• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ahojte
tak my sme mali v sobotu stretko z novembroviek-od sofi,niektore baby boli aj na cely vikend,ja som isla na otocku,bolo to fajn,hlavne krpci,ked sme ich dali na deky,jak lozili jeden cez druheho jak taki pavuci mali :sweat_smile: :sweat_smile: ale strasne strasne teplo bolo,fuuha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@mori,no co,vyberate meno ? :slight_smile: :slight_smile: a uzv-to urcite zle videli,verim tomu....
my mame v novembrovkach prvu tehulu v druhom kole :sweat_smile: neplanovane nooo,ale co uz,ze.... :grinning: ale ja to nie som,aby ste si nemysleli preboha :grinning: :grinning: :grinning:
beji,ja som tiez taka na "hlavu"ked mi pili nervy kiko tak tuzim potom nech ho niekto vezme,a ked je prec pol dna,tak uz mi chyba.... :slight_smile: :wink:
14. čer 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, fotecky krasny, jste moc pekne sladeni :slight_smile:

Beji, ja se ti vubec nedivim, jsem Leu mela pryc max. na dva dny v kuse :sweat_smile: A vzycky je mi smutno, jeste jsem si nejak nezvykla. Pustit ji nekam na 10 dni, tak se asi zblaznim. Ale ber to z te pozitivni stranky, trosku si odpocines, muzes se venovat Jindriskovi a ono to stejne rychle utece :dizzy_face:

14. čer 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - mě by se líbilo celkem Lukáš, další varianty zatím nějak nemám .. fakt na kluka nevím :sweat_smile:
14. čer 2010 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 díky moc, vsak mi to taky dalo prace :grinning: :grinning:

Lukáš je fajn
14. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukas se mi moooc libi... No, u nas by neproslo, protoze se tak jmenoval byvaly :sweat_smile:

Ja mam pro kluka, jestli nekdy bude, zatim predvybrano William nebo Thomas, taky se mi libi Noe nebo Theo, to je takovy hezky a kratky, ...no a pak Lukas.

Nejcastejsi jmena deti v lednu 2010, kluci: Jan, Jakub, Tomas, Lukas, Filip, Ondrej, Matej, Vojtech, David, Adam

Pro zajimavost, francouzsky zebricek:
01 Thomas
02 Lucas
03 Theo
04 Hugo
05 Maxime
06 Alexandre
07 Antoine
08 Enzo
09 Quentin
10 Clement
14. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A holky - cesky jmena - Stale vede Tereza, Anna, Eliska, Karolina, Natalie, Adela, Kristyna, Barbora, Lucie, Katerina.

Francie:
01 Lea :grinning:
02 Manon
03 Chloe
04 Emma
05 Camille
06 Oceane
07 Marie
08 Sarah
09 Clara
10 Ines
14. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asit ak nejak bude vypadat moje nova kuchyn
14. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lip je to videt v albu na strese
14. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze zase bila? Je pravda, ze ta se fakt neokouka.
Hezka, trochu mala mi prijde, ale je tam vlastne vsechno co je treba :slight_smile:)

14. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku a kde jste to měly ten srazík? to jsi dobrá, že ses v tom hicu vypravila. já ležela vyplesknutá v bazénu :grinning: a nikdo by mě nikam nedostal :sunglasses:

Mori Lukáš určo lepší než Matěj.

Luci díky za žebříček, moc zajímavý. Koukám jak u nás fičí hlavně u kluků echt český jména. U franc. holek mě mooc zaujala ta Oceane :slight_smile: , to vidím poprvý v životě. Jaká je ve franc. výslovnost? A znamená to jako oceán? :confused:

kristi tak nahod odkaz na střechu at se kochnem, nechce se mi to tam lovit...
14. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/kristi/album/azalea/5283913/?show=654122

@lucija76
ono se to maly zda, ale on je vcelku malej ten kout ma to 9,5m2. Ta strana s varnou ma 244 a ostrov ma 230 cm - ja kdyz vidim, ze ted mam 370 cm a varim a delam vylozene jen na 150 cm ( po varnou desku), tak mi to prijde mega...na ostrove mam 185 cm mista na pripravu jidla.... :wink:
14. čer 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je zase s tím koněm? nic nevidím jen odpovědi....

jinak teda Matějů je u nás přehršle a Lukášů taktéž ...ale jména jsou to moc pěkná...

14. čer 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga já bych snad muže ukecala na toho Roberta, se mi to jméno fakt líbí
14. čer 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, no jo, to je obrovsky, jen se to na tom obrazku vubec nezda :wink:
Ja mam 2,2 metry ostruvek a prac. desku 3m, v tom je drez a sporak, a prijde mi to uplne mega.
Toho ostruvku fakt nelituju, je super. Akorat teda uz dva mesice shanim barovy zidle a porad si nemuzu vybrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak v tvem albu ze strechy se naprosto kocham :wink: :grinning:

Dani, ta Oceane - se vyslovuje "OSEAN" ale teda taky koukam, ze je to jmeno v prvni desice, ja ho jakziv neslysela ani nikde nevidela :sweat_smile:

Muz me vcera nasral, a to tak, ze jsem po nem hulakala, takze dela ted urazeneho, no vidim to na takovych aspon 4-5 dni tiche domacnosti.

14. čer 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ja budu od stredy vecer do patku do rana sama, ale prijede mi skoro svagrova nebo co to je....proste Robova synovce pritelkyne a budem mit holcicackej dychanek, nakupy apod...tak se aspon nebudem samy nudit

vsadili jsme si na Italy, tak jdu cucet, at to klukum jde
14. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
Wau, funguje mi funkce odpověz :fearful: :grinning:
Marky se má moc fajn, jen jsou prý všichni poštípaní od komárů. K telefonu mě nechtěla (zpravidla nechce nikoho - nejsem výjimka.) Doma je neskutečný klid (i když Jindřich umí zařvat taky, není to ono) a k tomu "jen" poloviční bordel :sweat_smile:

@kristi krásný puntíkatý holky jste :sunglasses: Moc vám to slušelo :dizzy_face: Kuchyň super, vypadá taková nudlička a přitom je to fakt veliký. Odkaz na střechu jsem taktéž klikla - jen tak se trošku kochnout :slight_smile:

@lucija76 Luci, zajímavá statistika. Česká mě nepřekvapila. Fr. jsem úplně mimo mísu, ale i tam bych si z top ten vybrala :slight_smile:

@mori my jsme klučičí jméno neřešili vůbec, páč jsme si mysleli, že to bude holčička. Nechali jsme Jindřicha (mám více důvodů, proč toto jméno a muž neprotestoval :grinning:) z prvního kola, ale ani tam jsme klučičí jméno příliš neřešili neb tam byla holka zcela jasná (i já jsem viděla :slight_smile:) Mně se líbí i Matěj, i když pravda v top ten je, ale to i Lukáš. Jsou to prostě hezká jména, a proto oblíbená. Určitě vyberete to nej nej :dizzy_face: Na zítra držím palce!
14. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem vám ani neříkala, že se mě v pátek dr. na UTZ zase ptal, zda chci vědět pohlaví - tak jsem byla držák :sunglasses: kua ať už se mě nikdo neptá, páč mě pak děsně nahlodaj :grinning:
14. čer 2010 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a uz jsem vazne vytocena z te nasi posty tady

podruhy mi posila nekdo balik, poprvy jsem nemela ani oznamko, ani opakovany oznamko a balik vratili. Podruhy si teda davam pozor,s leduju balik a prej se mi ho vcera snazili dorucit a jelikoz jsem nebyla doma, tak je ulozen na poste. a co? a zase nemam ve schrance oznamko.

takze mi to Roba vytiskne a pujdu je tam pekne servat
15. čer 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta posta je vsude stejna... tez uz jsem se musela parkrat rozcilit.

Ted taky netrpelive vyckavam balik s tim vysavacem, jsem zvedava.

Mori, tak jak?
15. čer 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi já jsem takhle vyhlížela balík ...matraci...a prej, že mě doma nezastihli ...jsme si našla na netu jak se snažili mi to doručit...tak jsme vzala telefon, zavolala seřvla je, že čekám doma, a že na mě nikdo nezazvonil a jak jako si to představujou a a´t mi koukaj tu matraci dodat ještě dneska (ten den...) no byli nasraný ale dovezli...já se v tomhle jako nedám :slight_smile:

Mori jo čekám taky na tebe kočko....
15. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no , ja tam byla...prej oznamko bych mela mit dneska - opet nemam, ale darek meli na poste, tak jsem vyzvedla. A servala jsem je a nadavala, pac jako kdyz uz nejsem doma ja,tak mame recepci, kde maji moji pl. moc k prevzeti baliku a zase nic.

kokoti
15. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
se nerozčiluj kristi :slight_smile:)

já peču svůj první chleba v domácí pekárně :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak at se povede
15. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím jsem do něj šťourla prstem (jak jsme zvědavá) a jaksi mi chleba klesl :slight_smile:)) uvidíme :slight_smile:)
15. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga dala bych si čerstvoučkej chlebík, mňaam

My jsme dneska bez manžela, si nemůžu pomoct, zas takovej klííídeček. Jako nemyslím to ve zlým, já se na něho těším, ale máme prostě s klukama takovej svůj klídeček :sunglasses: :grinning:
Dopo jsme byli u našich, probrala jsem se tam horou krabic s botkama a objevila jsem některý dost fajn, skoro nový, co jsem měla do práce a úplně jsem na ně zapomněla, ty se budou hodit :grinning: Ted čekám až se vzbudí ještě Erik a vyrazíme zase někam na výlet a na zmrzku, zkontrolovat tchána (tcháňka je pryč tak mě zaúkolovala že ho mám navštěvovat,aby mu nebylo smutno nebo co::slight_smile:

:sweat_smile: :grinning: )

Moriii tak coo?? Doufám, že je vše O.K. :confused:
15. čer 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky cekam, cekam, jak dopadlo vysetreni

Dani, uplne chapu, takhle si ani nemuzete zevsednet,proste pohoda...
15. čer 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
chleba se povedl mňam a jak je křupavej... Dani chytej kousek ....tak te´d to budu muset pořádně nastudovat a můžu v pekárně dělat cokoli i marmošku...což jsem teda koukala jak si to holky chválí :slight_smile:
15. čer 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata :slight_smile:
Marci nic :confused:
V práci dnes super, akorát cesta busem masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra jsem chtěla po nákupech, ale má pršet, tak uvidím, jak to bude s počasím. Normálně jsem ještě pořád nic moc neuklidila, furt jsem v tahu :sweat_smile: - teda oba s Jindrou jsme :sunglasses:
Dragi, nahoď taky kůrku :grinning:
15. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi mňaaam, zrovna ji křoupu k snídani!! danke! :grinning:

Dneska nevařím, jdem na oběd k tchánovi. supr. :wink:
16. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: Tak je to OK :dizzy_face: Prý ta vada co viděli v ČL tam není :slight_smile: možná jen prej malinko něco, ale to se skontroluje po porodu - máme tam jet pak ve 3 týdnech. Na důkladnou kontrolu je teď už mimčo velké, tak se to prý špatně kontroluje. Prý stačí jet i do ČL, ale pěkně na to prdim, když viděli vadu a nebylo to tak, raději sjedem do Ústí.

Jinak mimi bylo včera opravdu vtipné :grinning: jsem musela na ten UTZ na 3x :sweat_smile: poprvé se po přitlačení UTZ mimi otočilo špatnou polohou. Takže schody, zafuněla jsem si .. to prcka pro změnu uspalo a bylo otočené zády. Tak prej ať si dám něco teplého z automatu, ještě jsem se prošla, dala schody a dřepy :grinning: no a konečně se otočilo :sunglasses: tak to napotřetí vyšlo
16. čer 2010 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek