• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
autor
Hezký večer děvčata :slight_smile:
Dozadu jsem si početla, ale pak mi spadl net a už si prd pamatuju :unamused: Net mi teď padá často, tak nevím, jak to pořešíme. Měnit poskytovatele se mi nechce, navíc to bude třikrát tak drahý. Mno, uvidíme.
Mori, já na cukru taky nebyla - ani u jednoho z dětí... Držím palec, ať je to poživatelnější, tj. minimálně né teplý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tady prší a jak jsem koukala má to tak být i příští dny, to zas bude doma dlouhéééé :confounded:
Na Vizitu nekoukám, ale ukázky jsou zajímavé. Zprávy a "chůvu" jsem viděla, nechápu :astonished:
12. dub 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím!!

U nás momentálně bylo náročnější období, Jáje rostou stoličky a bohužel všechny 4 najednou, takže tentokrát si s ní asi prvně zuby opravdu užívám :rolling_eyes: :rolling_eyes: navíc se jí prořezávají neskutečně pomalu, tak to asi chvíli ještě potrvá....

Anča chce každý den na své nové odrážedlo, ovládla to docela rychle a jsme s tím maximálně spokojení, bc to dost jede, takže není problém s ní vyrazit a vzít si taky kolo...problém je, že na to musím počkat na muže, aby si odebral Jáju (ta nám na motorce zatím fakt nestačí, i když jezdí jak drak :grinning: :grinning: ) a taky to hnusný počasí, co je a má být...

Já byla na oGTT pokaždé a čeká mě to zas, opět se velmi těším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - jsi mě pěkně zblbla s tou Vizitou :grinning: jsi psala dnešní, tak na to furt myslim že se musím dívat a před chvílí mi docvaklo že to je až ve středu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2010 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, tady zatim neprsi, tak nevim, co budeme delat. Asi se pujdem aspon trosku projit, potrebuju poslat neco na poste atd... :slight_smile:
13. dub 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký den :slight_smile:

mori promiň já jsem zrovna čučela na ty ukázky a nějak jsem napsala *dneska* ...ale jsem na to taky zvědavá co vymysleli ..

my jdeme zítra s panem Dalimilem na kontrolu na neurologii, tak už mám nerva já...teda hlavně z toho čekání v ordinaci a pak z toho co tam mladý pán předvede, doufám, že jeden ze svých záchvatů vzteku ...to si neuroložka rovnou udělá obraz o celé rodině :astonished:

Lami a si představ až budete mít to třetí...to pojedete asi na trojkole :slight_smile:) stejně to je bomba :grinning:
13. dub 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
taky nevim co budeme dneska delat. Zatim jsem stihla vyprat, povesit, vyluxovat byt i auto, tak pracovne mam asi splneno :slight_smile:)
Lea lita po zahrade, nabira tam hlinu s piskem do kybliku a prenasi to tam ruzne, tvrdi ze ma hrozne moc prace :grinning:
13. dub 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mam v mailu rozhodnuti ze skolky, ze od zari jooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau dámy ! Tak my dnes byli na UTZ - naprosto úžasný zážitek !!! Doktorka velice příjemná a vše nám parádně popsala, fakt od kolínek až po nosánek :dizzy_face: Až mi tekly slzy :sweat_smile: A ptala se nás jestli víme pohlaví - tak jsem řekla že ne, ale že to vědět nechcem. No nahlodala nás oba s mužem, ale vydrželi jsme :sunglasses: ona to prej teda ví, my viděli prd že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale úplně jsem cítila, že kdybysme teda řekli že to vědět chcem a řekla by nám to, že bych regulérně bulela :grinning:
Miminko je tedy vpořádku, takže paráda :slight_smile:
Pak jsme courali po Liberci, koupili jsme Káje hru Pojď si hrát (obrázkové člobrdo s Krtkem), mimču vaničku, pak nákup žrádýlka a dom jsme přijeli k večeru a totálka zničená. Káju vyzvedla ze školky babička.

kristi - gratulace ke školce !!! A ta Pergnerka teda mazec :astonished: bych takhle nešla ani s košem :grinning:
13. dub 2010 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori tak to je super, moc gratuluju :slight_smile: Skoro bych tipla, že budete mít kluka, když vám to dr takhle najistotu chtěla sdělovat :grinning: :grinning: Hlavně, že je všechno v pořádku :slight_smile: Taky jsem na prvním Uz málem uronila slzu, člověk by řekl, že napotřetí už to nebude tak prožívat, ale naopak :wink: Jinak naše Anča se skálopevnou jistotou tvrdí, že to bude sestřička, takže my máme v pohlaví jasno :grinning: A dneska mě totálně dostala, bc mi líčila, jak si bude s holčičkou hrát a tak podobně, tak jí říkám, no vždyť už máš na hraní Jáju, ne?? Anča (tónem že jsem ale úplně blbá....) no mami, Jája je přece malá :grinning: :grinning: :grinning: Asi čeká, že jí porodím 3 letou kamarádku...uffff, tak to mám do září co dělat :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi gratulujeme :wink:
13. dub 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAmi tak to je pecka, jsem se musela smát nad tím, jak Áně porodíš kámošku do školky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mori gratulka k mimískovi, že je v pořádku, já bych si to taky tipla na chlapáka :wink:

Kristi gratulka ke školce :slight_smile:
13. dub 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, dobra zprava!!! :slight_smile:

Mori, gratuluju, a teda jste dobri, ze se nechate prekvapit, ja bych to 100% nevydrzela :slight_smile: Ted nevim, jestli uz jsi rikala co jmena, mate uz vybrane?

Lami, Anicka je teda vtipalek :grinning: :grinning: :grinning: to je hezky :slight_smile:

My jsme se odpoledne s Leou pekne flakaly, a ted vecer popijim vinko a koukam na Rande na slepo, se u toho bavim :slight_smile:)) To jsou hrozne typy ti chlapi tam, bych si nevybrala :sweat_smile: :grinning: Ale je to celkem vtipne.
13. dub 2010 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hned po ránu mi to spadlo, napsala jsem a šup, příspěvěk nikde, to totálně nesnáším!

tak znova.
Dobré ráánko!

Mori - velká gratulka!! Vydržíš to nenechat si to říct? U karolínky jste to taky nevěděli? JInak taky tipuju kluka :sunglasses:

Lami co vy? Vy si asi necháte Hugouše prozradit,ne? :grinning:

My dneska vyrážíme znovu k dětské přezkuošet ty oči a uši, ale nevidím to nejlíp. Oni pořád řádí a blbnou, když jim to oko zakryju nebo držím ucho. Já nevím, oni vůbec nějak blbnou v poslední děbě, asi předčasná puberta nebo co..

Večer jdu na véču s kamarádkou, urááá, se těším :slight_smile:
14. dub 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
mori,mas moj obdiv,ja by som to nevydrzalaaaaa :grinning: ja dufam ze k nam pribudnu dvaja chalani :slight_smile: :slight_smile: :wink:
14. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale sak aj bambulky potesia,no :wink:
14. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,tak my jsme konecne doma, tancovani, prochazka, naky nakupy a jsem rada, ze jsme nezmokly :wink:
14. dub 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký den :slight_smile:

Mori gratulace ke zdravému mimi ať už je to holka nebo kluk ...já byhc tot aky nevydržela už kvůli praktičnosti to vědět :slight_smile:)

jinak my kontrole na neurologii snad ok, Dála se choval slušně, spolupracoval a vypadal jako vzorný chlapeček :slight_smile:)) zato doma...teď po mě mrsknul hračkou, že jsem nechtěla sedět s ním na zemi a trefil mě do krku mám tam jelito jak kdyby mě někdo škrtil :slight_smile:)

Kristi gratulace ke školce, top se člověku hned uleví co?

Lami tak to nevím jak provedeš :slight_smile:) ale rodit 3 letý dítko byhc teda nechtěla :slight_smile:))

Dani tak co klucánci , četli ,četli?
14. dub 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak Veronika má od pondělí neštovice, ale zatím celkem pohodový průběh, uvidíme, zda to chytne Vikin..
Draguš, pokud chcete neštovice, tak klidně doražte na návštěvu :slight_smile:)
14. dub 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni aspon to budete mít za sebou a nechytne vás to třeba před odjezdem na nějakou dovču apod. Toho se já děsím. Být tebou tak Vikina šupsnu k Niky do postýlky, at si to odbudete u obou. Verunce to za mě pofoukej a at ji to moc nesvědí, chudinku. A tobě pevné nervy, zase pár týdnů doma s dětmi, co? :unamused:

Dragi - dneska je asi nějakej dobrej den, páč hošani se chovali jako dva Einsteini (na rozdíl od minula :grinning: ) , dokonce si sami drželi jedno oko a druhý a pak zas ucho, jsem tam ani nemusela být. :grinning:
To je dobře, že máte neurol. o.k. Kvůli čemu tam vlastně chodíte?
14. dub 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni asi Ti taky pošlu děti....tak na měsíc :grinning: :grinning:

Draguš taky se mi při představě porodu dítka typu Aňa (má teď asi 13,5kg...) dooost ježí srst :grinning: Proč chodíte na neuro??

Tak jsem to dnes s Aňou opět probírala, že miminko se narodí malinké a nebude nic umět, kupodivu i tak se prý těší :grinning: Ale pořád zachovává názor, že to bude holčička, prý kluka mít nemůžeme...(nějak jsem z ní nevylomila proč ho mít nemůžeme :sweat_smile: ..)
14. dub 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
na neuro jsme byli kvůli té febrilní křeči, co měl Dála v únoru

Leni super tak my dorazíme :slight_smile: jen se trochu bojím těch teplot u toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak dlouho trvaji nestovice?
14. dub 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi ja myslim ze celkem kratce, neco kolem tydne, ale ostatni se nakazi az za 2-3 tydny nebo tak nejak. Kamoska se trema detma takhle byla zavrena doma skoro 3 mesice, nez to vsichni odmarodili.

Leni, tak drzim palecky, at to ma klidny prubeh i u Vikyho :slight_smile:))

My jsme dnes byli odpoledne na hristi s kamaradkou a jejima detma. Lea me posledni dobou docela stve, dela ze neumi pozdravit, podekovat, rict pardon, no chova se desne nevychovane, doufam ze je to jen zase nejaka prechodna faze :sweat_smile: :sweat_smile: No a dneska na hristi dokonce plivala na ostatni deti :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec :grinning: My dnes byly v České Lípě odpo s Kájou, na hodinku s 2 holkama z MMB na kávičce, pak nás vyzvedl taťka ... koupili jsme přebalovací podložku na postýlku a matraci :slight_smile:

ty vaďo, teď si píšu se spolužačkou co porodila zda už má princeznu u sebe a píše že má prince - se dr. dle UTZ spletla hele holky ono je fakt lepší nevědět :wink: :sunglasses: :grinning:

kristi - já myslím ty 3 týdny

dani - u Karolínky jsme se taky nechali překvapit :sunglasses:
14. dub 2010 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli se nepletu a dobře si to pamatuji - tak neštovice trvaj kolem dvou týdnů a inkubačka jak píše Luci, dlouhá 2-3 týdny :wink:

Jmse si byly s kamarádkou sednout a zapomněly jsme, že jsou zase veletrhy, děsný, přes půl hodiny jsme hledaly lokál s volnýma 2 místama :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
14. dub 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
uaaa, ranni ptace dal doskace :slight_smile:
15. dub 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Já ráno odvedla Káju do školky, rovnou jsem skákla na poštu poslat balíček, do obchodu pro pečivo a mám klídeček. Kávička, zapnutá pračka a Kájuša bude ve školce dnes chrupat.
15. dub 2010 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile:

taky mám Dalíse v jeslích...pračku zapnutou, kávu vypitou...a měla bych něco dělat, ale se mi kurňa vůbec nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci hele to plivání je snad obodbí nebo co, Dála kudy chodí tudy plive, je mi z toho do breku,vypadá jak debílek, sliny u pusy (je ta voda pitná? je akorát tu máme všichni slintavku) a prská jak máčo...už mě s tím štve a podle mě to přinesl ze školky...o chování na písku mezi dětma ani nemluvím ...máme období *Moje, nepůjčím*...snad to brzo přejde, jinak budem furt sedět doma :sunglasses:
15. dub 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi kam skáčeš? :grinning:
15. dub 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek