• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
25. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:
Tak mně zavináč prostě stále nefunguje :frowning2: Mně i tak divně odskakují smajlíky, když píšu. Musím je často přemisťovat. Asi mám blbě nastavený prohlížeč? Co já vím, já tomu fakt nerozumím :unamused: Prostě já se zavináčema psát nebudu, dokud nepřijdu na to, kde je chyba....
Mori, to znám. Muž taky v noci nevstává, protože neslyší... Darmo se rozčilovat, máš pravdu :wink:
Kristi, to vypadá dobře a vcelku jednoduše :slight_smile: Věřím, že je to mňamka :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi elmex gel? říkala mi o Elmexu pastě, tu znám, musím koupit. ale elmex gel nevím, povídej, to je něco nového?

Mori a vy k malé vstáváte a dáváte jí napít nebo jak to myslíš že k ní chodíte když chce pít? :sweat_smile:
25. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
co myslite, uz se s detma da jit do kina?
25. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani, to bude asi toto: http://www.lekarna.cz/elmex-gelee-1x25gm-zubni-gel-1/ Na trhu už to určitě chvíli je, už jsem o tom slyšela dřív. My teda používáme Elmex pastu a Jindrovi dávám Weledu zubní pastu - ono to ještě stále polyká. Marky ne.
Já chodím k Jindrovi - jen podávat dudlík, v noci pít zatím nechce. Majda pije sama (pití si nechává na okně), ale občas ze spaní brečí, takže tam za ní chodím - asi zlé sny...
25. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kristi, Marky by mi asi koukat tak dlouho nevydržela - myslím jako celý film. Vidím to doma, u telky vydrží sedět tak půl hoďky. Nevím, jak je to s hlučností :confused: Peťula psala, že u nich chodí i menší děti a zvuk/hlučnost je uzpůsobena, takže se to dá :wink:
25. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my to asi zkusime, pri nejhorsim to nedokoukame, no....
25. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejana díky za odkaz. koupím asi jen tu pastu, ten gel by mi ještě polykali. oni pastu zatím někdy vyplivnou, ale přijde mi, že jí vyplivnou hrozně málo a dost toho spolykají.. Ten gel je až pro větší děti asi.. Ale mohla bych ho koupit sobě :sunglasses:

venku azurko, tak my razíme s kolama ven. tčus bus :wink:
25. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
neser s azurkem, tady je hnusne
25. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - no má čaj v hrnečku na stolečku, tak volá že chce pít :sweat_smile: ale dnes jí zkusím dát čaj do lahvičky od nějakého pitíčka a dám do kapsáře, ať si sáhne sama ... ona se jinak na pití nebudí, to jen teď přes ty teploty :unamused:
Jinak jak píše Beja, někdy k ní vstávám, že si brekne, nebo čůrat (ale to fakt zřídka to čůrání) anebo přikrýt chce - dáma řekne "deka nejde" tak musí mamka :sweat_smile:

já ELMEX GEL používala v prvním těhu :wink: teď na to prdím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Na krční mám cinknout zítra a uvidí se dle výsledků, zda jí dá dr. ATB. Je furt dost unavená - zase spí beruška. Celou dobu mi venku pofňukávala :frowning2:
25. kvě 2010 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to mam vyreseny, pac stale spi s nami, takze prikryvani delam ve spanku apod. No, prej do 4 let se to odnaucej, tak to uz to nejak doklepeme
25. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani tím gelíkem se jen potře zoubek mělo by to zabránit šíření kazu....dáš jen trošičku na prstík a mázneš...akorát je prej hodně hnusnej :confounded:

s Dálou do kina jsme nezkusila ale v divadle vydržel úplně v pohodě hodinku, pak byla přestávka a ještě asi dalších 45 min...ale na tříhodinovku bych asi nešla...což taky asi nejdete :wink:
25. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi jjj, možná mu to tím právě potírala, nevím.. Neříkala mi, abch mu toněčím potírala, jen mám ičstit elmexem.

tak tady se přes oběd úplně setmělo, zas pěkná bouřka, tak jsme ji hezky prospali a už zas azurko. tak vrčíme na výlet s cílem tcháni, kluci budou s dědou sekat trávu a já si dám třeba na chvilku nohy hore.

Co večer, jsem sama, nedáme wineparty??? :sunglasses:
25. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sama nejsu, ale dala bych si :wink: uvidime, jak se to vyvine

my byly na hristi, tedjsem vyrobila rajskou s kulickama a testovinama a zase jeste valime ven a hlavne na postu
25. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme strávili krásný pohodový odpo s tchánama, kluci blbli s hadicema u bazénu, počásko se dneska fakt vyvedlo. tak počítám, že ted bude zas měsíc hnusně, tím jsme si to vybrali až do srpna :grinning: :sunglasses:

kristi nahoood, to bych si dala ty jooo, akorát kdybych to nemusela vařit :grinning: :sunglasses:
25. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak výsledky z výtěrů OK :slight_smile: prej když už dnes je teplota nižší, tak zítra by už snad měla být bez.
Už i dnes trošku snídala a má chuť i něco dělat, tak furt maluje :dizzy_face:
26. kvě 2010 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori tak to je dobře :slight_smile:
26. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte preco nemate fotobloky teda aspom ja ich nevidim ,,,,, :frowning2: iba sakuru
26. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindda já zas nevidím tvůj a sakury fotoblog :confused: nevím v čem je problém
26. kvě 2010 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemá to něco společného s cz a sk?? :grinning: :sunglasses:
26. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka jasný, napadlo mě to :wink: dřív to ale vidět bylo
26. kvě 2010 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
Fotoblog, co je na SK verzi vidět nejde. Musíte kliknout na ikonu/pas uživatele - na tu fotku prostě :grinning: Ono to zahlásí něco jako, že uživatel je na SK a jestli tam chcete a když jo, jste hned ve fotoblogu uživatele. Já jsem tohle našla jinde v diskuzi, když jsem hledala, proč mi nefunguje funkce odpověz. To jsem se zatím stále nedozvěděla :frowning2: Jen se tam ozvala ještě mamča, co jí to taky nefunguje.
@mori (to jsem vypsala, jsem zvědavá, jestli se to samo označí) to je super, že nic nenašli. To jistě bude Kája brzy fit :slight_smile:
Já dnes byla s Jindrou na asi šestkrát odloženém očkování. Udělali mu i prevenci (1,5 roku), ať tam za pár týdnů nemusíme znovu. Tak váží 11,4 kg a jelikož se hrbil, tak ho nemohli pořádně změřit. Napsali mu 80, ale myslím, že má o něco víc. Přeměřím ho doma, až bude vhodná chvíle.
Ona skončila Džungle rtěnek? :confused: Jsme to nejak propásla asi :frowning2:
Jdu pokračovat v úklidu, zítra čekáme návštěvu, tak zas jednou pořádně uklízím :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
26. kvě 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha, tak označilo. Hm, tak to budu vypisovat, jen abych nepletla nicky - ty nakonec taky můžu kopírovat. Na druhou stranu to zas tak často používat nebudu a při mé návštěvnosti :sweat_smile:
Dobrou noc všem :slight_smile: :pensive:
26. kvě 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte jestli Džungle rtěnek jako definitivně skončila nebo budou nějaký nový dílo nebo cooo??? MInule jsem si říkala, u toho závěru, že to vypadá jak kdyby to končilo a dneska je tam místo toho už nějaká blbost.. :confounded:
26. kvě 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, jdu si číst.

hele musím teda říct, že nám to tu poslední dobou pěkně z(s) :sunglasses: komírá :grinning: :sunglasses: . Andrejku a Leňu jsem neviděla ani nepamatuju a celkově, je to velká škoda. Hele baby aspon nahoďte nějakej dobrej tip na vaření, na zábavu a na cestování :grinning:

Beji tak snad ti to brzo spraví at to nemusíš vypisovat. Já to ale stejně skoro nepouužívám, tedka jsem na to zase zapomněla.. třeba si zvyknu..

Leni - jestli to budeš číst - tak speciálně for you _ Milka, new limited edition, jogurt s pomerančem. chrochty chrocht, mňamka!! :grinning: :sunglasses:

Dragi - v pátek ráno vyrážím na trh pro sazenice. Bude ze mně zemědělkyně jak sviňa!! :grinning: :sunglasses:
26. kvě 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ! U nás budíček před 6h, opět teplota, i včera večer se jí to vrátilo :unamused: zas si trošku stěžuje na oušku, prej trošku bolí. Takže opět jdem k dr. :confounded: A to jsem včera myslela, že to je na dobré cestě :frowning2:
27. kvě 2010 v 07:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, čtu to, vyzkouším :slight_smile:

Kájušce přeji ať už je lépe :wink:
27. kvě 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, no byl minule posledni dil prvni serie :frowning2: kaficko, pohodicka, dneska mam zase rozlitanej den
27. kvě 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno...Dála v jeslích, manžel odchází do práce a já budu žehlit ...asi :grinning:

asi odpověz dávat nebudu přijde mi jednodušší vypsat to jak dřív, ten kdo tu je si to najde no ne?

jináč mori Kájušky mi je líto, ale asi fakt řádí nějaký virozky, hlavně by se měla zbavit té rýmy, aby jít o nikde nezastydlo...jako já Dálovi pořád odsávám..i když umí dobře smrkat, když vezmu odsávajdu tak to jede...tak držím palečky

Beji ty jo Jindřich je kus chlapa :wink:

Dani tak kupuj sazeničky pěkné, nešetři na nich...ať ti něco vyroste :wink: jo a výborný je zasadit hrášek, to jako Dála je úplně vyjančenej, když si může trhat malý kuličky...a navíc to není náročný :grinning:
27. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem zehlila vceraaaa a mam zase na 14 dni pokoj :wink:

mne se to odpovidani libi, nemusim sem klikat, kdyz se nic nedeje, je to o zvyku
27. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek