• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Háj u Opavy :wink:
7. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani,co,to mas prave ze super,otvoris strechu,pridas plyn a bordel vyleti :grinning: :grinning:
ja som si davala do poriadku po zime auto nedavno-ale to som isla na garancnu prehliadku,tak aby som sa nemusela hanbit :grinning: ale teda cez vikend som po dlhej dobe isla na muzovom,isli sme k nasim,tak to ste nevideli,som myslela ze si asi ani nesadnem,jaky bordel :angry: to v traktore lepsie vyzera... :stuck_out_tongue_closed_eyes: boze aked si predstavim jak niektori chlapi drhnu tie svoje tatose aby tam ani vlasok nebol ,tak to u nas nehrozi,zvonku da najdrahsi program v autoumyvarke vzdy aby sa pekne lesklo ze ano a vnutri cista pohroma :grinning:
7. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku nevyletí, bohužel, dovnitř nefučí :grinning: jinak s tím traktorem to jsi vystihla úplně přesně, zvenku naglančený a uvnitř traktor. :grinning: :sunglasses:
7. dub 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a ted nám onemocněl Erik, má teplotu. ach joooo!! to je tak na houby tady to předávání nemocí mezi sourozencama s dvoudenní zpožděním.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To zas bude long day, jeden zdravej, druhej chorej, zdravej chce jít ven a nemá mi kdo hlídat marůdka doma.. Tchýnka včera slíbila a dneska už si to rozmyslela.. Paráda.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenrie ne daleko, zase takových 13 km., ale na druhou stranu, ne ke Studénce :wink: . No dnes jdeme s makléřem na hypoteční banku tak uvidíme, dnes to budu vědět na 100% jak jsem dopadla. Ale snad jo, já jsem optimista :wink:
7. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani kura to je pech, tak ať je Alýskovi brzy lépe...nám se teď ty nemoci vyhýbají, tfu tfuj tfuj, Mára měl vždy jen den dva teplotku a apk už byl OK, atb neměl už od října. Tak snad to bude jen nějaká virozka.

Jinak s vašima chlapama jsem se nasmála, páč já su jako oni, zato Rosin to musí mít furt vyšperkovaný, když mu hážu papírky do auta tak je nepříčetný...a mojemu autu říká popelnice :sweat_smile: , prej že se nestydíš ty čuně a já na to, pokud se ti to nelíbí, tak to ukliď a nejezdi v něm :sweat_smile: . Prej kdyby to máma viděla, tak by ji ranila mrtvice :sweat_smile:
7. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem napsat Eričkovi :wink:
7. dub 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak muj chlap je taky traktorar :slight_smile: akorat ze mu to kazim, protoze zatim mame auto jen jedno spolecne, tak mu tam semtam uklidim, pac nesnasim si sedat do bordelu :sweat_smile:

Je fakt ale ze jsou i chlapi, co jsou maniaci na uklizene auta, uz jsem zazila. Jedna moje kamaradka treba nesmela v aute sveho pritele jist, protoze co kdyby mu tam nahodou nadrobila :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: To je teda taky hruza, ted nevim co je horsi :slight_smile:))

Dani, ty nemoci jsou u dvojcat fakt blby, tak snad bude brzy lip! :dizzy_face:
7. dub 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha ... tak to ja jsem jak ti vasi chlapi ... v mym aute si vazne neni uz kam sednout, bordel se prehazuje z boka na bok ... mno . .sem prase . .stydim se
7. dub 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
za co????za bordel?to si naozja nevidela moje auto,muz mi to kazdy den otrieskava o hlavu,ze taky bordel on v zivote nemal :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a z vonku?????tiez na zaplakanie :frowning2:
7. dub 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, tak to Roba je stejnej, proste cune, pritom jsem si myslela, ze kazdej chlap si na aute dava zalezet. Ja to auto vzdy vezmu a necham vycistit nekde u profiku a je klid...

my byly na tancovani a pak v zoo, fajn den :slight_smile:
7. dub 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak si muzeme podat ruce :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mela svoje auto vysperkovany, pekne uvazany satky okolo operek, stromecky, vonavky atd...ale Robie na to nejak nedba, pro nej je to "jen" auto :slight_smile:
7. dub 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a mate u me cerny puntik, az vcera jsem prisla na to, ze existuje druha rada preslapu, to jste mi mely rict :grinning:
Tak jsem vecer musela najednou dokoukat ty 4 dily :grinning:
7. dub 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ceho?? Ja jsem Luci mimo
7. dub 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je takovej dobrej serial ze zivota tricatniku, kazdej se v tom chvilema najde :wink:
7. dub 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, jukni na to, vsechny dily jsou na stream.cz a pak v poradech najdes Preslapy, chce to videt nejprve prvni radu :slight_smile:
7. dub 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi šátky na opěrky?? :confused: :sweat_smile: Jako jak? nechápu nebo si to neumím představit :grinning: :sunglasses:
7. dub 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekarky, kucharky, mam dotaz, za jak dlouho vykyne kvasek? :confused:

Ja jsem totiz znama brzda, a tak jsem se teprve dnes pustila do velikonocniho mazance :grinning:
7. dub 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já myslím, tak do hodinky, ale to zjistíš, jakmile se ti na něm začnou tvořit takové puchýřky, jako bubliny, pak je to hotovo :wink:

Holkýýýý, mám to :wink: , hypoška schválená, teď jen počkat ty 3 měsíce a je to v cajchu. Nicméně ti majitelé se chtějí stěhovat už teď a barák mi už přenechají, budou platit dál hypošku, než se mi vyřídí ta moje a já tam budu moci jezdit už třeba na víkendy, něco si tam pomalu vozit a třeba si to vymalovat atd., než se tam nastěhuju úplně. A za 2 dny mám prohlídku mojeho bytu, kura kéž by to vyšlo na poprvé, to by byla haluz :grinning:
7. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak mas hlavove operky na sedadle, tak na te kovove casti uvazany do cipu satecek, to se desne nosilo a vozilo na Ibize :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, a kterej barak beres?
7. dub 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko, uz jsem to docetla, ten prvni domecek teda. Tak at to vsechno vyjde! :slight_smile:))

Mazanec se mi nepovedl, testo mam od hlavy az k pate na sobe uplne vsude, a taky polepeny ruzne v cele kuchyni :sweat_smile: Takove recepty nesnasim, nechte vykynout, ale jak, co, a jak dlouho, to tam uz nepisou :rolling_eyes: :wink: Ja proste potrebuju navod jak pro blbce. Anebo delat jen takove ty kolace, jak se to jen vsechno mrskne do misy, zakvedla a leje na plech :grinning:
7. dub 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ! Dítko ve školce, tak klasila po ránu kávička :grinning: Dnes se budou ve školce fotit, tak jsem jí místo tepláčků nastrojila do sukýnky :wink: i sandálky má, aby se nefotila v bačkorách :grinning: A bude tam dnes spinkat.

Jo a včera nám dorazil kočárek pro panenky z reklamace - nejdřív jako psaly, že technik se vyjádřil tak, že adaptér na korbičku byl zlomen špatným zacházením - takže mi ho pošlou zpět a zaplatím si ještě poštovný. Tak to se mi jako nelíbilo, tak jsem jim psala, že moje dítě se chová k hračkám slušně atd. .... a najednou to šlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: V podstatě krom koleček jsme dostali nový kočár - korbičku starou si nechali, ale podvozek teď máme 2x :grinning: Tak jestli bude holčička, tak bude mít skoro nový kočárek jednou (páč jsme Káje dali zatím ten starý).
Člověk se prostě nesmí dát a ono to pak jde :wink:

Taky mi včera volali z Dětského ráje, kde jsem si objedanala přebalovací podložku - měli v akci za 300,- a prej že už nejsou ve žluté barvě, že jedině zelenou, modrou či tyrkysovou. Tak jsem to zrušila, páč tyhle barvy se mi do ložnice nehodí - ložnici máme broskvovou.

Jinak včera pokračoval Káje její žrací den z úterka :grinning: co přišla ze školky, tak zas furt něco cpala do bříška :grinning: Tak jsem zvědavá jak dnes :sweat_smile:

luci - jsem stejná pekařka :grinning: taky potřebuju návod pro blbce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lenrie - tak dobře že jsem se na skříň včera vrhla, hned tam je víc místa, i pár krámů letělo to popelnice :sunglasses:

andrej - tak paráda že to s hypoškou vyšlo :dizzy_face: Gratuluju ! ty 3 měsíce utečou :wink:
8. dub 2010 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!!

Erik furt marodí, ale Alex mi přijde úplně v poho, tak nevím, jestli aspon ho neodešlu za mými rodiči na chatu, at je přes den na vzduchu, chudák malej musí trčet s námi doma..
To je zajímavý, jak se ty babičky a dědečci furt nabízí, nabízí a pak, když je potřeba - takhle krásně venku, všichni ví, že mám jednoho marůdka a jednoho zdravýho, najednou nikdo nemůže přijít k nám na blbou hodinku, abych zdravýho "vyvenčila" anebo si ho vzít s sebou ven.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci já jsem na tom obdobně. Jak někde čtu něco o kvásku a podobných složitostech :grinning: :sunglasses: ryyyychle čtu dál a hledám něco lehkého, rychlého :wink:

Mori - tak já nevím jestli se to dá chytnout po netu, ale včera jsi mě nakazila. Grrr!!! Takové práce jsem si dala!! Jsem umyla, vyklidila naše vestav. skříně na předsíni, kde máme většinou boty. A vyhodila jsem obrovskou tašku bot co nenosím a myslím, že někdy budu ale určo nikdy nebudu..

Andrej - tak gratulka k hypo. Berete to teda definitivně,jo? tož to kura taky gratuluju! :grinning: :sunglasses:
8. dub 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile:

Luci pro příště :slight_smile:)) kvásek děláš tak, že dáš do mísy trochu mouky na to trochu cukru, na ten rozdrobíš droždí a zaleješ trochou teplého (ne horkého) mléka...mísu zakryješ utěrkou a dáš do tepla ...kvásek vyběhne cca za 10 minut...poznáš tak, že ti to droždí zvodnatí a je to takové blátíčko s bublinkama prostě to pracuje...pak k tomu přidáš máslo rozpuštěné v mléce, žloutky a zbytek mouky s cukrem to zpracuješ tak aby se těsto nelepilo, ze začátku se lepí, pak jak makáš tak se to spojuje, když by se ti to zdálo mazlavý přidáš trochu mouky...zpracované těsto zase necháš přikryté pod utěrkou kynout...to už pak trvá tu hodinku...no a pak už jen uděláš bochánek, vánočku....a necháš ještě chvilku na plechu dopracovat a šup do trouby...

andrejko gratulace k hypošce :wink:
8. dub 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
u nas to vyzera na krasny dnik,slniecko svieti od rana
baby,jak sme vcera preberali tie auta,tak som si spomenula,jak som bola v japonsku,tak tam mali niektori na oknach normalne ze zaclonky,take cipkovane kvetinkove,to by ste odpadli,my sme padali od smiechu,normalne aj v taxikoch a tak,no hruza a mlade baby tam jazdili na takych smiesnych autach-my sme to volali chladnicky-vsetky biele,tam bolo 95% aut bielych a tie pubertacky to mali total zahadzane plysakmi a hrackami,kvetinovymi girlandami a tak,no ked raz vyhrabem tu fotku,tak ju nahodim,sa zasmejete,normalne nechapem jak aj mohli soferovat s tym,cele celne aj zadne sklo "zaplysakovane" :grinning:
no,"iny kraj,iny mrav" :grinning:
dani,no zelam skore vyzdravenie,to je na nervy,ked su krpci doma zavreti,to nevedia co od dobroty co? :slight_smile: :wink: kiko je uz 2 tyzdne po chorobe a stale pokasiava,ja uz neviem co s nim...horsie je ze uz aj malinka obcas zakasle,sakraaa
8. dub 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my dneska pojedem vlackem k Laz, at si holky pohrajou, kdyz je tak krasne
8. dub 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,aj u nas je konecne krasne ,akurat dovaram obedik a poobede asi vyrazime na bicykle,nech sa deti vysalia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kristi,kto je to ta Laz?len ,ze ju stale spominas,tak mi neda zo zvedavosti sa opytat :wink: dufam,ze neva :wink:
mori-sikulka,hned ti je lepsie,ja sa dnes chystam odpratat aspon boty zimne a nechat len jarne :wink: :wink: :wink: :wink: tak som zvedav co stihnem,kedze chcem ist von
8. dub 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
neva, to je kamaradka z Dubnovek 2007 :slight_smile: seznamily jsme se tady pres konika :wink:
8. dub 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek