• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Dobré dopolko ! Já šla ze školky na poštu pro balíček, včera jsem to nestihla. Pak kávička u kámošky o pár vchodů dál :grinning: Teď jsem zapla pračku a asi umeju okno v kuchyni, páč po deštích je jak prase doslova a k tomu ještě posraný :angry:

@daniellka pokud mu to nestoupne, tak bych šla klíďo ven
8. čer 2010 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, půjdem ven. ale nechám to trochu na později, ted tam peče slunkojak blázen.
8. čer 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani já by bych teda do vedra nešla s nurofenkem :(((

jinak všem hezký den...
8. čer 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi však jo.. půjdu až kolem šesté. zatím jsem mu ani ten nurofen nedala, má 37, to snad není nutný..
8. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, pracku jdu taky zapnout, mam tam bilyyyyyyyyy
8. čer 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - aha, u vás je vedro jo :astonished: tady je tak nějak příjemně - střídavě slunko, střídavě je schováno. Při 37° bych taky zatím nic nedávala :wink:
8. čer 2010 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je mega parak, krasne....na hriste pujdem az dyl, pac tam na slunku sedet fakt nehodlam
8. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlatíčka, dejte Kájince paleček nahoru :wink: http://www.ceskatelevize.cz/program/10274470705-07.06.2010-02:30-2-dobre-rano.html?deid=4125&&str=1 najdete ji pod mím jménem Marcela Zdešková. Děkujeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2010 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori máte to tam
8. čer 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori taky odhlasováno :slight_smile:
8. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori,aj od nas :slight_smile:
8. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra, my jsme chteli na pivko a prsiiiii
8. čer 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ! Tak dítko ve školce, teď dávám raní kávičku :wink: Už před odchodem do školky jsem zapla prajdu se záclonou a závěsy z ložnice, tak se za chvíli vrhnu na okno - musím počkat až tam zaleze slunko :stuck_out_tongue_closed_eyes: je tam jen krátce ráno.
V noci tu pršelo, ale od rána je zas hezky :dizzy_face:

kristi - co to tam u vás bylo za liják, že to kanalizace nezvládla :astonished:

ty jo poslední týdny nás sem chodí málo co :unamused:

ve fotosoutěži jsme už 3. :grinning: tak snad budem mít dost palečků nahoru :wink: novej foťáček by se mi hodil :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2010 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek!!

Mori paleček tam od nás máš :wink:

Dopo na chvíli vezu kluky k mamce,potřebuju skáknout do centra a odpo uvidím. Erik má furt 37, já bych je jinak vzala plavat, ale s tou jeho teplotou neteplotou nevím..
9. čer 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
Mori i od nas mas palecek uz od vcerejska, dneska jsem zkousela znova ale nejde mi to.
A co to jsou ty palce dolu? Kdo to tam jako dava? :confused:

9. čer 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
booze,to je hic uz od rana,asi idem vynurat bazen ,keby som tak vedela kde som ho dala minuly rok,ze??? :sweat_smile:
9. čer 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,asi "konkurencia" :unamused:
9. čer 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, hlasim ze ruzovy hole jsou super a mi to s nima i jdeeee.

tancovani jsme krasne stihly a ja jdu tedka nalozit masicko na spizy a sbalit nas, pac odjizdime uz dneska ke tchyni a zitra jdeme na svatbuuuuuuuuu, konecne :slight_smile: :slight_smile:
9. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, svatba, tak si to pekne uzijte :slight_smile:

U nas je seredne pocasi, ted jsem vyslala Leu ke tchyni do zitrka, vecer jdeme ke znamym na vecu, a mezitim budu asi uklizet a zehlit, pac je to treba, a nikdo to za mne neudela :sweat_smile:
Ale dnes jsem si objednala ten vysavac robot, tak uz se tesim az prijde, bude za me makat :grinning: a ja budu misto denniho ci obdenniho luxovani delat neco jinyho :sunglasses:
9. čer 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak nám to hnusný počasí hlavně NEPOSÍLEJ!! :grinning: :grinning: Vysavač závidím, taky si na něj dělám zálusk, u nás ty psí chlupy, to je děs, do toho ostatní bordýlek co se nanosí, prach, at dělám co dělám, vždycky na mě od někud hned druhej den po vyluxování nebo zametení vykoukne nějakej krásnej chuchvalec
:grinning:

Já jsem z toho vedra v úplný extázi, miluju to, konečně léto! Ikdyž to vypadá, že jen na pár dní, má se to zase zkazit..

Dneska jsem si udělala veelkou radost, sehnala jsem na ty moje ploutve sandálky, áálelujáá, moje starý platfusový škrpálky hážu hoodně hluboko do skříně :sunglasses:

No nic, sbalím kluky a jedem k tchánům plavat. Potřebuju se pořádně zchladit..
9. čer 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, presne, taky porad likviduju chuchvalce. Od te doby co jsme v domku je to hnus, mam pocit ze mam co uklizet permanentne. Vzdycky na jednom konci zacnu a nez dojdu na druhy, uz je zas bordel na zacatku :sweat_smile: Tak snad ta vecicka bude fungovat, a zbavim se aspon toho vysavani.

Uzijte si koupacku, u nas krom krasneho minuleho vikendu, je to fakt s pocasim bida. Ani predpoved nic moc.

9. čer 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata venku hnus :sweat_smile: jsem myslela že zdechnuuuuu :zipper_mouth: jako venku teda fakt moc nevydržím, šly jsme z MěÚ (kde bylo taky šíleně) k mamce .. cestou dom těď ještě trochu pršelo, ale ovzduší se nezlepšilo ani o píď :fearful: furt hyc i za deště - nechápu
9. čer 2010 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori pro¨tebe to musí být fakt humáč, tak nohy hore, chládeček a ledový kafíčko :wink:

Jdu vařit. at můžu zítra dopo prchnout na chatu, tak je fajn, sednu do stínu a jen bdu kontrolovat ty moje sígry co dělají za spoušť. :slight_smile:
9. čer 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! My se potkaly ráno ve školce s kámoškou, tak jsem jí zatáhla na kávu :grinning: Teď jsem pro změnu zase zapla pračku, aspoň že to teď rychle schne venku :wink:
mě nefunguje tady ta odpověď, že na vás kliknu :rolling_eyes:

dáky všem za palečky :slight_smile: bohužel jsme furt 4. :frowning2:
10. čer 2010 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!!

Dneska jsme si všichni krásně přispali. Musím teda přiznat že já jsem trochu doháněla noc, sousedům opět štěkal ten čokl, až mě vzbudil a já jsem hodinu nemohla usnout a přemýšlela jsem, jestli jim tam mám hodit bombu nebo je všechny nechat přejet tankem :sunglasses:

Dneska bude fest hicůvka, tak frčíme obratem na chatu. škoda akorát,. že musím odpo zpět, mám ezrovna dneska informativní schůzku matek nových žáčků v materdě. chjo chjo.. na takový věci mě fakt neužije :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

Tak kráásný den všem!! :grinning:
10. čer 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký den :slight_smile:

u nás je teda divně, zamračeno, vlhko jako v sauně ...brrr...ale udělala jsem si Dani taky radost, hned po odvedení draka do školky jsem si skákla na masáž a pak jsme šly s masérkou (je to maminka holčičky co chodí s Dálou do jeslí) šmejdit do krámů, v taku jsem si koupila bílý kalhoty a Dálovi kraťasy a v CaA jsem si koupila dvě trička a košili...

mori ty buď zalezlá a nikam nevyhcázej a nemej pořád ty okna!!!
10. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte....konecne sme doma,dnes sme stravili dopoludnie u lekarov,najskor ja na krcnom,kde mi nic nezistili ale mna priserne zas boli hrdlo,aj mi tam vraj zateka ale vytery ok,snimok ok,takze nejaKA alergia najskor,hned som sa teda sla oobjednat na alergologiu a uvidime aj kde do vecera som asi bez hlasu,uz teraz ho mam strasny a hned potom smalou na kontrolu,tak vyter dopadol zle,ma tam tri rozne bacile-zapamatala som si ejdine stafylokoka,tak sme skoncili s atb-augmentin no a teraz ako vysvetlit malej,ze nema behat po vonku,ked jej dokopy nic nie je len ma priswerne sople a kasle a tiez hlas v cudu a navyse je u nas jarmok,tak su vonku kolotoce,stanky ...uz sme to aj s malou po cetse od lekarky omrkli a mala hned musela vydrankat balon a vozenie na kolotoci a konecne som doma a mozem nohy vylozit,kedze fakt mi je nanic ja sa snad z toho nikdy nedostanem a na alergologiu som objednana az na koniec augusta,co tak vela maju :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
10. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi správně! tak to má být! musíme na sebe myslet a trošku si "užívat" :sunglasses: .
Já jsem ted nechala dítka na chatě s našima a je mi to tak vzácné, mít celý odpo "volno" (teda až po té zatracené schůzi ve školce), že jsem si hezky stáhla střechu, osolila rádio a připadala jsem si zas jak za svobodna, klíídeček, pohoda, můžu si zajít kam chci kdy chci.. jééé... Zlatý jesle, škoda, že jsou už plný. Můj chlap chodí domů každej den až večer ani na to blbý vykoupání to nestíhá a ty jesle jednou týdně na odpočinek a takový to "osobní volnoí" fakt bodly :slight_smile: .

lenrie - teda ty si to pěkně vyžíráš, tfuj tfuj posílám na dálku uzdraveníčko, at můžete v klidu vyrazit za radovánkama :slight_smile:
10. čer 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka no mas pravdu,vsetko s ana mna akosi sype a este aj malam,a zakazte decku sediet doma ked je tak krasne :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: tak budeme chodit ale az podvecer,ved teploty nema len aby na tie atb nebehala po slnku,ved doma scvokneme :angry: :angry: :angry: :angry:
baby nemate niekto skusenost s nechtom,ked schadza cely?malemu som pred troma mesiacmi cvakla prst a teraz mu schadza ncht uplne dolu,len na jednom mieste este drzi,tak ci mu to strhnut alebo pockat az zide sam,ona starsne place,boliet ho to neboli,len je to take hnusne a on sa toho boji :frowning2: tak co stym???? :astonished: :astonished: :astonished:
10. čer 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes Kája chtěla jít po ó domů, pak šla stejně spát, tak jsem to dnes zalomila s ní

draga - hezký dopo jsi měla :dizzy_face: A na okna už dlabu, to jen ty 2 co byly fakt hodně jetý :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lenrie - Karolínka měla ATB Augmentin před týden a já se ptala dr. zda se může na slunko - a s tímto lékem se smí :wink: jen teda my nikam nechodily, páč tehdy bylo ještě hnusné počasí a s píchaným ouškem nikam nemohla. Aťjste brzo v pořádku !!!
10. čer 2010 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek