :sunglasses: a naopak
o vikendu ma byt az 30C tak se tesim, vsak uz taky bylo na case, tady snad 5 dni vkuse prselo a bylo kolem 5C jak u blbecku zas
31. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem byla na tom obědě u mamky, pochutnala si na haluškách :slight_smile: Pak nákup, lékárna (kupovala jsem Káje olej do koupele a zítra dojde těl. mléko - oboje na ten její atopák, nic levného :zipper_mouth: ) no a za chvilku pro ní jdu do školky. Ale půjdem rovnou dom, páč teda kosa je nehorázná :astonished: a včera taaaakový teplíčko, i kávičku na balkoně jsme s manžou včera dali když dojel z práce.
31. bře 2010 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak já mám program na víkend jasnej - jed k vám na návštěvu, chystej hostinskou cimérku :grinning: :sunglasses:

Dragi jj, je to na draka, kdyby aspon ten termín měli danej dřív. Tohle je šílený. Kdyby to vyšlo v prvním kole, byla bych šťaaastnááá, ale fakt to nevidím. Mají 11 volných míst, musí umístit předškoláky, já bych z toho měla zabrat rovnou dvě místa, no, nechce se mi tomu věřit, že by to mohlo vyjít hnedka.. I když by to byla paráda a měla bych to z krku..

Dnes mi dorazily ty zelený bundičky pro kluky a tenisky k nim, paráda. už aby bylo jaro.. Takovou bundičku bych nosila klíďo i já, proč to nedělají i ve velkým?! i ty teniskyjsou boží, hendka bych si v nich vyšlápla na ranďoura :sunglasses: :grinning:
31. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani jen dojed, aspon se tady nebudu nudit porad :grinning:

mori teeeda kaficka na balkonu s manzilkem bych si taky dala ... jenze co kdyz ten muj kafe nepije :frowning2:
31. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
andrej,to by bola skodaaaa tejj grilovacky :grinning:
jak tak citam,tak som rada ze kiko je uz v skolke veru,tam kde chodi este len teraz vylozli papier ze bude zapis-lebo to musia mat vypisane-ale pritom uz maju plno vopred zahlasenych deti,takze vlastne uz nik nema sancu...tak snad sa bude chovat mlady pan tak,ze ho nevyrazia :grinning:lebo by aj mna uz ranila mrtvica z neho
vcera chcel prevelice ist spat bez zabrany na posteli,samozrejme o polnoci rachot,kiko na podlahe,revy a ze on bude spat tam,tak som ho nasilu vytrepala na postel,dala zabranu naspat,tak zas dalsie revy ze on to nechce,tak tatinko dal dole samozrejme-o hodinu dalsi rachot-kiko zas dole a odznova,tak som ho dobre zhukla,dala zabranu,poreval si a potom zaspal... :angry:
31. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakura haha to je jak u nas s tim spanim :grinning: Samca teda nikdy zabranu nemela, od dvou let vlastne spi ve sve posteli bez zabrany, ale ja blbec jsem ji kolikrat dovolila vzit si notebook do postele a divat se bud na vcelku maju nebo na Nemo a to teda jsou potom sceny az hruza, kdyz se v noci probudi a ze se chce divat ... mno ... jsem si pekne zavarila
31. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
skared - tak ať si dá drink :wink: když né káves

Tak u nás právě běží Pat a Mat :grinning:
Jo a se školkou byli za nějakýma důchodcema či co :grinning: prej za babičkama a dědečkama, zpívaly jim a pak dostaly děti velikonoční mlsání :slight_smile: nějaký čokošky
31. bře 2010 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori družba :slight_smile:))

dála teď strašně ječí, pořád, když něco chce začne křičet a je to fakt děsný...hlava mi z toho jde kolem... :grinning:
31. bře 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, chodi tak pozde, pac je o hodku posunuta, kvuli zmene casu. Jinak normalne mezi 21-21:30 byva tuha :slight_smile: ale ted to ma o hodku dyl, no....musi si zvyknout, nejak to nehrotim

jinak my skolku mame jistou od zari, teda aspon pančelka to rikala.

se mi povedl kup, bily dziny, ktery jsem nutne potrebovala a mam i keckyyyyyyyyyy
31. bře 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
wine party???? my jsme samy doma :grinning:
31. bře 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku tak to je prča s tím spaním, Mára s náma spal od malička na posteli, takže nikdy nespadl, ale Kiko je borec, on se to za chvilku naučí :wink: ...a co malinká, jak roste?

Kristi wine bych dala, ale nemožu, mám atb, takže někdy příště :wink:
31. bře 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,a jinak do toho bytu asi pujdeme, jeste uvidime :slight_smile: ale nenasli jsme na nem nic spatnyho, vse vyhovuje
31. bře 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kristi tobě jsem ještě chtěla napsat k tomu pejskovi, ty jackové jsou fakt strašně roztomilý a hravý ale prý potřebujou pořád běhat jak jsou takový jako blechy skákavý a temperamentní...kdysi ho měl kolega a občas ho vodil do práce :grinning: to byly vždycky fajn dny ... :grinning: a ten byteček je kde něco bližšího nám sděl :wink:
31. bře 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ja vim.....jackove jsou blazni,ale to Mia taky, myslim,ze by si rozumneli :grinning: :grinning: :grinning:

bytecek je zde: no, on to neni az takove bytecek,ale byt jak krava a ta terasaaaaaaaaaa :sunglasses:
http://www.azaleaprojekt.cz/home.html
31. bře 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, já su taky zvědavá...kde, co, proč, jak atd. povídej, přeháněj...
31. bře 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý brďo, to je byt jak kráva :astonished: ...a ten váš stávající je nějaký malý?
31. bře 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi tak to je teda fajn "bytik" :slight_smile:
31. bře 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz si date vyber z obrazku, tak je to ten nahore vlevo, ten na kraji...s tou velkou terasou :wink:

Andrej, nas je 2+kk, takze malej, Mia by potrebovala pokojik a kdybchom nekdy jeste chteli ditko, tak at ma kazde svuj
31. bře 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi jsem se chtěla zeptat kterej byt to je :slight_smile:) jdu to zkontrolovat znovu :wink:
31. bře 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi a ta lokalita se vám zdá ok? já co si pamatuju tak teda nic moc...teda co se týká prostředí....no ale jinak byteček je to pěknej, dle mého ne moc pro děti, ale já jsem v tomhle konzerva...no a ta cena...o té nehovořím :grinning:
31. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lokalita je prave super, je to vlastne na kopecku v lese, v chat. oblasti, 5 min. na tramvaj, 5min do skoly a skolky, prave je to fajn, brusle, kolo atd....a ten les, prej se tam da chodit na houby...

deti budou dole, nahoru chodit nebudou, tak snad to vymyslime tak, abychom se tam nepozabijeli :grinning: cenu neresim, je to humus,ale nenadelas nic
31. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, že to tam je takový *divoký* hrdlořezy :slight_smile:)) :grinning: ...já jsem tam kousek bydlela ale na houby jsem nechodila :slight_smile:)) ale jo je to pěkný :wink:
31. bře 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak "divoky"? jako bezdomovci nebo jak?
31. bře 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš asi myslela ten název Hrdlo-řezy :grinning:

Jdu kouknout na cenu, ať mi spadne čelist :grinning:
31. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis, ja jsem vejce :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak čelist mi spadla až na zem, tý vole tak za ty prachy bys koupila u nás vilu jak prase ještě i s bazénem a ten. kurty a ještě k tomu maxi zahradu :sweat_smile:
31. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek