• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
tak fajn, jsme z toho byli fakt vykolejeni

devcata, co dovolene letos? uz jste nekdo na neco koukal?? My teda letos fakt neeeee Recko, uz toho mam plne zuby...
6. dub 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chjo chjo, Dani, to je blbe. Tak at se z toho brzy dostanou :slight_smile:

Jinak damy, koupila jsem letenky na kveten, jedeme dovolenkovat do CR, tradicne :slight_smile:)))
A rikam si, ze by nebylo spatny zorganizovat nejaky srazik, co vy na to?
6. dub 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem pro, dojedu kamkoliv, je mi to jedno. Dlouho jsme se nevidely :slight_smile: ale chtelo by to dopredu, pac kveten mam fakt dost nabijtej
6. dub 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky uz zas koumame, kam co a jak na dovcu.
Blbe je, ze jsem ted v pracovnim procesu, a mam na rok jen 5 tydnu dovci, a jeste neplacenych, muzu byt za ne jeste rada.

Takze v kvetnu na cechy vyberu 2 a koncem roku chceme jet nekam na 3 tydny do tepla, Yann chce opet Reunion, ja bych zas prozkoumala nejaky jiny fr. ostrov, Guadeloupe nebo Martinique, tak uvidime :slight_smile:
6. dub 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu tam od 20.5. do 3.6., tak v tomhle obdobi, dojedu klidne nekam doprostred republiky :slight_smile: Idealni by bylo najit nejaky penzion s prespanim, at stihnem pokecat :slight_smile:)))
6. dub 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pravda, ja urcite nemuzu ten vikend od 29-31.5 teda, coz je na houby, ale v tydnu by to snad taky slo????
6. dub 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tydnu by to bylo i pro mne lepsi
6. dub 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidime, jak se vyjadri zbytek :slight_smile:

pujdes tedy volit, Luci? kdyz tu budes?
6. dub 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidime, jestli se jeste nekdo prida :grinning:
bezim cvicit, jinak to zas nestihnu :sunglasses:
6. dub 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou volby, jo? Priznam se, ze uz to moc nesleduju.
6. dub 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, prave toho 28-30.5 tusim

jinak my asi s Miou bychom jeli semka: http://zajezd.invia.cz/kanarske-ostrovy/fuerteventura/hotel-barcelo-jandia-playa/tour-165773/?id=10814694

a sami pak na Ibizu :slight_smile:
6. dub 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezdký den holky :slight_smile:

andrejko a to jsou jediný dva domy v nabídce? asi bych to taky zvážila...ale důležité je taky jak bude ten barák celkově v pohodě, proč ho prodávaj...jeslti se tam třeba nebude stavět *dálnice* :slight_smile: a pod...prostě mít trochu času to pozjišťovat...

kristi tak tyhle amoky máme na denním pořádku, doktorka mi fakt řekla strčit hlavu pod studenou vodu...doktorka mi říkala, že většinou ty děti přejdou ze vzteku do lítosti a tu už se pak dá uklidnit líp....ale já to neudělala zatím....většinou pošlu Dálu do pokojíčku, když jsme doma a on se uklidní..chvíli tam něčím mlátí, brečí ale nakonec přijde...ovšem co dělat jako venku, fakt nevím posledně to bylo fakt hustý na pískovišti, ječel, řval všichni se na mě koukali jak na neschopnou ale to mi je už fuk

dani chudáčkové tak ať jste brzičko zdraví :wink:
6. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak o hysterických záchvatech bych mohla vyprávět, nemyslím svých :grinning: ,ale Viktora, např. v pátek jsem ho nesla do školky s Nikou, celou cestu řev a praní, cestou zpátky to samé, pak ještě půl hodiny řev doma, já ruce jak Arnold a zpocená až na prdeli, každej den mají Holešovice divadlo zdarma, v sobotu to samé, chtěl za výlohou vlak, a v tom zmatku jsem ztratila Verunčinu bundu, včera jsme chtěli jít na nákup, nedošli, páč pán si usmyslel, že chce stát uprostřed přechodu na motorce, dneska u logopedky opět, ta nás poslala domů, je to vyčerpávající, vůbec se mi s ním nechce nikam chodit, jen scény, čím dál horší..
6. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
studenou vodu mi nějakej doktor zakázal, ale už nevím kterej, zda psycholog, neurolog či obvoďák, ale stejně ve vaně někdy skončil a moc teda nepomohlo, spíš zabere, že ho strčím na chodbu, tam mám strach, tak ten strach a sebelítost přehluší ten vztek a vzdor a pak je rád za moji náruč, no prostě zlaté holčičky :sweat_smile:

Andrej, mně se ten druhý baráček jak bydlí ségra líbí víc, ale taky bych si dala víc času na rozmyšlenou, spíš si pozjišťuj, abyste prodali byty, ono asi dneska není sranda byt prodat, ale to je pouze můj dojem :wink:
6. dub 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jj to jsem taky chtěla podotknout, že prodat byt asi není sranda, my ten v rakovníku prodáváme už přes rok a nic jen realitky se do toho furt cpou...ale nikdo nekupuje :grinning:
6. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
no co vypolievane?
my mame dneska za sebou amoky tiez-tak ale u nas je to na dennom poriadku,takze mna to neprekvapi uz nejak...z tesca som tlacila vozik s nakupom,na nom autosedacku s malou a na nohe mi visel vriekajuci kiko,tak som skakala na jednej nohe a na druhej tahala jeho,divadlo na cele parkovisko,a co,hlavne ze je pohodaaa :grinning: a to vsetko kvoli tomu blbemu automatu co sa vytahuju takou rukou tie hracky :angry: :angry: by som to vyhadzala najradsej take braky
andrejka,no,mas co rozmyslat,ja by som urco brala blizko segry,ja tak som a som strasne rada,fakt si stale decka vlacime hore dole ked treba a aj tak,dobehne na kavu alebo ja,je to fajn...ak ste si teda blizke,co asi ste,nie?
kristi,ja uz mesiac vyberam dovolenku a stale nic nemam,ja uz neviem co by som chcela,teda viem,ale na kazdom mi nieco vadi,tak zatial ani nemam ze kde ,nie este ze hotel...kanare som pozerala,ale sa bojim ze tam dost fuka na tych ostrovoch,ci tam nebudu vlny moc a studene more
6. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka :grinning:
Tak my včera objeli příbuzenstvo - nejdřív moje mamka, pak manžova teta a nakonec jeho babča. Kájuša jako celkem dostala 5 nadílek, tak dobrot má až až - no on jí s tím jistě tatínek pomůže :grinning: Dom jsme dojeli večeru.

Dnes je ještě Kája doma, tak jsme jely za holkama z MK do České Lípy do mateřského centra. Děcka se vyřádily, my pokrafaly :grinning: Sem jako musela jet busem, páč Formana má muž v servisu, tak teď jezdí Dacií :rolling_eyes:
Jo a Kájuša má teda dnes žravou že nechápu :astonished: :grinning:
6. dub 2010 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori,juuuj,sak ty uz mas polovicu za sebou :slight_smile:
baby,ta krpana mja sa naucila pretacat na brusko konecne ,a tak sa jej to zapacilo,ze len co ju dam lezat v sekunde je na bruchu,no,to je pekne ze sa snazi,ale ako pri prebalovani to teda moc prakticke nie je :grinning: a uz aj zadok dviha a skusa plazenie,ale zatial sa len toci okolo vlastne osi :sweat_smile:
6. dub 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku - však už mě taky 4 dny řádně kope do močáku :grinning:
Šikulka ta tvoje princezna malá :slight_smile:
6. dub 2010 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori,ani nehovor,to si este pamatam :grinning: nic moc teda,chudak mechur,co? :sweat_smile:
6. dub 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je dneska smutno.. manžovi umřela babička, achich achich :pensive: :pensive:
6. dub 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani,to je smutne, drzte se :frowning2:
6. dub 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku a co máš za dovču v merku, co by sis tak představovala?

kristi tam to znám, tam jsme několikrát byli.. Ale řeknu ti, že pokud bych tam nejela kvůli surfování (to je tam skvělý, právě proto tam jezdíme) tak bych tam asi nejela...
6. dub 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem si říkala, že s prodejem bytu to může být složitější. dneska se líp kupuje než prodává..
6. dub 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako myslis,ze blbej ocean? nebo blbej hotel a misto?
6. dub 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi dík..no obrečela jsem to. holt takovej je život.. :frowning2: Ale nějak tuším, že to pravý řvaní mě teprve čeká, takhle se člověk drží kvůli klukům. Oni si mysleli, že bečím, protože nechtějí usnout..Tak se člověk hecne a nebečí vůbec..
6. dub 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolik babicce bylo? nemocna nebo ne? v urcitym veku uz se s tim musi pocitat, ale boli to stejne i tak, vid :pensive:
6. dub 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezdili jsme vždycky na sever, Corralejo, tamje to určitě hezčí, písečný duny a trošku život. Na tom jihu to znám taky, i přímo tuhle pláž a hotel. Ta pláž je dobrá, jediná dobrá z jihu, velká písečná placka, ale přišlo nám to tam hrozně mrtvý nebo důchodci. Fučí všude, sever i jih, jen na severu víc, i když v létě můžete chytnout bezvětrný počasí. Oceán je konstantně chladnější, jak říká Saku.. Na druhou stranu možná nejvíc času strávíte u bazénu..A je tam hooodně potřeba dávat bacha na to africký slunko, nepřijde ti to, ale fest se spečeš i když je jen opar. Proto tam stačí jezdit jen na jaře, i tak je tam to slunko mnohem ostřejší než v jiných "evropštějších" destinacích. Hotel jste vybrali super, na mě šíleně obrovskej, ale to vy rádi, vždycky jste jezdili do větších. Já radši komornější, nejlíp s bungalovama. Zase výhoda tohohle místa je, že je hotel přímo u pláže. Na severu bývaj některý hotely víc do centra nebo vnitrozemí. Má už Roba zelenou kartu? Tenerife je ráj golfistů :grinning:
6. dub 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
babi měla 89,no.. Hezkej věk. ale člověk to nečeká nikdy :unamused:
6. dub 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff, vycerpavajici....ja to beru totiz podle toho hotelu, mne je jedno kterej ostrov to bude. Tak ja bduu jeste hledat. Chtela jsem neco vcelku normalniho, pac v zime uz si snad troufnem letet nekam hodne daleko s Miou, tak jen tak na tyden se ohrat v lete, vis? casu dost jeste :slight_smile:
6. dub 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek