• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
no tady to tepe teda, nestačím vás dočítat! :grinning: :grinning:

Márošovi vše nej nej k svátku!! :grinning:
25. dub 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
týýý jo, vás tu včera bylo :grinning: no jo, hezký počasí, tak to tu zas bude slabota ..

My tu máme od pátku cirkus Berousek, tak s tím Kájuša furt otravuje, tak s ní odpo jdu :grinning:
25. dub 2010 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar. My se vratili vcera vecer, Miu jsem jen prenesla z auta do postele, byla hotova, spalena od slunicka (tchyne nenamazala), ale prezila to. Ted se koupe, pac byla jak cunatko.

v sobotu party dobra, jsme si to v ramci moznosti uzili.

dneska jedeme po obede k Laz, kdyz je jeste celkem prijatelne. Cestou se stavim kupit si rukavici na golf, ve stredu jdu poprve :slight_smile:
26. dub 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
mne se zase Lea vratila od tchyne a na tvari otisk packy od psa, pekne ji skrabl, ma to fialovy chudera.
Krom toho se ji zase rozjel exem, asi bude mit atopak po mne, momentalne to ma na hrudnicku a trosku na zadech, mela to cerveny, rozskrabany a tchyne ji to ani nemuze namazat..
Ja ji tam vzdy vyzvednu a normalne ji nepoznavam :grinning: prvni leti do sprchy, prevlict, precesat vlasy, pac to je jinak hruza :grinning: Vzdycky ji dam sebou hromadu veci na prevleceni, ovsem tchyne ji ty moje veci neoblika, a oblika ji misto toho do nejakych hadru, co ma na pude snad jeste nevim po kom, ale jsou to fakt kousky :sweat_smile:

Dneska po dvoutydennich prazdninach konecne skolka!!!!! Tak jsem byla cvicit, vypiju kafe a musim pouklizet, ted par dni v kuchyni hospodaril muz, a je to videt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. dub 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to same u nas, batoh ani nevybali, bere stary hadry, jeste po Robovi :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe, tak to je sranda :grinning:
Ja rikam, ze ji normalne nepoznavam, vzdycky v tech starych hadrech, na hlave sileny uces, Lea jak ma kudrnaty vlasky, tchyne ji to vzdy nacese na sucho, tak z toho ma takovy krepaty kvetak, des, pak to ruzne pozapina nejakyma sponkama, no parada. X-krat jsem ji rikala, at ji to radsi rano trosku namoci a necha ty kudrlinky uschnout, jinak to nejde :slight_smile:))
26. dub 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek děvčátka!! :grinning:

Jsem si trošku bucla, ted mi švagrová vzala kloučky s neteří ven a já si užívám hodinku ticha. Doufám, že jim nezačne lijavec, nějak se to tam mele.

Se musím smát těm vašim zážitkům s tchýňkama. Ony si asi připomínají svoje děti a staré dobré časy, když je oblíkají do těch starých "oblečků". U nás zatím kluky vždycky dostanu zpět v jejich oblečení, akorát mají polovinu různě naruby, přední díl vzadu apod., tchýně asi nepoužívá brejle, nevím.. ALe důležitý je, že jsou spokojení jak blechy. Akorát babičky bývají vyšokovaný jak jim borci za den dva vyžrali zásoby na týden :grinning: :sunglasses: a vypočítávají mi s vyvalenýma očima co všechno borci snědli. No jo, já už jsem na to zvyklá, nestíhám dopolňovat proviant, ale je to furt šokuje. :grinning: :sunglasses: :grinning:
Jestli to takhle půjde s nima dál, tak až budou v pubertě, budu vařit ne v hrncích, ale v těch velkokotlích jak ve školní jídelně :grinning:

Kristi jakej byl Armin? :sunglasses: Užila sis to pořádně? :slight_smile:
26. dub 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, luxusni to bylo, hrali super, organizace dobra, jen ti Polaci jsou takovi divni, no :wink:
26. dub 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako asi tyden me bolelo ucho, mela jsem to takovy natekly, tak jsem se dneska stavila vedle v nemocnici a co cert nechtel, nakej vridek ci bedar a normalne mi to vypichla jehlou, bolest jak prase, sileny. ted uz to snad bude dobre
26. dub 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, auau :sweat_smile:

Zrovna si vybiram botky na leto, a v kategorii "zabky" jsem narazila na toto: http://www.modatoi.com/boutique/fiche_produit.cfm?ref=B401-38&code_lg=lg_fr silene :grinning:
26. dub 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jj. takovy se tedka ale dost nosej, je to desne in :grinning:
26. dub 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsem pochopila ze jsou desne moderni, ale prijde mi to jako ulet no, radsi zvolim nejake klasicke sandalky :grinning:
26. dub 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. dub 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty druhy jsou moc pekny.

tak my se prezrali a ja se pujdu koupat. Muzu si umejt hlavu s tim uchem?
26. dub 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,po sto letech se jdu na vás podívat a hlavně pochválit naši mediální hvězdu,Draguš teda,jsem čuměla,jak jsme tě tam viděla! :wink:
26. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj Bety, no to je dost ze se taky ukazes :slight_smile:))))

Draga? Kdeee, kdyyyy, cooo?
26. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem taky nic nevidela
26. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno dámy :grinning:
a já taky nic nevim, tak se snad Draga brzo ukáže a pochlubí se, když nám cosi zatajila

Dnes Kája ve školce spít, já musím dojít zaplatit obědy a do MC, páč jsme tam v pátek zapoměly bačkůrky, jak jsme byly na policajtech
27. dub 2010 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak Vikin má neštovice, doufám, že průběh bude pohodový
27. dub 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni buď ráda, budete to mít za sebou. Jsem zvědavá kdy to potká nás. :unamused: Doufám, že ne před odjezdem na dovolenou.
27. dub 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a za jak dlouho to dostal, jak byla dlouhá inkubačka? a malá to snášela dobře? a co ty, nekape ti z toho domácího vězení na majáček? Já jsem ted od pátku doma, nechala jsem si ještě něco spravit na noze a v pondělí jdu na stehy, organizuju různě rodinu, aby mi odpoledne vyvenčili kluky, ale taky je mi to dlouhý. s borcama je celkem k nevydržení, normálně vyrážíme i dopoledne ven. Tak jsem si na zítra domluvila s tchánem výměnu aut, on má automat, já to mám na levé noze, takže se v pohodě dovezu na chatu, uvelebím se tam s kafem pod borovici a ani se nehnu a borci budou na vzduchu...
27. dub 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
inkubačka je snad až 21dní, Vikin to chytl po 14 dnech, Verunka šla dnes už do školky a skoro po týdnu už mohla ven, tak to šlo být ten tejden zavřený, no a nyní další týden, ale o víkendu jsme byli venku, potkala jsem dvě známé a taky jedno jejich dítko mělo neštovice, tak to asi lítá, Nika měla průběh vynikající, pár pupínků, bez teplot, tak doufám, že i Vikin, nerada bych zažila další záchvat, jen z toho máme s doktorkou strach
27. dub 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,no idem vas len "kuk" nejak nestiham,mala nejako malo spava,a teraz ked je pekne tak sme povacsine vonku
inak soplikujeme desne,vysavame cele dni,no snad to rychlo prejde.. :unamused:
no a co to s dalikom,aj my chceme vidiet :slight_smile: :slight_smile:
27. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak držímpalce at se nic špatného s Vikinkem nestane :wink:
27. dub 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj ženy :slight_smile:

nic vážného a okázalého...mám kamarádku v Blesku pro ženy a tak se vyptala na pár otázek do takové ankety...toť celé... :wink: jediný co mě vyděsilo je že mám status nezaměstnaná...to je trochu blbé když to bude číst někdo z jeslí, že... :grinning:

Leni takať to Vikýnek zvládne v poho jako Verunka...aspoň to budete mít za sebou nás to čeká někdy....
27. dub 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer ve spolek :slight_smile:
Dnes nám na písku opět nekdo zcizil lopatku. Taková blbost, ale fakt mě vytočila :sweat_smile: Sezóna pomalu ani nezačala a nám už chybí dvě lopatky a jedna bábovka :rolling_eyes: :grinning: Budu muset zas neco pokoupit a hlavně pořídit lihový fix a ty věci popsat...
Dragi, hmm, tak taková meidální hvězda. Blesk nečtu, nekupuju, čtu jen zprávy z netu a jsem ráda, když si najdu čas na ně. Tak držím palce, aby to nikdo z jeslí taky nečetl nebo nejaká jiná "závistivá" mamka, co se jí nepodařilo umístit dítko.
Leni, neštovice taky "závidím." Průběh u Nikči super, držím palce, aby Viky neměl horečky a měl také lehčí průběh. Já už bych je taky měla ráda za sebou, i vlastně když nevím, jestli bych je už chtěla u Jindry. Radši, až bude ještě trochu starší. No nic, naplánováno to mám :grinning: Myslím, že se zvýší šance, až bude Marky chodit do školky..
Mori, já nechala papučky v Klubu předškolních dětí, co do něj Marky 2 x v týdnu na dvě hoďky chodí. Naposledy jsem dostala od učitelky "pokáráno" (nijak ve zlém,) že Majda neumí používat nůžky. To fakt neumí, protože je tu nechci - hlavně kvůli Jindrovi. Tak musím sehnat nejaký dětský, aby se to naučila a nebyla tam za nešiku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
bry den, nejak nestiham, je toho moc. Vysel nam ten byt, takze se tesim na nove zarizovani a uz jsem byla na kuchyne apod. :wink:

Vikymu at je v pohode.

zitra jdu poprve na ten golf, aj jsem si koupila rukavici - krasnou bilo-ruzovou, jak jjinak, ze?

mam tady jahody a sano, dneska si dame do cuni :slight_smile:
27. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tý brďo, Kristi gratuluju! :dizzy_face: Jsem ani netušila, že už koukáte po jiným bytečku. Nějaký bližší info už proběhlo a přehédla jsem nebo je to zatím tajný? :slight_smile: Na golf bych byla asi střevo :sweat_smile: Tak ať pěkně trefuješ jamky :wink: Přemýšlím, co bych slupla, ale asi tu nic moc nemám :unamused: Půjdu na průzkum :confused: :sunglasses:
27. dub 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni držíme palce, ať Viki neštovice přestojí bez teplot a komplikací :wink:

Beji ahoooooj :slight_smile:

Kristi tak už je byteček váš?? Tak gratulace :slight_smile: :slight_smile:
27. dub 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek