• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Drago, nechci, uz ted mi smrdej ruce od Sava, bleeeee :angry:
16. dub 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - příští týden jedou některé starší děti na školku v přírodě a zůstane tam méně učitelek, tak maminy co jsou doma prosily aby si děti nechaly doma, když to půjde. Se zblázním týden vysvětlovat že školka je zavřená, páč co jiného jí říct žee :unamused:
16. dub 2010 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori aha, no tak třeba se domluvíš a jeden den ti jí tam vezmou... :wink:
16. dub 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi tak to chápu savo je hrozný...ale moje Amálie kočičí dáma ho miluje, to jak někde uklízím leze, kroutí se...čichačka prostě :slight_smile:
16. dub 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - jj, jsem říkala že asi budu muset k dr. 1 den (nemusím teda :grinning: ) tak jí tam dám třeba uprostřed týdne, ať to pro ní není tak dlouhý :wink:

ty jo, tak já Savo vůbec doma nemám páč mi smrdí no .. používám Mr. Proper citron nebo pomeranč a teď prvně mám Cif zelený citron se zázvorem (do vody. tekutý prášek používám běžně)

hehe, já se taky dnes vrhla na koupelnu s WC :grinning: A nikam pokračovat nejdu, kdyby se někdo ptal :stuck_out_tongue_closed_eyes: třeba z Kladna :grinning:
16. dub 2010 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mela Real, ale smrdi to stejne....tekutej pisek mam z DM. Ale mam hotovo, klidek, uklizeno, ted jen uzivat pohodicku
16. dub 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám výsledky z první školky, jak jsem čekala - nepřijati, 15. a 16. pod čarou. Až v druhé půlce června zasedne zastupitelstvo, který má oficiálně schválit otevření nové třídy a pak vypíšou ještě jedno výběrko, kam budou brát 20 dětí. Takže já se fakt dozvím až úplně v průběhu léta, jestli děcka ve školce mám nebo ne, to je na houby, tohle.. ALe pevně doufám, že už se moc nových dětí přihlašovat nebude a snad nás vezmou.
16. dub 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani,to je fakt na hovno..... :cry:
16. dub 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, je to na hovno.. a v té druhé to bude to samý v bleděmodrým. No nic, nevěším hlavu já pevně doufám, že mi je kuva vemou do té nové třídy co budou otvírat, akorát holt to budu vědět až v létě,no..
16. dub 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani sedni a okamžitě piš odvolání...sepiš tam důvody bla bla bla...pokud jste pod čarou jako první (nebo až ty 15.16.???)
16. dub 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mrknete na ten odkaz a reknete mi, zda by se vam to libilo. Jinak cenove jsou tak do 1000 Kcx kabelka,kufry teda nevim...

http://www.carpisa.it/eng/collezione_primest.html
16. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - já psala už na FB že líbí :slight_smile: vybrala bych si :wink: Že by ses chystala nabízet ???
16. dub 2010 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, diky :wink: no, naky moznosti zrovna koumu, jeste je to daleka cesta. :wink:
16. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi,krasne kabelocky :slight_smile:
baby,kto mate "cyklistov" doma,tak ake kolieska mate,12 alebo 14? lebo kiko sa bicykloval na bratrancovom "12" ale sa mi to zdalo ze by mu to bolo len len,14 sme neskusali,nemate niekto?
16. dub 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja vezmu asi golfky a dame si mega prochazku, mam naladu si neco koupit :wink:
16. dub 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, Lea uz ma velikost 16. Ale jeste ji tak 2 centaky chybi, docela se pri slapani nadre. Idealni by ted byla ta 14ka, otazka je na jak dlouho. Velikost 12 ji byla vylozene mala. Myslim ze az doroste na tech 105 cm, jak tam pisou, tak ji tohle kolo bude perfektne.
http://www.decathlon.fr/velos-4-6-ans-105-120-cm-velos-adulte-et-enfant-lylou-fleur-id_MAN_11675_8059682.html

Kristi, z tasek bych si neco vybrala.

Dani, se skolkou to je teda naprd.

Byli jsme na kolotoci a na zmrzlinku, ted opocivame a ja se tesiiiiiiim na to vecerni grilovaniiii!!! :slight_smile:))
16. dub 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi byli 15. a 16. pod čarou. Celkově 27., brali 12. Myslíš , že to má nějakou cenu? Ředitelka, pokud se jí nějaké místa uvolní, že třeba dítě vzali i do jiné školky a půjde nakonec jinam, tak postupuje podle toho pořadníku. No nevím, ona říkala, že nějaký odvolání by neřešila, že máme počkat na otevření té nové třídy. To taky udělám v případě téhle školky, ta je kousek dál . U té druhé budu vědět výsledek příští týden a tam se rovnou odvolám.

My jsme dneska ani nešli po ob. spát protože ráno dlouho vyspávali a byli jsme celý odpo na kolech. Tchýňka si bere na noc kluky, tak jí aspon brzo a hnedka usnou, my razíme s přáteli na pivko. :slight_smile:

Kristi cos hezkýho nakoupila, nakupovatelko naša? :grinning: :sunglasses: uka at se kochnem :wink:
16. dub 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, hovno samozrejme, s Miou se to neda....nebo spis bylo moc lidi a mne se nechtelo zkouset.

uzijte si pivsona :slight_smile:
16. dub 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, tak jindy, udáš malou Robovi a vyrazíš na nákupy.

ty kabelky co vypadají jako kožený jsou kožený nebo umělý? vypadaj hezky :wink:
16. dub 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, ja mam doma jen jednu a ja to nepoznam, zda je to kozeny,a le nektery urcite budou, to dozjistim :wink:
16. dub 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, mám na hlavě turban, tak já se jdu hodit do kupy at můžem jet k té babi.
kdybych se tu neukázala, tak všem hezký večer! :wink:
16. dub 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani já myslela, že jste hned pod čarou...takhle to asi nemá opravdu smysl...to je bordel :angry:
16. dub 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé dámy, dnešní den byl fakt peklo.....viz

http://www.modrykonik.cz/bazar/jine/5pct/odmena/
16. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami, to jsou svine..kdybych nekde narazila, dam vedet
16. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi dík :wink: Je fakt dobře rozpoznatelný, holky mi do něj rycly ve výtahu a odřel se celý ten dolní bok o dveře, jak jsme jely, takže ho fakt poznám na 100m.....asi nemusím říkat, že potkat s ním někoho, zabiju ho na místě :angry:
16. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde ti ho slohli? to je fakt mazec
16. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi na chodbě v domě, t.j. dvoje zamčené dveře plus kočár na zámek připoutaný ke zdi.....
16. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami, no to je síla, sakra...jak se to stalo? :angry:
16. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni někdo si vytipoval, že vybere sklepy v baráku plus ho napadlo podívat se po patrech, když už měl sebou výbavičku, že......protože tohle by bez setsakra pořádných kleští nezvládnul :frowning2: No uvidíme, půlka výbavy nám zůstala, pokud se nenajde, budeme muset vrazit prachy do nového. Anička do školky nejde, neumím si představit, jak po venku honím 2 děcka a ještě vezu kočárek s mimi, spoléhala jsem na to, že Jáju budu moct v případě nutnosti šoupnout do kočárku...no jo no, holt žijeme v době, kdy se krade všechno....
16. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne takhle slohli novy horsky kolo asi 14 dni po vanocich, ze sklepa pod 2 zamkama.... :cry: to jsou fakt svine, snad si ho nikdo fakt nekoupi

dej si to jeste na MMB
16. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek