• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Luci to chápu u těch hlídaných je to vždycky mnohem horší...hlavně obrovský riziko :wink: užijte si akcičku já bych taky šla hledat vejce do parku :grinning:
3. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Luci to jsem taky chtela, na velkou akci do parku, jenze pak me napadlo, ze tam bude hromoda velkejch deti a nez ta Samule neco najde, tak uz to bude vsechno pryc. Takze mi to letos delali u kamaradky na zahrade vcera a jeste jednou udelame zitra
3. dub 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kruci mě tak rozbolela palice...čekám MS jsem protivná jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: nesnáším *moje* dny :grinning:
3. dub 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, tak presne tak to probehlo :grinning: Velke deti uz mely pul tasky vajec, nez nase Lea nasla svoje prvni :grinning: Kdyby to bylo trosku odstupnovane podle veku, bylo by to lepsi, takhle ti mrnavi nasli fakt malinko.
Ale tak dobre to bylo, lepsi malo nez nic :wink:

Pak jsme se prosli, zasli na kafe a palacinku a uz jsme zase doma.
3. dub 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočičky :slight_smile: koukám,že ty děti jsou všude stejné, naši kluci taky strašně rádi pečou, vaří, smaží, všechno samozřejmě jako. Ke konvici mají teda vstup zakázán, to prostě ví, že na ni nesmí sahat, z toho mám fakt velkej strach, dost často tamnějaká voda zbyde a nechtěla bych řešit tu popáleninu..

Jinak my jsme se včera s manžou brutálně vyřádili!! Akcička dobrá. Ted se povaluju, odpočívám, nabírám sil.

Luci Peti to je pěknej zvyk, ty akcičky pro děti hledání vajec a zajíců :grinning: Nezavedem to i u nás?? U nás na chatě by to bylo ideální, tam je krásnej terén, dobrý schovky :wink:

Dragi - nohy hore, náčinek na čelíčko a odpočívej :wink:

Andrejko - chceš-li odbornou radu, brnkni Zdenkovi, on ti určitě řekne praktický věci a třeba ti to pomůže v rozhodnutí :wink:

Děti jsou s tchánama na výletě v Lednici (to mě teda mrzí, že tam nejsem s nima, je krásně), na druhou stranu si ale užíváme zaslouženýho odpočinku a klidu. A je jim u babičky tak dobře, že prej tam chtějí ještě hajat dneska, tak mi asi nezbyde nic jinýho než si to nečekané volno vybrat :sunglasses:
3. dub 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lamia - gratulace ke 3 pupku :slight_smile:
(a teda nemam slov, jsi odvážná žena... mně zatím při představě trojky zarůstá pipka hrůzou :wink: )
3. dub 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda ve spolek :slight_smile: My byly dnes s Kájou u mamky na obědě, dělala kuře na paprice s knedlíkem, jsme si šmákly :grinning: A vzaly jsme dnes ven i kolo, neb počásko bylo celkem slušný :slight_smile:
Teď jsem házela asi 2 h nějaký inzeráty zase na net, ať mi tu neležej zbytečný věci - jako neba mě to, tak zas pokračování příště :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2010 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci hlavne ze mela Lea zabavu :dizzy_face:

my jsme s kamoskou schovali 42 vajicek, 14 pro kazdou holcinu no a nakonec jsme posledni dve nemohli najit, jakoby se do zeme propadli :grinning: takze se holkam dalo kazde po 13ti vajickach a bylo, nejvic nasla Kendall, ta je o rok starsi nez Samca a Julie, tak nasla 19, Samule nasla 10 a Julie nasla 9 ... ale musim se priznat, ze jsem Samci napovidala :grinning:

vecer jdeme na pout, tak uz se moc tesim
3. dub 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus koťátka :wink:

Jak se vede? Dnes je tady hezky, asi pojedeme do Ostravy s holkama na nákupy. Jsem vám neřekla, že tu máme od čtvrtku sestřenici od Laury, taky poloitalku, tak se holky konečně seznámily :wink: Ještě se kuknem do jednoho autobazaru na autíčka. NO a musím vám povědět, co se včera stalo. Mamka byla se mnou v Ostravě se kuknout v AAA na auta a nechala malého čivaváka u ségry, no a Tadík, můj synovec měl asi pocit, že je mu zima, tak ho strčil do trouby a zapnil ji. RAmbo-čivava se asi chtěl opalovat na solárku, protože ani necekl, ani nezaštěkal blbeček...naštěstí to asi po půlminutě zbystřila ségra, tak ho vytáhla :sweat_smile: . No a když už jsme odjížděli, tak Tadeáš přivřel Marečkovi prsty mezi dveře, tam kde jsou panty, naštěstí to přivřel pomaleji, než odvykle, kdyby to přibouchnul, jak to dělá normálně, tak má Mára přelomené všechny prsty. Tak to má jen hooodně opuchlé, dlouho ho to bolelo, plakal tak 20 min. v kuse. No myslela jsem, že to má zlomené, včera s tím nemohl vůbec hýbat, až dnes. Takže asi v pohodě...a tak tu žijem :grinning:
4. dub 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!
Ja jsem na dnesek vymyslela navstevu sneci farmy, ale Lea me s tim poslala do haje, ze pry nikam nejde :rolling_eyes:
Vstala asi levou nohou :sweat_smile: No tak jsme zatim doma, uvidime.

Vsem preju pekne velikonoce, dala bych si mazanec kurna :wink:
4. dub 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou neděli :slight_smile:

u nás dopo bylo krásně a už se to zase zatáhlo...

luci mazance jsme včera pekla 2 tak jedne posílám chytej :wink:

andrejko to je skoro k pláči a ne k smíchu :( ale nenaděláš nic viď? děti jsou prostě paka :grinning:
4. dub 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, diiiky!!!!
Asi si taky upecu! Uz tady koukam na recept, snad to zvladnu :slight_smile:
4. dub 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus, my jsme ted dorazili domu, vcra grilovacka, no pohoda. Dneska jsme tam byli komplet cela familie tak byla sranda, az na to ze jsem musela zase sezrat kacenu :slight_smile:
4. dub 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné velikonoční ráno...tak jsme s Dálou obešly sousedy máme plný košíček dobrot a já celou modrou prdel...soused (manžel od kámošky) mě teda pěkně zřezal...no aspoň neuschnu :grinning:
5. dub 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, ja na prdel nedostala, pac neni cim. Roba ma dneska narozeniny :wink: ale darek nemam

Drago, kdy maji vyplatni termin na pracaku?
5. dub 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi víš že ani nevím ....mě už ale první podpora došla někdy kolem 15.
5. dub 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno!

Já taky nejsem zřezaná, manžel se teprve hrabe z postele a vypla jsem zvonek. Aboslutně dneska nemám náaldu na návštěvy, až příští rok :grinning: :sunglasses:

Jo a asi máme nšějakou virózu, já hodila tyčku včera a bylo mi na chcípnutí, dneska vypadá šíleně Alýsek a před chvilkou taky hodil šavli.. chjo chjoooo... počítám do večera to bude mít i Erik :unamused:
5. dub 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
me nema kdo serezat :frowning2:
5. dub 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam je hnusne, ze ani ven nejdeme. R jde pak na hokej, jsem rada, jsme se nejak posnafali a nemam naladu....grrrrr.
5. dub 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se celej den tak různě povalujem, vypadá to, že fit je akorát erik a ten to určo dostane co nevidět.
:confounded:
5. dub 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus děvčata :wink:

Holky mám dilema, jak jsem psala, že mám vyhlídnutej ten baráček, tak včera jsme objevili ještě jeden, mnohem hezčí, není blízko u cesty, ale museli bychom do toho jít s našima. Je to 6+1, plus podkroví, velká zahrada, nová střecha i fasáda, má 2 samostatné vchody, mě by to vyšlo stejně jak ten předchozí a naši by prodali byt. Takže bych na tom byla stejně... Jako Rosa je rád s našima, ale já nevím, jetsli to bude dělat dobrotu....hodím vám odkazy obou 2 nemovitostí a poraďte, plís :wink:

Tohle je ten v Hodslavicích, kde bydlí i moje ségra, měli bychom to od sebe cca. 300m.
http://www.sreality.cz/detail/prodej/dum/rodinny/hodslavice--/2381559388
http://www.sreality.cz/detail/prodej/dum/rodinny/hodslavice-hodslavice-/3712267868

a to je ten, kde bychom byli sami:
http://www.rkclaris.cz/index.php?option=com_realitka&Itemid=0&func=showObject&objid=2223#
5. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra se na něho jdeme dívat a pak se rozhodneme...když mě to víc táhne do těch Bordovic, ale zase mě odrazuje to, že je to u cesty... :unamused:
5. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak u nas taky nebyl kdo by nas vyslehal, takze jsem byla rano cvicit a pak se pustila do velkeho uklidu.
A najednou zvonek, prekvapko, prisel kamarad cech se synem a vyslehali nas :slight_smile:) Naprosto mimo plan :wink: Takze dobry, neuschnem :wink:

Andrej, ty Hodslavice nevypadaji spatne, mela bys blizko segru i rodice, coz je dost prakticke. Budes mit hlidani, najezdis min kilometru :slight_smile:
Pokud to ma samostatne vchody, to se da. Ten druhy vchod vede to podkrovi, chapu to dobre??? A nahore by vasi meli i svoji kuchyn a koupelnu?
Podkrovi se mi libi, z toho by se dal udelat hezky bytecek. Celkove se mi vic libi jak je reseny tenhle baracek.
Teda a ma to zahradu jak krava!!! My mame asi jen 300metru, mozna ani ne :sweat_smile:
5. dub 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byt vama, navstivila bych tech domu jeste vic, nez se definitivne rozhodnete.
5. dub 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj, ale já mám jít ve středu podepisovat smlouvu na ten první baráček. Takže mám teď dilema...ti majitel už se mnou počítají, stáhli i inzerát z Sreality. Nicméně nemám ještě podepsanou žádnou smlouvu, ani zaplacenou zálohu, tu mám platit právě v tu středu. Tak přemýšlím, že se na něco vymluvím, ať mi posunou termín. Jako pravda je, že v těch Hodslavicích bych měla všechyn při ruce i ohledně toho hlídání, když budu jezdit do IT na zboží. A celkově je to větší a v lepším stavu a hlavně to není u cesty.
5. dub 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja bych jim asi narovinu rekla co a jak. Uvidis po prohlidce toho druheho domku :wink: Drzim palce at se dobre rozhodnete!!!!
6. dub 2010 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, se mi teda mnohem vic libi ten domek v Hodslavicich :slight_smile:

je krasne, jdu na UP, pak na obed s Robou a pak pujdeme asi na hriste :slight_smile:
6. dub 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak vcera jsme zazili prvni fakt obrovskej amok Mii, to byste neverili co delala, asi pul hodiny revu, vzteku a vsech moznych emoci, nic nepomahalo, fakt uz jsme mysleli, ze ji hodime pod studenou vodu. No des. Si myslim,ze si s tim jeste ty deti nejak neumi poradit, nevedi co s tim maji delat,ale byl to fakt mazec :sunglasses:
6. dub 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!

Tak kluci lehce teplotkujou oba, chjo chjooo, takže celej den doma. Asi jen povyrazím na nákup :grinning: :sunglasses:

Andrejko - nikam nechvátej, jak říká Luci, obejdi si toho víc. Hodslavice se mi taky líbí víc, ten druhý je malý a musíš dojíždět.
Zvážila bych, kolik by stálo udělat nahoře vašim kuchyň a komplet ostatní, aby měli pěknej byteček a spíš bych se lonila k tomuto. Zahrada super! a máš tam i švicu, že váháš. Akorát si myslím,že tam bude ještě větší investice do toho bytu nahoře, než se zprovozní aby byl soběstačný :wink:
6. dub 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
tak ja dneska kafco, pak nakup a pak cviceni, nebo naopak :slight_smile:

Kristi, mas pravdu, oni fakt nevi co s tim. Nechat je vyvztekat a jedeme dal, zatim se mi zadna jina metoda neosvedcila.
6. dub 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek