• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
péti myslíme na vás :slight_smile:
1. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ségra se má...měla by nám k tomu přijít říci svůj názor :slight_smile:)))
1. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti taky držíme!!

Já lítám jak ďas. KOuky k našim, kadeřnice, ooobrovskej nákup nám a naší staré tetě, ted to odvézt tetě, pak pro kluky k našim a pak ven s kolama, to jsem jim slíbila a je nádherně, tak vyrazíme. Stavila jsem se jen na obídeka už zas pááádíííím, tak papáááá!!!
:grinning:

Andrej - když už je bude někam zavírat, tak to já douvezu i ty mý dva gaunery, zavřem je všechny hošánky a my se vožerem :grinning: :sunglasses:
1. dub 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady bylo krásně jen dopo, teď fučí a sem tam prší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je pekne hnusne, my uz jsme doma.
1. dub 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpatky, hodinu tam do me doubala, tlacila mi na bricho az jsem myslela, ze se z toho pos....
a nic
miminak se neotoci a neotoci, takze nemohla zmerit to co potrebovala
jsem z toho docela zklamana, protoze si to musim platit, je to drahy jak prase a nic z toho, jeste teda mam prijit pristi stredu ze to zkusime znovu, ale jestli ani to nepujde, tak to budou vyhozene penize :angry:

jinak teda miminak skakal, delal kotrmelce, maval nam atd, ale do ty spravny pozice jsme ho nemohli dostat
1. dub 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
peto, kolik to tak stoji? jak to mate s tehu a prohlidkama, vsechno si hradite sami?
1. dub 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, no jo ty uz ses ve 13tt !!! :confused: :grinning: Toto leti!
A to ti nic neproplati pojistovna? To je masakr.

Andrej, tak to jo, to mas hodnou sestricku :dizzy_face:
Mne moje segra hlidala loni v lete 2 tydny Leu, kdyz byla tady u nas na prazdninach, a ja jsem jezdila vzdycky na par hodin denne hlidat deti jedny rodine, no segra toho mela po par dnech plny kecky :grinning: a to je Lea relativne hodne ditko :wink:
1. dub 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak snad to příště vyjde a mimčo se natočí jak má. :wink:

To vaše hnusný počásko k nám asi teprve dorazí, dneska bylo nádherně azurko. Já jsem byla s klukama na kole venku dokonce dvakrát. Poprvý, pak mi byla kosa, tak jsme šli dom a hne dza půl hod mě vytáhli znovu. A dneska mám nečekané volno, neteř spí u našich a vyžádala si naše chlapečky aby tam zůstali taky. Tak mě máti žádala (to se mi stalo poprvé co jsou kluci na světe :grinning: :sunglasses: ) abych tam kluky nechala přespat. No tak teda jooo, když už to nejde jinak, chi chiii!!! AKorát nevím, jestli se mám večer přidat s manžou do hospůdky nebo odpočívat, vyrážíme totiž na akcičku zítra :slight_smile: a už nejsem nejmladší, musím se šetřit!! :grinning:
1. dub 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. dub 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, jdete na Dyka??? si to uzijte :slight_smile:
1. dub 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je teda drsný, takovej zmetek :angry:

kristi jj, jdem.. :wink:
1. dub 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo proto já neřídím...to je mazec....štěstí měla holka ...takovej magor :angry:
1. dub 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se rozhodla, že nikam nejdu, nalila jsem si vínečko, udělala provensálský kotletky a nohy hore..Manžílek půjde pápá, takže tu budu mít klídeček. Kdyby byla dnes wineparty, jsem tu!! :grinning: :sunglasses:

Dragi takovýho zmetka bych si pak osobně našla a šla bych ho normálně zmydlit, hajzlíka :angry:
1. dub 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani manžel chce jedině Hondu CRV....ještě jsme koukali na FRV, má trochu jinak řešené sedačky, 3 vpředu, ale zas o dost menší kufr než CRV..jako je moc pěkný, ale ty prachy za auto...no jediný co k tomu můžu dodat je, že když jsem si do toho sedla, můj prvotní dojem byl, že je to tank, že tahle kráva převálcuje cokoliv a pokud nás nedejbože někdo naboří, tak v tomhle to asi bude docela v pohodě. Fakt působí děsně bezpečným dojmem, už tím jak je vyšší, plus děsně silné dveře, před tebou kus auta, za dětma taky kus auta....takže muž vycítil, že má u mě hrát na tuhle notu a pořád na ní velmi obstojně hraje :grinning: :grinning: Tak uvidíme....

Peti tak snad se příště mimčo natočí dobře, hlavně, že jste ho viděli :slight_smile:
1. dub 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš já už můžu směle prohlásit, že v podstatě taky neřídím, na ten pražský provoz nějak nemám žaludek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami krása autíčko. No ono taky když si vezmeš, že potřebuješ auto kam se ti mají vlézt ty sedačky pro děti 3 a ještě nějakej slušnej úložnej prostor, tak se ten výběr podstatně zmenší :wink:
1. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani no právě....a to CRV má teda kufr jak kráva, tam by se bagáž pro tři skřety vešla asi v pohodě....jen musíme vyzkoušet ještě ty 3 velké autosedačky, aby to tam nebylo moc namačkané ( to bezpečnosti taky moc nesvědčí...) akorát pokud bude tak už fakt nevím, co budeme hledat jiného, leda tak maringotku, konečně to tu bude regulérní cigánov :grinning: :grinning:
1. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami mikrobus to přece jistíííí :grinning:
1. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami neboj nejste jediný kámoš má děti 4 a má nějaký fakt skoro mikrobus jak píše Danča :grinning:
1. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teeeda holky, si koupím mikrobus a pak do něj budu vyrábět další děcka, abychom nejezdili poloprázdný, neee?? :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami, Dani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Taky reseni no :grinning:
1. dub 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radeji bych zustala u te Hondy, ta je prece jen elegantnejsi, fakt krasny auto :slight_smile:)
1. dub 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi zatim mi pojistovna plati vsechno, jen ten NT screen mi neproplati. Ale behem mesice bych mela byt rozvedena, tak to potom budu bez pojisteni a jestli me stat nepojisti, tak si to budu vse hradit sama, tehotenstvi a porod bez komplikaci stoji kolem $10 000 (minimum) - $20 000 coz je dost palka.

Ten NT jeste nevim kolik to bude stat, ale pocitam tak $400-$800
1. dub 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vogo,to jsou teda palky. A kolik stoji pojisteni mesicne?
2. dub 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké páteční ráno :slight_smile:

Dalíčka jsem dneska dala do jeslí jen na dopo...nějak se mi nechtělo ho tam nechávat až tak dlouho...chystáme se zítra barvit vajíčka, tak si myslím, že budeme mít obarvenou půlku kuchyně a z vajec budou jen skořápky :grinning:
2. dub 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, ty blaho, zlata evropa! :astonished:

U nas je dneska bezva dest, nejde videt na krok, ani sterace to rano nestihaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tak ma byt po cely velikonocni vikend, hura :confounded: Akorat Lea byla stastna, mohla si vzit do skolky destnik, ktery dostala od tchyne k narozkam, uplne v sedmem nebi :grinning:

Ja mam doma spoustu prace, jen co dopiju kafe, musim na to vlitnout, pak mam hlidani odpoledne i vecer :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Barvite vejce? Jsem o tom taky uvazovala, ale nemam barvy a nevim kde bych je tady shanela. Tak snad pristi rok :sweat_smile: Vubec nemam ani zadnou vyzdobu, jeste ze mi aspon venku kvete zlaty dest :slight_smile:
2. dub 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak sloupni šlupky z cibule a uvař je s vejcema ty budeš mít pak takový dohněda :slight_smile: jinak ti moc neporadím a co třeba potravinářské barvy obyčejné? mělas říct bych ti jedny barvy hodila do obálky mám jich tu asi 50 :slight_smile:)
2. dub 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, nebarvim, nedelam vubec nic
2. dub 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych to pro sebe taky nemusela, ale zase si pamatuju jak jsem byla malá a jak moc se mi to všechno líbilo...a Dála ječí pokaždý když někde vidí pomlázku, vajíčka, zajíčky...pořád se ptá kdy přijde zajíček...no holt se musím obětovat :slight_smile: ale kecala bych, kdybych řekla, že se na to netěším, jak to budeme spolu matlat :grinning:
2. dub 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek