• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
mě už z toho holky hrabe .. už jí zas nic nebolí, je dobrá. Teď teda usnula, páč vstávala brzo že jo. Když je hnusně venku, tak jí nikam moc tahat nechci - tak uvidíme do zítra a případně dojdem k dr. zítra, před víkendem.
Už jsme hrály hru, směje se, tak to vypadá dobře. Už bysme nutně potřebovaly sluníčko, páč včera jak bylo lepší počásko, tak i Kája byla lepší :wink:
27. kvě 2010 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori tak uvidíš, zkus jí nějak ředit ty hleny ať se jí to dostane pryč...a nechoďte nikam, max půjdete zítra abys na víkend měla klid...počasí je na hovino :grinning:
27. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi mě se to odpovídání taky zamlouvá :slight_smile: kor když se tu dýl někdo neukáže, tak nemusí hledat, kdo mu odpověděl :wink:
Na 14 dní pokoj od žehlení jo :astonished: tak to ani náhodou :confused: Já včera žehlila zrovna povlečení :sweat_smile: mě pak i záda pobolívali chvíli

Danča jak se pustí do rajčat a bude se jí dařit, tak určo bude chtít zkoušet další a další :grinning:
Mě chcípaj i kytky doma, takže já bych asi moc úspěchů neměla :grinning: I když nedávno jsem dostala od kamarádky namnoženou kytičku, nějakej "pistolník" myslím se tomu říká - byly tam 4 malý lístečky a už mi jich vyrašilo několik dalších, tak se starám asi dobře :sunglasses:
27. kvě 2010 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné, opět podzimní, ránečko :slight_smile: Slyšela jsem nějaký zvěsti, že to počasí je snad kvůli sopce. Prý je po Evropě různě počasí naopak. Holandsko a záp. Německo, kde většinou prší a prší tak tam všichi žasnou, že je dlouhodobě horko a sucho a u nás naopak.. Tak nevím, co na tom může být pravdy, jestli to mění trochu klima..
Už mě to pěkně štve, známí urušili grilování, jsem se taak těšila. ale chápu, kdo by v tomhle dělat večírek, v děšti..

@mori že bych si založila rajčatovou plantáž?? ne neeee, ani omylem. už jen představa toho rytí, mě to tááák nebavííí. Bavit mě bude až to oďobávání rajčátek. pokud teda nějaký vůbec vyrostou :sweat_smile:
Snad se malé brzo uleví. Nedávej jí žádný mlíko. co doktorka, na to ouško ti neřekla nic? kapička lihu by nepomohla?
27. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori jj kapička lihu :slight_smile: do toho ouška..to dělaj i na ušním :wink: Danča je zkušená :wink:

jináč s tou sopkou to asi pravda bude, protože to už říkali, před tím měsíce nebo kdy prvně buchla, že to celkově ovlivní počasí...
27. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak at se jde sopka, vys**** z vysoka, pac tohle me fakt jako uz nebavi
27. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi už říkali, že přestala :slight_smile: takže tak měsíc podmrakem a pršení, pak měsíc takové pomalé prosvítávání sluníčka, měsíc trochu hezky a podzim, zima :slight_smile:
27. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt líh jo ? mám tu 60 % - může být ? že třeba na vatovou tyčinku a jakoby vyčistit ouško ? Do kelu ale teď koukám, že je 3 roky prošlej :confused:
Tak mlíko budu tedy bojkotovat, ale nevím co na to mladá - k ranímu vstávání musím mít mlíčko, ale snad to vydrží. Jak jsme byly u dr. podruhé tak se ptala zda jí bolí ještě ouško, nebolo jí , tak se ani nedívala znova :unamused:

o sopce jsem taky slyšela, že může za to skur...ý počasí
27. kvě 2010 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vedra asi nebudou co ? na jednu stranu jako pro mě letos dobře :wink: :grinning: bych asi zdechla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jako slunko trošku potřebuju na dobití energy. Já furt sháním těhu 3/4ťáky na léto, ale abych je vůbec upotřebyla :sweat_smile:
27. kvě 2010 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
j slnko nutne ale fakt ze nutne potrebujem k zivotu :angry: :angry: neznasam ked je takto uprsano pod mrakom,aj ked zima nie je,ale je hnusne :unamused: :unamused: ja chcem letne palavy uz!!!!!! :slight_smile:
aj ked mori,jasne tebe verim ze ty moc nie asi teraz co :wink: :slight_smile:
27. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori já Dálovi mlíko dávám, i když má rýmu, ono všeobecně zahleňuje, ale Dáloš by bez mlíka asi umřel... :wink: a myslím si, že líh asi nemůže projít nebo jo?
27. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori že je prošlej z toho bych si hlavu nedělala.

@sakura77 taky už chci letní hic, teploučko, vedro, cokoliv co má společnýho se slunkem a s kraťasama :grinning: :sunglasses:

tady v tom počasí už vůbec nevím co dělat. furt chodím jak pako s baťohem s pláštěnkama, doma přece nebudem. fakt mě to už neba.
no nic, dneska je program z části jasnej, doma mám ledničku už úplně vybílenou, takže musím naložit borce a jedem do tesca. tentokrát je zkusím nechat tam v tom hlídacím koutku, doufám, že to klapne.
27. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
uaaaa, to byl fajn den dneska :slight_smile:
27. kvě 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek!!

dneska jsem ranní ptáče :wink: Napřed mě vzbudil v 5.40 Erik a řval kde má myš (to je na odstřel :angry: ), pak jsem vyrazila na kontrolu prevenci na prsa, pak jsem na trhu nakoupila sazenice cherry rajčáteka normálních rajčat a ještě v ekárně čerstvý pečivko. Ted ještě sehnat nějaké proprietky na sázení a urááá, odpo to frcnu do země, jestli krásný počásko vydrží :sunglasses: :grinning:

a večer hezky pivečko s kamarádkama :grinning:
28. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky ! Koukám tady skoro prázdno :confused:
My přišly od dr., tak jí nakonec píchala levé ouško berušce mojí :frowning2: Nejdřív jí to umrtvila, čekaly jsme asi 20 min a pak jí to píchla - to už byla naštěstí rychlovka. No brekla si, ale docela rychle se uklidnila. No když jsme šly ale čekat, jak jí to umrtvila, tak se chtělo bulet i mě, tak tak jsem se držela :frowning2:
Jinak teplotujem stále - ráno cca po 6h měla 38,2° , usnula u toho, tak jsem jí na sirup nebudila. Pak kol 7.30 h jsem jí přeměřila a už měla 39,3 ° Ale není jí tak hrozně jako předchozí dny aspoň. Docela jsme čekaly v čekárně než jsme šly na řadu, tak mi tam i usnula. Teď spinká na gauči.
28. kvě 2010 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=0czeIj3oVnE
takze uz mam poplachy doma,dostene sa kde chce uz,krpana mala :slight_smile:
28. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori chuděra malá :frowning2:

@sakura77 no, a už ti to začíná, co? všechno nebezpečný nahoru a schovat :slight_smile: malá roste jako z vody :wink:
28. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori,juuj,pozdravujeme marodka,to je hrozne toto :frowning2:
28. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori jé to mi je jí líto kočičky...tak snad už to bude v pořádku...pusinku jí dej statečnici :wink:
28. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, at je brzo dobre.

ja jsem predala Miu tchyni, jela jsem jim ukazat stavbu bytu a pak jsem jim udelala papa a uvidime se az v nedeli. Dneska odpoledne driving a volby, vecer jdeme na vecu, zitra rano opet golf, pak Food festival a vecer zaparime :slight_smile: :slight_smile:

tedka uklizim, to je tak hezky, kdyz tu vsude nejsou hracky :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak rajčata jsou v zemi a ted sviť měsíčku sviť, at rajčátka jsou fit :sunglasses:

kristi tak hezký víkend si užijte. my taky razíme na véču a pivko do naší milované hospůdky, ale dětičky nám zůstávají, jen u nás dneska přespí babi :wink:
28. kvě 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne dopoledne, my vcera bozi jidlo na Food festivalu, sli jsme i vcera pac je tam kazdy den neco jinyho. Roba je na golfu, ja si dosla na nakup, v Tescu jsem vystrachala bozi sandaly za 240 :grinning: :grinning: :grinning: zradlo nakoupeny, tak mam klid. Jeste pojedu pokoupit znova listky na Food, pac dnes se jich bude uvolnovat jen malo, vsechny jsou vyprodane.

a vecer Sensatioooooon :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
uaaaaaaaaaa, ty volby jsou mazec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: JYRKO, jdi do prdele
29. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
My tu včera měli od odpo do večera babičku. A teď tu byla s buchtou, pohrála si s Kájou a já si mezitím vyžehlila :wink:
Kája je lepší, už včera - jen večer zas byla víc unavená s teplotou. Už chtěla i oběd a trochu večeřela, tak bylo vidět zlepšení Dnes už měla jen 37,7°, celkově je lepší, chce si hrát :dizzy_face:
Dnes ani nevařím - mamka včera donesla trochu omajdy s masem pro Káju co jí chutná, tak jí jen loupnu brambory nebo uvařím těstoviny. Tatík jel busem někam pro školu v přírodě, oběd tam nejspíš dostane tak jako když je tam vezl :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pak chce zase mlsoun jeden langoše, tak je udělám nooo :wink:
30. kvě 2010 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že to tu skutečně žilo o víkoši :grinning:
My jdem ráno s Kájou na kontrolu na ORL, snad to bude vše už OK. Pak jí odvedu k mamce a sjedu na kontrolu na gyndu do Jablonného
30. kvě 2010 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre dopoledne, tak vikend se fakt povedl, vsechno vyslo :grinning: :grinning:
venku je pekna kosa, to se na to fakt muzu vyprdnout, asi se mi nechce ani ven
31. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek!

Hned po ránu jsem si dala jednou Úřad práce,. příště zas v půlce srpna. Trochu ve mně hrklo, že mi paní našjde práci, začala tam propátrávat počítač, naštěstí to neklaplo :wink: Leda že bych borce tahala do práce s sebou :grinning: :sunglasses:

Počasí už mě fest, ale fakt fest s..e, dochází mi inspirace co dělat. A do toho jsou borci nerudní až běda. chjo chjoooo... :unamused:
31. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu zase pozitri, ach jo
31. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty máš vlastně tu úřednici poctivku co si tě zve po měsíci, co..
jak bylo na whitu?
31. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to mam....no, mame ve st. tancovani, to nevim, jak to stihnu, asi tam zajdu spis zitra

bylo dobre, az moc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dobra parta
31. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek