• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
lernie nehet bych asi nestrhávala, co to třeba přelepit?měl by slézt celý a měl by narůst normálně nový
10. čer 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata :slight_smile:
Mám trochu depku a doma jen Jindříška, tak se sem jdu podívat. Marky dnes odjela k babičce do OL a bude tam s bratrancem (5) a sestřenicí (3) asi deset dní. Mám depku z toho, že odjela. Asi nejsem normální. Chci si odpočinout, jsem ráda, že budu mít jedno dítě (= žádné dítě :sunglasses:), ale jen si na tu princeznu vzpomenu, jdou mi slzy do očí... Takhle dlouho jsem bez ní ještě nebyla a vlastně ona taky dloooouho nikde nebyla. Měla bych si zvykat, v červenci jí tchýňka bere na 10 dní do Černé Hory (tam jsem váhala...,) a v srpnu jedou na týden na Slovensko do termálních lázních či co. Bude mít pestré prázdniny před nástupem do školky :slight_smile: Informativní schůzka proběhla v úterý a mám z toho moc dobrý pocit :dizzy_face: Je tu úžasná ředitelka a říká, že i učitelky jsou milé... Tak uvidíme, jak to Majda zmákne.
Lenrie, nehet bych taky nestrhávala, jak píše Draga, radši přilepit a čekat až sleze sám. Držím palce, ať jste brzy zdraví!
Mori, na tebe jsem myslela, když jsem dnes v tom parnu vyzvedávala Marky z Klubu, ufff... Nic nedělej, odpočívej, nohy hore :sunglasses: :wink: Jo palec nahoru jsem Ti dala už včera.
10. čer 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenrie taky bych nehet nestrávala. akorát dej bacha aby si ho nestrhla sama, raději přelepovat. já musím prostě vždycky doslova souhlasit s dragou, úplně mi mluví z duše :grinning: :sunglasses: Dragi přistěhuj se blíííž, s tebou by se dobře kamarádilo. máme tu supr zahrádku s pískovištěm a s hračkama a točí Bernarda, Svijany a další :grinning: :sunglasses: :grinning:
10. čer 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani tak jo :slight_smile:sbalím si batůžek a stan a na léto si to rozložím u vás na zahradě jo :slight_smile: a pomůžu ti zalejvat rajčata :slight_smile: a můžu nechat Dálu doma tátovi? :grinning: :wink:
10. čer 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji ahoj po delší době :slight_smile: ty jo a co budeme dělat za pár let až nám dětičky odejdou do světa? to bude mazec :grinning:
10. čer 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejana beji tak to bych měla taky depku, takže bud v klidu, jsi normální.
Já vždycky halekám jak si od nich potřebuju oddychnout a jen co vypadnou tak je mi smutno, max jsem bez nich byla 4 dny a to jsem fakt tesknila jak blázen :grinning: To jsi ještě borka , že ji zvládneš odevzdat na tak dlouhou dobu.

Jsem se zrovna vrátila ze schůzky, tak pohoda, no.. Koupím fixu na textil, doplním trochu zásobu triček a začnu popisovat oblečení :grinning:
10. čer 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tlačítko odpověz mi furt nefunguje, tak prd...
Dragi, já neutuším. Kdyby to bylo pravidelný, asi bych si zvykla líp, ale já jsem vlastně pořád sama s oběma dětma - babičky pracující + jedna ještě ke všemu daleko. Nevím, jestli jsem taková citlivka (nikdy jsem nebývala, ale fakt mi po porodu zůstala "schopnost" brečet i u stupid reklamy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :unamused:) Nevím, co s tím... Vím, musím se zaměstnat, bordel tu mám solidní, ale zase jsem líííííná a je mi vedrooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Člověk si nevybere :grinning: :grinning: :grinning: Až začně chodit do školky, zase to bude jiný. Já doufám, že se to časem srovná (já se vrátím do práce,) protože jestli ne, tak si asi půjdu hodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga jasně že můžeš. jestli teda nechceš, aby se u mých sígrů doučil pár lotrovinek, který zatímještě nezná :grinning: :sunglasses:
Rajčátka zvládnu, ale broskví bude hafo! pár lóden ti rovnou nabalím domů :grinning: hele a zahrada je asi 3 min od hospody, zn. ideál, ne? stan nepotřebuješ, vyspíš se v chatě :sunglasses: s pavoukama :sunglasses:
10. čer 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejana beji do jaký práce? bude třetí, ne?! :grinning: :sunglasses:
10. čer 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fixu na textil musím koupit taky :grinning: Dani, to bylo, že buď jí tam pustím nebo ne. Ona se strašně těší, babičku má samo ráda, bratrance a sestřenku taky. Jen já mám problém :sweat_smile: Na příští týden mám hafo úkolů, co musím udělat, když tu mám jen Jindru. Většina méně pozitivních úkonů, ale určo si vyrazím do OC Chodov na malé šopování :sunglasses:
10. čer 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori dakujem :wink: mne ani nenapadlo s aopytat,ci smie na slnko,ja som vedela,ze s atb sa nesmie a vlastne mne dokina dnes vravela,ze nechodit po slnku :unamused: :unamused: no ale von pojdeme,zrana ked je chladnejsie a podvecer,ked slnko uz tak nepali :wink: a stym nechtom dakujem,ja som mu ho uz vcera prelepila :wink: len som si nebola ista,tak sa pytam :wink:
10. čer 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani :fearful: Ne, ne, nebude, plánované určitě ne :wink: Zrovna v Po jdu na gyndu, aby mi změnil HA. To, co jsem brala před dětma mi teď nevyhovuje :unamused:
10. čer 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejana vravis mio z duse,ja som tiez na decka sama,jedna baicka nema zaujem,druha buyva daleko a pracuje a manzel rano o 6tej vypaDNE A VECER O 20TEJ DOJDE,TO UZ MALA SPiNKA A FAKT NIEKEDY MAM POCIT,ZE SA ZRUTIM :frowning2: :frowning2: jejda mi to preplo na capslock :angry: :angry: :angry: :angry: mas dobre,ze aspon mozes dat maleho prec,moj odkedy bol v nemocke neche byt nikde bezomna :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak sa trapime stale sami :angry: :angry: :angry: tak ta velmi dobre rozumiem,a ten bordel ani nespominaj,ved u nas aj nakupy robim len ja a ako rodina sme spolu nikde neboli ani nepamatam a vlastne ani my dvaja s mm :frowning2: :frowning2: :frowning2: mm ma toho teraz strasne vela,tak ked pride vacsinou ide rovno spat :angry: :angry: :angry:
10. čer 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a inac ja este chcem tretie ale nie teraz :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: to by som si rovno mohla hodit spagat na krk :angry: :angry: :angry: :angry: planujeme stavat tak az do domceka aj ked mm sa akosi zdrajha ale to ho uz spracujem :wink:
10. čer 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani tak ujednáno ...pavouků se nebojím a broskve miluju...:slight_smile: Dálu nechám doma, ne že by se mohl něco nekalého přiučit (protože školka dělá svoje...jsi blbá maminka, stojí domek na stráni blbej Mareček uhání...apod.) takže spíš se bojím aby něco nenaučol klukánky on :slight_smile: ale hlavně chci klííííd :grinning:

Beji já jsem vlastně bez Dáli byla jedině v té nemocnici 4 dny a když jsem se pak vrátila domů nějak jsem ho nemohla poznat :slight_smile:...jinak ještě nikdy teda přes noc...ale letos to změním babička bude hlídat chca necha... :grinning: jo a co se citlivosti týká...hele já brečím u každýho prdu....když mi Dalí donesl ke dni matek ze školky namalované srdíčko jsem nemohla dojetím promluvit :grinning:
10. čer 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my vn dnes nikam nešli, jen na balkon, jak přijel muž z práce
Zítra brzo ráno jedu do České Lípy na UTZ - musím jet brzo, abych tam pak neztvrdla v čekárně celé dopo, bych chcípla :fearful: Pak musím manžovi vyzvednout nějaký materiál, snad stihnu rychlou kávičku s holkama z MMB a musím juknout někde na ty těhu 3/4. Ale nemusím pospíchat, Káju vyzvedne odpo babička :wink:
10. čer 2010 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek!!

@mori ty tady v tom vedru nikde nebabóncej! :sunglasses:

Fičím za našima, dneska budu sekat celou zahradu, to bude trénink, zítra budu skuhrat jak mě všechno bolí, jsem pecka domácí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy ! No jo, hezký počásko, tak tu nikdo nebyl :wink:
Včera UTZ nic moc :unamused: v úterý musíme do Ústí n. L. na vyšetření srdíčka - vypadá to na nějakou vadu :frowning2: je mi teda z toho hrozně :pensive: Kéž by to bylo jen včera špatně vidět a vada se vyloučí .. ale zas to včera viděli 3 doktoři, tak asi na tom něco bude. Navíc krevní testy v 16 tt taky nebyly úplně OK, ale pak v Gennnetu v Liberci nic na UTZ neviděli ..

Kája spala na dnešek u babičky, po dlouhé době - moc tam poslední dobou zůstávat nechce.
Já včera v Lípě žádné těhu kaťata nesehnala, ani botky žádné na ten můj vysoký nárt :rolling_eyes: Pak jsme byli k večeru na chvilku na zahrádce na pivku, tak jedno malé černé bodlo :wink: No a odpadla sem už před 21 h, jsem byla totálně KO. A jako ve 21.30 h někdo vrtal :astonished: :astonished: :astonished: nechápu, že to vůbec někoho v tuto dobu napadne :angry:
12. čer 2010 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar ženy!

Mori moc moc držím palečky ať je to v pohodě!! :wink: Hlavně se nenervuj, všechno bude dobrý. :slight_smile:

My jsme dopo vyrazili jenom zalít rajčata a uf uf, zalít bych potřebovala i já.. Odpo se asi upíchnem u tchýně v bazénu. Tchýně bude ráda, že není sama doma a já se zchladím, lítat někde po koupáku mezi stovkou lidí jak v mraveništi se mi nechce.

Dneska se obzvlášť těším na večer. máme jedny přátele, kteří jsou veeelcí gurmáni a úplně fantasticky vaří, pokaždé nějakej speciální recept, dneska pořádají grilovačku a prý chystají zas něco závratnýho, tak jsem zvědavá. Prý jedno z masíček budou nakládat v pomerančové šťávě s nějakým dalším kořením a je to prej lahůdka, tak na to jsem zvědavá nejvíc. pak poreferuju :slight_smile:
12. čer 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak doma jeste nejsme, ale u tchyne taky fajn. Svatba byla super, az na ten paraaaaaaaak a malo jidla, jiak se to dalo v pohode. Mia byla zlata, z kosicku hazela kvitky, sikulka.

Mori, to bude dobry, neboj se a nestresuj, urcite se spletli :wink: :wink:

My jedem za cvhili do makra pro masicko na vecer, udelame si pekne bifteky z arg. svickovy, mnaaaaaam :slight_smile: a chci zkusit pogrilovat ananas, v hospode mi to vzdycky moc chutna

zitra snad prihodim nejaky fotky, tak se zatim mejte
12. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori nestrachuj se dopředu, kolikrát 3 doktoři vidí a pak jeden, ten nejlepší řekne, že to byla jen prkotinka...moc moc na tebe budu myslet, protože tohle je fakt na hovínko, proto já už prostě do dalšího těhu nechci, že bych se stresovala už dopředu, při prvním jsem nic nezkoumala, nic neznala a teprve teď vidím a čtu co se všechno může přihodit...viz i moje zamklé těhu...prostě musíš věřit kočko :wink: nejhorší je to čekání...tak si ho zkrať nějakou příjemnou čiností a držím palečky
13. čer 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme doma, fotky pridany :slight_smile:
13. čer 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ! taky u vás prší jako tady :unamused: Já si to vychutnávala včera - slunečno, ale žádný velký vedro .. tak jsme byli na prochajdě a na zmrzce. Teda až před 17 h jsme šli ven, páč dáma 3,5 h chrněla, stejně jako v sobotu :grinning: no asi spáč po mamince :wink:
Já dávám kávu, pak mám malinko zařizovaní - ale nikam se mi v tom dešti nechce :sweat_smile:
14. čer 2010 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky a ke jménu pro kluka - muž furt chce Matěje a já ho né a né ukecat na něco jiného - vypadá to, že už ho asi neukecám :sweat_smile: si snad už i začínám zvykat :sweat_smile: Na holčičce Gábince jsme se tak parádně shodli, ale s klučičím jménem bojuju
14. čer 2010 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
neprsi,aleje hnusne....

my jdeme dneska opet resit kuchyn, tak jsem zvedava, jak to bude vypadat :slight_smile:
14. čer 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matějů je moc, ne?
14. čer 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi tak v našem okolí není žádný ..
Jéé, ty už zase řešíš kuchyň :slight_smile: nás to čeká na podzim - už mám i docela představu. Bílá lesklá - už to má teda dost lidí asi, ale nějak nemůžu odolat :sweat_smile: k tomu bílo/červená mozaika jako obklad, červený lustr, a za kuch. linkou asi červeně vymalovat tzn. 2 stěny červené, zbytek bíle. S tím malováním si nejsem tedy ještě jistá :confused:

letím ven
14. čer 2010 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránkečko!!

Víkend byl skvělej, aji jsem ráda, že se trošku ochladilo, vyplavaní jsme z podoby, já jsem i nějaká sežehlá od sluníčka, tak to chce chvilku oddych. :wink:

Mori a jaká je další varianta jména? Já Matěje taky moc ne ne. Ale koneckonců, když si to člověk vezme z jiné stránky, ty jména jsou stejně jen takoej kód na člověka. Nikdo nad tím potom nepřemýšlí, půjde o to , kdo a jakej ten človíček bude :slight_smile:
Já mám třeba kamaráda,kterej se jmenuje Gábin (teda Gabriel ale všichni mu říkají Gábin :grinning: :sunglasses: ) no a nikdo se nad tím nepozastavuje, jde o zvyk.
Matěj je pěkný jméno, ale nějak mi nepasuje k sestřičce Karolínce a je to opravdu ted dost často dávaný. Všude samej Kuba a Matěj :grinning:

co dneska vaříte? já jdu našpikovat hovězí...
14. čer 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska varim asi kureci s kuskusem, potrebujem po tom vikendu odlehcit
14. čer 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

my jsme meli kraaasny vikend, jsme byli hodne venku, trochu jsem se konecne i opalila :sunglasses: konecne! :grinning: Kez uz by to letni pocasi vydrzelo.

Mori, budu drzet palecky at se ta vada nepotvrdi, nekdy ti doktori fakt strasi zbytecne.
Matej se mi docela libi, ale je fakt ze to je dost caste jmeno, mam pocit ale ze z tech klucicich si clovek nevybere... Pro holky je ten vyber lehci, aspon teda pro mne.
My kdyz jsme davali Leu, tak to bylo taky jmeno nejcasteji davane :sweat_smile: aspon ze v Cesku neni tak caste. A ve skolce je taky jedina, takze nakonec dobry.
Jak ted hlidam ty deti, tak se setkavam s kresnima jmenama, ktery jsem v zivote predtim neslysela ani nikde nevidela. Mam stesti na nejaky samy hrozne originalni rodice :wink:

Ja jsem dneska znova zapadla do pracovniho procesu, mam tu jednu mrnavou hodnou holcicku, Lea je ve skolce.
Taky budu varit neco z kureciho, ale jak , to musim jeste vymyslet...

14. čer 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek