• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
no však až pojedem na rhodos tak taky čekám vyčerpávající infos :grinning:
6. dub 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, na ten jedinej bych se uz nevratila, ten me fakt nenadchnul... :wink:
6. dub 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani to je smutné ale holt život tak se držte... :pensive:
6. dub 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme se teda byli kouknout na ten druhej barák, ale asi do něj nepůjdeme, páč je tam ještě tak za 300-400 litrů práce. A do začátku by to pro nás bylo moc malé, bysme se museli vtěsnat do 3+1 2 rodiny, takže nic. Ale jsem ráda, že jsem to viděla, abych si pak nemohla nic vyčítat :wink:

DAni tobě jsem už psala, s babičkou mě to moc mrzí, hlavně ať se Zdenda drží :confounded:

No my letos dovču jen v IT, prašule půjdou do baráku :sweat_smile: . Naštěstí tam má Rosův brácha velkou vilu u moře, takže se upíchneme asi tam. A nebo k druhému bráchovi do jiné vilky :wink:
6. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky moc :wink:
6. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani drzte se, je to vzdy trapeni kdyz nas nekdo opusti :frowning2:
6. dub 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný slunečný den! :grinning:

dneska jde navštívit přátele na ÚP :sunglasses:

Odpo asi vyrazíme na kola, protože jsem včera koupila klukům helmy na kolo a jsou k neudržení. Teplotu neměli ani včera a nemaj i dnes, tak to půjdem prubnout..
7. dub 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko,
Dani, drž se, je mi to líto... :frowning2:

Tak já mám dnes první scénu za sebou, ale byla eňo ňuňo, vezla jsem Niku na Štvanici,mají tam sportovní den, no a mladej pán si usmyslel házet svoje milované dinosaury do Vltavy, tak krutá cesta zpět, Dani nechápu, jak můžeš zvládat 2 raubíře, to bych nevylezla z domu, já vám na něj měla takovej vztek, i jsem ho seřezala, nic nezabíralo, kdybych ho neodtáhla tak tam sedí a řve ještě teď, Verunka do toho taky scény, že ho tam nenecháme, no strašný, asi po roce vytáhnu kočár, už mě nebaví ho furt řvoucího tahat :angry:
7. dub 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte po dlhom case,dufam,ze ste stravili sviatky pokojne,no pri drobcoch sa to sice asi ani neda :stuck_out_tongue_closed_eyes: my sme boli u prababky na Morave,nedaleko Noveho jicina a tak sme skocili aj do ostravy na nakupy ale nic som nekupila,ja mam pocit,ze v tych obchodoch nic nemaju :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: asi budem chodit vo vreci :angry: :angry: :angry: :angry:
Dani,je mi to luto,drzte sa :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
7. dub 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
leni,no vidim ze maju ti nasi krpci zas nejake "super" obdobie,jajha kedy uz toto skonci?
dani,uprimnu sustrast... :pensive:
no my co sa dovce tyka,tak ja mam taketo kriteria :sweat_smile:
najlepsie hned na plazi
hotel mam rada take tie velke komplexy najlepsie v tych krasnych tropickych zahradach plnom bazenov,smyklaviek,detske ihrisko,detsky klub,restiky,fontanky a tak-proste nie ze len mrakodrap hotel a more,a aby samozrejme boli blizko v dosahu aj nejake nakupy,najlepsie aj nieco pre decka este a tak a teple straaasne teple more :grinning: take s pieskom,ziadne kamene a pomalicky vstup do mora,aby sa aj kiko vybesnil,a dobra zranica :grinning: a blizko letiska-aby sme nemuseli este pol dna cestovat z letiska,to neznasam uplne,a musi byt samozrejme cisty,pekne izby a usluzny personal :grinning:no asi tak v skratke,no
inak akurat som vcera pozerala par hotelov v turecku,celkom fajn som nasla,tak mozno....
7. dub 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - upřímnou soustrast :pensive:

Dnes už je Kája ve školce, já si dala kávu, mrkla na net a jdu se vrhnout na mega skříň v chodbě - potřebuju ji vymýt a urovnat :stuck_out_tongue_closed_eyes: taková skříň na různý krámy, co tam vždy jen tak hodím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2010 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky :wink:

Lenrie, a jak to, že jsi se nestavila? Já bydlím v okrese NJ :wink: Kde bydlí babča?

Dani jak je na tom Zdeněk? :unamused:

Leni takže začal Vikínek všechno házet do vody, jo? Hm, jako náš Tadeáš....já jen doufám, že u vás to nebude stejné :confounded:
7. dub 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori-tak super tip,tu skrinu na chodbe by trebalo upratat aj mne ale ja mam celu vsatavnu,takze je to take velke amne sa do toho nechce pustat :frowning2: dnes je navyse vonku skarede a mne sa chce spat :angry: :angry:
no a trucovanie je na dennom poriadku aj u nas a najnovsie mi rianka zacala strasne pluvat,na kazdeho a na vsetko,normlane sa s nou hanbim niekam ist bo ma strach,koho zas opluje :frowning2: :frowning2:
no a dovolenka,tak my kvoli muzovej praci nelanujeme,asi pojdeme na nejku last minute,ked vobec,minule leto ma posielal sam s deckami a na to ja nervy nemam :angry: :angry: :angry: :angry:
7. dub 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenrie u vas je hnusne? nam tu krasne svieti slniecko,ale kosaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja by som zas potrebovala vypratat a vyumyvat skrinky v kuch.linke,no ale chce sa mi??????
7. dub 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenrie - jj taky jí mám vestavěnou, takže oooobr. Naštěstí půlka je manžova s pracovním oblečením na ramínkách.
7. dub 2010 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku, je tu zamracene a starsna zima a dost aj fuka ,aj ked vcera to bolo horsie ale slnko u nas nesvieti ,skor to vyzera na dazd :angry: :angry: :angry: :angry: no skrinky v kuchynskej linke,ani mi nevrav,niektore som stihla upratat pred velkou nocou,zbytok neviem kedy dokoncim :unamused: ale dnes nie som schopna nic,som ako mechom prastena :confounded:
7. dub 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenrie,tak to nas bolo tak vcera,sme boli v meste doobeda,skoro som odmrzla,ze april :angry: :angry:
7. dub 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori-ja tam mam samy bordel a muz tam ma svoje pracovne veci ale tie ma poskladane,a stale ked nieco vytihane ,tak vytiahne celu kopku a samozrejme naspat uz neda,len hodi :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ale dnes na to nemam nervy
7. dub 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my sme vcera nikde neboli,ved to fukalo priserne :angry: :angry: :angry: :angry: dnes tak nefuci ale kosa je stale,hlavne,ze hlasia teplo a treba miu vyumyvat auto,bo muz stale huci,ze tam mam vacsi bordel ako on vo svojom,no ale vozi on deti s tycinkami,chrumkami????a navyse sedadla su strasne okopane,nastastie je to koza,tak sa to zotrie len ale strasny humus mam v aute :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
7. dub 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenrie - koukám všude fakt chlapi na tohle stejný :rolling_eyes: taky tam teda má 1 polici ae složeným věcma a jak něco vytáhne, tak to má věšně rozhozený :angry: a já to můžu furt rovnat :rolling_eyes:
Auto bych taky potřebovala uvnitř uklidit, ale nejsou lidi :sweat_smile:
7. dub 2010 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori-to mas pravdu,s chlapmi je to vsade tak,akoby boli naklonovani v niektorych veciach :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no co narobime
a s autom asi pockam na brasku,ten mi ho stale tak vycisti,ze ani nove take nebolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenrie tak kde bydlí ta babča? A co se týče plivání, to je u nás taky dost běžné, dříve to byla hrůza, teď už se docela uklidnil, plivne jen občas :sweat_smile:
7. dub 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrei,byva v studenke,ty si niekde blizko???no mna najviac stve na pluvani,ze si to dovoli na kazdeho,ona sikratka sa da do reci s kazdym,maly je hanblivy,ona nie a ked vidi,ze ten clovek ju vnima,tak sa zacne predvadzat a teraz to znamena,ze zacne pluvat :frowning2:
7. dub 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
Dani, uprimnou soustrast :pensive:

My mame na ukladani bordelu garaz, kde je to momentalne ve stavu, ze se tam uz neda projit :sweat_smile: :grinning: Jako auto tam nikdy nebylo ani nebude, jsou tam jen krabice, stary nabytek, a kramy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Celou zimu se chystam, ze tam uklidim, ale tam je fakt vsecko se vsim, vubec nevim ze ktereho konce to mam vzit, to mi zabere nekolik dni pocitam :sweat_smile: Ze by mi s tim pomohl muz, to ani nepocitam :rolling_eyes: Kde se to tak nabralo, nevim. Jeste loni, kdyz jsme bydleli v byte jsme taky meli jen skrin, a ted to nejak nabralo na objemu :sweat_smile:

To je zajimavy, jak ma kazdy jiny ocekavani od dovolene, mne napriklad ty pobyty v hotelech moc neberou. Hledam vzdycky spis nejake dobrodruzo, klidne chatrc, ale hlavne aby tam bylo co delat, a co objevovat :slight_smile:
7. dub 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenrie bydlím tak 15 km. od Studénky, Kopřivnice :wink: . TAk až budeš mít opět cestu dej mi vědět, dáme kafíčko :wink:

Luci já mám taky bordel ve sklepě až po vrch :sweat_smile: , jak se budeme stěhovat tak to protřídím. Naštěstí je tam velká šopa, tak zatím naházím bordel tam...a mám uklizeno :sweat_smile:
7. dub 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrei,tak to urcite dma vediet,len neviem kedy zas pojdeme ,babka je uz stara ,aj etraz sme tam boli len na otocku,jeden den sme sli a drhy spat,kedze ma dost vela zdravotnych problemov,tak aby ju deti neznicili uplne :frowning2: ale urcite dma nabuduce vediet...ty byvas priamo v Kopřivnici?tam sme chodili kao mensi na auta,do muzea :wink: :wink: :wink: :wink:
7. dub 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpátky, ještěže to na tom ÚP jde rychle, jsem tam čekala max. minutu a uvnitř strávila tak půl minuty a bylo vyřízený. Za to to okolí, to bylo jak v detektivce, před vchodem hádka Romů, další R. zablokoval svým Mercedesem celý parkoviště, když si to prostě zaparkoval uprostřed výjezdu, no prostě hotovo.. Tak jsem se tam opírala do klaksonu, pak se objevil zrzavý asi 20-ti letý 150-tiá kilový R., no, držela jsem hubičku, ani jsem mu nic neřekla, aby mi náhodou jednu nelátl :grinning: :sunglasses:

holky ještě jednou děkuji, vyřídím manžovi.
Andrejko Zdeny je O.k. :wink:

Saku tak to máme požadavky podobné, já jen nesnáším hotel mrakodrap, mám ráda když je to radši areál bungalovů nebo něco menšího. Ale nevyhledávám pořád jen hotely, je mi to ú§plně jedno, dost často bydlíme i na privátu, když je pěknej, čisťounkej, je mi to v podstatě jedno. Stejně člověk je furt u vody a my býváme i dost akční, surfování, výlety a pod., domů dojdem až večer na jídlo :sunglasses:

Leni - to je radost, teda, takovýhle scénky. Já to ťukám na dřevo, ťuk ťuk ťuk /a snad to tímhle zrovna nezakřiknu/ takovýhle scénky mi kluci zatím nedělají. Někdy neco proběhlo, ale zvládnutelnýho. Asi nás to ještě čeká :sunglasses: :confused: :sweat_smile:

Andrejko my ted taky tam k vám jedem, na funus :unamused: . A tím asi končí naše výlety do Háje, už nebude důvod tam jezdit..

Mori - já si říkala, že jsi už dlouho něco neumývala!! Už jsi mě vylekala, že se ti doma zas začíná hromadit bordýlek :grinning: :sunglasses: :grinning:

O skříních mi nemluvte, a auto - no comment. MOje auto uvnitř, to je taková katastrofa, že to asi zase zadám firmě, to už není v normálních silách to vyčistit. A už pomalu občas bude teplo na sundání střechy, tak mi tam bude na ten bordýlek fest vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
7. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to je román jsem se nějak rozjela :sunglasses:
7. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani Háje jsou kde?

Lenrie jj, do muzea taky občas zajdem, asi si dám repeté s Márou, ten bude u vytržení :wink:
7. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrei a teraz sa budete stahovat daleko,ak to klapne s tym domcekom?a nabuduce tam musim zajt aj declkami,v muzeu sme s nimi este neboli......no a dovolneka,tak ja neviem,ci zas niekam pojdeme,moj muz ma taku pracu,ze akurat ma desny problem vopred nieco planovat,no holt u podnikatelov je to horsie a akurat v lete,minuly rok mi dvaal prachy nech idem s deckami sama ale to nehrozi :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ved to by nebola dovolenka
tak ak pojdeme ,tak nejaky last minute urcite,sla by som do egypta,asi ale fakt tazko planovat a etse mam slubene nove auticko na vymenu za moje,tak som zvedava,ci sa zas na mna nezabudne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek