• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
lami :sweat_smile: teeda tak gratulka k dalsej princeznicke,tatino uz bude ozaj jak "pan kral" :slight_smile: alebo dopadnete ako my,sme tri sestry a potom kdesi cosi za 10 rokov este chalan :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku dík, no bude to švanda, ale už se těším, bylo to dneska krásné jí vidět :slight_smile: :slight_smile: Tak tak, budu už muže oslovovat pane králi :grinning:
11. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vogo Lamiiiii, no to je supeeeeeeeeeeer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tri princezny,nadhera.
11. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami - super, další pochcandíra :grinning: já ci takyyyyy :wink: Gratuluju ! My se zas necháme překvapit :slight_smile:
11. kvě 2010 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík, no muž by syna bral, ale na holčičku se naštěstí taky těší....no a já jsem překvapivě docela nadšená :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori chtěli byste radši holčičku?? Nechce taťka synátora?? :wink: Kdyžtak je vyměníme :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas se chtej taky holky, kdyby nahodou :grinning: :grinning: :grinning:

lami, si budete muset poridit jeste jednu koupelnu a hoooodne moc zrcadel :slight_smile: bude sranda, fakt ti to zavidim
11. kvě 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori moc moc gratulujuu, to budete fakt jako z pohádky!! Hele mám kamarádku, kde to ty rodiče pořád zkoušeli o kluka a nakonec mají 4 holky :grinning: :sunglasses:

Saku jj, Chorvatsko :wink:

Dneska jsem K.O., něco jsem si mákla na chatě, pak ještě tedka doma a ještě mě čeká uvařit večeři. Borci zlobí jak urvaní z řetězu, furt se o něco handrkujou, pošťuchujou, řeev jak v pavilonu opic, kuva já bych potřebovala někam vyprasknout na víkend do ticha a klidu, mám z nich hlavu jak rohovej barák :sunglasses: :grinning:
11. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi jak závidím, tak šup šup do další princezny, at má Mia kámošku, ne?? :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame kamosek dost :grinning: :grinning: :grinning: zatim to staci
11. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami - ok, kdyžtak to čendžnem :grinning: no muž by radši kluka asi zpočátku, teď mi přijde že mu to je jedno. já bych radši holčičku zas :wink: uvidíme kdo vyhraje :grinning:
11. kvě 2010 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych to nevydrzela, kdybych to nevedela. bych furt cumela na tu fotku a snazila se na to prijit
11. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi já už měla dokonce tentokrát několik posledních dnů pocit, že to určitě bude holka, tak aspoň můžu být hrdá, že jsem se nespletla :grinning: Co zrcadla, ale až budou mít všechny PMS?? :grinning: :grinning: :grinning: Hele tak my vám pošlem nějakého holčičího těhu bacila :wink:

Jinak všem dík :slight_smile:
11. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
radsi mi toho bacila schovej tak za 3 roky, zamrazit nekam prosim :slight_smile: No pockej, kdyz to budete mit kazda jinak, tak budem mit tatik celej mesic doma peklo :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi to teda.....počítám už se po porodu na muže ani vilně nepodívám, abych zas nebyla v tom, bojím bojím, 3 dcery mi budou bohatě stačit :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer,
no Lami to je bomba zprava!!! :dizzy_face: Takze ani napotreti vam Hugous nevysel, hehe.... A reakce Anicky nejlepsi :grinning: :grinning: :grinning:

Kurna, byla jsem si poctive hodinku zacvicit a prijdu a sezeru talir veprovyho na zampionech a jeste to zalevam ruzovym .... konec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :wink:
11. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já se taky teď nalévám růžovicí :grinning:

Lami takže gratuluji k další princezně, i když víš, jak to bylo s Béjou, taky jim furt vycházela holka a nakonec to byl pric Jindřich, takže ještě nic není ztarceno :wink:
11. kvě 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! Já i Kája jsme se vzbudily už před hodinou a něco a už ani jedna neusnula :confounded: Dnes do školky nejde, neb jdu s ní na 11 h na kožní.

andrej - na začátku dubna porodila spolužačka ze SŠ a furt jí říkali že čeká holku a porodila kluka :grinning:
12. kvě 2010 v 07:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
tak dnes jsem upichla Leu do skolky na cely den, jupiii :wink: ctvrtek a patek totiz maji ve skolce volno, navic pracuju, tak uz se moc nedostanu z domu. Mam v planu kamaradku kadernici, obchudky a cviceni :dizzy_face: :sunglasses:
12. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek!!

včera jsem šla spát až o půl 2, protože jsem ted s knížkou v tak napínavé fázi, že prostě nešlo dřív přestat :sunglasses: a ráno v 6 sousedům štěká pes. proboha já normálně jak měla vždycky ráda psy tak je začínám nesnášet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám alergii na uštěkaný psy a na lidi, co nechají svý psy bez koše v klidu chodit k mým děckám, třeba na ulici atak. trošku vždycky trnu, aby borci třeba nezařvali nebo něco trhlýho neudělali, pes se lekne a ožene se po něm..

Lami stejně seš prostě baba s velkým B. Máš mou poklonu! :grinning:

Luci vem mě s sebooou, takovej prográmek bych taky dala..
Musím přiznat , že mi chybí ty jesličky, jak jsem je tam mohla jednou týdně dát a jít si po svým.
12. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký den...
Dáal v noci zase kašlal ale do školky jsem ho vypravila...ve 12 jdu k zubaři....a pak chci odpočinek...

Lami to bude legrace samý baby :slight_smile: tak moc gratuluju :wink: zase už máš holky zvládnutý, víš co a jak nemusíš se trápit s pindíkem a kupovat nové jiné hračky :wink:
12. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata :slight_smile:
Lami, takže na tom budete jak můj porodník, taky tři princezny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Aňa to fakt rozsekla :sweat_smile: :grinning: Co jméno, už jste vymysleli holčičí? Mně se líbila Valerie, co měla být původně Johanka - líbí se mi ale obě jména. Já jsem na UZ poznala holku u Majdy. U Jindry jsem neviděla zhola nic, tak jsem "spoléhala" na dlouholetou praxi doktorky (sama se pasovala, jak dlouhou praxi má :stuck_out_tongue_closed_eyes:) Jinak se mi vrátil zánět průdušek, takže teď zase marodím já - dětem se to naštěstí nevrátilo. Jestli my se nekdy venku sejdeme, vyvěsíme prápory :sweat_smile: :grinning:
Dani, nedivím se, že Ti chybí jesličky. Je to nezvyk, když mám čas pro sebe, ale zvykla bych si určitě rychle :sunglasses:
Jo a já jsem taky chtěla dvě holky, ale víte jak to je, neměnila bych :dizzy_face:
12. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpět z Lípy - měly jsme sraz z holkama z MMB. Moc dlouho jsme se nezdržely, páč v 16h jsme měli spicha už s taťkou, rychle nakoupit do Kaufu a jak jsme přijeli dom, tak šel ještě pracovat
Na kožním jsme dostali zas nějakou mastičku s ATB, páč má zas po těle nějaký flíčky, tak aby se to zhojilo
Zítra už jde zas normal do školky
12. kvě 2010 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, vcera jsem nestihlala ani omylem :slight_smile: dneska mame taky naky zarizovani, no aspon se nebudeme nudit doma
13. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějaké nové fotos :slight_smile: poleva na dort nebo spíš na Dálu?
13. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: draga,vidim ze mate rovnaky uces ako aj kiko :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě dodatek
13. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku jj a ještě to má te´d víc...jak mu vypadaly ty vlásky tak to beru už strojkem na 2, ale snad už mu to na těch vypelichaných místech dorůstá
13. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
NAZDÁREK!!

Dála je velkej fešák!! Tak nevím, taky bych ten strojek mohla zkusit. ale já žádnej nemám, musela bych ho jít koupit a hlavně se bojím, že by kluci vůbec nedrželi. tak asi zůstanem u té kadeřnice.je to paní tady za rohem a za 10 minut má jednoho ošmikanýho..

dneska jsme už ráno dali velkej okruh na kolech, já pak byla ospalá jak blázen, ale nespala jsem, místo toho jsem ze sebe lovila dvě zakouslý klíšťata :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak ted přemýšlím, jestli je mám ze zahrady anebo z našeho psa. My blbouni jsme mu totiž ještě nekoupili ten klíšťatovej obojek a Pepan se mi (i když to nesnáším tak jsem dnes povolila) ráno vecpal do postele pod deku k nohám a zrovna tam jsem ty klíšťáky našla.. Paráda.
Neznáte někdo nějakej fígl aby na mě nelezly klíšťata?, :confused:
13. kvě 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my uz jsme doma, Mia je lehce pristydla. ja se byla podivat na kuchyne, pak na nakupu, pak jeste vyzvednout listky na Black Eyed Peas a koncim. Jeste upecu kure, a nakrajim ovoce na fondue a mozna hodim neco do pracky
13. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek