• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Nazdárek!!

Nááádhernej vííkend, super! KOnečně slunko, úplně mi to povzneslo náladu, hurá léto! :grinning:

MOri fotečky pěkný. A jaký ty gatě , růžový nebo béžový? a má velikost menší nebo větší? je to horor sehnat něco hezkýho těhotenskýho, co..

Tak po dvou dnech lítání v kraťasech maj kluci nohy domlácený, pořezaný, odřený jak ďas, vypadaj jak Zilvaři z chudobince :grinning: .
A včera mě mile překvapili, jak vloni trošku vyšilovali z velkýho bazénu a báli se, tak včera jsem s nima "plavala" ve velkým bazénu u tchánů asi hodinu a půl, až jsme byli úplně vyčochtaní z podoby.. KLuci modrý rty, mně už byla taky zima a oni furt a furt do bazénu do bazénu do bazénu...
Ještě že je dnes pod mrakem, jinak bych jsme zas museli jít plavat :sunglasses: . já mám ale jinej program, odpo na mě čeká má skvělá masérka, asi po půl roce, už se těším až jí tam budu chrochtat blahem :angry:

@lenrie tak co povodně, je to už u vás lepší? :slight_smile:
7. čer 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, my uz se o vikendu taky koupali.

v patek jsme meli pozvani na rozlucku se svobodou, kde teda byli oba budouci manzele, takze zadny stripteri atd :astonished: :grinning: ale dali jsme to. V sobotu svagrovi 40-tiny,coz teda byla mnohem vetsi sranda, spousta zradla, piva a panaku,ale prezili jsme to bez uhony :wink:

dneska mam litacku velikou, tak dam kafe a jdu na to.
naky novy fotky jsou v albu :slight_smile:
7. čer 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - jasně že růžový :wink: Má snad už jen menší.
7. čer 2010 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori růžový jsou super
7. čer 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi no a je mi to prd platný, když je baba nemá :angry: kua nemám v čem chodit, když je teplo :frowning2:
7. čer 2010 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori hmm to je škoda. když jsou o číslo větší tak to ani tak neva, ale jak jsou malý, to je naprd. no a ona je nemůže n+ějak objednat nebo sehnat u jiných dodavatelů?
7. čer 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka no prej že dodavatel je nespolehlivý, tak u něj už nebudou nakupovat :rolling_eyes:
7. čer 2010 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

i my uz jsme se koupali. I kdyz ja teda jen z donuceni :stuck_out_tongue_closed_eyes: pac ocean ma tedka nejakych 18-19 stupnu... Ale Leusi to zrejme vubec neva, ta je otuzilec, nevim po kom :sweat_smile: Vcera jsem ji radsi vzala na kryty bazen, pac 32 stupnu je prece jen prijemnejsi :grinning:

Mori, to je skoda, kalhoty jsou pekny.

Dneska budu kutit, musim si vymalovat satnu, a nechce se mi na ten kousek uhanet malire, snad to nejak zvladnu.
7. čer 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: my sme mali total "akciovy vikend",bolo plno akcii pre deti,tak sme to vsetko obiehali... :slight_smile:
no a blba sprava,kiko ma herniu,v pravej slabine,takze operacia na 100% :frowning2: :frowning2: zatial to nie je akutne,dufam ze dovolenku to vydrzi,lebo by ma asi rachlo,keby sa mu to tam nejak zhorsi :unamused:
7. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 hernii?? co je to? kýla? chudák malej, chjo chjo..
7. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka,asi kyla,no...ma jeb*e uz z toho,stale nieco... :unamused: teraz si na nete hladam a vraj aj laparoskopiky to robia,tak pozistujem,to by bolo urcite lepsie,jak zas rezat :angry: tak ci tak to u nas nerobia,tak ci uz pojdem 20km alebo 100 mi je jedno...
7. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 chudak malej, to je nemile teda, snad to zvladnete na dovce dobre

7. čer 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u kožní OK, zubní musí hlídat 1 zub - prej tam má nějak porušenou sklovinu či co, třeba prý když spadla nebo něco se mohlo stát, nevim.
Já se na kožním zeptala na mé 2 pihy - 1 na tváři, tu mi seškrábne nějak a 1 tmavá na nose, ta je prý na 1 steh. Tak jsem objednaná ke konci měsíce.
Pak jsme šly k mamce, zůstaly jsme na oběd a Kája tam teď spí - pak bych jí tam stejně vedla, páč jdu za chvíli na MěÚ na schůzi kvůli bytu.
A musím pak na poštu - přišel balíček s natahovací hračkou pro prcka :grinning: ráno tu zvonila pošta, ale neměla jsem hotovost u sebe :zipper_mouth:

@sakura77 tak snad se mu to nezhorší a dovču s tím vydrží :wink:
7. čer 2010 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku chudinka maličkej...kýlu ve slabině...no prý je to dost často běžné u sportovců...tak snad bude brzo v poho... :wink:
7. čer 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,dik,no zatial pozistujem kde to robia,u nas nie totiz,ale mam nervy,zas narkoza ... :angry: ked si predstavim aky bol po nej,to bola hruza.... :confounded:
mori a to v pohode ked si tehu? lebo mne to kozna nechcela ked som bola,ze este ani 3 mesiace po porode :confused:
7. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 já se taky divila, že teď. Ale prý po 12 tt se může - prý je to na 1 steh, tak prý anestetika na umrtvení bude malinko. Prý lepší teď, dokud na to mám čas :grinning: Možná jsi měla něco většího ne ???
7. čer 2010 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne to odovodnila ze pocas tehu a tesne po sa vraj horsie hoja rany,tak ze aby mi to neostalo nejak zhrubnute alebo co..ale ved oni musia vediet co sa moze snad...
a par fotos z cesty rozpravkovym lesom
7. čer 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta posledna,to za nim je vlk co zazral karkulku :grinning:
7. čer 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekne fotky :slight_smile:

hlasim, ze bag mi vymenili takze fakt mam ruzovej :wink:
7. čer 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nemas link,ze aky?? :slight_smile:
7. čer 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej,ten je krasny,a ta cena to je len za vak??????teda lebo ja nemam sajny co stoja taketo zalezitosti :zipper_mouth:
7. čer 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
za celej bag i se vsema holema,co tam jsou :slight_smile:
7. čer 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,uz som sa zlakla,ze len vak :sweat_smile: :wink:
7. čer 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek!

tak já jsem zpět z masáže, paní je úžasná,. málem jsem jí tam usnula. to bych mohla mít 3x týdně.

Kristi tak ty jsi fakt šla jako do růžové,jo? chi chiii, ty jsi pakoš přes růžovou :grinning: hele ta cena mi přijde dost levná, ne? na to že to je komplet i s grafitovýma holema.. Tady u nás v kamenným obchodě bych to tipla na dvojnásobek. :wink:

No nic, my jdem na kola,konvičky, vezmem to přes rajčata :grinning:
7. čer 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, stal 9280 Kc komplet, ale je zacatecnickej, takze asi to nebude nic moc super kvalita. Nejsem pakos, dneska mam napr fialovy saty a ruzovyho na sobe nic :grinning: :grinning: :grinning:

ja jsem rada ze jsem doma, vecer jdu s kamoskou do kina na Sex ve meste :slight_smile:
7. čer 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi seš pakoš :grinning: růžovej pakoš :grinning:
hele to už dávají SVM dvojku?? :confused: chystáme se na to s kamarádkou, tak já jdu propátrat program kin :wink:
7. čer 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi super že vyměnily :grinning: tenhle vypadá líp :wink: :grinning:
7. čer 2010 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek!

Erik měl včera večer skoro 38, dneska ráno slabou teplotku, tak nevím, chjo chjooo... Jestli ho mám vůbec brát ven.. odpo mají dojet naši na zahradu, myslíte, ýže když mu dám Nurofen, může jít Eriček s námi? Pokud mu teplotka nevyleze? ted ráno měl 37,2, když mu dám před tím Nurofen tak mu to padne úplně. Nebo ho mám nechat raději doma...?? (tzn. všichni zůstaneme doma :confounded: )
8. čer 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka jj, a moc jsme se nasmaly, lepsi nez jednicka fakt :slight_smile:

Dani, ja bych klidne sla ven s Nurofenem
8. čer 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek