• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
toto je z toho vcerajska
24. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@sakura77 to jako ze uplne vazne
24. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
teda,to su veci toto,ale ja to poznam ...bohuzial z prvej ruky,moja svokra....strasne,nastastie som bola vtedy prave v japonsku,lebo inak neviem....
24. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
saku to jsou teda věci.. svokra je švagrová? spáchala sebevraždu? toje děsný tohleto.. :frowning2:
Sekne vám to spolu :wink:

Máme děti přijaté do školkyyyyyyyyyyy!!!! Večer otvírám flašku! Ale asi sama, chlap mi zrovna jede pryč. :grinning:

Dneska odpo razím s klukama k zubařce, snad to zvládnu, jedu tam s nima sama tak snad nebudou vyvádět.
24. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani, no to je supeeeeeeeer. A jdes do prace nebo jak?
24. kvě 2010 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
SAKRA, co to je za pocasi? jak chci jit na driving :unamused:
24. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
no se po asi :rolling_eyes: poprvý mi to spadne, pak si to i zkopíruju, zas to spadne a nejde to vložit :angry:
24. kvě 2010 v 17:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
dani - supeeer ! :slight_smile: A jak jste zvládli zubáka dnes ?

tady je počasí taky dnes vtipný ... dopo teplo, po ó déšť, pak se to vybralo a uschlo, teď zas neskutečně podruhý leje :rolling_eyes:

píšu na etapy, kdyby to zas chtělo spadnout :confused:
24. kvě 2010 v 17:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Káju mám doma, ráno si zas stěžovala na ouško, tak jsme raději šly k dr. Zatím teda dobrý, udělala jí výtěry z nosu, zítra jdem na lačno na výtěr krku. Máme kapat do nosu, to se jí nelíbí, tak to jsou boje s pláčem :unamused: Odpo spala přes 4 h, ale vyspala se dobře a i jedla - jsme vyzvedly cestou oběd ze školky :wink: na zítra už je odhlášená.
V noci se furt budila na pití, tak jsme byla taky jak přejetá ... tak jsem si odpo taky dáchla :wink: a jak mi to bodlo :grinning:
24. kvě 2010 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no konečně mi to nespadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2010 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori, snad bude v poradku :wink:
24. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi - ale jo, snad to nebude dlouho trvat .. u ní to právě není zvykem, že by jí bylo tak blbě. Většinou má jen pár dní rýmu a je v poho
24. kvě 2010 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Péti mi je líto...moc...je to přece jen moje mládí :pensive:

mori tak at to má Kájinka brzo lepší

Dani to je zpráva dne :slight_smile: super gratulace :wink:
24. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
MOri Kájušky je mi líto, snad bude brzo o.k., chudinka malá hodná :wink:

Jinak děkuji, jsem za tu školku fakt šťastná, na otevření flašky jsem si koupila Erdingera, mňaaam, nejlepší pivo na světě :grinning:

Dragi taky mi je z toho Péti smutno, chjo chjo :frowning2:

No a zubař žádná sláva teda, každej měl po jednom kazu. Takže fakt šlus s kokinama, lízátkama apod. Jsem myslela, že jsem to sladký zkrouhla, ale asi málo..

Kristi - nezapomeň, že správný golfista hraje za každého počasí!! :grinning: :sunglasses: Hele a jak to děláš s MIou na drivech, máš ji s sebou nebo máš hlídání? Kdy si budeš dělat zel. kartu?

Moji borci jsou dneska na ránu. Nešli po ob spát a podle toho to s nima dneska vypadá.

jo, chtěla jsem se zeptat, máte někdo zkušenosti s pěstováním rajčat?? :grinning: :sunglasses:

To je ale román, doufám, že mi to tedka spadne jak Mori.. :dizzy_face:
24. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
dani - ááá koukám že už tě to začíná chytat s pěstováním :grinning: zkušenosti nemám s pěstování ničeho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jak se to tedy řeší u tak malých dětí ty kazy ? Zuby jim vypadaj, tak se to asi neplombuje ne ? vůbec nevim :confused:

koukám, že jsem zcela mimo ... jsem si říkala co tím drivingem kristi myslí :sweat_smile: a ono jde o golf :grinning:
24. kvě 2010 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani Dála má taky jeden kaz zrovna teď byl v jeslích zubař, chodí tam ten co má nás tak jsme ho nechala zkontrolovat a 24.6. jdeme na plombičku :slight_smile:)) sousedky malej má už plomby na všech, tomu to dělali v nějaké anestezii v Praze na specializovaném pracovišti 9 kazů mu vrtli najednou...byla to prý rychlovka ....

rajčata pěstujem co potřebuješ? nejlepší jekoupit už větší sazeničky a nejlíp ty maličký rybízový rajčátka...dobrý jsou ty žlutý hruškvitý....musíš zaštipovat ty vedlejší výrůstky aby ti pěkně rostly :slight_smile:))
24. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
Dani, děkuji za chválu čepiček. Nejak jsem to přehnala s velikostma - koupila jsem je totiž už loni a pořád mají rezervu :sweat_smile: :grinning: Napiš kontakt nebo ID nebo neco, podle čeho jí najdu - tu babu z MMB. Dost tam nakupuju, tak abych taky nenarazila. Dvojnásobná gratulace ke školce :slight_smile: Rajčata pěstuje moje mamka na balkoně a tchýně na zahradě, tak můžu neco vyzvědět. Sama nepěstuju, není kde. Aaa, koukám, že Draga je Mičurin, tak to budeš mít přímo od zdroje :sunglasses:
Já byla s dětma u zubaře nekdy v únoru a kaz zatím žádný :confused:
Mori, držím palce, ať je Kája brzy fit! U nás se průběžně donudlovává, resp. nudlila Majda - přestala, začal nudlit Jindra :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes už to bylo lepší, tak doufám, že zítra už bude úplně OK a konečně ve středu půjdem na očkování, které jsme už asi pětkrát odložili...
Na závěr jen písnu, že hokejisti příjemně překvapili a dnešní zpráva o Petru Mukovi zcela naopak :cry: Shalom i Oceán byli svého času moji koně, stejně jako když zpíval singl :pensive:
Muž je dnes zase v tahu, tady bordel všude a já jsem táááák líííínáááá s tím něco dělat...
24. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
22:55 hod? Vždyť není ani devět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo teď jsem si všimla toho "odpověz" :astonished: :grinning: a já si říkala jak toho docílala kristi nahoře, že tam je psáno modře sakura s tím @ :wink:

@bejana - ty jsi taky všímavá :sunglasses: těch časů jsem si vůbec nevšimla :sweat_smile:

Kája teda co toho odpo naspala, tak teď naprosto rychle s taťkou v pokojíčku usnula :astonished: asi to furt není ončo s ní. Ráno jdem na ty výtěry z krku - doufám že mi tam prďolka nehodí šavličku, je na to docela háklivá :confused:
24. kvě 2010 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No ty brďo, taky na to koukám :fearful: :grinning: To jsou mi novinky :sunglasses:
24. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@draga jéé dragi tak to je supeer. kdy se to má zasadit a jak daleko sazenice od sebe?
My jsme totiž horní část zahrady nechali pošplíchat takovým tím sráčem na umrtvení plevele, aby se tam udělal dobrej trávníček. ale ve svahu, jak jsou ty broskvoně, tak jsou občas mista na těch terasách a tak mi najednou ruplo v bedně a zryla jsem si tam kousek dneska odpo. Manža tvrdí že jsem pako, že je to hrozně slunný, já tvrdím, že je to na rajčata dobře, že maj rády slunko. tak ted to rozsuď kdo má pravdu. :sunglasses: rajčátka my rádi, taky mě napadly ty cherry rajčátka :wink: . Vedlešjí výrostky?! jak poznám hlavní od vedlejších?! :confused: :rolling_eyes: jéééžiš jak se znám tak já šmiknu rovnou ten stonek :sunglasses: :grinning:

a co mrkev, manželova vášeň, na tu už je pozdě, co? ale neee, jen rajčata, na mrkev a ostatní prdím. Hlavně nepřepálit začátek. Moje chlastací heslo začínám uplatňovat i při jiných příležitostech :grinning: :sunglasses:
@mori super novinka, to se mi líbííí. ještě že jsi na to upozornila, nevěnovala jsem tomu ani pozornost. :wink:
@bejana pošlu do IP
24. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@mori jednomu ten zoubek jenom potřela nějakou pastou na zastavení kazu a druhýmu to vrtla, ale rychlovka, jen 2x bzz bzz pak mu tam šupla výplň a hotovo..

@draga kolik tomu chlapečkovi proboha bylo let? 9 kazů to je šupa teda. já byla špatná i z toho že má každej jeden..
24. kvě 2010 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Novinka super, ale mi to tam kurnik nejde :frowning2: I když dám odpověz, tak se mi tam se zavináčem neobjevíte. Co dělám blbě? :confused:
Dani, díky za kontakt. Na tu babu jsem nedávno narazila! Klikla jsem na hubnutí, spíš ze zvědavosti. Vím přesně, co dělám blbě a co mám dělat jinak... Na to nepotřebuju žádné zázračné tablety :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: Podle hodnocení vypadá důvěryhodně, to mě mrzí, že si narazila :confounded:
24. kvě 2010 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo, v hodnocení nic nemá.. Taková normálka mamina, no možná jsem měla prostě smůlu. ale jsem dost shovívavá, ale čekat 3 týdny na pistolky a pily, pak ti dojde jen jedna místo dvou a ta je ještě vadná.. no co, stálo to úplnej šušeň, čert to vem, to se ani nevyplatí něco reklamovat. nehledě na to jak dlouho by to zase trvalo.. Ale opět se mi potvrdilo levně placený, dvakrát placený. Jsem si, protože borci všechno ničí a devastujou, vybrala fakt tu nejlevnější pilu co jsem našla a je vadná,no...Ale neva, mám eji už spravenou :wink:

jdu hají, mám hclapa pryč, chtěl ajsem toho využít a jí t brzo spát a zas tu čučím a nespím.

tak adios. :wink:
24. kvě 2010 ve 23:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani ty jo ty budeš přímo pěstírna :slight_smile: my teda rajčata pěstovaly vždy na sluníčku ale pak jim hnědly ty listy spálený od poledního žáru :slight_smile: dáívala byhc od sebe tak max půl metru spíš těch 30 by mělo stačit...my pěstujem na balkoně :slight_smile:)) mrkev klidně vysej ale to pak musíš jednotit :slight_smile:))) a když nejednotíš narostou ti takový ti spojenci :grinning: :grinning: :grinning:

jinak nám ten kaz vrtne až za měsíc, protože byl na ko v jeslích, kdybych nebyla líná a šla s ním rovnou do ordinace, taky už to má za sebou...jinak nevím jestli ti říkala zubařka o tom elmex gelu...sosuedky chlapeček je o 4 měsíce mladší jak Dála....

Beji kočko vítej po delší době :slight_smile: mě taky zavináč nejde asi jsem debilka :slight_smile:)
25. kvě 2010 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@mori (tak už mi asi zavičán funguje :slight_smile:)) chtěla jsem napsat ať máte výtěry ok :wink:
25. kvě 2010 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko ! :slight_smile: Jen co vstanu, mám dost z chlapa :rolling_eyes: Kája s ním ráno vstala a tatínek hlava děravá jí dal mlíčko že jo :fearful: Tak jsem volala na krční a má to být tak 4h, tak tam jdem až před 10 h. Kája teď usnula, hlad nemá, tak to vydrží. Má zas teplotu, ale teď jí nemůžu dát ani sirup, až po výtěru.
No a co mi řekl muž do telefonu ? Že má starostí po ránu, tak mám vstávat taky :astonished: Jsem neměla chuť se po ránu rozčilovat, tak jsem se rozloučila a zavěsila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jemu sice dnes v noci taky bylo blbě, ale když už usne, tak k ní v noci nevstává že jo, protože jí prostě neslyší ... jen než drahouš usne, tak tam jde místo mě. Kája se dnes zas furt budila na pití, tak jsem tam opět furt lítala, tak jsem se moc nevyspala .. a tatík má teda starostí po ránu, to vám povim = udělat si kafe do termosky a oblíknout se :rolling_eyes:

jinak koukám že to je dobrý ty odpovědi se @ - nahoře se mi ukázalo upozornění, kdo mi odpovídal :sunglasses: to je šikovný, když se člověk dýl neobjeví, tak v poho najde odpovědi co se týkaj jeho :wink:
25. kvě 2010 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@mori všude stejní ti chlapi :slight_smile:))
25. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@draga nepochybuju, je mi to úplně jasný :sweat_smile:
jdu si udělat kafe, ať jsem použitelná
25. kvě 2010 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jj,s tim zavinacem je to dobry

to je zase hnusne, mne uz to vaznene nebavi.

@daniellka
s Miou na drivech to jde, oni tam maji takovej oplocenej koutek a ona si tam hraje s ostatnimi detmi a kdyz ne, tak ji hlida Roba a obracene. Kartu nevim, rada bych ji mela behem 2-3mesicu
25. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek