• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
a ucitelke v skolke povedal ze ju vystreli do vesmiru a zavrie do pivnice
no ked mi to hovorila tak som sa zo vsetkych sil snazila tvarit vazne,ale to sa jako fakt nedalo,som tam vybuchla do rehotu :sweat_smile:
4. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dobre hlasky, jsem se pobavila :grinning:
4. kvě 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre dobre, to je hnus to pocasi teda

ja mela jit na golf, ale nejdu kvuli te bradavici, uz to sice tolik neboli, ale ten prst je takovej mrtvej, tak snad to nejak dozenu.

valime tancovat, na nehtiky taky musim a jinak snad nic zasadniho :slight_smile:
5. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, u vas je taky tak hnusne? U nas sviti slunicko, ale je kosa. My jsme dokonce opet zacali topit :sweat_smile: nekde ve francii ukazovali ze i snezi :sweat_smile: Na to ze jsme se minuly tyden uz valeli na plazi a nekteri otuzilci se i koupali, je to sila teda.

Dneska nemame skolku, pujdem jen nekam na prochajdu, na nakup, a odpoledne si Leu vezme tchyne.
5. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak to mám zdárně za sebou ! Tentokrát to docela šlo, páč ta voda měla pokojovou teplotu, neboli vlažná... jak jsem byla s Kájou těhu, tak to bylo teplý a to se fakt nedalo :zipper_mouth:
Jsem musela podepsat, že tam budu sedět - podepsala, ale neseděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Odvedla jsem Káju do školky a pak se tam vrátila :wink:
Hned jsem pak skákla do Penny, tak jsem hned venku sežrala chlebíček co jsem si koupila a teď tu mám 2 pěkný nugátový koblihy :grinning:

Kájuška mě mile překvapuje a zase chtěla ve školce spát :slight_smile: Ač teda když jdem ze školky povídá, že se vyspala špatně - je to pro ní málo :unamused: a učitelka je ještě budí že jo. Celé odpo pak zývá a říká že je unavená. Když spí doma, tak dá někdy i 3 hoďky
5. kvě 2010 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko!
mori,to mas fajn ze mas takeho spachtoska,ja uz kika malokedy do toho "dokopem" a pritom vidim na nom ze este by to potreboval,no ale napr dnes,je este doma do konca tyzdna,tak este vyspava princ,tak kde nejake spanie poobede ze ano,nehrozi... :sweat_smile:
5. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar babule!§

Mori fajn že to máš za sebou.. a výsledek už máš?

Saku to mě taky pobavilo, ty hlášky. paráda!! Naši takhle čistě ještě neprndaj, ale jak pamatuju, kiko mluvil hoodně brzo, jakjsi nám sem dávala nějaký videjko.

Baby já mám dneska totálka únavu, dolehlo na mě úplný vyčerpání, jsem k.o. Takhle nějak asi vypadaj lidi s únavovým syndromem. To se ani nedá popsat.. Jsem totálka vyflusnutá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad to brzo přejde. :cry:
5. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak Kiko se myslím v životě neztratí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak já byla ráno u zubařky, tak jsem dostala na předpis vodičku nadásně, doporučení at si koupím koenzym Q10 a biosil, páč moje vyčerapnost, Dani, se už podepisuje na vzhledu, tak snad to zabere, páč si s tím už nevím rady, myslím, že stravu mám pestrou, sežeru na co přijdu :slight_smile:) a stejně mi padají vlasy, stěpí se mi nehty, krvácejí dásně, tak uvidíme

Jinak neštovice snad dobíhají u Vikouše, průběh celkem nepříjemný, páč neštovice na jazyku nejsou žádný med, tak nejedl, nepil a opět házel rekordy v nečůrání, ale už je v pohodě, pláč v noci mi teda vůbec nechybí..stačily 3 noci...ufff
5. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro výsledky z cukru si mám dojít zítra .. doufám, že to bude OK, páč do konce těhu bych bez sladkýho chcípla :astonished: :grinning:

leni - to jsem ještě neslyšela, že můžou být neštovice i na jazyku :astonished: No aspoň že když tím člověk projde, tak má klid už
5. kvě 2010 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ty jo, tak hezky papej vitamínky. Hele nezajedem spolu na nějakej relaxační víkend? já jsem na to zralá. Jak ty píšeš, taky mám pocit, že se to na mě už podepisuje i tělesně a psychicky ani nemluvím. Kluci se mi poperou tak 10x za den, do toho scénky kvůli nějaké totální blbovině, ovšem neřešitelné, muž furt v prdeli a jsem nonstop jen s uřvanýma dětma. Co bych dala za 2 dny ticha a klidu. A spánku taky. Ovšem vedle tebe Leni je asi ostuda, že jsem si postěžovala..
Chudák Viki, snad už to bude mít brzo z krku.

Naši hoši po sobě zrovna hážou traktorama a já už fakt nemám sílu vstát. Už na ně jen maximálně zaječím. Strašný. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nechápu, jindy mám elánu na rozdávání, jaktože mně takhle došly všechny síly. Už ani celá Milka nepomáhá :grinning: :sunglasses:

Mori zítra držím palce, ale neboj, určo to bude good a budeš moct mlsat co jazýček ráčí :grinning: :sunglasses:
5. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se ted vratily jsem taky pekne vyflusana, samotna Mia jeste v pohode, ale jakmile je jich vic dohromady, tak je to masakr

unavena jsem posledni dobou taky dost, nevim co s tim
5. kvě 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem unavená taky pořád i když spím po o stejně nejsem schopná to dospat...asi jarní únava :grinning:

dneska jsme byli na kastraci s kočičákem tak tu už pobíhá ale prospal půl dne...

mori však to bude v poho a gratulace ke zvládnutí vypití toho hnusu...ještě že jsem na tom nebyla mi stačí to číst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis, ted jsem cetla kus te Epilepsie, boze chudaci vsichni, proc se kurva tohleto deje? to neni fer :pensive:
5. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi jaké Epilepsie?? :confused: :sweat_smile:

Asi máte recht, jarní únava nebo co.. a do toho strašně řádící malí ďábli :sunglasses:
5. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani,takkovy smutny tema,a ni nevim, proc jsem na to klikla.....
5. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tady.. tak říkáš, že na to ani nemám koukat,jo?..
5. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani ne, radsi .... :frowning2:
5. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hosi, to je teda extremni hnus dneska. Jsem i znova zatopila :slight_smile:
6. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
čest. hnus to teda je a velkej, blé :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navzdory počasí ale dneska už jsem good, včerejší totálka fujtajblová je fuč. a taky mi zvedla náladu kosmetička- jsem u ní tak přes rok nebyla, včera jsem se objednávala, měla termín až na červenec a v noci mi psala, že se jí na dnes dopo uvolnilo místo. jůů, tak si hodinku zarelaxuju, ona je hrozně šikovná, dělá pak skvělou masáž obličeje a dekoltu :slight_smile:

jakíá byla včera Džungle? jsem to vypustila..
6. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera Dzungle dobra, Victory se bude asi vdavat s tim svym byvalym

blondyna bere hormony na plodnost a seklo to s ni v praci

a manzel brunety pojede asi na svetove turne jako pianista a desne se kvuloi tomu hadaji
6. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,krpci vynimocne drichmu naraz,tak troska vegetu mam
kristi,no tomi hovor,ked su dvaja pokope :grinning:
vikinkovi zelame skore uzdravenie,je to hnus,segrin to mal aj vo vlasoch a aj na pipikovi,no neprijemne teda :unamused:
a sofinka uz prespala teraz dve noci po sebe komplet od 20 do 7-mej bez papania,tak dufam ze to tak ostane,akoze zvykla by som si :sweat_smile:
6. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus :grinning: cukr dopadl dobře :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem šla domů v tom největším lijáku, hnus venku, fuj
Kája zase ve školce spí, od pondělka chce furt, tak to je paráda :dizzy_face:

dnes dělám sojové řízky, prvně, tak snad to bude dobrý ...
6. kvě 2010 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori,aj my sme dneska na "soji" :slight_smile: robila som na smotane s cestovinami,len skoda ze uz som nemala susene huby do toho,ale neva,chutilo aj tak,kiko to ma strasne rad,zosroti vzdy plny tanier
a fajn,ze cukor ok,to je humus ,vypit to,co?
6. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,mori,super,ze cukor dopadol v úporioadku :wink: :wink: :wink: saku,chapem ta,ja mam oboch doma od pondelka,kedze maly mal teploty a prisernu nadchu,nadcha trosku povolila ale teraz ma priserne zlte az zelene sople :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a aj pocasie je nanic,tak som ho este nechala doma,nech hned neochorie este viac a neostane na atb :frowning2: ale bordel robia neskutocny,pripajam par foto na predstavu,v kuse sa len mlatia a hracky dnes zbieram uz neviem kolkykrat
6. kvě 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem vyrobila slanej strudlik a jeste tunakovej salatek. tady je mega hnusne a furt prsi, to je vazne debilni.

jsem si koupila pekne pradelko dneska v HM, fakt krasny a super sedi
6. kvě 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
za mesic jdeme na svatbu, Mia sice nejde jako za druzicku, ale nemame zadny jako hodne spolecensky saty, at cumim jak cumim, nic moc se mi nikde nelibi

na MMB jsem nasla totok:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32663340&tab=9
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32533712&tab=8
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32533712&tab=8
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30220092&tab=4
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33743482&tab=1
6. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku - je to hnus vypít, ale při prvním těhu mi to daly pít teplé a to bylo mnohem horší !
Hoď recept na tu soju :slight_smile: já jí mám docela ráda, ale ty dnešní řízky nic moc teda :unamused: Jinak manžel z toho dělá guláš a taky do číny ji dává a to mi oboje chutná :slight_smile:

Tady už bylo sucho, i se oteplilo a před 10 min. začal zas slvák jako prase :unamused: Káju si vzala k sobě máma, že jí pak přivede, ale psala jsem mužovi ať jí vyzvedne, ať zbytečně moc nezmokne, ať zas není náhodou nemocná

kristi - já tmavý a hodně dlouhý na děti ne e. Líběj se mi ty poslední, kdyby šla za družičku, tak jsou jak dělaný :dizzy_face: Ale i tak může být za krásnou princeznu, no ne :wink:
6. kvě 2010 v 17:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se vubec nepamatuju, zda jsem na tom cukru byla nebo ne
6. kvě 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi pacia sa mi tie s maslickami :wink: a na ten cukor som ani ja nebola,ani raz,akosi som sa to,mu uspesne vyhla,raz som mala chripku a raz som bole kdesi mimo a potom uz som presvihla termin :wink: a aj u ans zas leje :angry: :angry: :angry: :angry:
6. kvě 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek