• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Mia teda umi rict Míma a tot vse, prijmeni obcas nezvladam ani ja, natoz ona
26. bře 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
andrej to je pěkný :dizzy_face: co si asi lidi mysleji :grinning: :grinning:
kristi pěkně si to užijte holky :wink:
peti to mi je líto, ale asi to tak mělo být. :frowning2: jen bych teda jako těhule na kolo nesedla ani omylem, no :unamused: :pensive: každopádně se holka drž
my včera oslavička mega super, bordel šílenej, tak jsme uvažovaly, že si tu založíme miniškolku :grinning: :grinning:
dnes jdeme na ten zápis, tak se trochu bojim, no :unamused:
26. bře 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty voe holky jsem tu teď měla DPD s balíkem (přivezl ten kočárek pro Káju) prozváněl už 3x :confused: a ono to a mobilu bylo :confused: Mě přepadlo spaní, tak jsem si šla lehnout na gauč, usnula jsem, bo Kájuš taky spí. Telefon jsem měla jako u hlavy a nic mě nevzbudilo :sweat_smile: až asi když to déle zvonilo :sweat_smile:
26. bře 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andry,
to je hezký! :dizzy_face: Natálka už dlouho říká Natálka Hlubá (Hrubá). Jede třeba na skluzavce a volá: Natálka Hrubá jede! Nebo si třeba prdne a já říkám kdo to byl? A ona: Natálka Hrubá. :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak jsem chtěla taky napsat Peťce, že je mi to moc líto. :frowning2: Ale věřím, že Samuška určitě nebude její jediný miminko a jednou se zase dočká. Je to přece mladá zdravá holka. :slight_smile:

Kristi,
na fotečky už se taky těším. :slight_smile: A těch 18 st. teda opravdu závidím!
26. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
my teda žíkáme jen hatášek, místo lukášek, to je takový super. a dneska si vymejšlel písničku a zpíval si maminka tatínek babička jede ššš, sranda poslouchat :grinning:
26. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis, tak to jsem necekala, RObu boli v krku, je mu zle atd.....no, proste klasika....vypnu si radsi ten telefon :grinning:
26. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi, tak to musíš honem letet,at to nechytnes :grinning:
26. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kája říká, že se jemnuje "Tája" :grinning:

kristi - tak honem honem na letiště :wink:
26. bře 2009 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prijmeni Lea nerekne ani omylem, jenom kresni "eja" jakoze lea ;) Pak jeste zvladne "ik" jako Honzik a "tita mima" jako teta Mirka ;) Jo a jeste jedna panenka se jmenuje "gija" misto Dora ;))
Ostatni lidi chudaci nemaji jmeno :sweat_smile:

Andrej, kokota supr :grinning: :grinning: :grinning: A taky ty dva jazyky Marecek tak srandovne kombinuje?
Lea si zacina vybirat co se ji ve kterem jazyce lepe vyslovuje, a nekdy je to teda michanice ;)
26. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanda se představuje jako Andička Avánková(Vandička Havránková).
Kristi-být tebou beru tašku a zdrhám,abys nakonec nezůstala doma... :grinning:
Peťi,taky mě to mrzí,ale jsi mlaďounká,takže mimčo časem určitě přijde,hlavně buď na sebe opatrná...
26. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bety s tema vlaskama jsme na tom teda stejne.
Lea ma vzdycky po ranu hrozne afro, ji to musim namocit aby se to dalo nejak ucesat :sweat_smile: a to se ji samozrejme taky nelibi... :wink:
26. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je tak rozkošné, jak ty děcka žvatlaj :grinning:

Luci ne, on preferuje češtinu, ja to vlastenec :grinning: , ale je sranda jak se hned přeorientuje na italštinu, když na něj Rosin začne kecat :slight_smile:
26. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
chtěla jsem se zeptat, vy co dáváte prckům už klasický mlíko, dáváte polotučný nebo plnotučný? My máme ještě nějaký zásoby Sunaru, ale jak to dopije, tak jí chci dávat už normální. Už jsem jí to zkusila párkrát zaměnit a vypila to v pohodě.
26. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já na to vzpomínám jako děcko, moje mamina si vždy zakládala na tom, abysme se ségrou byly jak ze žurnálu, podle toho mě teda i česala a já s tím mým afrem jsem jí zdrhala a když mě chytla, strašně jsem brečela, bo mě to tahalo. Kdysi ani neexistovaly kondizionéry, takže to byla hrůza hrůzoucí učesat po umytí, to nikomu nepřeju. Jak jsem byla větší, nechávala jsem is to usušit aniž bych si to rozčesávala...
Akcul v tom ti neporadím :grinning:
Andry,
no ty dáváš plnotučný, to je mi jasný! :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akcul :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja davam plnotucny cerstvy.
26. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akcul co ségra, furt má ty migrény? :rolling_eyes:
26. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej tak takovou scenku mame kazdy rano doma, jen vezmu do ruky hreben uz slysim "au au boli boli" :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jedina moznost je namocit a nechat uschnout.
26. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teď ji to Andry zase chytlo o víkendu. Ale byla doma, tak si šla hned lehnout a zaspala to, takže to nebylo tak hrozný. :unamused:
Právě si s ní píšu po ICQ, že už má pořád hroznej hlad. :grinning: Nebo ne vyloženě hlad, ale nemůže mít prázdnej žaludek, to se jí začíná dělat zle. Takže pořád něco pozobává. :slight_smile:

Luci,
a kde se tam u vás čerstvý mlíko shání? Máte tam nějako farmu? :confused:
26. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akcul to jsem mělA JÁ v těhu, furt jsem musela něco jíst, protože mi bylo permanentně blbě od žaludku. A jediné co jsem nesnesla byly, salámy, klobásy, grilované maso a vůbec maso včeho druhu, hodně jsem ujížděla na sýrech, kyselém a ovoci a zelenině. A taky sladké jsem moc nemusela...jé to je super tak na to vzpomínat :sweat_smile:
26. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdy má vůbec termín?
26. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to zase měla naopak. Já bych v těhu snad ani nemusela jíst. Neměla jsem skoro vůbec hlad.

Jinak manže teď přišel na dobrej trik, aby se Naty najedla. Ona je s tím jídlem hrozně na štíru, něco do ní dostat, to je skoro zázrak. :unamused: Děláme jí teď ze všeho jednohubky, nakrájet na kousky, napíchat do toho párátka a jí to z těch párátek strašně baví jíst. :sweat_smile: No tak snad jí to chvilku vydrží.
26. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Termín má 22.10, je v 11tt. :slight_smile:
26. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, jdu se na chvíli natáhnout, dokud malá spí. Nějak mě od rána pobolívá hlava, jestli to nebude tím blbým počasím. :unamused:
26. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!

hned zo zaciatku som sa dobre nasmiala jak marecek vie pekne povedat ako sa vola :grinning:
kiko ma vcera tiez prekvapil.kychol a ze:"do riti!!" (do jiti!-po jeho),ja som myslela ze zle pocujem,tak som sa ho este raz opytatla,co sii to povedal?a on zas,ze do riti! a rehlil sa :grinning: no,musim si uz fakt davat pozor na usta-aj ked toto je asi najhorsie co pred nim poviem,horsie len ked nie je v dohlade :sweat_smile:

a dnes sme boli na tej urologii na kontrole po pol roku s tym jeho pipikom,takze ma to strasne zuzene,a casom by mohol mat problemy s mechurom-lebo nevycika vsetko na raz ako ma,takze 16 aprila ideme dohodnut termin na operaciu :angry: -ak sa dovtedy nestane zazrak :unamused:
26. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ne cerstve z farmy, ale z obchodu ;) Nekupuju to plnotucne trvanlive, ale cerstve v regalu jak jsou treba kefiry. Maji to normalka i v cesku. Je lepsi nez to krabicove.

Ja ho jeste teda kombinuju se specialnim mlikem pro deti od 10ti mesicu do 3 let, coz je normalni trvanlive plnotucne, ale obohacene o plno vitaminu. Jenze ma vanilkovou chut, a nechci aby si na to Lea zvykala. Ale to v cesku nemate.
26. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ma hezkej termin, na moje narozeniny...s tim prazdnym zaludkem znam, hlavne po ranu to neslo, musela jsem snidat...
26. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, chudak Kiko, snad ho to nebude moc bolet :sweat_smile: :frowning2: ale hlavni ze to pomuze a do budoucna bude mit klid :pensive:
26. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek