• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Dragi tak to jsi fakt dobrá, že jim hraješ divadýlko :slight_smile: . Já jsem možná staromédoní, ale myslím, že takovýhle zábavy jsou pro ně záživnější a hlavně mnohem vhodenější než si hrát ve 3 letech s počítačem nebo koukat na kreslené moderní pohádky s postavičkama, který vůbevc neexistujou a nejde ani poznat co to má být za "zvířátko".

taaak - byli jsme se Z. ve druhé školce, taky nepřijati. ALe paní ředitelka říkala, že to snad vyjde tedka za měsíc, jak se vyeliminujou ty děti, co jsou přijatý na víc školek zaráz. Jéééžiši marjá já už chci mít klid a jasno, asi zakopu nějaký pečený kuře jak to dělali indoši, úlitbu bohům, aby mi je někam vzali.
21. dub 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, my jsme zptaky z tancovani a z nakupu, ja kua vubec nevim co varit

Dani,to je fakt na palici tohleto, drzim pesti, at to dopadne co nejdriv
21. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani jj sousedka jak má toho o 4 měsíce mladšího kluka ten furt sedí u pc nebo u *playstejšnu* a mastí jednu střílečku za druhou...to je pro mě ostrašující případ...ne že by Dála nekoukal na dvd nebo tv ale jen tak okrajově....

jinak super se školkou to vyjde uvidíš, tady v Kladnš teda mají nějaký program v pc, že děti vyberou do jedné školky a v těch dalších už vědí, že maj místo... tak držím nadále palec...

hnusně se tu zatáhlo, valím do jeslí a uvidíme co s odpolednem ....
21. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dneska vařila květákovou polívku a mám ještě vepřovou paneku tak tu ukuchtím večer :sunglasses:
21. dub 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi a nemáš nějak super receptík na panenku? taky mám, z domácího prasátka, takový masíčko je škoda dělat nějak obyčejně, jsem si říkala ,že bych zkusila něco novýho..
Se školkou no comment, čekala jsem to. Uvidíme za měsíc..

My jsme zrovna přijeli z chaty, počásko hrozně proměnlivý, jednou nic moc, jednou slunko, studenej vítr, ale nabalila jsem kluky, posekala jsem s tátou celou zahradu, super odpoledne. Borci dneska padnou za vlast. Akorát Alýsek uvidím jak mu půjde usnout, ve 4 si šel sám bucnout na půl hodinky..
21. dub 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata :slight_smile:
Tak máme od včera nové internetové připojení, leč mně nejde internet :rolling_eyes: Mužovi jo a mně ne, takže musím domluvit kámoše, co tomu rozumí, aby zašel na kafe a kouknul mi na to. Snad mi to brzy rozchodí a nebudu muset brát příležitosně manželův noťas.
U nás se teď marodí. Já začala min. týden. Přišlo mi to jako obyč viroza. Úplně jsem to nevyléčila, a tak to chytil Jindra. V Po jsem šla k MUDře a ta našla zánět průdušek :fearful: Doporučila mi, abych si i já zašla k MUDře a hle našla totéž. Dnes jsem byla u doktorky s Marky a jí se to rozjíždí též. Takže jsme "tři bratři" na ATB a čekáme, co muž... Nejhorší je, že nemůžu zařvat neb hlasivky mám v háji a děti na normální hlas při svých hrátkách neslyší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: Doktorka mi doporučila, abych se motala kolem postele. Tak jsem jí řekla, že okolo postele se občas mihnu :slight_smile:)
Lami šlohli kočárek?? Koukala jsem o pár stran dozadu, ale už jsem se nedočetla, jestli ho našli nebo ne :confused:
Jooo školky. Jsem slyšela v rádiu, že uvažují o umístění i dvouletých dětí do školek (asi reakce na nejkratší mateřskou.) Tak jsem se fakt pobavila. Nejsou schopný umístit tříletý děti, tak pokud to schválí i pro ty dvouleté, kampak je asi dají :confounded: A propos Marky mi do školky vzali! :fearful: Nejdřív mi v mejlu přišlo, že mám peška a v písemným vyrozumění máme přijetí, tak se asi neco uvolnilo. Mám radost velikou, olala :dizzy_face: Dani, držím palce! Já budu mít příští rok druhý kolo - Jindru a ten bude mít tři roky až v prosinci.... Místní městská část snad rozšířila nejakou školku a bylo více míst. Jsem opravdu zvědavá na příští rok a fakt se moc těším na září a pocit "jedno dítě = žádné dítě" :sweat_smile: :grinning: I když Jindra asi bude koukat, kde má najednou souputníka :confused:
21. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tada Beji,to je super, ze ti Majdu vzali, kdyz mas doma druhe ditko, to se fakt divim...

dneska je hezky ale zima, premyslim, co budem delat. Musim poklidit, vecer dorazi chuva
22. dub 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

Beji, gratulace ke skolce!!! :dizzy_face:

Ja mam prace dneska zase. Za chvili prijde chlapecek k nam na hlidani, bude tu dneska pres obed, tak uz abych sla varit radsi, a odpoledne mam nejake schuzky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vecer u nas doma party s kamaradama.... nemam jeste ani vymyslene co pripravim k jidlu.
22. dub 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, udelej slanej strudlik....tadyjsou takovy lepsejsi varianty
http://www.toprecepty.cz/recept/4721-patero-slanych-zavinu/
22. dub 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj...

Dani panenku jsem prozatím ponechala v lednici a teda žádný super receptík nemám...ale zkusím něco pohledat...původně jsme přemýšlela nad nějakými medailonky....ale nahlodalas mě, že by si zasloužila možná nějakou urozenější úpravu :slight_smile:)

Beji gratulka ke školce a ať jste brzo fit... :wink:

Luci párty...hmmm byhc taky došla, ale asi to večer nestihnu :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja delam panenku vcelku, okorenim jen seshora, supnu na panev, zprudka opecu. Mezitim si rozlozim vedle sebe platky slaniny, pak tam celou panenku prenesu, zabalim to tech platku a dam jeste na 15min. do trouby. A stiham i peprovou omacku - nadrobno cibulku, zesklovatet, pridat cely zeleny nakladany pepr, nechat osmahnout, pak priliju tak decku bilyho, necham vyvarit a pote tak 300-500ml vyvaru z kostky. Chvilku necham a pak do toho slehacku a necham svarit na potrebnou hustotu :slight_smile:
22. dub 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo omáčku se zeleným pepřem tu já ráda.... :wink: díky za tip Kristi :wink:
22. dub 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to vypadá pěkně.. já teda pepř nemusím, ale i tak to vyzerá božsky.. :wink:
22. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já možná zkusím toto...mám ráda ořechy a brusinky miluju :slight_smile:

http://recepty.vareni.cz/veprova-panenka-s-orechovou-krustou/
22. dub 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kua, delas chute. My jdeme vecer na papu :wink: takze bude bifteeeeeeeek
22. dub 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, tady to voni zradylkem :slight_smile:

Ja jsem dneska delala tresku, k tomu bramborovo-mrkvovou kasi a duseny porek. Takove jidlo pro deti, maly Samuel to snedl vsecko, Lea se v tom chvili pohrabala a ze nema misto v brisku, moje nervy. Vzala mliko a ze jde spat. Ona by fakt nejradsi byla na suchych testovinach, chlebu a mliku..kdy ji to jako prejde a zacne jist normalne? Tchyne mi ji taky pekne rozmazluje, vzdycky ji da na vyber aspon ze 3 jidel, jako v restauraci.
22. dub 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci Lea je na mlíku asi jako Dála že ještě do puberty s flaškou :slight_smile:
22. dub 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas to same, bez kakaa neni den
22. dub 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kakao Dála vůbec nechce jen kojenecký mlíko :grinning:
22. dub 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Mia pije jen kakao, asi to ma po mne, ja teply mliko taky nevypiju, to bych se asi poto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak panenka už se peče v krustě z ořechů.... :astonished:
22. dub 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak Lea pije uz dlouho normos polotucny, nekdy ji tam pridam granko. No ale litr denne, ja nevim jestli je to normalni.
23. dub 2010 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ! Tak my jsme do zítra samy, tatík jede busem do Holandska jako řidič a zítra ráno pro něj sjedem do Český Lípy. No a při té příležitosti tam sjedem do Hyperky pro plíny Sleep & Play, páč je maj do neděle za 139,- - tak začnu dělat zásoby :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes odpo jdem do MC, je nějaký měsíc bezpečnosti, tak nedávno jsme byli u těch hasičů a dnes tam dojdou městský policajti :grinning:

Kája pije už několik měsíců polotučný mlíko, jen teda ráno po probuzení a samo ohřátý - fůůůj, bych hodila šavličku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musí to mít prostě denně, ale moc toho nevypije - má lahvičku 270 ml a nevypije to ani celý.
Kakao chce občas udělat do hrnečku, když má třeba rohlík s džemem.
23. dub 2010 v 07:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, je krasne. Ja dneksa budu balit, dojdeme si na solarko a povalime ke tchyni a zitra opet Polsko, snad nam ta kalbicka na podruhy vyjde :wink: tesim se jak je krasne, tak si to Mia uzije u babicky
23. dub 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
u nas to taky vypada na hezke pocasi, hura! Leu si vcera vecer zase vzala tchyne, mne kdyby rano neprobudil telefon tak jeste spim :slight_smile: Dneska docela pohodicka, dam kafe, pujdu cvicit, projdu se nekam po obchodech, a az odpoledne pujdu trosku pracovat :slight_smile:
23. dub 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ráno :slight_smile:

Dála holt budeto mlíko pít asi ještě v 18...no ale co živiny v tom má, napije se :slight_smile:))

kristi tak ať to tentokrát vyjde..
23. dub 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, doufam,ze uz fakt jo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. dub 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
Konečně mám opět spojení se světem - na svém noťasu :slight_smile:
Marky mi UM nepije dlouho. Normální mlíko nepije vůbec, tak leda v Carru či Vitakávě. Co má fakt ráda, je kefír. Ona jí všechno, žrout je furt. Jindra též, pokud mu nerostou zuby, to občas stávkuje. To ale dělala Marky taky. Oba milujou jogurty všeho druhu.
Dnes jsme byli venku. Bylo krásně, děti jsou fit, procházky venku mají doporučený, tak jsme šli. Docela jsme si to užili. Jindra se rozhodl nachodit sto jarních kilometrů a jelikož chodil v místech, kde by si mohl ublížit, chodila jsem sto jarních km s ním :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: Jdu složit prádlo, krásně mi dnes uschlo :slight_smile:
Přeji pěkný víkend všem, má být krásně :dizzy_face:
23. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v MC to bylo s polišema fajn :grinning: povídaly dětem, pak jim daly měšťáci nějaký dárky od Besipu a pak přijela i státní policie, měli sebou 2 psy, tak ukázali co uměj. Pak jim ukázali výbavu když jdou na nějaký zásah (jako helmu apod.) a nakonec děti mohly do auta, mluvit do kecafonu a zahoukat si :grinning: Jako pro děti fakt paráda :sunglasses: Ta naše nic zkoušet nechtěla, páč zatím má respekt (taky že Kája a 1 kluk byly nejmladší ), ale celkově se jí líbilo :wink:

A udělaly jsme v podvečer dort pro taťku, má zítra narozky http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=80013&user=18783 pečený neumim, tak aspoň takový :wink:
23. dub 2010 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek