• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Nazdárek děvčátka!!

my jsme včera taky ogrilovali, byli jsme na narozeninové oslavě. Masíčko famózní, ale ta kosa, co toje, proboha?! půlka května? vždyť vloni se málem předčasně otvíraly koupáky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a aby té zábavy nebylo moc, tak jsem ještě v noci letěla s naším pepanem na pohotovost. Nechala jsem tam přes tisícovku a nevím nic, doktor arogantní debyyl.

No nic, nebudem si kazit náladu, peču megakoleno, vypadá úúúžasně, moji uřvanci půjdou na odpoledne navštívit mou máti a já bud budu spát nebo cokoliv jinýho..

Počásko výhledově na prd ještě celej týden, chjo chjooo, co my budeme dělat, to nevím. Herna pro děcka kluky vůbec nebaví, tam jsme byli v pátek a zbytečný, tak holt nás asi nabalím svetrama a pláštěnkama a budem zase výletovat :sunglasses:
16. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezkou neděli...my jsme zalezlí :slight_smile: od rána malujeme vodovkama, čučíme na pami (pat a mat) a tak pořád dokola :grinning:

mori my máme ušní teploměr, je i na čelo takový jeden z nej nej teploměrů a od naší story s febrilní křečí používám jedině podpažďák...v nemocici jsem měřila pro srovnání klasickým rtuťákem, digitálem podpažíčkovým a tím čelním jejich i naším a rozdíly byly asi tak, že klasika a doigitál do podp. měřil kolem 39,9 a ušní s čelním asi 37,9 :((((( takže hustý ...ať je Kájinka brzo fit, Dála taky pořád pokašlává...to je holt to období :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dani co bylo pepánkovi? nechápu proč je doktor a zrovna zvířecí arogantní :astonished:
16. kvě 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - :unamused: Já zkusila sondovat i na MMB a maminy skoro všechny na něj nadávají, tak by to asi byly jen vyhozené prachy :zipper_mouth: Já nad ním přemýšlela kvůli mimču, páč si pamatuju že ten digitál dlouho trval, když Káje nebylo fakt dobře :unamused:
16. kvě 2010 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori je i tady na mk téma a většina nadává...já jsme teda nejdřív chválila...než jsem přišla na to jak blbě měří...oni v nem. říkaly sestřičky, že to je dobrý jen tak orientačně, ale když ukazuje teplotu tak už je lepší měřit podpaždím pro tu přesnost :wink:
16. kvě 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne taky neni az tak dobre, ach jo.

my mame jeden teplomer, normalni digital, meri rychle a snad i dobre
16. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek!! jsem si bucla 3apůl hodky, paráda! ted jsem z toho tak dopletená, že jsem si šla udělat kafo a zalila jsem si čaj, jak ráno :grinning:

MOri na teploměr taky nemám dobré reference, jeden mám, čelní i ušní možná ten co Draga, měří pokaždý jinak, je to fakt jen orientačně.

Dragi - normálně nevím, ale je to fakt, chlápek divnej nepříjemnej, chytrák až za roh, tam přede mnou jak se choval ke studentce v ordinaci,z mýho veterináře udělal debila a pak řekl, že vlastně neví a nechce proti nikomu nic říkat, no.. Pak akorát psovi vymačkal ty žlázy a řekne si o tácek, to mě dostalo.
Pepšon snad bude dobrej, no, čas ukáže. chudák kadil krev a včera dost zvracel. dneska už je klid, ale má taky hlad,prázdnej žaludek. uvidíme co bude až se nají..
16. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani to přece není žlázama, že kadí krev a blinká...chudinka pepánek :pensive:
16. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to není žlázama, ale když už ho měl na stole tak mu to udělal.. Ale dneska je Pepan už dobrej, já ho nechávám hladem ještě dneska, at ho to nechytne zas na noc..
16. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čest :wink:

Prosím Vás objednejte někdo už lepůší počasí,jo? tady chč... a chč... a vítr úplně ohybá stromy, no hnus fialovej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte bambule :slight_smile:
akoze 9 stupnov to co jeeeeeeeeeeeee????? :confused: :confused: :confused: ja sa chcem opalovat sakra,nie bundy zimne vytahovat :angry:
17. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady sice sviti,ale fouka a je humusacka kosa. A mne je blbe.
jinak koncert byl super, vyborna show, jsem se fakt pobavila...
17. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi,mi uslo,aky koncert?
17. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Black Eyed Peas :slight_smile:
17. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a do prcic,tak to urco stalo za to,dala by som si povedat :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, no ja to moc nemusim, ale kdyz jsme tam poslouchali, tak jsem zjistila, ze znam skoro kazdou pisnicku :slight_smile:
17. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde to bydli ta Andrejka??? ja kvuli tem povodnim
17. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - Kopřivnice

Mě to dnes bájo uteklo :grinning: Ráno cestou ze školky mě zatáhla kamarádka ať se jdu podívat na čepice po její holce pro Káju, tak jsem si dala rovnou kafe :wink: Pak doma jsem pokecala s jinou kámoškou po ICQ, pak jsem letěla na poštu a pak už pro Káju po obědě :grinning: Jsem nechtěla aby tam spala, ač teda chtěla, protože ještě ve spaní kašle, tak aby tam nekašlala mezi dětma :wink:
17. kvě 2010 v 16:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a z dneska troska
17. kvě 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
je uzasna, Saku
17. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné podzimní ránečko!!

Venku hnus, vichr, ale ven asi vyrazíme. Vařit se mi nechce, tak přemýšlím, že koupím meníčko..

Saku princeznička nádherná :slight_smile:
18. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani,to si vystihla,ze "podzimni",prim az "zimni" u nas :angry:
18. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata :slight_smile:
Právě jsme přišli zvenku, mám zimnici, tak asi úplně fit nejsem :unamused: Nicméně doma už se to nedalo vydržet, takhle se oba unavili a já mám klíííd bo OBA SPÍ :sunglasses: (což se u nás normálně neděje, protože Marky už delší dobu přes den nespí.) Lítám po doktorech, mám nejakou rozhašenou imunitu či co... to jsou radosti...
Venku fučí šíleně, ale tady teda vůbec neprší. Sleduju Moravu a je mi ouzko :pensive:
Saku, Sofinka je beruška slaďoučká :dizzy_face:
Přidávám fotku z dneška a jdu si udělat čaj :slight_smile:
18. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. kvě 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre odpoledne, my si taky byly hrat, doma je fakt nuda nejvetsi. Ted jsem pripravila jidlo a jdeme fandit :slight_smile:
18. kvě 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
beji nádherný dětičky!! a hezky sladěný čepičky! :slight_smile:

my jsme dopo vyrazili na kolo, po cestě jsme vzali meníčko, supr. Tak nás to tam vyfoukalo, že jsme všichni 2 hodky chrněli a ted se ne a ne probrat, musím dát asi ještě jedno kafo. Přemýšlím, jestli se mi odpo vůbec chcezas ven, naštěstí už neprší. asi ale budu muset, nebo mě tady ukamenujou. Jinak nevímjak u vás, ale mě se ta jarní únava pustila snad na pár dní a už ji mám zas, začínám si připadat jak malej hypochondříček :sunglasses: , jsem furt K.O. asi začnu zobat nějaký multivitamíny.
18. kvě 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, jeste ted ven? to jsi dobra, to ja nedavam..i kdyz mozna kdyby si mela s kym hrat, tak to bude jiny
18. kvě 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasný, oblíkenm se a jdem, co doma.. :wink:
18. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hokej, nadhera se divat :slight_smile:
18. kvě 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Kristi povodne jsou na morave primo u nas, uz se domu fakt tesim :confounded: Balim plastenky, gumaky a tak... :sweat_smile:
Mamka vcera posilala nejake fotky a je to sila. Doufam ze to za ty 2 dny trosku klesne, abysme se ve ctvrtek vubec dostali. Vcera jeste byly vsecky cesty neprujezdne.

Beji, Saku, krasne fotecky!!!!
18. kvě 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je na hovno a vasi josu v pohode? nejsou zatopeny?
18. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek