• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
mori u nás puzzle jo ale jen větší, ty maličký vůbec nechápe :slight_smile:

jináč s těma kolama to je stejný, taky mu to někdy prokluzuje a jede jak na rotopedu :slight_smile:)) a tak jsem právě přemýšlela, že je sundáme...jako nevím ale Dála sedl na kolo a jel...takže vlastně měl jezdit rovnou bez...ale opravdu jsem se divila jak yt malý dětičky to bez těch koleček uměj...tuhle jela holčička je mladší jak Dála asi o půl roku, znám jí matně z písku...a říkám manželovi koukej jak se na tom kole klepe to Dála jezdí jak drak...a on na to...no jo ale koukni ona už jede bez koleček :slight_smile:)) no debilka maminka jsem :grinning: :grinning:
18. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
dani,ak vidis ze uz idu vacsinou"bez" tak ich skus dat dole,taki krpci niektori su uz sikovni aj trojrocni,staci vyskusat...ale po jednom by som doporucovala v tvojom pripade :grinning: :grinning:
mori,u nas puzzle je nenormalna zabava,sklada aj krpate,48 kusove,co su od 5 rokov v pohode,80kusove troska ked mu radim zvladne tiez,jeho to hroozne bavi a momentalne clovece do nemoty,ale nie uz to krtkove,kde su miesto klasickej kocky tie obrazky,ale normalne s klasickou kockou uz
a puzzle dokonca sklada aj v PC,tam su,sice uplne len parkusove,ale vie si to pekne chytit a dat kde patri a aj posunut hru dalej a tak...
http://www.forum.wiaderko.com/sk/354991-post1.html
18. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a bety vsetko naj naj naj k narodeninam :slight_smile:
18. dub 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme meli krasnej den dneska, vse se vyvedlo a mam dalsi botky
http://www.mixershoes.com/cz/bota/64790/a01523ffblack.html :slight_smile:

obed super, pak jsme dali jeste vylet a hriste, no parada, krasna nedele

a takhle nas vyfotila Mia
18. dub 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - malý puzzle jsem zatím nezkoušela, páč je kartonový a to by asi brzo polámala .. takže vede zatím dřevěné s krtkem :wink: ty máme 3 a musím něco dokoupit, páč to má za chvíli

saku - my Káju k PC nepouštíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: max. že si chvíli píše ve Wordu :wink: ale hry ne e. Jako ale Kiko je šikulaaaaa !!!!

kristi - šikovná fotografka :sunglasses:

Tak my byli na té tancovačce :grinning: Kájuše se mooooc líbilo, fakt jí to moc bavilo tančit s dětma :slight_smile: tak jsem moc ráda, že jsme tam šly :wink:

jo a kdyby někoho zajímal můj pupek, tak kuk na FB :wink:
18. dub 2010 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko! :slight_smile:

kristi jj, já to četla včera v tom kompletním shodnocení Andělů.. Stane se,no :sunglasses: :grinning:

tak ačkoliv dustcloud způsobil zatím celýmu světu jen okolí, má kamarádka je nadšená, protože je právě na Kanárech, v super hotelu s all inclu a už jsou tam o 3 dny dýl na náklady cestovky a asi se jim to ještě prodlouží minim. o den :grinning: :sunglasses: . že já jsem nejela s ní :grinning:
19. dub 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, pokud to maji na naklady cestovky tak je to super, ale to asi neni takhle u vsech, co jsem tak slysela :frowning2:

my pujdem na hriste :wink: kdyz je tak hezky
19. dub 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala právě nadšená , že jo.. jsou tam s fischerem..
taky vyrazíme na kolo, než si to to slunko zase rozmyslí. :slight_smile:
19. dub 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je uplne vymydlino, tak my pockame na Laz a Nellu
19. dub 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj!

no taky mame par znamych co jsou ruzne na dovolenych a nemaji se jak vratit :slight_smile:) celkem pecka, pokud to je zadarmo :wink:

Mori, Lea sklada taky jak drak, ma nekolik tech asi 20-ti dilkovych a to slozi za chvilku, tak asi budu muset dokoupit uz nejake vetsi a slozitejsi.
Posledni dobou ji ruzne tisknu na A4 omalovanky, ktere vymaluje, pak je roztriham, ona je slozi jako puzzle, a pak je nalepuje na papir, tim se celkem hodne zabavi, a za malo penez :wink:

Tedka mam par dni hodne prace v hotelu, tak Lea jela na prazndniny ke tchanum, je tu klidecek, poradek, ale smutno.
19. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, dobre botky, a vubec dobra stranka ;)
19. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,tak to aky fajn napad :sweat_smile: zorganizujeme aj u nas,omalvanky aj ja vytlacam,tak vyuzijeme aj na skladacku
topky krasne,kristi,take presne by sa mi hodili :slight_smile: :wink:
19. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, holky. Tak ja dneksa mam vcelku honicku, jdeme komplet cela familie ke kadernici, jeste s kamaradkou a nakonec tam dorazi jeste Nella. Pak obed, trosku neco pokoupit a odpoledne se jdu nechat vyfotit k jedny pani fotografce, tak jsem zvedava :slight_smile:
20. dub 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné slunečné ránečko!! :wink:

Kdopak to má dneska svátek? Mori všechno nejlepší!! Doufám, že máš k svátku doma pořádně naklizeno, tě znám, jaká jsi nepořádnice! :grinning: :sunglasses:
20. dub 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vse nej, Mori :slight_smile:
20. dub 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky vse nej nej Mori, hlavne at tehotenstvi probiha jak ma :slight_smile:)

Ja mam nejak napilno, to je peklo, bud nemam zadnou praci nebo ji mam az nad hlavu a nevim kam skocit driv.
Nekolik tydnu mi nezavolala ani ziva duse a ted mam najednou rozjednany 3-4 deti na denni hlidani, s tim ze mam misto jen pro dve, a jeste k tomu beham dopoledne a vecer do dvou hotelu :sweat_smile:

Lea odjela vcera na vylet s tchanama, dovezou mi ji dneska odpoledne, pujdem spolu do kina na ceskou pohadku, nevideli jste nekdo? http://www.csfd.cz/film/230434-na-pude-aneb-kdo-ma-dneska-narozeniny/
Snad to bude dobry, ale asi jo, kdyz to doslo az do Francie :grinning: No a pak pujde zpet ke tchyni, aspon jeste na den na dva.
20. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rychle poklidim a vyrazim s Y. na obed, pac varit fakt nestiham.
Jinak pocasi se ze zimy zmenilo na leto, v patek to bylo jeste skoro na zimni bundy, a od nedele normalne vidam lidi v sortkach a zabkach, letos to slo nejak rychle, fakt nestiham :grinning:
20. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
u nas je krasne dneska,slniecko sviti,20 stupnov,no parada
mori vsetko na naj naj zelame tebe aj miminku .-)
kristi,dufam ze sa pochvalis potom s fotkami :wink:
a mam vazneho kandidata na dovču
http://www.firotour.sk/fotogaleria.html?page_id=529896&hotel_id=154618
20. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepochvalim, onemocnej vizazista a tak se to presouva az na kveten, tak uvidime, kdy to nakonec bude :slight_smile:
20. dub 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani + kristi + luci + saku - děkujuuuu :slight_smile:

My dnes ráno jely s Kájou do České Lípy za holkama z MK, šly jsme s dětma do mateřskéh centra. Já tam pak potřebovala do města, tak jsme prvně došly s Kájou na oběd (daly jsme si svíčkovou :grinning: ), pak s jednou kámoškou na kávu, po krámech a jely jsme dom s taťkou autem.
Kája nespala teda, vydržela to, ale v autě hned usnula ještě v Lípě :grinning: a doma do teď pokračovala.
20. dub 2010 v 18:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori vše nej :slight_smile:

dneska nám došla nová postel tak jsem zvědavá jak se bude spát... :wink: i když jsem tak unavená, že bych usnula na ježkách :grinning:

Dála byl dneska s jeslema v divadle, nečekaně...došla jsme pro něj a oznámili mi, že dnes jeli do divadla a že byl hodný :grinning: :grinning:
20. dub 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori všechno nejlepší k svátku, at svoje těhotenství zvládáš levou zadní :wink: :wink:
20. dub 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my dneska v kine nebyli, pac nas tam nepustili :rolling_eyes: Pry je to pohadka, ale az od 8 let. Koukala jsem na ukazky, a neni tam nic hororoveho, nejaky strasidlo tam bylo, ale v kazde ceske pohadce je bud strasidlo, carodejnice nebo nejaci ti certi, ze? Takovych uz Lea videla mraky. No nic.
Tak ale bylo krasne, jsme si daly kolotoc, zmzlinu, prochazku, a pujdem priste do kina na neco vhodnejsiho :wink: Koukala jsem, ze ted v jinem kine budou davat Cvrcka a houslicky, ale to je jako fakt primitivni, to uz asi Leu bavit nebude, nevim.

Saku, hezky! Vypada ze tam bude hodne atrakci, se vyblbnete. :slight_smile:
20. dub 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku hotel vypadá báječně! :slight_smile:
Já už mám v dovolené jasno - letos jedu na Island :sunglasses:

Luci tak snad vyjde končo jindy. Já chci kluky zkusit vzít do divadla pro děti, ale vhodný program pro ně hrají bud ted v sobotu (to nemůžu, páč budu mít nechodící nožičku) anebo až za měsíc, tak to počká ..

My jsme odpo byli zase na zahradě, je to fakt paráda, borci se vyřádí, udělali jsme ohen, stavila se kamarádka s holčičkou, pohodička.. :wink:

Kristi jak to, že se to posunulo, ty žádnýho vizážistu nepotřebuješ,ne? :sunglasses: :grinning: Nás tady namlsáš na profi fotky a pak nic.. Tak nahod aspon fotky nějakejch hezkejch chlapů, když už jsme se tak nažhavily :grinning: :sunglasses:
20. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nemam, nemam nic fakt. Fotky budou, dala mi jiny terminy, takze pujdu v kvetnu.

holky, nase Mia furt brusli, nebo teda furt chce, jezdi na autickach, na poklickach, tak jsem se rozhodla, ze koupim brusle no
http://www.mall.cz/detske-brusle/tempish-baby-skate-set-girl?v=441373001

oni ji vydrzej a my rodice si taky koupime, at mame nakou zabavu na leto.

u nas dovcu jeste nevim, Danca me trosku rozladila s tema Kanarama, tak asi Mallorca nebo ja fakt nevim
20. dub 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kája se dnes v MC přidala k "Hrátkám s řečí" http://n-joy.cz/video/karolinka-na-hratkach-s-reci/ifxh5bcolf3e3zxb
20. dub 2010 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ráno :slight_smile:

Dála dneska nemohl dospat budíček v 5:40 brrrr...tak jsme ho šoupla do jeslí dřív... :grinning:

Kristi Dalí si taky vzal kočičí mističky a jezdil tu na nich po chodbě, též jsem o bruslích uvažovala ...no uvidíme, já je mám už dávno ale nevím jeslti bych riskla já brusle a Dála brusle, spíš za ním budu běhat a chytat ho :slight_smile: jinak brusle doporučuju ...jeden čas jsem byla až fanatik...každý den Letná, landronka apod :slight_smile:))
21. dub 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci k tomu kinu...nevím o té pohádce jsem tu hodně slyšela, dávaly takové ty ukázky v tv jak to natáčeli a tak, asi bych řekla, že pro naše děti klidně jo, vždyť Dála už kouká na jiné filmy a pohádky pro velký...sice rád koukne i na krtka jemu podobné (zrovna ten cvrček) ale do kina bych už taky na cvrčka nešla..... :wink:

Dani do divadla to určitě zkus, my jak byli, tak Dálovi se moc líbilo, seděl jak zařezanej....a kámoš jeho ten tam trojčil, vůbec ho to nebavilo....a včera ho taky teta v jeslích chválila jak v tom divadle byl hodný...takže vyzkoušet a uvidíš....jinak doma hraju divadlo pořád, zvířátka, maňásci...to je radost :sunglasses: hlavně pro mě vymýšlím pořád nějaké dialogy co mě zrovna napadne, někdy si říkám co to je za nesmysly :grinning:

jo a holky Dála ze školky přitáhl nové slovo : zabiju...pořád tu lítal včera a vykřikoval zabiju, zabiju...tak nevím co bude následovat...už nám to začíná :sunglasses:
21. dub 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek