• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ja idem poobede ku kadernicke,troska podstrihnut,rozmyslam aj nad ofinou,ale neviem-uz to vidim ze zas dopadnem ako vzdy-podstrihnut konceky :grinning:
25. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku afča by ti mohla slušet,tak vyzkoušej :slight_smile:

já jsem zkusila afču párkrát,ale u měn to nemá cenu,hnedka se mi zkroutí,takže místo afiny mám za hodinu jednu vrtuli a to vypadá skvostně :grinning:
Já bych taky mohla nosit styl EMO,jak jste tu včera probíraly :grinning: taková veeelká patka,to by na mě vypadalo jak lopatka z turbíny :grinning:
25. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem se krasne prospala a ted jdu teda makat
25. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten emo uces teda dobry,mne sa to strasne paci,take ulety-ale nie na mne samozrejme :grinning:
25. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam to hotovy, konecneeeeeeeeeeee
25. bře 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky prospala, spala jsem hoďku a půl a hned je mi líp :slight_smile:

Dani s ofinou nápodobně, já to mám super prvních 10 min., pak vypadám jak Ivánek, ofinu mám poloviční, hrůůůza. proto jsem to už vzdala a smířila se s osudem, že ji mít nikdy nebudu :sweat_smile:

Ještě se vrátím k tomu jídlu. Jak to tak pozoruju tak jsem z vás asi největší prase čuňákovské, titul lejdy a dámy už asi nevyhraju...takže kližku miluju, tvarůžky a sýry jim podobné smradem zbožňuju, taktéž tomatový jujice, ještě si do něj dávám sůl a pepř :stuck_out_tongue_closed_eyes: , taky miluju studený tučný bůček, vinou klobásu-mňam, tatarál uááá, labůžo, dršťkovou polívku zbožňuju ze všech nejvíc, zrovna včera jsem si jí dávala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no co nesnáším a nežeru? Snad kromě koček, psů a koní všechno, hihihi :grinning:
25. bře 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej,t o ja taky smradlavy sejry miluju, romadur a vsechny tyhle hodne vonavy mi jedou, akorat ke tvaruzkum jaksi nemam duveru...

sul, pepr a ocet si davam do kefiru :wink:
25. bře 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dubnovky mají dlaší přírustek :wink:
25. bře 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jsem asi nejvetsi prase ze vsech, nebot jim drztky i tvaruzky mi nevadi, tomatovy dzus miluju - andrejko taky se soli peprem a hlavne vodkou :grinning:, taracek taky mnam... ;)

Ofinku jsem ted mela, ale jdu od ni pryc, me proste nebavi se kazdy rano cesat, foukat, zehlit, a ta ofina to bohuzel vyzadovala, takze nechavam dorust.

Leni, ptala ses na Petu. Mam novinky, ale smutne :frowning2:
Psala mi minuly tyden,ze se teda rozhodli pro miminko, a strasne se tesila, jenze pak mela nehodu na kole a potratila :frowning2: Tot vse, vic nevim.
25. bře 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuu, jdu se podivat, tak si tam Katchku nechali

Luci, to je smutneeeeee :pensive:
25. bře 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kurnik tak to je blbís...ale holka je ještě mladá, možná bude lepší, když se více poznají s tím klučinou a miminko může být později. No ale i tak je mi to líto :frowning2:
25. bře 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja prave ofinu bych jako chtela....mam vybranej takovej krasnej uces, tak doufam, ze mi to sedne
25. bře 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, to jo, ale stejne, takova pitoma nehoda... :pensive: :frowning2:

Jinak byli jsme nakupovat, koupila jsem si sice jen sminky a tricko a Leusi ponozky, ale jsem rada, obvykle to byva naopak, sobe jen nejakou blbost, a pro Leu hodne ;) Tak jsem spokojena..
25. bře 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
he, to jsou dobry tabulky
http://www.kaloricketabulky.cz/index.php

jidla, prace, sport...vsechno se tam najde a secte
25. bře 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
romadůr teda můžu taky na kila :grinning: :wink: j

s Péťou smutný ale asi to tak mělo být...je opravdu ještě hodně mlaďoučká a ten klučík taky :pensive:
25. bře 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasny vecer
Kristi uka :slight_smile:
Ja dneska strihala od rana skoro do vecera,mala nespala jak tu bylo rusno tak byla pak chudinka unavena a spi uz pul hodky,snad nebude strasit uz v 5 :unamused: ja jsem taky znicena,padam jak vlada.
25. bře 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek!!

my máem za sebou fajn odpo
:slight_smile: borcošáni byli hodní, to je jiný kafe,proč takoví nejsou pořád?? :sweat_smile: :grinning: To je člověk hnedka jinak naladěnej,pohodička,dokonce tedka sami odkráčeli do postelí,kroutím hlavou.. Dneska jsou fakt sladcí. To ale hrozí,že budou zítra řádit jak černá ruka :grinning: :sunglasses: .

Jsem sama. Wino teda bohužel nemám, ale pivečko se mi už chladí. bude tu dnes někdo?? :grinning:
25. bře 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani ja tu mam vina asi 5 litru tak ti litranek posilam, :dizzy_face: :dizzy_face:
25. bře 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrska dííík :grinning: Na Tvoje zdraví! :grinning:
25. bře 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ti šuldi pod nama zase vrtaj..já se z nich fakt pos.. :angry: jako 10 ještě není,noční klid je až od desiti,ale doprdele proč furt všechno dělaj takhle večer?! mně akorát usnuly děcka! dvě patra pod namaoba byty jsou pronajímaný a to je každou chvilku někdo novej a každej si to musí furt nějak upravovat,vrtat,malovat,no fakt paráda :unamused:
25. bře 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
I na tvoje :slight_smile:

Vubec nevim co jako vecer,asi nic nedavaji co??jak neni ruzovka je to v riti :grinning:

dani moje miminko taky bylo dneska hodny,akorat mi lezla furt do vlasu ,ale nebylo to tak hrozny jsme taky koukala,asi je neco ve vzduchu
25. bře 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,dneska ta telka není žádná sláva. ale i ta růžovka je už úplně vydechlá,ty dialogy tam,včera jsme se tomu s manžou hrozně smáli,přišlo mi to dost přitrapnělý :grinning:

jdu si asi udělat hemex :grinning:
25. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo no,jak jo to nekdy silene nahrany to se mi taky zveda kyblik :grinning: se stydim za ne
25. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my si jdeme pustit Batmana.....

msuela jsem sepsat Robovi, co ma zitra delat s Miou od 16-22 h. pac prej nevi....
25. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to ,ze nevim,ma s ni jednou byt a nevi co?? :grinning:
25. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi :grinning: :grinning: Roba si bere volno nebo pojede k mamce? že mu nemusíš sepsat plán i na další dny :grinning:
25. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, je vystrasenej...hlanve to uspani a vecerni jidlo...vykoupala jsem ji radsi dneska,aby nemusel..holt to zvladne, nic jinyho mu nezbyde....aspon bude vedet pro priste.
25. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cheche, plan, to je sranda ;) Ale neboj, oni to zvladnou, kdy se vracis?

Jsem taky dneska sama, ale pujdu si cist. Mam hrozne strasidelnackou knihu, asi v prvnich 20 strankach uz chlapek stihl zavrazdit matku a dve deti.... tak jsem zvedava jak to bude pokracovat :sweat_smile:
25. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,

jako ne plan, ale co a jak, aby vedel.

dneska budou spolu a zitra rano jedou ke tchyne, v sobotu na me uz vecer budou cekat doma.
26. bře 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! :slight_smile:
Tady normálně chumelí!!!! :unamused:

Kristi,
ty teda jedeš dneska a vracíš se v sobotu? Moc si to užijte, to bude určitě paráda! :wink:

Mamce včera někdo naboural u práce do auta a ujel. Prej má úplně zničený dveře u řidiče, budou se muset nechat vyměnit. To jsou hajzlíci ty lidi. :angry: :angry: :angry:
26. bře 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek