• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Kristi už jsem nad tím přemýšlela, budu muset mrknout na podmínky, aby mi to uveřejnili, nějak se to tam asi platí, což mi neva, ale musím to načíst....
16. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, neplati, kdyz nejsi hvezdicka, dej to i do diskuzi
16. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je s prominutím v prdeli..u nás na Vysočině takhle vykrádali sklepy, bráchovi ukradli tenkrát taky dost drahé kolo, i moje, ale jednou o půlnoci pak u nás zazvonili policajti, že chytli chlapa na kole, a podle čísla zjistili, že patří bráchovi, tak to bylo štěstí, no kéž by se našel i váš kočárek, jako kradení je strašný, ale ukradnout těhotný ženský kočárek, to je prostě hyenismus největšího kalibru :angry:
16. dub 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami,teda,tak to uz su co za svine?? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
ja by som vrazdila asi,to je teda uz vrchol vsetkeho :angry:
inak aj my mame oddnes nove "faro" na jar a leto toto,sofinke sa v nom straaasne pacilo,dneska mi dosiel,tak zatial sme ôkocikovali" len po dome a ked sa otepli tak ho vytasime von :slight_smile:
16. dub 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku pěkný!! Týýý jo, ta už je veliká, vůbec mi nedochází, jak to utíká :slight_smile:
16. dub 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, to je Quinny ? krasne barvicky a super podlahaaaaaaaaaaa :slight_smile:
16. dub 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to je Quinny, poznávám první Márovou káru, akorát tato má hezčí barvičky :wink:

Lami tak to je fakt děs, kurnik vůbec ti nezávidím :unamused: , snad se brzny najde. Budu taky číhat na MMB nebo na Sbazaru, jestli se někde neobjeví.
17. dub 2010 v 00:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre dopoledne, my jsme stale samy, tatinek to asi prehnal, pac jeste ani nepsal...

odpol bych potrebovala jet nekam do Obi, na terasu chci naky thujky, tak at to koupime a rostou :slight_smile:
17. dub 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!!!

Po osmi letech s mužemjsem dnes poprvé dostala snídani do postele! nebylo to teda dobrovolně, musela jsem si říct, ale dorazila!! tak mám zas na dalších 8 let vystaráno :grinning: :sunglasses:

Lami - co říct, to je fakt děs. Ani se neptám co stál, byla to celkem pálka, že? Tak držím palce, třeba se najde, ale řekla bych, že spíš ne.. Jak si to někdo přečte tyhle zprávy, na net to už nedá. prodá to někomu za pět padesát v hospodě :cry:

Saku - náádhera!! Malá roste jako z vody! :slight_smile:
17. dub 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty blaho, to je krasa. :wink: Mne R tedka napsal, ze dorazi v 1 a ze neni ok, chudak, takovej peknej dne a prolezi ho v posteli :grinning:
17. dub 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!

Lami, tak to je sila. :fearful: Drzim palce, at se vam kocar podari vypatrat.
Ja jsem zvedava kdy se neco ztrati nam, pac ja nechavam pravidelne kocar, kolo, nezamceny pred domem, auto taky nezamykam, barak uz vubec ne :sweat_smile:

Saku, krasny kocar a krasna holcicka!!!!! :dizzy_face:

No to je hruza, my normalne furt topime, zase se tak ochladilo brrr. I vcerejsi grilovani jsme vlastne snedli vevnitr, venku se vubec neda sedet jaka je kosa. Spala jsem do 11, ted bych mela neco zacit delat, ale kdyby se mi tak chtelo...
17. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tady je dneska krasne, fakt super pocasko, uz se tesim ven :slight_smile:

mne vcera prislo vyuctovani za elektriku, ufff. Doplacet nic nebudem, tak jeste ten plyn, to bude asi horsi, pac to tam platim jak se mi chce, nebo spis nechce
17. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky pujdem ven, ale zabaleni do deky asi :grinning: fuci fakt fest.
Tesim se na obidek, muz bude grilovat obri krevety, mnam.
17. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky dámy
Já ráno prala a mám pověšíno na balkoně. Pak jsem k obědu dělala fr. brambory a okurkový salát. Teď už Kájuša od 12 h spí, taťka jel na chvíli na otočku busem a pak mu půjdem naproti s kolem :slight_smile:

lami - tfuj tfuj ať máte štěstí a kočár se najde !
17. dub 2010 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj ženuchy...

Lami tvůj inzerát jsme už nestihla ale pochopila jsem dobře, že ti šlohli kočárek? no to je děs....nechápu dnešní dobu....podle mě se někde objeví po bazarech ale hledej ho...

mori ty už neprovokuj pořád s tím úklidem praním a tak...měla bys z nás nejvíc odpočívat a ty furt něco pracuješ...

my byli venku dopo...teď Dála opět maluje tak uvidím tu mazanici...jo holky už vaše děti malují hlavonožce? myslím, že Lami tu psala, že Aňa jo...Dála jako furt bez šance...mu to i předmaluju a on nic jen čáranice :sunglasses:
17. dub 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Pergnerka vypadá báječně :slight_smile:
17. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to zase udělali reklamní tah, aby se zvýšila sledovanost. :grinning:
17. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my vzali ven to kolo, pak jsme se stavili u mamky a obarvila mě.
Mužík mi usnul u telky, ale za chvíli zas jede na otočku busem, tak pak budu čekat u PC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2010 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky§
my sme komplet den boli u nasich,kiko objavil "čaro bicykla"-doteraz len trojkolkovala lietal na motorke,takze cely den slapal jak o zivot,sa cudujem ze vladal tolko-a vybava musela byt-reflexna vesta,reflexny pasik,prilba,slnecne okuliare,bez toho sa nehol :sweat_smile:

luci,neskoro som precitala,inak by som dosla na obed,ja milujeeeeeem krevety :slight_smile: :slight_smile: :wink: neostalo? :sweat_smile:
kristi nam akurat tiez uctovali plyn-a zistili ze sme mali ktovieodkedy zaseknuty ten merac :grinning: takze to len nejak spriemerovali a este sme nakoniec mali vraj preplatok :sweat_smile: a to sme mali o dva radiatory navyse tento rok ako minuly,lebo v novej obyvke sme minuly rok este neboli,no ale sak ich problem,nie? :wink:
17. dub 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek, krásnou nedělenku přejem!

Leni - to myslíš vážně že je nádherná? Já ji teda viděla jen ze začátku, pak jsem to vypla, ale nelíbila se mi, 30 kg i s postelí a to moderovánía jak sebou celým tělem při mluvení furt šije, nějak mi to bylo protivný... Tak je to sqelej, máš recht.

Saku - tak nového Armstronga máte doma, jo? Naši to taky žerou, hrozně je to baví, ale taky si říkám, že jsme měli koupit rovnou větší. Kdy se tak mají těm dětem sundat ty boční stabilizační kolečka,nevíte někdo, holky?

Kam dnes vyrážíte, je tak nádherně.. Nemám ještě vymyšlený výlet.

včera super akční den, napřed výbornej obídek u tchánů a pak jsme vyrazili na zahradu. manža tady kousíček od nás koupil krásnou zahradu s broskvoněmi a s chajdou, tak jsme tam včera brigádničili, aby se to uvedlo zase do pěknýho stavu a budem tam s klukama chodit trávit čas, oni se tam skvěle zabaví, opečem špekoně atáák.. tak jsem večer byla úplně hotová, jsem se celý odpoledne činila a kluci byli strašně hodňoučcí, sbírali se mnou klacíky, jeden tahal koště, druhej lopatu, večer lehli už v 8 a spali jak zabití :pensive:
18. dub 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezku neděli :slight_smile:

Dani tak to máte fajn, zahrádka je k nezplacení :slight_smile: taky uvažujem, že bysme někde políž něco zkusili...teda až prodáme byt v Rakovníku, že :slight_smile:))

pergnerka vypadala dobře, protože si dali v maskérně asi dost záležet...jinak jak byla ráno ve snídani s novu to byla hrůza, ale není se čemu divit, po tom všem co má holka za sebou, se to někde odrazit musí....a přesně já jí měla vcelku ráda u vyvolených (nebo jak se to jmenovalo už si ani nepamatuju) ale při tomhle typu pořadu mi už přišlo moc to kroucení a mávání...ale co jsme nepochopila už vůbec, že byl na zpěváka roku nominovanej Nohavica .... :grinning: pak už jsem přepla :grinning:
18. dub 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani a sundavat postranní kolečka klidně už můžete...tady po Kladně se prohání děti mladší jak Dála bez koleček a jak jim to jde....já jsem uvažovala, že to asi taky už sundáme...ale musí se holt udržet a pokud bude po mně tak to bude asi trvat dýl, já se na kole naučila asi až v 10 :grinning: :grinning:
18. dub 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, s tim teda nesouhlasim, je az moc hubena a vypada vyzile, proste divne. Ale vcelku to zmakla, to zase jo, ono to nebylo zadny slozity moderovani ...........aaaa ted ctu, ze Danca to videla stejne

my se chystame ven, ROba jde za hodinu a pul na masaz, my politame mesto mezititm a pak razime na brunch do tehle restyky
www.port62.cz
18. dub 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, Dani. mate chatu toz to je super
18. dub 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co jsem viděla fotky v bulváru, jak vypadá, tak se mi včera v obličeji moc líbila a pak ta píšnička od těch Charlie Straight, ty vůbec neznám :sweat_smile: :sweat_smile:, mně Pergnerka nevadí, jak jsem ji dlouho neviděla, já jsem už přemarešovaná :grinning: :grinning:
18. dub 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi já myslím, že je ty kolečka hrozně brzdí a někdy se nemůžou rozjet nebo naopak přinerovným terénu prostřední prokluzuje a šlapou naprázdno, no nevím. jako ještě ted hend jimto sundávat nebudu, ale ráda bych brzo. tak když jdem do kopce a tlačí si sami kolo tak furt o ty boční kolečka zakopávaj :grinning:

jinak dragi zahrádku pořiďte, je to fakt fajn. já teda nejsem zatím náruživý zahradník, co se hrabě v záhonech, to asi přijde časem, ale i tak obstarat si pár broskvoní, trávník, i to je dost činnosti. Nikdo tam neotravuje, je to úplně schovaný nad takovým svahem, klídek a pěšky to mám kousek od bytu kde bydlíme.. Prostě na zabití času. Do toho ještě hodně pomáhám našim na jejich chatě s velkou zahradou, tak se fakt nudit nebudu :grinning: :sunglasses:
18. dub 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo Leni,já jsem taky přemarešovaná, ale ona mi nějak nesedne. a ta její "řeč těla" to by jí měl už někdo vysvětlit, že sebou šije jako kdyby byla našitá :grinning: .
18. dub 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako ta kapela byla fajn, takovy cesky Coldplay :slight_smile:
18. dub 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - mě pán ve sportu říkal sundat kolečka hned jak se to děti naučí s kolečkama - Kája ještě jezdí docela pomalu, tak ještě se sundáním počkáme
Se zahrádkou super, pro kluky to bude paráda a na grilovačku či ohýnek samo taky :wink: :slight_smile:

Souhlasím s Dančou co se Pergnerky týče - jak postava že je děsně hubená až se mi to nelíbí a to moderování :confounded: ve Vyvolených se mi líbila, včera ale fakt ne :zipper_mouth:

kristi - restauračka vypadá fajně :slight_smile: tak si obídek pěkně na sluníčku vychutnejte :dizzy_face:

Holky jak jsou na to m vaše děti s puzzle ? Káju to hrozně baví a jde jí to vcelku rychle - v tom asi bude po mě, já to mívala nato šup :grinning: Tohle velký už složí sama (jsou to větší díly a je pak z toho desková hra)

my jdem odpo na dětské představení Míši Růžičkové http://www.minidiskoteka.cz/ děti tam s ní budou tančit, tak snad se Kája trochu vyřádí mezi dětma
18. dub 2010 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori u nás nijak, puzzle nemáme. aspon mám inspiraci na Vánoce :sunglasses: kdyžtak mi to pak připomeň, až nebudu vědět co jim mám koupit :grinning:
18. dub 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek