• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ahojte!to leto asi fakt nebude tento rok alebo co??? :angry: :angry: :angry:
u nas vikend fajn,v sobotu sme isli k nasim,akurat sme vystihli akciu na den deti-mali skupinky vzdy s jednym dospelym,nafasovali velke cierne vrece na odpadky,rukavice a sups zbierat odpad po dedine :grinning: :grinning: :grinning: kto nazbieral dostal listok na konika a na spekacku na grilovacku :sweat_smile: :sweat_smile: kiko bol "smetiar cislo jeden" -cely stastny ze moze behat po kanaloch a zbierat bordel :grinning: potom mali take sutaze vselijke a tak a nakoniec grilovacka,no fajn to bolo,sa vyjasil
no a nedela pocasie na houby takze my doma a kiko u deda :slight_smile:
dani,fuuha,to by bola rychlovka keby ti nieco nasli hned,by som bola v soku :sweat_smile:
31. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 ja videla predpoved a od soboty uz by to melo byt dobre 20-24 st
31. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no akoze by sa uz patrilo aj
31. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, od soboty, ale co ten celej týden. já z toho už fakt zcepením. furt chodíme po venku já jak idiot s batohem narvaným pláštěnkama, pršibundou, pokaždý je využiju.. chjo chjoooo, loni už byly některý koupáky otevřený :angry:
31. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zažalujem Islanďáky, odstupný za zimu a déšť :grinning: :sunglasses:
31. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani,mi to hovor a ja este aj kocik drzat,druhou kika aten dazdnik uz jako co??? chobotnica dokelu.... :grinning:
31. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 no to ti věřím. chtělo by to ještě dvě chapadla, co? já vždycky trnu když vezem kola a do toho mám ještě psa a jdem přes silnici. tak už dost často nechávám pepana doma, chybí mi na něj chapadlo :sunglasses:
31. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: ja som raz zobrala kika na bicykli,ale teda horor prvotriedny,nehrozi,len doma po dvore,alebo s nejakym dozorom jedine este :grinning:
31. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
boha, uz me to pocasi vazne nebavi. Dneska aspon mame program, valime kompletne ke kadernici a pak na nakej shopping a vecer snad na driving

hmmm, tohle bude asi zitra k veceri
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=83488
1. čer 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!!

Dnesk v noci jsem asi 6x byla u borců, vždycky volali, kvůli nějaké blbosti, ale já jsem jak praštěná palicí. Pak hned po probuzení vyrobil Erik jednu ze svých scének, tentokrát na téma, že nemá baterku, kterou mu vzal Alex. Tak to bylo trošku vzrůša na rozjezd, doufám, že ten dnešní den bude trošku lepší a to blbý už jsme si vybrali.

Jo, a včera se nám Erik zamknul v ložnici a nemohl se odemknout. Parádička. Tak jsem ho naváděla asi 15 minut přes klíč. dírku co má dělat (ted do toho můj chlap vyráběl neskutečně vzteklý divadlo, jsem myslela , že ho snad prohodím oknem nebo co :angry: ), erikovi to furt nešlo, až jsem to vzdala a říkám "no nic, budeme muset oželet zárubně a vyrazit to) a nečekaně se ozvalo cvak a erik byl venku.

No, tak krásný den všem. A prosím Vás kdybych se tu dlouho neukázala, tak jsem šla do basy za ublížení na zdraví mému muži, tak mi posílejte do basy buchty a přijdte mě občas navštívit :sunglasses:
1. čer 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka buchty a pivo poslu. Ja ti nevim, ze oni jsou v takovych chvilich uplne nepouzitelni a zmatkuji, vid? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
my teda nastesti nikde nemame klice, ty jsem vyndala hnedka. zato mame v zamkach modelinu a podobny kraviny
1. čer 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aho děvčátka ! My byly včera ráno na kontrole na ORL - tam bylo lidí, když jsme přišly do čekárny a naštěstí nás dr. vzala první :sunglasses: ouško se hojí, ATB máme dobrat a v pátek na kontrolu. Na výlet se školkou prý raději ve Čt ne, tak je mi to líto, ale hlavně ať je Kájuška zdravá :wink:
Nevim no, včera ráno byla bez teplot přesně tedy 37°, ale večer zas 39°. Nikde venku necourala, jen z auta do auta, když jsme šly k dr. ráno.
Pak jsem ji odvezla k mamce a jela jsem na gyndu - dobrý, brali mi krev. Příště už dostanu papíry na mateřskou :astonished: to letííííí !
Pak jsme u mamky obědvaly, Kája si tam dáchla ... taťka ještě malinko pracoval tady ve Stráži po práci, tak jsme jely za ním a skákly tam ke kámošce na rychlou kávu :grinning:

Navzdory počasí všem dětem KRÁSNÝ DEN DĚTÍ !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@kristi dej pak vědět, jaká byla večeře - kdyžtak pak koupím TUC :wink: ještě jsem je teda ani nejedla

@daniellka dani doufám, že jsi hned klíče odstranila :grinning: my je projistotu nemáme nikde, kdyby jí to náhodou někdy napadlo :sweat_smile: Nedávno se jí to podařilo zamknot nás s mužem na balkoně :sweat_smile: tak po chvilce navádění se jí podařilo otevřít tu kliku - no už jí máme směrem nahoru, ať tam nedosáhne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2010 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka dani můj chlap zas teď vyváděl, když jsem kapala Káje ty kapičky do ouška - se jí to nelíbilo, tak vždy plakala, že jí to studí a štípe - a do toho chlap, že mi to prej trvá a kdesi co si - jako musela jsem kapat a né jí to tam nalít. Tak jsem mu řekla, když je tak chytrej, ať jí to dělá sám .. a co ? sklapnul že jo. neřek že to příště udělá sám :zipper_mouth:
1. čer 2010 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj ženy :slight_smile:

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: předně chci všem našim krásným miloučkým dětičkám popřát Všechno nejlepší :slight_smile: a nezlobte je :slight_smile:) :grinning:

Dani tak klíče mi něco připomněli, náš pobyt v nemocici...a Dálu zamknutýho v koupelně, kdy musel dojít zámečník, Dáal si odemknout umí ale tam se to nějak zaseklo...:slight_smile: všude stejný :wink:

Mori to se teda vleče to ouško...tak ať už to má prdelka v pořádku co nejdřív :wink:
1. čer 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jeste dva dny a pak uz snad bude hezky :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
chcípnu do té doby. borci jsou doma na odstřel, děs běs. jsem jim navlíkla pláštěnky a šli jsme do toho lijáku aspon na chvíli na prochajdu, zmokla jsem jak slepice a už zas tak strašně řádí, že mě z toho asi brzo jebne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci hezké počasí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tohle je humus a žádné další dva dny téhle zimy už nehodlám tolerovat, jsem kua těhotná, tak ať na mě laskavě ta zas.. příroda bere ohledy!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Johana řádí doma jak smyslů zbavená, dělá si prolézačku a klouzačku naprosto ze všeho, asi se mi tu brzo přerazí a z Anči a jejích řečí mi asi brzo šibne...je to pěkně vyčůraná užovka, dnes se večer přišla zeptat, jestli už jim pustím pohádku (pouštíme tv jen večer než jdou spát, většinou Krtka nebo Maxipsa...), tak jí říkám, že při pohádce už musí být hračky uklizené a já vidím na zemi lego a knížky, tak co že s tím madam jako udělá??? No a co mi řekla....hluboce se zamyslela a pravila - nooo, asi se půjdu ještě zeptat tatínka, jestli mi to nepustí bez uklízení.....neskutečný.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
už ani nepíšu krásné ránečko. tak jen ránečko :grinning: :sunglasses:

Lami, vydržaj :wink: :grinning:

CO to tady padá a padalo celou noc z oblohy? to je lijavec jak prase a nonstop celou noc bez přestávky, ty jo, mně je tak líto těch vytopenejch lidí, těm musí zase pěkně cukat u zadku.. Ještě že bydlíme na kopci..
2. čer 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: no aj u nas to uz vyzera trocha nadejnesie s tym pocasim,aj ked kosa,len 12-17 hlasia ale aspon uz neleje,akoze den deti vcera a u nas bolo 11 stupnov,brrrrrrrr :angry:
@lamia nooo,su ti krpci vychytrali co??? :grinning: to je aj u nas,ked ja nieco nedovolim ,tak "tatinko mi to dovoliiiii"alebo "kupi" a podobne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a minule ked som mu povedala ze nie ,ani tatino ti to nekupi,lebo je to drahe tak mi zasusil ze "ja pojdem do robotky a zarobim si peniazky a potom si kupim " :grinning: no tak to som mu odobrila,ze potom moze teda :grinning: :grinning:
2. čer 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja se na UP omluvila, ze dorazim zitra pac jako v tomhle pocasi proste nepujdu, nemame plastenky, ani destnik a vubec, proste je hnusne

tak jsem vyrobila k veceri salat a hodlam si dat dlouhou vanu a dvojku vinka
2. čer 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
cekam balik, prijde nam svat. dar pro naseho kamarada Michala, objednala jsem jim ten vozik za kola, pac jsou cyklisti. Sice nemaji jeste mimino,ale zatim tam bude jezdit fena
2. čer 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ! Dnes jsme moc nepospaly :unamused: Ale holky úspěch - poprvé jsem jí teď ráno nechala samotnou doma a skočila na rychlo do krámu, co je blízko baráku :sunglasses: pustila jsem jí pohádky a fakt se v klidu dívala :dizzy_face: šikulka

Dnes školka jede na ten výlet - potkala jsem 1 holčičku s maminkou v krámě, ale prej místo přírody budou tedy někde uvnitř .. no zas tak o moc tedy Kája nepřijde, aspoň tak no :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dobře že je doma v tomhle počasí.
3. čer 2010 v 07:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, ja spala od 22-8h, s jednou zastavkou na curani, jsem uplne doruzova, jupiiii...

Kajinka je sikula, ja Miu nechavam kdyz jdu s kosem, nebo pro postu, a zvlada to taky dobre. Uz to jsou velky holky, no
3. čer 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek!

Kristi dospáváš, co? já to vždycky doháním dalších 14 dní :sunglasses:

dnes neprší, zatím. dle předpovědi má ale začít u nás zas odpo nebo v podvečer. takže já asi sbalím borce, prdíme na poobědový spaní a vyrazíme na pořádnej výlet doEldoráda, nakrmíme tam osly a kozy a pak obejdem všechny tři rybníky. uráááá, večer budu úplná hotovka :rolling_eyes: :sunglasses:

Luci/akcul - ty sem už vůbec nechodíš? napadlo mě, že by jsme mohly taky něco podníknout, nějakej výletek nebo kafčo, vždyt bydlíš kousíček od Brna :wink:
3. čer 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka ani ne, v nedeli jsme sli spat uplne normalne v 5 rano :wink:

ja letim na UP, kde jsem mela byt vcera ale nechtelo se mi
3. čer 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi no však, já tedka když jdu spát v 5 ráno tak se z toho léčím týden :grinning: :sunglasses:

good luck na UP a popros bábu jestli tě musí vidět tka často :wink:
3. čer 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, uz me s tim vazne sere, potvora jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si uzijte den, boze at uz je zitra a je hezky
3. čer 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha, takze 1.7 opet
3. čer 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi když jdu dolů do schránky, či přivezou k baráku balík, tak to taky zvládá už dýl. Ale přeci jen do obchodu jsem se obávala dříve :wink: tak snad to občas zvládne jako dnes
3. čer 2010 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek