• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Andrej, no ja vim, ale ja nechci bydlet u vas....to i v Pardubicih nebo kdekoliv za Prahou bysme meli mega vilu,ale nechceeeeeeeeeeeem, my proste uz do baraku nepujdem, tak zni dohoda...
31. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme právě opačný případ, nechceme teď hypotéku na byt ( a v Praze bychom to bez hypo nedali, tady to chce tak min. 5 mega na slušný byt), máme sen o malém domečku, nejlépe vše na jednom podlaží a nahoře jen spaní, zcela pasivní, někde poblíž Prahy. Jenže u nás se projekt vlastního bydlení Hugoušem asi dost odloží, bc s 3 prckama stavět to fakt nedáme, budeme rádi za klid co máme kde jsme, plus budeme kupovat nové auto, ať se tam všichni teda vejdeme, to taky nebude jen tak, muž si vybral autíčko za 650tisíc....
31. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami, to je taky rozumne, ono je to o prioritach, my chceme zustat v Praze, tak holt to asi jinak nepujde, ale zase kdyz prodame tenle nejak rozumne, tak se jen trosku prida a tak strasny to nebude :wink:
31. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi tak to je jasný, když máte co prodat, tak je to vždycky super.....no my oba s mužem chceme vlastní zahradu, tak proto nás láká domeček :slight_smile: Ale jak píšu, nic velikého, nechci být otrokem domu jako je to u našich, než to tam člověk uklidí....to bych s 3 prckama fakt nedala, na tohle je byt k nezaplacení.
31. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tady je super ta terasa, mne vlastne jediny u domu bavi mit gril a terasu, kde se sedi a cumi a tak....a to bude i tady...mozna se nam tam vejde i sauna :slight_smile:
31. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi já taky neplánuju žádný velký zahradničení, ale můj muž miluje kolem domu kytky, tak určo už má nějaké takové plány, já to spíš vidím na pískoviště, houpačku a tak, pořádný plot, vypustit zvěřinec, chápeš :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj, to jsou jiné ceny než u nás. Vy si asi budete brát taky hypošku, že? Ale já bych za to tolik nedala, fakt bych šla už do domečku, nějakého krásného, ale pokud vy nechcete, tak je to jiná :wink: . Já chci z bytu co nejdříve pryč :slight_smile:
31. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda taky budu muset prvně zainvestovat do pořádného plotu, protože to je hned u cesty, ale není to zas taková extra velká investice.
31. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my si na to prevedeme tu stavajici a pridame si, takze to bude bez sankci atd.

lami, chapu totalne, tady by ten areal mel byt oploceny s tim, ze se tam muzes ty i deti volne pohybovat a jeslti se tam udela naky hriste bude prej na nas vlastnicich,tak treba tam naky decka budou a klouzajdu a prolezky jim tam udelame
31. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar damy,

jeeee, tady se bude zase zabydlovat, hezky to je kristi, gratuluju! Jak jsem to otevrela, tak tak koukam, ktery by se mi nejvic libil a hned jsem klikla na ten vas :slight_smile:))

Mne se dnes Leus poblila, takze nevim jestli nechytla meho strevnechripkoveho bacila, no nazdar, a ja doufala ze po 10 dnech nemoci uz pujde zitra konecne do skolky :sweat_smile: Uz jsem mela i plan na dopoledne a asi z toho nic nebude :angry:

Tak je ze mne po x letech "zamestnanec", dost divnej pocit teda :sweat_smile: Jeste ze to mam zprvu jen na pul uvazku, takhle si pomalicku budu zvykat :grinning:
31. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jeste cesta dlouhaaa, zatim kopou zaklady,ale makaj, melo by to byt nekdy pristi rok v lete, tak akorat abych to stihla vsechno vymyslet

chudak Lea, at je brzo lip
31. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ! Tak do MC nejdem, páč jsem se večer dozvěděla, že je teď dopo zavřené, že nechodili lidi, jak se udělalo lepší počasí :unamused:
Oběd jsem si nachystala včera v podvečer, tak teda nevim co budem dělat. Pro začátek dne zapnu pračku a pak se uvidí ...

kristi - byt parádní :slight_smile:
1. dub 2010 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek, včera jsem vás nestihla, byla jsem s kamarádkou ve wellnessu, paráda, budem to dávat častěji. A dokonce se tam i bylo na co koukat :grinning: :sunglasses:

KOukám, že se stěhujete, Kristi. Vypadá to krásně, blahopřeji :wink: Já jsem taky konzerva jak Draga, mně by se tam kluci už třikrát shodili z galerie :grinning: :sunglasses: , to by u nás se sígrama neprošlo :fearful: :dizzy_face:

Lami - co kupujete za fáro??

Dnes musím pádit, jdu ke kadeřnici, ale musím před tím stihnout hodit kluky k mamce, aby tam paní nezbořili oficínu :grinning: :sunglasses:
1. dub 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj ženy :slight_smile:

kristi myslela jsme to tak i tak...jako ono to vypadá jako krásná zeleň ale všude kolem je to takový ušmudlaný, no ale já tam dlouho nebyla třeba se to vylepšilo :slight_smile:)

jsem spíš pro to co píše Lami, ale to vy už jste si vyzkoušeli a nic moc pro tebe co? hlavně mi to ale opravdu připadá hodně moc drahý a nevím je to vlastně takový dvojdomek s dalšíma dvojdomkama :sunglasses:

jináč Leušce přejeme ať se brzo uzdraví..Dála v noci kašle, ale vlastně kašle pořád, do jeslí pádil ...
1. dub 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vlastně vícedomek :slight_smile: a taky dovedeš si představit jít tam třeba v noci? nebo za tmy? ty jo to je docela odvaha i dkyž vy asi hodně jezdíte autem :wink: prosím tě ale neber to ode mě jako kritiku spíš ti píšu co mě napadá za negativa pozitiv tam je hodně :sunglasses:
1. dub 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jit jako kam? pesky domu? tam asi 50m od domu jsou dalsi domy, neni to zase tak uplne v prdeli v lese :slight_smile: a bduou svetla, kamery, hlidany to bude - takze nebojim. Ono sejmout te muzou vsude, navic jak pises budeme mit oba auta. Jinak vlastne o kus vedle je to Zelene mesto, je to spojeny s cestickou a dost to tam teda asi upravili, pac se mi to teda usmudlany nejak moc nezdalo a v lete to bude super si myslim
ja ti za konstruktivni nazory diky, aspn o tom muzeme vic premyslet.

my s tim domem, no...vsak vis jak to je. nas to nejak nenadchlo, mne by stacila chata na vikend, abych mela eventuelne kam vypadnout, tuhle funkci mame u tchyne, ten barak asi taky jednou nekdo podedi,tak chalupa se udela z toho...
1. dub 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek vespolek :wink:

Dani ty si tak užíváš, jo? To bych si taky nechala líbit takový relax :wink:

Mára taky kašle, má rýmu, mám strach, že to chtil ode mě a bude nemocný :unamused:

Jinak dnes dojde pán z realitky, dořešit ten baráček a příští týden už bych měla skládat rezervaci a pak už se jen stěhovat :grinning: . Sice hypošku budu mít vyřízenou až za 3 měsíce, jak budu mít po 3 výplatě, ale ti majitelé se chtějí už za měsíc stěhovat, takže budu moct si tam pomalu něco navážet :wink:
1. dub 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
A v pondělí jdu už jdu na kurzy na ty vlasy, bude mě zaučovat ta moje kamarádka a pak už jen směle do toho....snad mi to půjde. Ale já myslím, že jo, není to žádná hrůza :slight_smile:
1. dub 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Andrej, jsi akcni, to je fajn. :slight_smile:
1. dub 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Kristi, bohužel to za mě nikdo neudělá....to je právě nevýhoda mít chlapa cizince, co nic neumí zařídit, páč se tak dobře nedomluví, nemá tu povolení k pobytu ani k práci, o to je to složitější, že to musí být všechno na mě a bez příjmů bych to nedostala, tak holt musím jít pracovat :sweat_smile:
1. dub 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi však jo ti píšu, že jsem tam nebyla x let :slight_smile:

andrejko a můžu si dojet pak k tobě s Dálou? napleteš mu vlasy aby neměl plešky? :slight_smile:) chudinka má to nějak pořád divný :( a s baráčkem držím palec, ale taky to bude dlouhá cesta co? všechno tam dodělávat ale zase na druhou stranu to je fajn, že máš všechno tak jak chceš a kde to je? psalas jméno nějaké vísky?
1. dub 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele andrejko teď mě napadá co to stěhování do Italošky? to padlo?
1. dub 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne Dragi, nepadlo, ale to jsem říkala, že bude aktuální až tak do 2 let :wink:

JInak baráček je po rekonstrukci, spodní patro je komplet hotové, půda je už připravena k zateplení, akorát se musí udělat schody nahoru a ten plot, je dost nízký, takže mi ho tatínek bude dělat ještě s kámošema nový...materiál na to má, udělá mi to gratis, jen ještě nějaký materiál dokoupíme. Na schody dřevo taky máme, takže si zavolám jen nějakou firmu na konstrukci a upevnění pak těch našich schodů, které mi otec udělá :wink: No a je to vesnička tak 10 km. od Kopřivnice :wink:
1. dub 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nicméně na stálo bychom se tam asi nestěhovali, no a pokud jo, naši půjdou do baráčku, vyplatí nám nějaké odstupné a budou pokračovat v hypošce.
1. dub 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Dragi klíďo přijeď, ať nám ti 2 smraďoši zboří barák, když jsou oba tak stejně akčí...zavřeme je do chlívku, dáme tam nějaké železné vrata, vlasy mu nadstavím až po prdel a bude řiť :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj hoj,

tak nakonec Lea do skolky sla, uz byla po zbytek dne ok, ja jsem aspon stihla vyridit hafo papiru k praci a pak mi zbyla trictvrte hodinka, vlitla jsem do dvou obchudku a koupila si v kazdem tasku jarnich hadriku jenom pro sebe, juchuuu :grinning: To jsem si fakt udelala radost velikou, malokdy se mi postesti neco podobneho, jsem prekonala svuj rychlostni rekord :wink:

Pak pro Leu do skolky, rychloobed, a mam tu jeste papirovani, odpoledne prijde mrne na hlidani. Lea se minule moc nepredvedla, kdyz tu byl, nechtela mu pujcovat hracky, nic, vsechno mu brala, snad to bude dneska lepsi, to je adaptace pro nas pro vsechny :sweat_smile: :grinning:

Andrej ty jsi fakt drak, super! :wink: A mas nejakou skolku pro Marecka nebo jine reseni, kdyz jdes do prace?
1. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak to je dobře, že je Leušák v poho...

já jsem došla nakoupit, uklidila jsem, ale nevím vydrží to stejně jen do té doby, než dorazí dráček z jeslí...

nojo andrej jak to bude s Marečkem?
1. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre rano :slight_smile:

valime na NT screen, drzte palce :slight_smile:
1. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
bude hlídat ségra , teď už začne hezké počasí, tak děcka budou na zahradě :wink: , no ty 3 měsíce to musí vydržet a pokud se do toho zažeru, pak od září půjde malý do školky. Jako super je to, že to není práce na každý den, ty vlasy se zase nenadstavují denně, takže tak.
Péťo držíme :dizzy_face:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek