• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
nazdárek!

Luci klídek, já taky nemám výzdobu a asi ani mít nebudu. teda vlastně jo, mámjeden barevnej květináč se zapíchnutejma barevnýma vejcama, tak ho zas vytáhnu a dám na stůl, tot vše. vejce nebarvím, počasí pěkně čmárá přes rozpočet, myslela jsem , že zdrhnu na chatu , ale má být hnusně a zimaaaa.. Tak kam my se vrtnem, to teda nevím..Při nejhorším vypnu zvonek a bududělat že tu nikdo není.

Dragi taky si to pamatuju, jak jsem s mamkou barvila. Ale nehecla jsem se. Někdy přííště-ě, tarrattatatatá..

V 7.15 tu začli kousek od nás mlátit zbíječkama, nějaký ďoury kutaj. Trvalo jim to jen hodku, ale i tak , řekněte mi někdo, proč proboha nezačnou třeba o hodku pozdějc...
2. dub 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jooooo, dragi, ty cibulovy!!!! Si pamatuju, ze jsme je delali, mne vzdycky prisly nejhezci.
Necham to ale fakt na pristi rok, tenhle vikend dost pracuju, tak by stejne asi nebyl cas, zajdu si jen koupit nejakou jarni kyticku v kvetinaci a vajicka budou cokoladovy :slight_smile:

V pondeli budeme schovavat Lee vajicko v zahrade a ta ho pak bude hledat. Hmm, vzhledem ke stavu nasi zahrady, to asi zadna velka zabava nebude :grinning: :grinning: :grinning: Mame tu zatim jen terasu a zbytek je blato, hlina, nevim kam to schovam jako :grinning:
2. dub 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to krásně "odcejpá" když se mi tu nemotaj kluci, mám hotovej jarní předvelikonoční úklid - vyluxovaný, umytý podlahy, žaluzky, okno, zrcadla, osprchovaný kytky a už na ostatní kašlu, všeho moc škodí :sunglasses: :grinning:
Čekám na paní, co si přijede prohlídnout kočár po klucích, pak pro změnu na nákup (celá familie marodí a já dělám všem provianťáka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ) a pak fičím pro kluky.
Řeknu vám, že když dám kluky na spaní k babičce a sami někam jdeme, tak je to dobrý, ale včera jsem je tu neměla a sama jsem byla doma a bylo to takový divný a bylo mi po nich fest smutno.. Aby ze mě ještě nebyla přecitlivělá cíťa :grinning: :sunglasses:
2. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, to mam taky tak, davamm Leu ke tchyni, vetsinou protoze nekam jdeme. A pokud nejdem a nahodou jeste zustanu sama doma, je mi normalka smutno :sweat_smile:
2. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne jak kdy, nekdy mi fakt chybi a nekdy jsem rada, ze je chvilku klid, hezky si udelam, co je potreba atd....v tom to bude super, az bude ve skolce
2. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kristi, jenže to už budem my pěkně v práci, vydělávat na chlebíček :slight_smile:

Prodala jsem kočár, juch juch :slight_smile:
2. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani já jsem taky přecitlivělá cíťa :slight_smile: dneska jsem pro Dálu valila už po o abych byla s ním...jenomže pak mě něčím vytočí na to mu stačí vteřina a rudnu :slight_smile:)) ale jsou to naši bobečkové ty dětičky, že :slight_smile:)

tak já ty vejce budu barvit v duchu za vás jo :slight_smile: každýmu prckovi jedno :sunglasses:

Luci tohle jsme taky dělali, naši nám poschovávali po zahradě nadílku a my lítali jak blázni, přece jen to je zahrada jako kráva žádný flus :grinning: dokonce jsme pár vajec nenašli...no ale nenašli jsme je nikdy potom ... takže je asi odnesl zajíc zase zpátky :slight_smile:))
2. dub 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani s tou prací si nejsem tak jistá :slight_smile:))
2. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,tak u nas to bude asi chvilku trvat nez si neco najdu.....na inzerat na asistentku se muzovi prihlasilo behem 3 dnu cca 400 holek, takze tam asi budu muset vytvorit nakou silene super fotku

super, zes prodala kocar, to potesi
2. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi a proč nejdeš dělat mužovi asistentku ty :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
se jeste ptas??? :grinning:
2. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky ! My byly dopo s Kájou nakoupit, pak jsme se stavily u mamky na kafi a Kája tam chtěla pak obědvat, páč měli kuřátko a to ona může :grinning: Pak jsme šly hned dom, aby si odpočala a na 15.30 h jdem do MC a jde se do hasičárny, tak se na hasiče těší :grinning:

Večer nám taťka odjíždí na vandr do Hrádku nad Nisou, vrátí se v neděli - to možná pro něj sjedem autem :slight_smile: když budou na nějakém rozumném místě.

Tak doufám, že tu večer bude někdo na pokec dámy :wink:
2. dub 2010 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi pojisteni to zalezi jestli si to platis sama, nebo jestli to mas pres praci. Kdybych si to platila sama tak kolem $300 +
Mike treba plati asi $260 mesicne za nas tri, ale prace mu doplaci asi $900 takze nase pojisteni je perfektni, k nezaplaceni :grinning:
kdyz bych si vzala Aarona tak by me mohl pripsat na jeho pojisteni a to bych platila $300, on ho ma zadarma, jeho zamestnavatel nebude platit pro rodinne prislusniky, takze v podstate by to bylo $300 ja a 0 on
ale treba vim, ze kamaradky manzel plati $1200 za ne 3. Takze zalezi co si muzes dovolit, ja si momentalne nemuzu dovolit nic :sweat_smile:

jo a ja jsem vcera barvila vajicka na vyzdobu a dnes jdeme ke kamaradce barvit s detma, tak pak hodim fotky jak to holcicky krasne zvladly :grinning:
a tady muj vytvor, jsem se s tim vcera trapila skoro do pulnoci :grinning:
2. dub 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
péto tys holka normálně šikovná jak sviň...takové krásné malůvky...to jako u mě nehrozí :sunglasses: fakt jsi šikulka :wink:
2. dub 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi ptám s eptám :slight_smile:) ty jo 400 životopisů, kdo to projíždí? ty? vyřa´d pěkný, chytrý a nech tam nějakou douchovou :grinning:
2. dub 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, my prave mame mrnavou zahradku a jeste na ni nic neroste, ani trava, takze to myslim najde raz dva :slight_smile:))

Peto, to jsou neskutecny ty palky :confused: Vajicka mas jak od nejake profesionalky, fakt krasny, to bych nesvedla.
2. dub 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,tak to v nasej dzungli by nemala sancu :grinning:
2. dub 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se tu docela pobavila při čtení některých příspěvků :grinning:

A já přidám svou troškou do mlýna...dnes mi Mára hodil do varné konvice fix a já si udělala červené kafe :sweat_smile: , jsem myslela, že ho zmydlím, ale ustála jsem to..hihihi a teď se můžete už smát :grinning:
2. dub 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: a chutila?? :slight_smile:
my sme zas s kikom chceli ist farbit vajcia-teda ja farbit a ze on si ich potom polepi nalepkami,medzitym mi zvonila postarka a kym som prisla kiko mi stihol otvorit tie farby a bol cely modry,este si to aj po ksichte rozmachlil-a ahorsie ze to zliezlo az po dvoch dnoch,chodil jak avatar :grinning: :grinning:
2. dub 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej,pozerala som si fotos na FB,teda marecek je strasne zmeneny jak vyrastol,hotovy chlap :slight_smile: no susedy budu mat poplachy za par rokov :sweat_smile:
2. dub 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u hasičů dobrý, Káje se líbilo, ale jak to trvalo už hoďku, tak už to moc nevnímala ... no a šly jsme domů dřív, páč jí byla kosa a ruce měla fakt zmrzlý

mužík už odjel, tak jsme tu samy holky
2. dub 2010 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko Dála mi jednou do konvice hodil papírový ubrousky a aby to vylepšil vylil všechnu vodu...málem jsme vyhořeli...nevím co ho na té konvičce tak přitahuje :grinning: ale vidím není sám :slight_smile:

mori, že si ti chlapi nedaj pokoj na vandr v takové kose...brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
drga - no sou tam i ženský a možná i nějaký děti jo :confused: Sou to magoři ta parta, jezděj i v zimě :zipper_mouth:

Já nevim no, ale naše dáma vaří v konvici vodu na kávu :sunglasses: to hrozně ráda dělá kafe :slight_smile:
2. dub 2010 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vogo, Dragi a Andrej, a kde mate varnou konvici? Vy ji nemate na pracovni desce v kuchyni? :astonished: Nebo tam raubiri dosahnou? No kapesniky nebo fixy, to je fuk, hlavne ze si neuvarili ruce :grinning:
3. dub 2010 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočenky :wink:

Všem vám přejeme veselé Velikonoce, hodně pohody a šťastných dní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci jo máme na prac. desce, ale Mára si vždy přitáhne židli a kuchtí sám :grinning: , bere mi parmazán z ledničky, vytáhne si struhadlo, sám si nastrouhá a sám si sní :grinning: , na záchod už chodí taky sám, sám si rožne, spáchne a zavře, dokonce i zhasne, sám mi umývá nádobí...prostě všechno sám :sweat_smile:
3. dub 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes se jedu podívat na autíčko, sice si nemožu dovolit tak drahé a nové jako Kristi, kvůli hypošce už nemůžu mít další úvěr, páč by mi to pak nevyšlo s příjmy, tak si musím koupit v hotovosti něco. Ale neva, prozatím si koupím starší a pak jak se zlepší situace si koupím lepčí, hééééč :grinning: :grinning:

Mám vyhlídnutý Mercedes A, rok 2001 a pak ještě přemýšlím nad Renaultem Scénicem, ale na to hodně lidí nadává, ale my ho kdysi měli a neměli jsme problémy. Kdežto na ten Meďák jsou jenom pozitivní reakce, tož poraďte. A nebo se mi ještě líbí Citroen Xara Picasso, já byla vždy na větší rodinná auta, no to Áčko je sice malý auťák, ale dle mého názoru bez větších oprav, kdežto s Renaultem a Citroenem mám strach, že bych pak musela jen vrážet prachy do oprav :unamused:
3. dub 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, to je nahodou plus, ze je tak samostatnej. Akorat sem tam natropi trosku skody :grinning:
Ja ted mam cerstve nastudovane vsechny mozne domaci urazy kvuli praci, a jsem trosku blazen, mame vsecko mimo dosah :sweat_smile:

Scenic ma tchan, parkrat jsme ho meli pujceny, a mne se s nim teda blbe jezdi. Ale zase se tam vleze plno veci, na stehovani super :slight_smile:
3. dub 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj ženy :slight_smile:

jj my taky máme konvici na desce, ale holt Dála vezme židli (jako Mára) a prostě vaří...rád strouhá housky a rohlíky, te´d zrovna napařuje housku a vaří nějaké mňamky...ale to jen jako na stole...no a ráno jsme barvili ty vajíčka a hrozně se mu to líbilo, poskakoval, vyndaval vajíčka a jak je dával obarvený na talířek všechny rozflákal :slight_smile:)) no co je to jeho akce tak ať je má natlučený, stejně půjdou do pomazánky :slight_smile:))

Luci já už na ty různé úrazy rezignovala, dneska sebral nůžky a lítal tady s nima jak máčo, nakonec jsem mu je vyrvala ale mezitím nastříhal brambůrky...jako mám velký strach když vařím a peču aby to na sebe nestrhl..ale jinak už to skoro neřeší...no a pak ještě vejšky aby nezbuchnul..ale on furt stojí na židli nebo někde vysoko...
3. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe, to je taky dobry :grinning: Je super, ze chlapci vari, budou z nich dobri manzele jednou :grinning:
Leu taky bavi varit, tak mi vetsinou asistuje, ale samotnou ji to moc nebere. Ja myslim ze ti nasi trileti uz si ruzna rizika uvedomuji, a davaji vicemene pozor.

Ja jsem musela vsecko prizpusobit tem hlidanym detem, to by byl velky prusvih kdyby se neco stalo, takze vsechno slo nahoru a mimo dosah, noze nuzky, leky, veskere chemicke prostredky, elektricke snury, a tak dale. A presto vsechno, u telefonu mam prirucku prvni pomoci :grinning: Clovek nikdy nevi.

My dneska odpoledne jdeme na "hon za velikonocnimi vajicky". Poradaji to v jedne vesnici kousek od nas. Deti vypustime do parku a budou hledat. To by mela byt vetsi legrace, nez na te nasi prazdne mini ploche zahradce :slight_smile:)
3. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste nez pojedem bych chtela stihnout uvarit rizoto a jit si zacvicit, tak bych mela zacit neco delat, pac jedeme za dve hodky :wink:
3. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek