• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Ahoj holky,všem přeju pěkný den!Tady sněží,už mě to počasí fakt nebaví. :angry: Včera jsem přidala nějaké fotky,tak kdybyste chtěly,koukněte.
Luci-lidi jsou hovada,v dnešní době už sefakt nedivím ničemu.Nám v práci ukradli dokonce i bílou kouli z biliardu a jednu bowlingovou,by mě zajímalo,na co jim to bude. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kristi-sice nevím,kam jedeš a jsem fakt líná dočítat,ale štastnou cestu! :wink:
26. bře 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
My byly včera s Kájou celý den v ČL. Byli jsme ráno se známou v MC Klokánek - fotily se děti - měli by z toho být nějaké velikonoční fotečky, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat. Ta naše opice se ale nechtěla jít vyfotit - nechtěla jít od hraček :grinning: Ale asi na pátý pokus jsem jí přemluvila a slíbila lízo - ještě že se ty děti daj uplatit :grinning: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak jsme byli u té známé doma, Kája si v poho šla i lehnout a chrupala tam, pak obídek a tak - no fajn den s hokama. To je od toho manžovýho kolegy, co maj stejně starou holčičku http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=28385

Kája už je bez rýmy, ale ještě kašle. Sice né moc, ale jo. No snad bude brzo OK a i to počásko se zlepší - se ani nedivím, že jsme byly obě nachcípané :confounded:

Dnes to vypadá, že budem sedět doma. Asi jen skočíme do obchodu, protože venku je hnusně. Jo a přivezou kočárek :grinning:
26. bře 2009 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar babule!!

to je hnus!! tady je bílo!! ale už do toho prší,takže krása! zas strávíme odpoledne venku :angry:

betu Vanda roste jako z vody :grinning:

luci to je na prd,teda.. :frowning2:
26. bře 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je vostrý Roba má rozpis dne :grinning: :grinning: :grinning: Se neobávám, že by to spolu nezvládli ... chlapi když musej, tak to s dětma zvládnou v poho :wink:
26. bře 2009 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bětu,
fotečky krásný! :dizzy_face: Jak se Vandičce krásně kroutí vlásky. Moc jí to sluší, kočce. :slight_smile: A tobě taky! :wink:

Máti skoro celou noc nespala, ona si tyhle věci hrozně bere. :frowning2: Ty lidi jsou fakt strašný darebáci. :angry: Šlo by jim to přece z povinnýho ručení, tak nevím, o co jim jde. :rolling_eyes:

Ukradený koule taky dobrý, teda. To fakt nechápu, že by doma někomu chyběly? :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
teda Vandička je rozkošná :wink: ...klidně bych si takovou Vandičku na zakázku objednala :sweat_smile:

tady pršelo, sníh oproti včerejšku naštěstí žádný

Kristi, užij si to v Miláně a hoodně foteček, at se podíváme aspoň touto cestou, jo...díky
26. bře 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už týden čekám na jeden balíček. :angry: Už mě ta pošta teda se.e! :angry: :angry: :angry: Podle podacího čísla to pořád přepravují k dodací poště. Minule jsem měla objednaný povlečení pro Naty a trvalo to 14 dní, než mi to došlo. :unamused:
26. bře 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky! :wink:
Tady teda taky chumelí, že se neohodí vylízat vůbec z postele. :grinning: Ale nic jiného nám nezbude, odpoledne mám doučko a pak ten Den učitelů.
Jé, kristi, hodně foť, a´t se pokocháme. A měj se tam krásně!
teda já třeba vím, na co kradou kouli na bowlingu. Martin občas jezdil na bowlingové turnaje a říkal, že tam mají někteří výbavu za kolik peněz. Každý svou kouli, se kterou hážou atd. tak te´d už je jasné, kde ty koule berou. :grinning:
Luci, já taky čekám na balíček s botkama, paní psala, že posílá v pndělí, včera jsem se ptala na poště a botky nikde. Tak snad dorazí dnes. I když podle toho počasí je ještě potřebovat rozhodně nebudu. :sunglasses:
26. bře 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akcul, ja byla na poste dokonce oznamit, ze jako laskave by sem mohli chodit a oni, ze je nechtej pustit dovnitr a ze si mame dat jeste jedny schranky ven, no nechapu. Pritom staci, ze se seznami postak s recepcnim a je to,ne?

no koule na bowling stoji od 3500 vys, jako ta spesl na miru. Ty obycejny asi mene....
26. bře 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to chápu,že je to dost drahé a je krize,tak lidi šetří a radši kradou,ale stejně by mě zajímalo,jak se jim tu kouli podařilo ukrást.Biliardovou chápu,ta je malá,ale bowlingovou? :grinning: :grinning: :grinning: Proto asi vzali 8,tu nejlehčí,co tam měli.
Leni,tak já ti tam Vandu na pár dní pošlu a uvidíš,že si tu objednávku rozmyslíš. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A o poště mi ani nemluvte,ti mě se.ou už pěkně dlouho....
26. bře 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi užij si to v Milane a neco pekneho nakup a pozdrvuj laz :wink:
26. bře 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyridim a splnim....stejne mi je jasny, ze toho dovezu vic Mie
26. bře 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to znám ty nákupy pro prcky...když oni jsou ty věcičky tak krásný...a kdy letíte?
26. bře 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už jsme doma z obchodu a teda jako už nikam dnes nejdu :zipper_mouth: Kurňa konec března apočasí jak v lednu :rolling_eyes:
26. bře 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
v 19h :slight_smile:
26. bře 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

Kristi užívej si v Miláně, tam už žádný sníh není, je tam počasí docela v pohodě :wink: Jo a Laz samozřejmě taky pozdravuju :sunglasses:

Tý jo to už se kradou i bowlingové koule :grinning: , no já mám dost :sweat_smile:

JInak já jsem s poštou nadmíru spokojená, máme super pošťačky, vždy vše donesou až nahoru, popř. to nechávají u sousedů, abych nemusela chodit na poštu :wink: , to je servis, co? :grinning:
26. bře 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej,naše poštačka taky občas něco nechá u sousedů,jenže ještě ani jednou mi nehodila do schránky aspoň s papírkem,u koho to nechala,naštěstí zatím vybírá poctivé sousedy,nevím,jak bych se dozvěděla,že mi něco přišlo,kdyby mi to nepřinesli.To ať mi to radši nechá na poště a jsem v klidu,takhle se to může taky jednou vymstít,že... :angry:
26. bře 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, zitra ma byt pry azurro s 18st. :slight_smile:
26. bře 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Betu, Vandicka je krasnaaaa princeznicka, ty jo ty vlasky :dizzy_face:
Lea ma taky kudrlinky ale vubec ji nechteji narust do delky, furt se ji to krouti na vsechny strany, a zadny uces z toho nevytvorim :sweat_smile:

Kristi - paradne si to uzijte! ;)

Luci, to s nabouranyma dverma se mi taky stalo, nastesti pani nechala listek. Nechapu, ze to nekdo naboura a odjede :confounded:

My se jdem dneska zapsat do te skolky, ale mame uz predbezne potvrzeny, ze to klapne, tak snad jen neco podepisem a pujdem.
26. bře 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky nabourala před 5 lety někoho a nechala tam papírek s adresou tel. číslem a neozvali se mi :confused: tož nevím, zase na druhou stranu to je lepší, aspoň mi nestrhli bonusy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bety my máme ve vchodě 2 pošťačky, takže naše pošťačka to vždy nechává u jedné z nich :wink: , navíc mi hodí do schránky lístek, u koho to nechala :wink:
26. bře 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zavidim ti tu postu, ale snad to tady bude lepsi. :slight_smile:

jdu si umejt palici
26. bře 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi tak to ti zamáváme :wink:
26. bře 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,ony ty kudrlinky jsou za trest,pořád se jí to kudlí,učesat jí to je taky za trest,furt mě okřikuje maminko opatrně,copek si vydrží nechat tak minutu maximálně,přemýšlím,že ji nechám sestřihnout,protože to je něco na moje nervy. :confounded:
Andrej,tak to máš fajn.:slight_smile: Právě dorazil pošťák s Marianne,chudák,jestli rozváží balíky a k tomu časopisy,tak mu to fakt nezávidím,byla tam peněženka. :dizzy_face:
26. bře 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty voe, ja uz ze sebe sama nemuzu, ja tady brecim u krasobrusleni :sweat_smile: mam dost....ale kdyz to bylo tak krasny

Bety, na peenezenku mam zalusk, mne skoncilo predplatne,budu muset do kramu
26. bře 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem navařila špenát, na odpo puding a už dneska nic nedělám.
akorát odpo frčím na masáž :grinning:

kristi hezkou cestu a dobrej nákup!! :grinning:
26. bře 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je super, Mareček už umí říct jak se jmenuje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , říká Majko Kokota (Marco Coppola) :grinning: :grinning: :grinning: . tátovi říká tata Kokota, Aua Kokota a maminka Kokota a já mu říkám, maminka není Kokota a on maminka ne Kokota :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako už to umí asi 2 týdny, ale já vám to zapoměla napsat :sweat_smile: :sunglasses: , jinak kecá jak Keliška, nezavře pusu...no konečně, to to trvalo :sweat_smile:
26. bře 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jak to včera vybalil na servírku v hospodě, že se jmenuje Kokota, tak borka se na mě tak blbě podívala, tak že jsem jí to musela vysvětlit, jak se doopravdy jmenuje :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
26. bře 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mára teď usnul tak si jdu umejt palici, dělám česnečku a pak hupsnu do pelechu za ním....holky on je poprvé bez pleny na spaní, asi mu ji ještě natáhnu, mám strach, ať to tu nepočůrá :confounded: , kdyby to bylo u nás doma je to jiné, ale u cizích to ještě asi nelajznu.
26. bře 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek