Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
sakura77
25. bře 2009
ja idem poobede ku kadernicke,troska podstrihnut,rozmyslam aj nad ofinou,ale neviem-uz to vidim ze zas dopadnem ako vzdy-podstrihnut konceky 😃
daniellka
25. bře 2009
saku afča by ti mohla slušet,tak vyzkoušej 🙂

já jsem zkusila afču párkrát,ale u měn to nemá cenu,hnedka se mi zkroutí,takže místo afiny mám za hodinu jednu vrtuli a to vypadá skvostně 😃
Já bych taky mohla nosit styl EMO,jak jste tu včera probíraly 😃 taková veeelká patka,to by na mě vypadalo jak lopatka z turbíny 😃
kristi
25. bře 2009
ja jsem se krasne prospala a ted jdu teda makat
sakura77
25. bře 2009
ten emo uces teda dobry,mne sa to strasne paci,take ulety-ale nie na mne samozrejme 😃
kristi
25. bře 2009
mam to hotovy, konecneeeeeeeeeeee
andrea73
25. bře 2009
Já se taky prospala, spala jsem hoďku a půl a hned je mi líp 🙂

Dani s ofinou nápodobně, já to mám super prvních 10 min., pak vypadám jak Ivánek, ofinu mám poloviční, hrůůůza. proto jsem to už vzdala a smířila se s osudem, že ji mít nikdy nebudu :-N

Ještě se vrátím k tomu jídlu. Jak to tak pozoruju tak jsem z vás asi největší prase čuňákovské, titul lejdy a dámy už asi nevyhraju...takže kližku miluju, tvarůžky a sýry jim podobné smradem zbožňuju, taktéž tomatový jujice, ještě si do něj dávám sůl a pepř :-p , taky miluju studený tučný bůček, vinou klobásu-mňam, tatarál uááá, labůžo, dršťkovou polívku zbožňuju ze všech nejvíc, zrovna včera jsem si jí dávala :-N :-N :-N no co nesnáším a nežeru? Snad kromě koček, psů a koní všechno, hihihi 😃
kristi
25. bře 2009
Andrej,t o ja taky smradlavy sejry miluju, romadur a vsechny tyhle hodne vonavy mi jedou, akorat ke tvaruzkum jaksi nemam duveru...

sul, pepr a ocet si davam do kefiru 😉
andrea73
25. bře 2009
Dubnovky mají dlaší přírustek 😉
lucija76
25. bře 2009
Tak ja jsem asi nejvetsi prase ze vsech, nebot jim drztky i tvaruzky mi nevadi, tomatovy dzus miluju - andrejko taky se soli peprem a hlavne vodkou 😃, taracek taky mnam... 😉

Ofinku jsem ted mela, ale jdu od ni pryc, me proste nebavi se kazdy rano cesat, foukat, zehlit, a ta ofina to bohuzel vyzadovala, takze nechavam dorust.

Leni, ptala ses na Petu. Mam novinky, ale smutne 😞
Psala mi minuly tyden,ze se teda rozhodli pro miminko, a strasne se tesila, jenze pak mela nehodu na kole a potratila 😞 Tot vse, vic nevim.
kristi
25. bře 2009
juuuu, jdu se podivat, tak si tam Katchku nechali

Luci, to je smutneeeeee |-|
andrea73
25. bře 2009
Kurnik tak to je blbís...ale holka je ještě mladá, možná bude lepší, když se více poznají s tím klučinou a miminko může být později. No ale i tak je mi to líto 😞
kristi
25. bře 2009
ja prave ofinu bych jako chtela....mam vybranej takovej krasnej uces, tak doufam, ze mi to sedne
lucija76
25. bře 2009
Andrej, to jo, ale stejne, takova pitoma nehoda... |-| 😞

Jinak byli jsme nakupovat, koupila jsem si sice jen sminky a tricko a Leusi ponozky, ale jsem rada, obvykle to byva naopak, sobe jen nejakou blbost, a pro Leu hodne 😉 Tak jsem spokojena..
kristi
25. bře 2009
he, to jsou dobry tabulky
http://www.kaloricketabulky.cz/index.php

jidla, prace, sport...vsechno se tam najde a secte
draga
25. bře 2009
romadůr teda můžu taky na kila 😃 😉 j

s Péťou smutný ale asi to tak mělo být...je opravdu ještě hodně mlaďoučká a ten klučík taky |-|
pitrska
25. bře 2009
Krasny vecer
Kristi uka 🙂
Ja dneska strihala od rana skoro do vecera,mala nespala jak tu bylo rusno tak byla pak chudinka unavena a spi uz pul hodky,snad nebude strasit uz v 5 :-| ja jsem taky znicena,padam jak vlada.
daniellka
25. bře 2009
nazdárek!!

my máem za sebou fajn odpo
🙂 borcošáni byli hodní, to je jiný kafe,proč takoví nejsou pořád?? :-N 😃 To je člověk hnedka jinak naladěnej,pohodička,dokonce tedka sami odkráčeli do postelí,kroutím hlavou.. Dneska jsou fakt sladcí. To ale hrozí,že budou zítra řádit jak černá ruka 😃 😎 .

Jsem sama. Wino teda bohužel nemám, ale pivečko se mi už chladí. bude tu dnes někdo?? 😃
pitrska
25. bře 2009
dani ja tu mam vina asi 5 litru tak ti litranek posilam, x-) x-)
daniellka
25. bře 2009
pitrska dííík 😃 Na Tvoje zdraví! 😃
daniellka
25. bře 2009
holky ti šuldi pod nama zase vrtaj..já se z nich fakt pos.. ]-( jako 10 ještě není,noční klid je až od desiti,ale doprdele proč furt všechno dělaj takhle večer?! mně akorát usnuly děcka! dvě patra pod namaoba byty jsou pronajímaný a to je každou chvilku někdo novej a každej si to musí furt nějak upravovat,vrtat,malovat,no fakt paráda :-|
pitrska
25. bře 2009
I na tvoje 🙂

Vubec nevim co jako vecer,asi nic nedavaji co??jak neni ruzovka je to v riti 😃

dani moje miminko taky bylo dneska hodny,akorat mi lezla furt do vlasu ,ale nebylo to tak hrozny jsme taky koukala,asi je neco ve vzduchu
daniellka
25. bře 2009
no,dneska ta telka není žádná sláva. ale i ta růžovka je už úplně vydechlá,ty dialogy tam,včera jsme se tomu s manžou hrozně smáli,přišlo mi to dost přitrapnělý 😃

jdu si asi udělat hemex 😃
pitrska
25. bře 2009
To jo no,jak jo to nekdy silene nahrany to se mi taky zveda kyblik 😃 se stydim za ne
kristi
25. bře 2009
my si jdeme pustit Batmana.....

msuela jsem sepsat Robovi, co ma zitra delat s Miou od 16-22 h. pac prej nevi....
pitrska
25. bře 2009
Jak to ,ze nevim,ma s ni jednou byt a nevi co?? 😃
daniellka
25. bře 2009
kristi 😃 😃 Roba si bere volno nebo pojede k mamce? že mu nemusíš sepsat plán i na další dny 😃
kristi
25. bře 2009
no, je vystrasenej...hlanve to uspani a vecerni jidlo...vykoupala jsem ji radsi dneska,aby nemusel..holt to zvladne, nic jinyho mu nezbyde....aspon bude vedet pro priste.
lucija76
25. bře 2009
Cheche, plan, to je sranda 😉 Ale neboj, oni to zvladnou, kdy se vracis?

Jsem taky dneska sama, ale pujdu si cist. Mam hrozne strasidelnackou knihu, asi v prvnich 20 strankach uz chlapek stihl zavrazdit matku a dve deti.... tak jsem zvedava jak to bude pokracovat :-N
kristi
26. bře 2009
dobre ranko,

jako ne plan, ale co a jak, aby vedel.

dneska budou spolu a zitra rano jedou ke tchyne, v sobotu na me uz vecer budou cekat doma.
akcul
26. bře 2009
Dobré ránko! 🙂
Tady normálně chumelí!!!! :-|

Kristi,
ty teda jedeš dneska a vracíš se v sobotu? Moc si to užijte, to bude určitě paráda! 😉

Mamce včera někdo naboural u práce do auta a ujel. Prej má úplně zničený dveře u řidiče, budou se muset nechat vyměnit. To jsou hajzlíci ty lidi. ]-( ]-( ]-(

Začni psát odpověď...

Odešli