• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Jo jinak ty děti navrácené od tchýně....tak to u nás by sice musela tchýně hlídat, aby se mohla Anča někde domlátit, ale zvládá to i bez tchýně, krom té zašité hlavy, co měla asi před 2m má momentálně totálně prokouslý spodní ret (fakt hnusně, až jsem zvažovala, jestli to není na šití, ale zdárně se to naštěstí hojí samo....) - klouzačka , totál sedřené oba lokty plus jeden bok - pád z koloodrážedla (ale teda první za celou dobu, jela trubka pěkně rychle...), obří boule na hlavě - skákaly s Jájou z gauče, takže setra Jájucha má pochopitelně obdobnou plus modřiny na celém svém žížalotělě...a to jak píšu, tchýně ani nehlídá :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Lami :slight_smile: Konečně musíme domluvit nejaký ten srazík! :dizzy_face: Tento týden máme už nabito, ale příští týden tam toho moc není. Nemůžeme v Po a ve Čt dopol. Jestli máte příští týden nejak čas, tak mi písni IPku a domluvíme se :slight_smile: Marky je spíš modřinovatá (Jindra taky.) Větší úrazy asi zatím nic. Párkrát si kousla do rtu, dnes jí krvácela dáseň, když doma padla na bradu (asi se taky kousla,) ale už je to OK. U nás babičky taky nehlídaj, ale když už výjimečně jo (a já u toho nejsem,) tak mají jen to oblečení, co jí dám. Culíky i sponky odmítá, takže spíš uvažuju, že jí nechám ostříhat na krátko...Jinak teda u nás o žížalých tělech nemůže být řeč :sweat_smile: :grinning: Jooo a vám šlohli kočárek jsem četla nekde vzadu - už jsem se nedočetla, jestli se našel :confused:
27. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty voe!!! Žížalích!!! :astonished: :sweat_smile:
27. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji Anča taky není žížala ani omylem, ovšem Jája má právě 9,6kg a to mi připadá, že od vážení před 2t spíš ještě zhubla, bc jí rostou stoličky a jí velké prd :angry: Jj, kočár nám ukradli, tak hledáme pořád, ale už jsme objednali nový - ten samý, bc bez kočáru to nejde a do golfek nákup pro 4 lidi fakt nedám plus vláčet se na zádech s nákupem se mi teď v těhu nechce.....pokud bychom nečekali Hugouška/ovou, tak už bych se na to vyprdla, ale zbyla mi doma půlka kočáru (souroz. sedátko, to už je sundané dlouho...) plus příslušenství, tak ho zas od konce září využijeme - nějak si neumím představit vézt kočár s mimi a u toho za ruku 2 děti....ehm, chybí mi asi ruce :grinning: :grinning: :grinning: Tak prostě ještě bude zapotřebí, i když už Jájucha bude celkem velká. My zas nemůžeme příští týden v úterý (poradna já) a ve středu (Jája očkování...), tak leda pátek :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kolik váží Jindra netuším, tipuju tak 11 kg. On jí dost, i když mu rostou zuby :sweat_smile: S kočárem teda hnus, hajzli :rolling_eyes: :rolling_eyes: Jo jo, ať počítám, jak počítám, taky mi chybí ruce :grinning: OK, necháme předběžně pátek :wink:
Jsem se nejak zapomněla na skypu. Jdu vyklidit myčku a snad dorazí muž a půjdem na kutě :slight_smile: Dobrou :pensive:
27. dub 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer,

Leni, taky se pridavame s drzenim palcu, hlave zadne horecky :slight_smile:

Dragi, a proc bys nesmela byt nezamestnana, to by ti Dalika do jesli nevzali? Vzdyt prece potrebujes aktivne hledat praci, to zabere celkem dost casu, ne?

Beji, celkem dobre detske nuzky maji v Ikee. Jinak mne taky dnes nasrali "na pisku", tedy na plazi, Lea si tam vlezla do nejake vykopane diry, a prihnal se kluk, ze si tu diru vykopal pro sebe a ze Lea si tam nesmi hrat a vyhodil ji :rolling_eyes: Soukromnik jeden. Tak jsem pak musela vykopat jinou diru, aby ji to nebylo lito :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kristi, gratulacka, a kdy budete bydlet?
27. dub 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno !

holky, nad tím snad budu uvažovat k Vánocům http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25673098 Kája chce furt fotit, tak by si mohla trénovat :wink:
28. dub 2010 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! nestiham baby...
mori,ty srandistka,ze vianoce :sweat_smile:
lami,jaja je aky drobcek,si vezmi ze my v novembrovkach uz mame dve 9kilove babatka :grinning: a to maju 5 mesiacov,slonicata... :sweat_smile:
luci,nebol to nas Kiko? ten je tiez taky sukromnik :grinning:
28. dub 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jj přesně tak...jesle jsou přednostně pro zaměstnané matky a já navíc stále jedu v razítku ze Zentivy co mi tam ještě v září dali :slight_smile:) no a už dneska ráno jedna *teta* při předávání Dalíka s jásotem volala...jsem vás včera viděla v časopise...no nenadělám nic...budu dělat blbou :grinning: :sunglasses:

Beji Lami vítejte dlouho vás tu nebylo vidět :wink:

Kristi gratulace k bytu :wink:

Saku taky to mohl být náš Dalimil ten teď nechce půjčit nikomu nic...natož vydlabanou díru do písku :grinning: :grinning:
28. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, aha, no tak nastesti to vzdycky muzes nejak obkecat, ze jsi z jedne prace odesla a do jine nastupujes, ze? A kdy, to uz se oni nemusi dovedet :slight_smile:)

Mori, vanocni darky v dubnu, ty jsi silena :grinning: Ale vypada to dobre :slight_smile:

Dneska je u nas vedro, naaaadherne, a budem doma, pac Lea je nejaka KO :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem tu mela dopoledne "novou" holcicku na hlidani, byla tady i s tatinkem se podivat, Lea si v pohode hrala, pak najednou zacala reklamovat, ze ji boli brisko, ti uz byli nastesti na odchodu, a sotva se za nima zavrely dvere, z niceho nic poblila vse co bylo v dosahu :sweat_smile: Chudera mala. Dva dny ve skolce a hnedle neco. A rikam si, dobre nacasovani, pac kdyby hodila kosu na tu holcicku a jejiho tatinka, tak by mozna uz priste neprisli :sweat_smile: :wink:
Pak si sla sama lehnout a ted chrni, tak snad bude odpoledne uz v lepsi forme.
Ja mam tady megakos na zehleni, megahromadu dokumentu na zalozeni, peru uz treti pracku, no same oblibene cinnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A vecer jdu pracovat...
28. dub 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdaaaaaaaaar

tak jsem po golfu (super), po kontrole na usnim (taky super) a jsme samy doma pres noc( ne tak super, ale aspon vyzehlim a kouknu v klidu na serialky)
28. dub 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, ja budu kupovat Mie uplne normalni fotak
http://www.mall.cz/digitalni-kompakty/olympus-fe-26-flamingo-pink

cena skoro stejna a aspon to foti :slight_smile:
28. dub 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
k dotazum na byt: nas jeste neni, ale uz se rysuji nejaky rezervacni smlouvy atd. Bydlet bychom meli cca nejak mezi lednem a cervnem pristiho roku
28. dub 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
na Vánoce fakt ještě prdím, to mě tak napadlo :wink:
kristi - no já bych taky nejdřív chtěla vidět jaké to dělá fotky ... cos dala odkaz ty, je pěknej, tak uvidíme :wink: času haba kuk

holky já vám si ani neukázala 1. Káji foto ze školky
28. dub 2010 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je krasna fotka :slight_smile:
28. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme dneska k zubari, pak vyzvednou tatinkovi darek k svatku a pak neviiiiim, pojedem k Laz, kdyz je tak krasne
29. dub 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě tak přepadlo spaní, že jsem od 9.30 do 11 h spala :grinning: no aspoň že ta možnost je, když tona člověka přijde :wink:
29. dub 2010 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori,tak Kaja je uz poriadna skolkarka teda :slight_smile:
29. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori já jsem byla v těhu jak kdyby mě kousla moucha tse tse :grinning: :sunglasses: , spala jsem furt!! :grinning:
29. dub 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme meli perfektni den, vse se darilo. Zubar v pohode, zadny kazy, pak u Laz super pohodicka a holky si dneska fakt krasne hraly a ted cekam na muze a jdeme na vecu na zahradku
29. dub 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - já byla věčně ospalá na začátku těhu, sem byla furt unavená a nebylo z čeho. Teď už je je dobrý, to byla dnes vyjímka :wink:

My byly odpo na písku, ale asi jen hoďku, Kája chtěla dom, že je unavená .. to už mi teda říkala cestou ze školky, se asi moc nevyspala

Teď jsme udělaly pikantví párky, tak už se to chladí a mužík si dá určo k večeři
29. dub 2010 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jsem nejak ospala porad, a ani tehu nejsem... to je hruza. I kdyz je zas fakt, ze jsem se vratila ve 2h rano z prace....
Dneska jsme spaly skoro do 11 a cely den se jen tak valime, Lea ma strevni chripku, teploty, jen lezi a kouka na pohadky, a ja s hruzou cekam kdy nas to postihne vsechny.

Krasna skolkovska fotka, mori!
29. dub 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych teď mohla spát závodně, ovšem to by mě drobotina musela nechat :grinning: Ale naštěstí si často můžu lehnout s holkama po obědě, to je fakt pohoda, když už obě přes den spí ve stejnou dobu!

Jo manžel včera přivezl nový kočár, tak už nemusím vláčet Jáju v golfkách a nákup na zádech, min. týden mi potom tvrdlo břicho, tak jsem ráda, že se tomu vyhnu a vrazím nákup do kočáru.

Jája je celkem drobek, to je fakt, přitom zas tak moc nevypadá (zvlášť teda v látkové plíně,že :grinning: ), já před prohlídkou myslela, že už má určitě přes 10kg....no ale co, ona se zas rozjí....Trénujeme nočník, tak když jí dám, tak už se vyčůrá i vykaká, ale sama si zatím neřekne....zato čůrala už 2x venku, to mě celkem šokovala, ale viděla to u Anči, která musela urgentně "na kytičky", tak Jájucha okamžitě že prý "taky eeečííí" a fakt se vyčůrala!! Ale zatím mít pleny musí, čůrá děsně často...snad to do podzimu zvládneme :wink: :wink:
29. dub 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ! :slight_smile: Kávička, koukačka na net :grinning: Dnes si Kája sama řekla, že bude spát ve školce, tak paráda - mi to vyhovuje víc, páč doma spí dlouho a takhle aspoň můžem jít brzo po školce ven.

jsem hodila na FB další foto ze školky - teda nám jí fotili krásně, mám fakt radost z fotek :dizzy_face:

jako noc stála za hovno, jsem se vůbec nevyspala - otevřený okno a mě furt bylo vedro :rolling_eyes: tak jsem se furt budila :angry: To jsem jako na to zvědavá až přijdou skutečná vedra :confused:
30. dub 2010 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kavicku mam za sebou, na obed zse nekam jdeme, takze jen peru a pohoda. Odpo na driving a vecer na carodky, uz se tesiiiiiiiiiim
30. dub 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute!
no tu je dneska totalne leto,tak poobede vyrazame do ulic,kiko je doma,za ma kasel,ja uz neviem co toto je,sakra,len co mu to ako tak prejde tak zas odznova :angry:
lami,ozaj a co kocik,nenasiel sa? :frowning2:
30. dub 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek!

dnešek fakt super! 27 stupňů, celej den chata a pak jsme jen přejeli k nám na zahradu a udělali jsme tam čarodky, opíkání špekáčků, dorazilo asi 15 přátel, několik stejně starých dětí, ti se supr zabavily, no pohodička parádička.. Pakjsem hošany hodila rychle do vany a padli do postele jak za vlast, vydovádění za celej den :slight_smile: .

zrovna je v telce u Krause Pergnerka, jéžiš tak na ní koukám, tu mít doma, tak mám z ní do pěti minut tiky :grinning: :sunglasses:
30. dub 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byli na carodky s Laz a Nellou, bylo to fajn.

Dneska jdeme jednem znamym na krest, jsem to nikdy nezazila, tak se docela tesim :slight_smile: snad bude Mia hodna
1. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
hmm, dala bych si spekacek :slight_smile: U nas zadne carodky nebyly.
Dneska jsem trochu priblble chtela jet na nakup jidla a s hruzou zjistila ze je statni svatek, takze nic. Lea jeste neni uplne ok, tak budeme odpocivat doma.
1. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si dneska dělám trošku odpočinkový odpoledne. včera jsem s tou nožkou ťapkala trochu víc než bych asi měla, tak dnes před obědem si babička vzala do večera kluky a já jsem si hezky bucla, dočetla knížku a odpočívám...
1. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek