• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
kristi já se normálně holím sprcháčem... :wink:
8. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ja myslim,ze to urcite jeste nedke maji, treba v Tete, to jsou takovy ty klasicky drogerie

kazdopadne to byl mazec. Mamka jako kadernice to musela umet, cvicily to na balonkach nafouknutych
8. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
drago, to ja taky, ale tenhle je fakt super....
8. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jo břitvu si pamatuju...on to manžel uní i sní...ale doma jí nemáme...kdysi ho to učil nějaký starý herec :slight_smile:)

jináč asi v tetě to budou mít to jo :slight_smile:
8. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi - mamina dělala i se učila jen na dámskou kadeřnici. Ale kdysi prej zkoušela taťku holit a pořezala ho :grinning: Ale to jsem slyšela že se to učilo na balonkách :slight_smile:
8. kvě 2010 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásnou neděli přeji!!

Ráno jsem vstala ale povalovala jsem se u kluků až do půl 11. Erik vstal prdelí napřed, už vyrobil 2 scény , tak už chlapec dostal na prdel a je klid. Doufám, že tím jsem si vybrala to horší na dnešek a bude už jen a jen klídek. :grinning:
Nevařím,mám ze včera, paráda.

Já se holím úplně těma obyčkama plastovýma, ale pánskýma, dámský mi taky vždycky připadaly horší. A jestli pěnou, gelem nebo sprcháčem, to je jedno, co dům dal :grinning: :grinning: Já myslím, že i kdyby všechno došlo, tak mi to půjde třeba i s marmeládou :grinning: :sunglasses:
9. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
krásný sváteční den přeji :slight_smile:)

Dani tvoje marmeláda mě dostala...to bys mohla přiložit izolepu a máš depilaci jak vyšitou:slight_smile: :grinning:
9. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdarek, my dnes meli takovej super den, golf, obed a taaaak, no proste pohodicka...

ted pro zmenu cumime na golf v TV, Mia uz davno vytuhla, tak je tady bozskej klidecek

videla jsem Itala v kuchyni a super byla ta rybka, to asi udelam, to my radi
9. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,
no to je zase pocasi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,
Dobre ranko,
Jak se mi tohle povedlo? :grinning:
ty jsi ale sikovna :slight_smile:

u vas je taky hnusne? no tady nic moc teda, na ven to neni. Takze vezmu ditko a valime autem do Ikei, pac urcite neco nutne potrebujeme :slight_smile:
10. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte!
luci :sweat_smile: :sweat_smile:
u nas je pekne veruze zatial,dufam ze to vydrzi...
a uz mame zajednanu dovcu,takze 11.7.letiiiiimeee
http://www.firotour.sk/fotogaleria.html?page_id=529896&hotel_id=154618
kiko sa aj zblazni z tych smykal,si myslim... :grinning:
(a aj tatino ze ano) :zipper_mouth:
10. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Saku, dovca vypada uzasne!!! :slight_smile:

My mame pristi tyden letet do cech, a uz zase zaviraji letiste kvuli tomu sopecnemu prachu, tak nevim nevim, snad nejak odletime :sweat_smile:
10. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek při pondělku :wink:

Luci tak snad vám to klapne a nebudete někde trčet..Zatím jsou zavřené jen španělské letiště,ne? ted jsem aktuálně zprávy nečetla..

Saku - dovča bude super, vypadá to kráásně. Ten komplex se mi moc líbí, já právě nemám moc ráda ty hotely "mrakodrapy",
jak to mají tady rozdělený do těch nižších komplexů, supr :wink: Tak pak poreferuj, trošku nad Tureckem uvažuju, na příští rok možná, pořád se nemůžu rozhodnout. Letošek máme jasnej, jede se surfovat!! :sunglasses: :grinning:
10. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
dani,prave,aj ja nemam rada take tie klasika hotely,skor taketo nieco..no,kiko bude mat raj,sofi to bude asi jedno a ja nejako vydrzim :grinning:
10. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek kašpárek :grinning:
Na gyndě dobrý, mám zatím jen kilo navrch, nechápu, ale je to tak :grinning: Mám se objednat na UZT ve 30 tt, což už je za měsíc a příště prej budou nějaký odběry. Tentokrát teda na kontrolu už za 3 týdny.
Pak jsem byla u mamky, dostala jsem i obídek (kuřecí řízek, brambory, okur. salát - tak jsem si šmákla). Před chvílí jsem přišla dom, asi se na chvíli natáhnu, páč Kájušku vyzvedne mamka a prej si jí vezme k sobě a přivede k večeru :wink:
Ráno teda lilo jako z konve, ale teď se vybralo a docela oteplilo :dizzy_face:
10. kvě 2010 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
mori,"az" 1kg?????teeda,tak to je fajn,ale sak uz nieco sa na teba nalepi snad coskoro .-)
10. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani, kam povalite surfovat??

Mori, silene to utika a jeden kg navrch to ti fakt zavidim, ale myslim,ze s druhym se fakt pribira min, musis proste litat za tim prvnim a neni tolik casu se valet
10. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno ! No já už straším od 6 h, se vzbudim a už prostě neusnu :unamused: Kájuš je ve školce, prej tam zas bude spinkat :sunglasses: zapla jsem pračku a dávám kávičku :wink: Kdo se přidá ?
11. kvě 2010 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
kafe mam, pracku nemam kam povesit, schne mi jeste ze vcera :slight_smile:
11. kvě 2010 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
taky se přidávám. asi se seberem a pojedem na chatu, co doma.. Doma bych musela akorát uklízet :grinning: :sunglasses:

Kristi pojedeme na Pelješac, máme tam výborné známé a 3 roky jsme to kvůli dětem odkládali, naposledy jsme u nich byli za svobodna.. Tak ted už jsou děti dost velké a vyrazíme.. :wink:

Mori tak to zalom po obědě :wink: :pensive:
11. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem se zase nasrala po ranu. Volala mi opet fotografka a opet mi to zrusila, ze nema hlidani. Tak jsem ji na to rekla svoje, ze kdyz dela promo akce a ma toho hodne, tak si to ma zaridit a ze mi teda prijde tezce neprofesionalni a tipla jsem ji telefon.
11. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko, tak ja taky kafe. Uz druhe dneska. :wink:
Vcera jsem mela pres den deti a vecer do 23h skoleni :stuck_out_tongue_closed_eyes: Celou noc se mi zdaly nejake vypocty a rano jsem se nemohla vubec vyhrabat z postele. Lea miva rano taky problemy se vstavanim, ji musim vzdycky z postele tahat. Tak ted uz je ve skolce a mam tu malou holcicku na hlidani, ta je tak hrozne hodna, uplna pohodicka s ni. Akorat teda venku je hnusne a zima, prsi, tak dneska ani ven nepujdem.

Mori, kilo navrch to mas dobry, takove tehotenstvi bych brala :slight_smile:
11. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi no jo, to nasere.. ale tak o prd jde, ne, vždyt máte fotek spoustu, takovou sbírku tu nikdo nemá, fotíš furt..

luci tak si to s holčičkou hezky užijte. já si hodila kuřátko do pekáče a rovnou ho takhle převezu na chatu a tam jen lupnu do trouby. mňaaam.
11. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani, to mely byt moje portretovky, ja zadny pekny fotky nemam, pac vetsinou fotim a Rob me v 99% pripadu zabere divne.

reknu si holt nekomu jinymu.

Mnam kure, taky byxch si dala pekne s novou bramborou a salatkem
11. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Čus baby :slight_smile:

Saku dovča vypadá úžasně, kdy letíte? No na těch tobogánech by se vyblbnul i Rosin, on je na tohle pako, a Mára by byl jak v Jiříkově vidění :grinning:

Luci letíte až příští týden? To by snad už mohlo být OK, my letíme v pátek, tak mám trošku obavy, aby té sopce zase nehráblo a nezačala zuřit, abychom vůbec odletěli.Jsem si ale pro jistotu sjednala pojištění, kdyby náhodou byl let odložený nebo zrušený...

Dnes je tady vcelku dobře, tak nevím, co vymyslíme, čeká mě žehlení, tak se na to asi vrhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi,no to milujem take "firmy" :angry:
andre,sak tomu ver ze aj nas "tatino" tam bude vytesenejsi ako kiko asi :grinning:
dani,to kde je? chorvatsko?
11. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my byly na hristi a zaclo prset, tak uz jsme zase doma,ach jo :frowning2:
11. kvě 2010 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
11. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak už máme po dnešním Uz jasno, budeme tu mít od konce září 3 princezny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Teda nejhůř to vzala Aňa, nám to s mužem bylo tak nějak jedno, ale Anička usoudila, že to si po té holčičce budeme muset pořídit ještě chlapečka, bc toho ještě nemáme,že :grinning: :grinning: Jáje je to jedno, té když řeknu, že mám v bříšku mimi, tak mi na něj šlápne, takže tam nechávám debaty na tohle téma na později :grinning: :grinning:

Jinak se Jája krásně rozkecala a je s ní sranda, akorát když začnou s Aňou vyvádět nějakou hovadinu dohromady, tak je tady slušný šrumec už teď a to ještě chybí to mimi,že :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek