• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
jj, mam a jeste byly zlevneny :slight_smile:
8. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
odfot malu,ale urcite jej seknu,viem si ju predstavit :wink:
8. kvě 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - ty jsou nádherný !!! a super že jsi narazila i na slevičku :wink:

Tak jak Kája je po spaní ve školce stále unavená, tak dnes si doma dala pěkně 3,5 h spánku a prej se konečně vyspinkala dobře :dizzy_face: tak se musí asi vždy o víkoši dospat prdelka
8. kvě 2010 v 16:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi nějak takhle
8. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
supr,fakt velmi dobra volba :wink: :wink: :wink: :wink: Mia je nadherna,este lepise ako nejake maslickove,neviem si ju v tom predtsvit ale toto je fakt pekne :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
8. kvě 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - super !!! Každej ti jí na svatbě bude obdivovat :wink:
8. kvě 2010 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuju :wink: a ja mam taky puntikaty saty to bude prca
8. kvě 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem to psala na FB ty nehtíčky nalakovaný mě dostaly :slight_smile:) je to parádnice a navíc tyhle šatky užije i na nošení :slight_smile:
nazdárek. my jsme se akorát vypravili ven a začlo šíleně chlejstat, chjo chjo, tak dneska to bude asi na domácí povalovačku.. Nebo max. jestli přestane tak v holínkách na prochajdu, ale to se mi moc nechce..

šatičky super a užiješ je i víckrát než tamty úplně slavnostní. Však ty máš taky nějaký podobný, že by jste k sobě mohly ladit,ne? :wink:
Drago, to uz ma dlouho, jakmile si lakuju, musi taky :slight_smile:
8. kvě 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja mam pripravenou veceri a ten muj pise, ze prijede dlouho, no super. Snad to do zitra vydrzi
8. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi jj to znám...maluju se a Dála, že musí taky, lakuju si vlasy a Dála že taky, voním se a Dála taky chce vonět...no ale je to přece jenom chlap že jo :slight_smile:))
8. kvě 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám odešel asi v 16 h tatík na chvíli něco pracovat, tak jsme aspoň na hoďku šly ven s kolem :slight_smile:
Teď čekáme až přijde, abych taky udělala večeři - budou sýrové chlebíčky :wink:
Zítra jede muž jako řidič na otočku do Prahy, tak nás cestou hodí do Provodína k jeho babče a pak nás zas vyzvedne až se vrátí.
8. kvě 2010 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jako Kája se s taťkou holí :grinning: má svojí štětku na holení a vždy jen jako vodou, ale prostě musí s ním :grinning:
Jinak si furt maluje pusu - zatím jí stačí teda nějaká pomádka na rty, ale před odchodem musí vždy před zrcadlem rtíky přejet :wink: chce se se mnou vonět a dávat si tužidlo na vlasy :grinning:
8. kvě 2010 v 18:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak ja se prezrala, uffff

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=49395

delala jsem si jen ten samotnej chrest s tou omackou a jako dobryyyyyyyyyy moocc
8. kvě 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,se tvuj muz holi jeste stetkou? ty jo, to jsem videla naposledy u dedy :slight_smile:

jinak lesky, rtenky, rasenky - to je nekoncici story, furt mi to nekde krade
8. kvě 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - nooo furt :grinning: už několikrát jako že prej si koupí strojek, ale pak že neví zda by si zvykl a kdesi cosi :grinning: No a okolo pusy si zastřihává vousy strojkem co má na vlasy
8. kvě 2010 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
manža se taky holí nejradši klasickou žiletkou....ale teda používá gely a pěnu na holení.... :sunglasses:
8. kvě 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak to bych uz asi davno vykrvacela, urcite bych se klasickou rizla
8. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - no to muž taky gely či pěnu na holení, bez toho by to asi nešlo že
8. kvě 2010 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - já teda navím čím se holíš, ale já mám v podstatě to co muž, akorát že v dámském provedení od Gillete. Jako na něco elektrickýho nemám buňky aby mě to bolelo :sweat_smile:
8. kvě 2010 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja myslela jako ze ma stetku a tamto takovy v kalisku, co se matle na tvar a tzn. ze se holi fakt tou uplne klasickou ziletkou nebo britvou
http://www.koridor.cz/inshop/britva-dovo-solingen-inox-white-celiddor.html

ja samo mam Gilette fusion panskej, pac holi lip jak damskej
8. kvě 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - ne ne :grinning: to by se asi taky podřezal :grinning: používá toto http://www.drokar.cz/strojky/gillette-sensor-excel-hlavice-5ks-876 a já toto http://www.vyprodejkosmetiky.cz/products/gillette-sensor-excel-women-5-ks/ - já už ten strojek mám přes 10 let :grinning: co jsem si koupila první na střední škole :grinning: mazec co
8. kvě 2010 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori já taky myslela, že má ten kelímek s tím jak se to patlá...manžel má opravdu tu klasickou žiletku ještě v tom stroječku co se montuje astorka myslím, že to je...:slight_smile:
8. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon ne astor ale astra :slight_smile:))
8. kvě 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem prave tech damskej zkusila hodne, i ty Venus a vubec fakt snad vsechny. I epilator jsem mela, ale panskej je panskej

a ted zacala Nivea delat sprchace, ale takovy silene husty, prave se s nima da holit, jsou na to primo urceny, tusim se jmenujou Double effect, na ten panskej byla uz reklama v tv
http://www.nivea.cz/product_highlights/show/16703#/product_info.html
8. kvě 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - a neřízne se jo ? :astonished: :sunglasses: Můj by se asi pořezal počítám :grinning:
Jako on si patlá tu pěnu na holení ve spreji tou štětkou. Ten kelímek co myslíte to už nepoužíval ani můj taťka :grinning:
8. kvě 2010 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem vám chtěla najít odkaz ale už se to asi ani neprodává :grinning: :grinning:
8. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori nene ono to je normálně zadělaný ve strojku ale jak říkám, ten už nemůžu najít :grinning:
8. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek