• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Luci oni mají i děti v ČR teď pořád nějaký volno :slight_smile: jsou víc doma než ve škole, si říkám, že jsem měla být učitelka, jako moje máma :slight_smile:)), měla jsem jí poslechnout :grinning: :grinning:
9. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme vyrazili na chatu, ráno takový teploučko, sluníčko a pak se změnilo počásko a hrozně ochladilo, že jsme museli předčasně vypadnout. Moje noční flámování nese ovoce, šlapu si na pytle pod očima a spala bych i kdybych se opřela někde o sloup :grinning: Za to dětičky řádí jak černá ruka.
Neuklízím, nevařím, prdím na to. Byla jsem na nákupu s oběma pacholíčkama a to mě dorazilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: .Jediný co musím - dát si nějak do parády smuteční háv na zítřejší funus :rolling_eyes: .

Dobrou noc, děvčátka a chlapci :sunglasses: :pensive:
9. dub 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak Dragi souhlas - můj bratr učitel a ještě k tomu má kromě němčiny tělák, učí na sportovním gymplu a má pořád buď prázdniny nebo je na horách/kolech/vodě, no prostě těžká hokna jak my u nás říkáme :grinning:
9. dub 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata :slight_smile:
Tak se zase hlásím po návratu z OL :slight_smile: Tam vše v poho, Marky vykoledovala asi pět kilo čokoládových zajíců a vajíček, tak mám po večerech co žrat :sweat_smile: :grinning: U nás doma taky vše v poho, tak ani nevim, co psát.
Mori, Marky se taky takhle počůrávala, trvalo to asi dva nebo tři týdny. (Stalo se to asi půl roku po tom, co byla bez plen.) Nevím, čím to bylo, ale pak se to zase srovnalo. Držím palce, ať je to brzy OK :wink:
Jindra si přivez z OL další zub. Má jich teprve sedm, což v roce a čtvrt nic moc :slight_smile: V OL měl horečky a srajdu, tak jsem vyhlížela dvojky dole (má jedničky a dvojky jen nahoře.) Chachá, raší mu čtyřka vlevo nahoře. Je tam zcela osamělá :sunglasses: Marky rostou poslední dvě stoličky, tak "už" bude plnochrupá. No, taky jsme se dočkali :grinning:
10. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teď koukám, že jsem dnes prga :fearful: :grinning: :sunglasses: Jdu si počíst neco dozadu :slight_smile:
10. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar dámy, se hlásím po delší době :slight_smile: Byli jsme v Jizerkách, bomba výlet, sice jsem si moc neodpočinula, ale s tím jsem ani nepočítala, užili jsme si to skvěle. Byly tam manželovi kámoši a spolužáci z vejšky s rodinama, takže spousta dětí ve věku Anči a Jáji, no holky byly nadšené :slight_smile:

Mori třeba je to tím, že je ve školce tak pohlcená prostředím a zážitky, že prostě zapomene...neřešila bych to, určitě to zas za chvilku přejde :wink:

Byly jsme s Jájuchou na 18m prohlídce, tak mám doma opravdu "tězkou váhu" .....v 18.m má 80 cm a 9,6kg....když jí sundám plínu, je jak žížala....ale předváděla se tam výborně, mluvila jak o život, přitom jinak je spíš tišší typ, no asi věděla, že musí :grinning: :grinning:
10. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar babule!!

tak my máme za sebou poslední výlet za hájeckou babi.

beji - myslela jsem na tebe, kdepak se touláš.

lami zní to krásně, graupa známých, JIzerky, hory, taky bych dala zas nějakej trip. :wink:

musím vymyslet nějakej program na dnešek, ale nic náročnýho, erik se pořád nějak dovyhrábává z té virozky, nemá chut k jídlu a trochu průjem..
11. dub 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak u nas krasne a teploucko, trosku vitr, ale i tak jsme dali plaz vcera i dneska dopoledne. To je moje nejoblibenejsi obdobi, takhle kdyz uz je krasne, ale jeste nejsou letni prazdniny, na plazi ani noha, juppiiii ;) Si vzdycky sednu nekam na kaficko pobliz houpacek a klouzacek, Lea si hraje a ja si ctu nebo cumim do blba, parada :grinning: :wink:
Uz nejakou dobu mi chodi spat po obede hrozne pozde, a vstava pak az nekdy v 18h, to je celkem naprd, tak chodime ven rano a kveceru uz se jen tak poflakujem doma.
11. dub 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
luci,ty neprovokuj tu s takym ze "plaž" :grinning: potom zavidime len... :wink:
lami,tak to sofinka ju za chvilu dobehne,tak uz ma snad do 8 kilov aj,neviem,ale je tazka jak slon,o tyzden mame poradnu,tak som strasne zvedava,lebo doma sa mi to neda dobre odvazit...
11. dub 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, krasna fotecka!!! :dizzy_face: Sofinka je cely tatka, ze?
11. dub 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku Sofinka je moc krásná!!! :slight_smile:
11. dub 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, vcera jsem nestihala...jak se mame?

my teda mazec, jeli jsme v so rano do Polska na party a az kdyz jsme dojeli a ubytovali se, tak jsme zjistili ze padlo letadlo a ze party nebude, no tak jsme si aspon prosli Wroclaw, pac je fakt krasna a odpocinuli si. Z a14 dni pojedeme znova :wink:
12. dub 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
kristi,noo,to sa oplati,no,tak ale aspon ste mali vylet :wink:
licu,no vypada to tak ze bude "tatinkova" :slight_smile:
u nas je dneska hnusne,kosa,zamracene,poprcha :angry: jakoze kedy uz bude normalne pocasie???????
12. dub 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou dámy :wink:

S tím letadlem to je strašná tragédie, kurnik šopa :frowning2: , je mi poláků strašně líto....

DAni jak proběhl pohřeb? Asi blbá otázka, co? Pohřby jsou vždy na prd a smutné....

Tý jo Saku, už má 8 kg.? Tak to bude pořádná baba :grinning:

Tak já už mám autíčko, je krásné, mám z něj velkou radost. Akorát jsme měli po cestě malou nehodu, mamka jela se mnou pro to auto do Brna a při zpáteční cestě jí za Rohlenkou upadl celý výfuk a auto bylo nepojízné, páč se jí šprajcnul mezi cestu a auto. No během 5 minut jela okolo odtahovka, tak jsme se nechali odtáhnou do servisu a jako holky, oprava 7500 :astonished: , jsme měly šok. Jako chlap nám říkal, že nám cenu nemůže říct předem, pokud neví, co se s tím přesně stalo a že odtah stojí 26 Kč/km. Tak jsme si myslely, že zaplatíme za odtah do 600, nicméně ten hajzl nám neřekl, že do 50 km. mají jednotnou sazbu 2 litry. Pak nám taky neřekl, že mechanik mimo prac. dobu bude stát 1500. K tomu DPH, práce za 800, materiál 900. Jsme ho chtěly nějak ukecat, ale nedal se absolutně, viděl ženské, tak nás prostě tak natáhnul. A to nám ještě trvrdil, že nám nepočítá 100% přirážku za víkendovou práci atd., pičus si vymýšlel jak mohl. Takžeoprava výfuku, ktreá by nás normálně stála třeba litr nás vyšla na 7500. A jelikož jsem ušetřila na autě 5 litrů, páč jsem chlapa ukecala, tak jsem to přidala mamce na opravu, aby to chuděra neplatila sama. Myslím si, kdyby s náma byl nějaký chlap, tak to auto nadzvedne zvedákem, nějak ten výfuk přilepí, abychom dojely domů a pak by se opravilo u známého za pár kaček...takže jsem byla fest vytočená :angry:
12. dub 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ve Wroclavi jsme byli několikrát, je to krásné město :wink:
12. dub 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej,no tak teda to bola cesta...ale to sa stalo na maminom aute,ze, nie na tvojom novom...ci?
a tych 8 kilov to som si len tipla :grinning: neviem,strasne je tazka....uvidm v pondelok,to bude "napresno" u doktorky
12. dub 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja udelala cistku v hrackach a dve tasky jdou do kose, pac to jsou vsechno jen zbytky atd...
12. dub 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to se stalo na maminém autě, ne na mojem :wink:
12. dub 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já byla v Jablonném na gyndě. Mám se objednat na cukr :rolling_eyes: jako když si na to vzpomenu při prvním těhu, jak jsem tam málem 3x hodila šavli, fuuuuj. Se mi na tohle fakt nechce. Mi tu vodu daly teplou, tak to byl fakt hnus :angry:

Za chvíli jdu pro Káju do školky, jedem pak do Mimoně na sociálku - potřebuju potrvzení o rodičáku za rok 2009 kvůli manžovejm daním. Vyzvednem taťku ze školení pro řidiče busů a jedem do Provodína.
Snad tu večer někdo bude na pokec .. muž zas jede na florbal a pak chvíli busem, tak budu tuuu :wink:
12. dub 2010 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
u nas se trosku ochladilo ale porad je krasne. Mam dneska "pracovni" odpoledne, tak vytahnu deti ven.
Jak jsou ted prazdniny, chodim hlidat prcky i vecer. Nastesti jsem tento tyden kapla na super rodinku, maji 3 maly kluky ale ti jsou tak strasne hodni, ze bych hned Leu vymenila :slight_smile:))))) Chodi spat uplne sami, staci jim rict, lehnou a spi, normalne zazrak, zadne komedie jak u nas doma :grinning: :wink:

Andrej, to je teda pech :confounded: Takove neplanovane opravy jsou nejlepsi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: My jsme minuly mesic museli zaplatit opravu1400eur jen tak, posrala se nam nejak ta zadni osa, co drzi kola, auto nema ani 5 let, najeto taky moc nema, trosku jsme nechapali, jak se to muze stat.
12. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,to vzdy potesi ...
mori,nezavidim,fuuuj,mam este v zivej pamati :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kristi,to uz aj ja robim,akonahle je nieco odlomne,tak hned hadzem do kosa,lebo uz by som sa tu fakt nemala kde hnut teda,sama haraburda to tu je :angry: a stale nema dost
12. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký den...za chvíli jdu pro Dálu...tak bude po klídku, ale i tak se mi stýská :grinning:

mori test na cukr jsme nepodstoupila bo mě na něj nikdo nevyslal a jsem moc ráda :slight_smile: stačí mi to jen slyšet....

holky viděly jste ukázku na dnešní vizitu? má tam být o atopáku....
12. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga,aj ja pojdem pre kika,s malou dusickou zas,ci spal,lebo mi rano dal na vedomie ze nebude :angry: tak som zvedava,ak nie,tak to bude super upistanec do vecera :rolling_eyes:
12. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - ukázku jsem viděla, i nějak delší ukázka byla v nějakém pořadu .. jsem u tý ukázky normal bulela :frowning2: chuděra holčička. No ale dívat se budu, páč Kája ho má taky - naštěstí ale né tak moc jak ta holčička v televizi.

My nakonec do Provodína nejely, páč muž musel jet busem, tak jsme s Kájou jen sjely do té Mimoně a jsme doma. A peru, klasika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2010 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, to je pocasi teda. :frowning2:
12. dub 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar děfčata!

V první řadě chci pogratulovat Andrejce ke krásnýmu autíčku, je to to co jsem viděla na FB? Pěkňoučký :grinning:

Mori já na tom taky nebyla, jen slyšela, jakej je to hnus, tak držím palce at to není extra hnusný a dá se to :wink:

My jsme dneska byli v ZOO. Dopo ještě nepršelo, pak nám tam jen tak zlehka mrholilo, tojsem jim dala pláštěnky a jak začlo pršet pořádně, akorát jsme šli pryč, krásně to vyšlo. Jsem uchozená, utahaná a borci zase fit. to prostě není možný :grinning: :sunglasses: . 2apůl hod chození, hooodně do kopce, je neutahá fakt asi nic..
12. dub 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori právě jsem na tebe myslela teda na Karolínku :slight_smile: no taky jsem u toho brečela chudinka maličká ...ale třeba řeknou, že objevili nějakou převratnou mastičku :wink:
12. dub 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - v tý ukázce i říkali, že na to přišli co jí vadí že se po tom tak osype

já zas byla trošku aktivní, když už jsme zůstaly doma .. jsem něco poprala a vytřela

jo a zítra jedem opět do toho Gennetu do Liberce na kontrolu
12. dub 2010 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty zprávy jsem viděla...jsem si říkala, pak někomu věř :pensive:
12. dub 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek