• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Dobré ránko!!

Dragi tojsi mě rozesmála takhle po ránu, dííky, hned budu mít lepší den.

Kristi - ..a dřív chcípne!! Tak si aspon připadám já. Dneska mě ten čokl od bezohledných sousedů vzbudil v 4,30, v 5 (to se mi ještě podařilo usnout) a znovu v 6 a už jsem byla komplet vzhůru vztekem a přemýšlením co s ním provedu jsem nemohla usnout. pak jsem ještě v 7 na hodinku zabrala, ale i tak, tohle není fakt možný. to nemá řešení, policajti nic, sousedi nic, lidi maj psa na balkoně kterej štěká a štěká a není obrany.

Baby neprovokujte, co bych za to dala, za ty zlatý časy kdy jsem je měla jednou týdně v jeslích..
15. dub 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo děvčátka a to jsem vám nepověděla! dnes se mi o vás zdálo!
Byly jsme na školení v Paříži, byla tam se mnou Sakura, Andrejka a Bety. Sakura byla jediná zodpovědná, která věděla kdy nám to končí, kdy odjíždíme domů, já jsem furt všechny hecovala, že musíme naplánovat výjezd do města na kalbu, pařbu, prohlídku, prostě pořádně si to užít a ne jenom furt trčet v lavici, Andrejka tam byla nějaká hrozně zmatená, že furt nechápala kudy se kam jak dostane a kde co je, dostávaly jsem tam v rámci toho školení úplně vynikající žrádýlko a do toho Bety chuděra malá držela nějakou hrůzostrašnou dietu a trpěla. a my potvroy jsme jí ještě přidaly, protože jsme se jí vždycky koukly co si to za hrůzu nachystala za nechutný jídlo, ale dietní, a hrozně jsme se jí chechtaly :grinning: :sunglasses: Tak to je zhruba vše co si pamatuji.
Tak takhle jsemjá dopadla, jo.. Místo erotiky se mi zdá o školení, o jídle a o dietě. mazec. Jsem zvědavá kdy přejdu do stádia kdy se mi bude zdát o tom jak stojím frontu v lékárně a chodím na rehabilitace :grinning: :sunglasses:
15. dub 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani :grinning: :grinning: no veru by aj bodlo take "skolenie" troska zmena.. :sweat_smile:
inak jako co by si mala o muzovi snivat tak ty takto o nas :grinning:
15. dub 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani a proč jsem tam taky nebyla? já bych byla pro každou špatnost :slight_smile: možná i ta erotika by se v paříži nějaká našla :slight_smile:))
15. dub 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, s tim plivanim jsi to popsala presne, mne je taky do breku :sweat_smile: :grinning: Urcite to taky dotahla ze skolky, my doma po sobe bezne moc neplivem :grinning: :wink:

Danco dobry sen :slight_smile:))) Devcatka az pojedete priste do Parize, nezapomente se stavit, to uz neni tak daleko :grinning:
15. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,tak mna z tohgo pocaia uz slahne :angry: :angry: :angry: :angry: toho dazdu by uz hadam stacilo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
a inac tio pluvanie,tusim som to tu uz spominala,moja mal pluve o dusu :frowning2: :frowning2: :frowning2: a ked sa k nej niekto prihovori a nie je jej symapticky,opluva ho a ide jej to v skutku perfektne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: alre neviem odkial toma,veddo skolky nechodi :astonished:
15. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori,super ze drobcekovi sa tak dari :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a yipujem chlapceka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale hlavne nech je setko v poriadku,ako uzivas si tehotnestvo ako prve,ci je to ine?ja som druhe ani nestihala sledovat,ako to zletelo :astonished: :astonished:
kristi,gratulujem k skolke,budet mat blizko,ci niekde dalej?
15. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi já ti nevím, zrovna tebe bych tam brala všemi deseti!! tak snad příííště!! :grinning:
15. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani budu ti věřit :slight_smile:
15. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry den, tak my pred cvhili dorazily domu, kridylka v troube, vsechno dobry a fakt vyvedenej den, doufam, ze Mia lehne :wink:
15. dub 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani tak to byl bomba sen, hihi...no a zmatená jsem byla asi proto, bo neumím francouzsky, néééé? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi nápodobně, Mára plive taky všude, kde se dá, otevře si okýnko vzadu a jen tak mi prostě plive po autě, páč se někdy nestrefí na zem, když se na mě naštve, plivne i na mně, no fůj hrůza děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já dnes měla den na ho+no, no jako ne že by byl špatný, ale mi bylo dnes tak strašně blbě, že jsem se málem vyvrátila. Jenom tak jsem se otočila a málem jsem nevybrala balanc, mě to úplně táhlo na stranu, to se mi ještě nestalo, ségra mě musela zachytit, pak jsem byla ještě taková roztřepaná, asi toho bylo na mě v posledních dnech hodně, žádný relax, jen práce a lítání, takže jsem si ve 4 dáchla a vzbudila se v 6 a už jsem reddy, akorát vedle mě usnul i Mára, který ještě spí, takže dneska vidím večerku nejdříve na půlnoc :unamused:
15. dub 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani to mě překvapuje, že s tím Zdenda něco neudělá, když je to takovej ráznej chlap, no já už byla v bojovým tažení, jak se znám. Aby mi pes vyštěkával imrvére, to by bylo něco na moje nervy. A co takhle spolek na ochranu zvířat, to by nepomohlo? To je přeci týrání zvířat, zavírat je na balkóně....
15. dub 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko ono to není tak jednoduchý. Už nějaký "debaty" proběhly, s nima nic nehne, když bude Zdenál úplně hustej nebo toho chlapa chytne pod krkem, tak si ho pak podá jejich synek, kterej bydlí s námi na patře, měří a hlavu a půl víc než Zdenál a asi určitě je silnější. No, nechci to hnát do takovýho extrému. Už jsem volala i městskou, ti nic neudělali, podívali se na psa ve tři ráno, ten na ně udělal baf baf, zas sedli do auta a odjeli. Týrání to není, má tam dostatek prostoru, svou boudu a jídlo+ vodu, prostě situace na ho..o :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Už jednou kdysi, když jsem tu ještě nebydlela, jim psa prý někdo otrávil, divím se jim, že se nebojí, že to někdo udělá znova.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, tak to je pak na prd. To můžu děkovat za zlaté cigány :grinning: :grinning:
15. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, andrejko, tak nevím co je horší.. :grinning: To si radši nechám toho psa :sunglasses: :grinning:
15. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proc hned otravit? Stacilo by mu pravidelne podavat neco na spani, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejne, co to je za psa, ze v noci nechrape, ale steka :sweat_smile:
15. dub 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně Dani, hoďte mu každej večer přes balkón kus buřta s rohypnolem a máte klid :grinning:
15. dub 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zitra probehne prvni letosni grilovani, pozvala jsem kamarady, nalozila vsechny mozne masicka, a dokonce ukuchtila dezert - tiramisu, ale nevim jestli do zitrejsiho vecera prezije, pac mam na nej fakt hroznou ukrutnou chut :sweat_smile:
Yann konecne smontoval a odzkousel novy bomba gril, co dostal od nas v breznu ke ctyricatinam, snad to smontoval dobre a nevyhorime hned prvni den :sweat_smile: :wink:
15. dub 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, presne tak jsem to myslela :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ja uz jsem zase vzuhuru, to je v prdeli....ROba odjel do Brna, vrati se zitra, takze slamenky jsme :grinning: asi udelam nakej malej shopping, i kdyz jsem bez auta, ale to nejak zvladnem
16. dub 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: No vypadá to už teď nadějně na ten víkoš, páč už leze slunkooooo
Tak přemýšlím v sobotu odpo nad nějakým menším výletkem, když má být hezky .. zatím teda nevím kam a co. Vláčkem bysme teda někam mohli, Kája ještě nejela - ale to musíme dojet kousek autem, páč u nás vlak není :confounded:

Dnes jsem přesvědčila Káju ať spí ve školce :grinning: páč děti dlouho neuvidí, jak bude týden doma. Tak prej teda jooo :wink: Večer by měla jít spát k babičce, tak jsem zvědavá - poslední dobou moc nehce
16. dub 2010 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
uuu, tak ja mam vyluxovano a ruco fuco vytreny wecko a koupelku, huraaa.
16. dub 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek!

Luci Andrej - no přece si nevezmu na svědomí trávení nějakýho psa. Bych se bála, že zakalí i z toho..Kdo s tím má pak žít, že jo.. Nakonec ten pes za to nemůže, prostě hlídá jak se něco šustne. To ti lidi by spíš potřebovali po hubě, že všechny takhle obtěžujou, stačilo by kdyby si ho na noc dali dovnitř.

Panebože dej at už dneska nepršíííí!! Už mě to fakt neba a kluci doma strašně zlobí. včera zas měli extra den. a to jsem je odpo vzala aspon do herny,a le i tak, nevybouřená energie. furt se mlátili, jednou jsem to schytala i já, se mi mezi ně zapletla ruka když se šermovali nohama od montérskýho stolu a dostala jsem ránu jak prase. Takže pak dostali hošani na zadek a nožičky jsou zabavený. A takovýto akcičky máme 5x denně, prostě dva kluci,no.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani,tady je docela obstojne, respektive vybira se to a je uz polojasno. :slight_smile: my pujdeme asi na hriste a asi i na obed, se mi nechce varit, jdu se podivat, co kde maji dobreho v menicku
16. dub 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty luxuješ takhle po ránu, jo?! fuu to by mě zabilo, já jsem po ránu nefunkční.. naštěstí tohle mám už udělaný, dnes nic nedělám, akorát špenát :sunglasses:
16. dub 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, no chtela jsem to mit za sebou, tak velky to zase neni, trva to tak 10 minut a je klid.... :wink:
16. dub 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ráno :slight_smile:

mori kam jedete na týden, že Kájuška nepůjde do školyk? něco mi uniklo?

kristi nechceš dojet uklidit i do Kladna...já se nějak nemůžu dokapat ...i kdžy vím, že to není nic velkýho :slight_smile:)

dani ten pes je prostě chudák, ale že to teda nevadí majitelům, že štěká...oni nejsou doma? jak už jsem tu kdysi psala, s tímhle se nedá udělat nic...prostě pes má prostor, není týraný, dostává nažrat a to že štěká nikoho nezajímá...
16. dub 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, dragi, přesně, to prostě nemá řešení. Nebo teda má, ale to já neudělám.
16. dub 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek