Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
bejanaautor
12. dub 2010
Hezký večer děvčata 🙂
Dozadu jsem si početla, ale pak mi spadl net a už si prd pamatuju :-| Net mi teď padá často, tak nevím, jak to pořešíme. Měnit poskytovatele se mi nechce, navíc to bude třikrát tak drahý. Mno, uvidíme.
Mori, já na cukru taky nebyla - ani u jednoho z dětí... Držím palec, ať je to poživatelnější, tj. minimálně né teplý :-p
Tady prší a jak jsem koukala má to tak být i příští dny, to zas bude doma dlouhéééé :-S
Na Vizitu nekoukám, ale ukázky jsou zajímavé. Zprávy a "chůvu" jsem viděla, nechápu :-o
lamia
12. dub 2010
Ahoj holky, zdravím!!

U nás momentálně bylo náročnější období, Jáje rostou stoličky a bohužel všechny 4 najednou, takže tentokrát si s ní asi prvně zuby opravdu užívám 8-( 8-( navíc se jí prořezávají neskutečně pomalu, tak to asi chvíli ještě potrvá....

Anča chce každý den na své nové odrážedlo, ovládla to docela rychle a jsme s tím maximálně spokojení, bc to dost jede, takže není problém s ní vyrazit a vzít si taky kolo...problém je, že na to musím počkat na muže, aby si odebral Jáju (ta nám na motorce zatím fakt nestačí, i když jezdí jak drak 😃 😃 ) a taky to hnusný počasí, co je a má být...

Já byla na oGTT pokaždé a čeká mě to zas, opět se velmi těším :-p :-p :-p
mori
12. dub 2010
draga - jsi mě pěkně zblbla s tou Vizitou 😃 jsi psala dnešní, tak na to furt myslim že se musím dívat a před chvílí mi docvaklo že to je až ve středu :-p
kristi
13. dub 2010
dobre ranko, tady zatim neprsi, tak nevim, co budeme delat. Asi se pujdem aspon trosku projit, potrebuju poslat neco na poste atd... 🙂
draga
13. dub 2010
hezký den 🙂

mori promiň já jsem zrovna čučela na ty ukázky a nějak jsem napsala *dneska* ...ale jsem na to taky zvědavá co vymysleli ..

my jdeme zítra s panem Dalimilem na kontrolu na neurologii, tak už mám nerva já...teda hlavně z toho čekání v ordinaci a pak z toho co tam mladý pán předvede, doufám, že jeden ze svých záchvatů vzteku ...to si neuroložka rovnou udělá obraz o celé rodině :-o

Lami a si představ až budete mít to třetí...to pojedete asi na trojkole 🙂) stejně to je bomba 😃
lucija76
13. dub 2010
Dobre ranko,
taky nevim co budeme dneska delat. Zatim jsem stihla vyprat, povesit, vyluxovat byt i auto, tak pracovne mam asi splneno 🙂)
Lea lita po zahrade, nabira tam hlinu s piskem do kybliku a prenasi to tam ruzne, tvrdi ze ma hrozne moc prace 😃
kristi
13. dub 2010
tak mam v mailu rozhodnuti ze skolky, ze od zari jooooooooo 😃 😃 😃 😃 😃
kristi
13. dub 2010
mori
13. dub 2010
Čau dámy ! Tak my dnes byli na UTZ - naprosto úžasný zážitek !!! Doktorka velice příjemná a vše nám parádně popsala, fakt od kolínek až po nosánek x-) Až mi tekly slzy :-N A ptala se nás jestli víme pohlaví - tak jsem řekla že ne, ale že to vědět nechcem. No nahlodala nás oba s mužem, ale vydrželi jsme 😎 ona to prej teda ví, my viděli prd že jo :-p No ale úplně jsem cítila, že kdybysme teda řekli že to vědět chcem a řekla by nám to, že bych regulérně bulela 😃
Miminko je tedy vpořádku, takže paráda 🙂
Pak jsme courali po Liberci, koupili jsme Káje hru Pojď si hrát (obrázkové člobrdo s Krtkem), mimču vaničku, pak nákup žrádýlka a dom jsme přijeli k večeru a totálka zničená. Káju vyzvedla ze školky babička.

kristi - gratulace ke školce !!! A ta Pergnerka teda mazec :-o bych takhle nešla ani s košem 😃
lamia
13. dub 2010
Mori tak to je super, moc gratuluju 🙂 Skoro bych tipla, že budete mít kluka, když vám to dr takhle najistotu chtěla sdělovat 😃 😃 Hlavně, že je všechno v pořádku 🙂 Taky jsem na prvním Uz málem uronila slzu, člověk by řekl, že napotřetí už to nebude tak prožívat, ale naopak 😉 Jinak naše Anča se skálopevnou jistotou tvrdí, že to bude sestřička, takže my máme v pohlaví jasno 😃 A dneska mě totálně dostala, bc mi líčila, jak si bude s holčičkou hrát a tak podobně, tak jí říkám, no vždyť už máš na hraní Jáju, ne?? Anča (tónem že jsem ale úplně blbá....) no mami, Jája je přece malá 😃 😃 😃 Asi čeká, že jí porodím 3 letou kamarádku...uffff, tak to mám do září co dělat 😃 😃 😃
lamia
13. dub 2010
Kristi gratulujeme 😉
andrea73
13. dub 2010
LAmi tak to je pecka, jsem se musela smát nad tím, jak Áně porodíš kámošku do školky 😃 😃 😃 😃

Mori gratulka k mimískovi, že je v pořádku, já bych si to taky tipla na chlapáka 😉

Kristi gratulka ke školce 🙂
lucija76
13. dub 2010
Kristi, dobra zprava!!! 🙂

Mori, gratuluju, a teda jste dobri, ze se nechate prekvapit, ja bych to 100% nevydrzela 🙂 Ted nevim, jestli uz jsi rikala co jmena, mate uz vybrane?

Lami, Anicka je teda vtipalek 😃 😃 😃 to je hezky 🙂

My jsme se odpoledne s Leou pekne flakaly, a ted vecer popijim vinko a koukam na Rande na slepo, se u toho bavim 🙂)) To jsou hrozne typy ti chlapi tam, bych si nevybrala :-N 😃 Ale je to celkem vtipne.
daniellka
14. dub 2010
Hned po ránu mi to spadlo, napsala jsem a šup, příspěvěk nikde, to totálně nesnáším!

tak znova.
Dobré ráánko!

Mori - velká gratulka!! Vydržíš to nenechat si to říct? U karolínky jste to taky nevěděli? JInak taky tipuju kluka 😎

Lami co vy? Vy si asi necháte Hugouše prozradit,ne? 😃

My dneska vyrážíme znovu k dětské přezkuošet ty oči a uši, ale nevidím to nejlíp. Oni pořád řádí a blbnou, když jim to oko zakryju nebo držím ucho. Já nevím, oni vůbec nějak blbnou v poslední děbě, asi předčasná puberta nebo co..

Večer jdu na véču s kamarádkou, urááá, se těším 🙂
sakura77
14. dub 2010
ahojte!
mori,mas moj obdiv,ja by som to nevydrzalaaaaa 😃 ja dufam ze k nam pribudnu dvaja chalani 🙂 🙂 😉
sakura77
14. dub 2010
ale sak aj bambulky potesia,no 😉
kristi
14. dub 2010
ahojda,tak my jsme konecne doma, tancovani, prochazka, naky nakupy a jsem rada, ze jsme nezmokly 😉
draga
14. dub 2010
hezký den 🙂

Mori gratulace ke zdravému mimi ať už je to holka nebo kluk ...já byhc tot aky nevydržela už kvůli praktičnosti to vědět 🙂)

jinak my kontrole na neurologii snad ok, Dála se choval slušně, spolupracoval a vypadal jako vzorný chlapeček 🙂)) zato doma...teď po mě mrsknul hračkou, že jsem nechtěla sedět s ním na zemi a trefil mě do krku mám tam jelito jak kdyby mě někdo škrtil 🙂)

Kristi gratulace ke školce, top se člověku hned uleví co?

Lami tak to nevím jak provedeš 🙂) ale rodit 3 letý dítko byhc teda nechtěla 🙂))

Dani tak co klucánci , četli ,četli?
lienkal
14. dub 2010
ahojky, tak Veronika má od pondělí neštovice, ale zatím celkem pohodový průběh, uvidíme, zda to chytne Vikin..
Draguš, pokud chcete neštovice, tak klidně doražte na návštěvu 🙂)
daniellka
14. dub 2010
Leni aspon to budete mít za sebou a nechytne vás to třeba před odjezdem na nějakou dovču apod. Toho se já děsím. Být tebou tak Vikina šupsnu k Niky do postýlky, at si to odbudete u obou. Verunce to za mě pofoukej a at ji to moc nesvědí, chudinku. A tobě pevné nervy, zase pár týdnů doma s dětmi, co? :-|

Dragi - dneska je asi nějakej dobrej den, páč hošani se chovali jako dva Einsteini (na rozdíl od minula 😃 ) , dokonce si sami drželi jedno oko a druhý a pak zas ucho, jsem tam ani nemusela být. 😃
To je dobře, že máte neurol. o.k. Kvůli čemu tam vlastně chodíte?
lamia
14. dub 2010
Leni asi Ti taky pošlu děti....tak na měsíc 😃 😃

Draguš taky se mi při představě porodu dítka typu Aňa (má teď asi 13,5kg...) dooost ježí srst 😃 Proč chodíte na neuro??

Tak jsem to dnes s Aňou opět probírala, že miminko se narodí malinké a nebude nic umět, kupodivu i tak se prý těší 😃 Ale pořád zachovává názor, že to bude holčička, prý kluka mít nemůžeme...(nějak jsem z ní nevylomila proč ho mít nemůžeme :-N ..)
draga
14. dub 2010
na neuro jsme byli kvůli té febrilní křeči, co měl Dála v únoru

Leni super tak my dorazíme 🙂 jen se trochu bojím těch teplot u toho :-p
kristi
14. dub 2010
jak dlouho trvaji nestovice?
lucija76
14. dub 2010
Kristi ja myslim ze celkem kratce, neco kolem tydne, ale ostatni se nakazi az za 2-3 tydny nebo tak nejak. Kamoska se trema detma takhle byla zavrena doma skoro 3 mesice, nez to vsichni odmarodili.

Leni, tak drzim palecky, at to ma klidny prubeh i u Vikyho 🙂))

My jsme dnes byli odpoledne na hristi s kamaradkou a jejima detma. Lea me posledni dobou docela stve, dela ze neumi pozdravit, podekovat, rict pardon, no chova se desne nevychovane, doufam ze je to jen zase nejaka prechodna faze :-N :-N No a dneska na hristi dokonce plivala na ostatni deti :-N :-N :-p
mori
14. dub 2010
Zdarec 😃 My dnes byly v České Lípě odpo s Kájou, na hodinku s 2 holkama z MMB na kávičce, pak nás vyzvedl taťka ... koupili jsme přebalovací podložku na postýlku a matraci 🙂

ty vaďo, teď si píšu se spolužačkou co porodila zda už má princeznu u sebe a píše že má prince - se dr. dle UTZ spletla hele holky ono je fakt lepší nevědět 😉 😎 😃

kristi - já myslím ty 3 týdny

dani - u Karolínky jsme se taky nechali překvapit 😎
daniellka
14. dub 2010
jestli se nepletu a dobře si to pamatuji - tak neštovice trvaj kolem dvou týdnů a inkubačka jak píše Luci, dlouhá 2-3 týdny 😉

Jmse si byly s kamarádkou sednout a zapomněly jsme, že jsou zase veletrhy, děsný, přes půl hodiny jsme hledaly lokál s volnýma 2 místama :-p .
kristi
15. dub 2010
uaaa, ranni ptace dal doskace 🙂
mori
15. dub 2010
Dobré ráno 🙂 Já ráno odvedla Káju do školky, rovnou jsem skákla na poštu poslat balíček, do obchodu pro pečivo a mám klídeček. Kávička, zapnutá pračka a Kájuša bude ve školce dnes chrupat.
draga
15. dub 2010
krásné ráno 🙂

taky mám Dalíse v jeslích...pračku zapnutou, kávu vypitou...a měla bych něco dělat, ale se mi kurňa vůbec nic nechce :-p

Luci hele to plivání je snad obodbí nebo co, Dála kudy chodí tudy plive, je mi z toho do breku,vypadá jak debílek, sliny u pusy (je ta voda pitná? je akorát tu máme všichni slintavku) a prská jak máčo...už mě s tím štve a podle mě to přinesl ze školky...o chování na písku mezi dětma ani nemluvím ...máme období *Moje, nepůjčím*...snad to brzo přejde, jinak budem furt sedět doma 😎
draga
15. dub 2010
kristi kam skáčeš? 😃