• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
no prave,ze bolet to teda bude :unamused: uz aby sme mali za tym :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Kiko se rozpovídal. :grinning: Naše terka moc nechce říkat svoje jméno, umí říct pěkně Martin a pak už řekne Fajla.A Zuzka vůbec neumí, terka občas řekne, ale moc se jí nechce. nejlpí zvládá kámoščino jméno, ta se jmenuje Beata, tak té říká normálně:Bei.
Já jsem úplně mimo, ale pochopila jsem, že Pe´tka přišla o tom mimčo. To je mi moc moc líto. :frowning2: Musím to teda asi dočíst, pač vůbec nevím, jak se to stalo. To je fakt hrůza.
Terka pije mlíko, teda spíš kakao po litrech.
Nic, jdu si udělat kafčo a nachystat hjodinu, dokud malá spí. ve 4 mám doučko a pak hned letím na tu akci, tak a´t jsme nachystaná.
26. bře 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
chuda petula,to je strasne,ale asi je to osud-rozhodol za nu :unamused:
26. bře 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme ze zápisu, bylo tam narváno, ale jak jsem pochopila, tak hodně jich bylo z jiných vesnic, tak ty asi budou mít smůlu totální, u nás se prý uvidí, kolik bude dětí od nás, takže stejně nevím nic, máme měsíc na potvrzení a pak má ředitelka měsíc na odpověď, takže to budu vědět v květnu, no hustý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani jsem se neptala, zda máme přednost před 4letýma dětma, co matky zůstavájí doma, nebo ne, to by pak vyjít mohlo, vůbec nemám přehled, kolik dětí tam půjde :unamused: snad nás zachrání ten míša ve školce, no...
jinak se tu vztekal, tak jsem ho hodila do ložnice a on nakonec usnul, má už týden kašel, tak je asi trochu přejetej :unamused:

saku, to je teda blbý, a to je jen nějaká menší operace, ne? to má jen v pindíkovi? každopádně vám držíme palečky, ať to máte zdárně za sebou...

luci my to kombinujeme se sunarem 24, ten má večer, a ráno má jahodový granko v polotučným mléku, v tom sunaru jsou přece jen probiotika, tak mu to zatím určo nechám :sunglasses: aspoň jednou denně
26. bře 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - to už k nám doˇčeska dorazilo taky :grinning: a taky je vanilkový :grinning:
26. bře 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni,asi obriezka komplet-aj ked hovoril ze sa to vacsinou vidi az pri zakroku,ze niekedy staci tam len nieco narezat,a ked je to moc uzke,tak celkom,noo,bojim bojim
26. bře 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danco, to je good, to teda uz nebudu muset vozit, az priste prijedem. A kde to prodavaj? Sezenu to treba v Tescu? A cena, nevis?

Saku, zase je dobry to udelat co nejdriv, treba si to jeste nebude pamatovat... :frowning2:

Lea se mi z odpoledniho spanku probudila s teplotou, lezela tu skoro cely odpo, uplne horela, ted uz to vypada trosku lepe, se zacina pomalu hybat... no jsem zvedava co se z toho vyklube :confused:
26. bře 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaach, se tady zastavila kamaradka, dealerka s brylema, a nechala tu 5 krabic obroucek na vyber pro moji tchyni....se spolu nejak domluvily ze ji jedny da.
Ale samy nadhernyyyyyy a moderni, tak si tady delam modni prehlidku a hned bych chtela taky jedny :sweat_smile: :grinning:
Jsem na bryle uplne zanevrela a nosim cocky...a asi delam chybu :grinning:
26. bře 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - u jiných značek nevím (ale myslím,že taky něco je..) ,ale Hami dělá Junior vanilkové :slight_smile:

hele pošli dealerku i k nám :grinning:
26. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
Průběžně nakukuju, ale poctivě nečtu :pensive: Ve volných chvílích se věnuju fotkám :sweat_smile: Jsem tomu zase nejak propadla :grinning: :sunglasses: V každým případku venku víceméně hnus, tak mě to inspirovalo: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2571204&vReferer= Už aby tady opravdu bylo....
26. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! :slight_smile:
Tak my už jsme dnes od šesti vzhůru. :rolling_eyes: Ach jo... :unamused:

Beji,
kráááásná fotečka! :dizzy_face:

Tak Kristi, už si užívá v Miláně, co? :slight_smile:
27. bře 2009 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na dnešek už myslím hlásí 10 st., tak snad už ty teploty půjdou trochu nahoru.

Jo a díky všem za rady ohledně mlíčka. :wink: Asi na večerní pití ještě Sunar nechám a zbytek už budu dávat obyč. mlíko.
27. bře 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek vespolek!!

jo jo,teploty už lezou,ale bude myslím, pořád pršlivo :unamused: . ale to neva,jara se dočkáme :wink:
beji - tak ta je opravdu jarní :grinning:

holky moji kluci už s mlíkem skoro přestali. Přestala jsem jim dávat večer do postýlky,protože z toho byly akorát večerní scénky,chtěli přidat jednou,podruhý,potřetí,no vzniklo z toho asi pro ně důvod ještě nespat a zavolat si maminku. Taky byli durch pročůraní,jtak se mi třeba budili asi zimou ve 4 ráno..Takže jsem večerní mlíko ve flašce zrušila a dávám jim trochu ráno i večer do hrnečku,ale kupodivu z hrnečku je to nebaví pít,nepijou to. Ne že by neuměli pít z hrnečku,to pijou úplně v pohodě,ale to mlíko jim z hrnku prostě nejede..

dneska dopo jdeme naočkovat kluky proti té klíšťovce :slight_smile:
27. bře 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar babulky,
tak zrovna o tý flašce s mlíkem jsem mluvila s neuroložkou minulej tejden, ptala se, zda ji má, tak at mu ji nechám, že je to pro ty děti zvyk a s přechodem na hrneček s pitím mléka přestanou, což asi v našem případě není dobrý, páč je hubenej a potřebuje kvalitní mléko a že snad i z psychologického hlediska by se jim ta flaška neměla násilím odebírat, ale jak mu rostou ty zuby, tak stejně nepije pořádně ani z tý flašky, tak vypije denně max. 360ml sunaru
27. bře 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak u nás to trozhodně neva,páč naopak mám strach,abych z nich neměla za chvíli micheliny,hlavně teda z Erika. On nejí,on totiž žere :grinning: .
27. bře 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
u nas je este stale nahouby pocasie,ale zajtra sa uz ma zlepsit konecne
ja som nachladnuta,boli ma hrdlo-no a samozrejme si nic na to nemozem dat-aspon nie to co bezne

no,dovarim obed a vybehneme na nakupy

kiko papa mliecko len vecer-z flasky-v ramci "ritualu".ale tiez uz by sme mali davat z poharika hadam,ved uz je velky.inak mlieko nechce ano nahodou-len toto vecerne-a uz asi pol roka sme na klasickom plnotucnom
27. bře 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko !

Tak moje dítko si už vyžádalo mlíčko a šla hajat, protože budíček teda měla už v 6 h :astonished:

Včera dorazil ten kočárek. Měla jsem objednanou tuto barvu http://www.4kids.cz/shop/productdetail.aspx?pk=eb122df3dafa48dbb0f36edf67db7268 a poslali mi tuto: http://www.pohadkov.cz/trikolovy-kocarek-pro-baby-born.php - na tu jsem předtím taky koukala, ale všude byla dražší, tak jsem volila ten světlý. Ale tenhle nebude aspoň hned jak prase :grinning: a maminka fialovou miluje :wink: :grinning: Kája je z něj nadšená, včera jezdila po celém bytě a hned ráno po probuzení zase. A říkala, že dolu do košíku bude dávat ňam ňam, jako dávám já do velkýho kočáru, když jdem nakoupit :grinning:
27. bře 2009 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko,
tak u nas v noci byla skoro 40 horecka, jsme hned volali doktora, a nez prijel mela uz jen 37,5 :sweat_smile: Tak nevim jestli jsme blbe merili nebo ten Paralen tak rychle ucinkuje :sweat_smile:
No ale jeste ze tak. Lea ma asi zanet v ousku, ani doktorka sama si nebyla jista.
Takze nas program je jasny, meli jsme jit dneska na detsky karneval s kamaradkou a jejima detma, i masku jsem uz koupila a naprd :unamused: Jeste je pak jeden karneval v jinem meste v nedeli, ale tezko rict jak na tom budem.

Uz jsem taky zacala uvazovat o zruseni lahve, poslednich nekolik dni jsem rano davala z hrnku. Ale je fakt ze toho vypije o hodne min.
No a vecer mame uplne stejne scenky s mlikem jako dvojcata od Danci, Lea se naveceri, dostane asi tak 250 mlika a jeste tak 2x se domaha pridavku... ;) Pomalu budeme muset odnaucit i tohle.
27. bře 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji, fotecka kraasna jarni :dizzy_face:

Mori, tak to je fajn, ze ti poslali hezci barvu :wink: Kocarek vypada supr, skoda ze uz jeden mame.
27. bře 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - u nás to šlo úplně bez problému..využila jsem té virozy,kdy byli bez mlíka pár dní,pak jsme jim ho zase 2x,3x dali a pak úplně flašku odebrali a mám s usínáním klid. :slight_smile:

borcoši jsou naočkovaní,ted tu dlábí kolínka se špenátem a amoletkou,jedno z nejoblíbenějších jídel (akortá teda špenát mají úplně všude :sunglasses: ) a jdem spát :pensive:
27. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,
to mě mrzí s Leuškou. :unamused: No snad to nebude nic vážnýho a bude brzo zase v pořádku.

Mori,
kočárek pěknej. :wink: My máme dva, ale věřím tomu, že další by jí určitě taky nevadil. :grinning:

Dani,
malá špenát milovala, když byla menší. Teď u ní vede květák na mozeček s bramborem. A to já teda taky můžu. Mňam! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :slight_smile:
27. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul - tak květák na mozeček s brambůrkama taky milujou :grinning:

luci Leušce posíláme uzdravení :grinning:
27. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky

Beji deticky krasny a jsi sikulka

dani me taky mala nepije z hrnicku mlicko,jinak vsechno :slight_smile: k mlicku patri proste flaska a ani nemam v umyslu ji to brat,jsme rada,ze ho este porad pije,ona miluje vsechno mlecny,nejlepe by to pila i k obedu,ted mi prestala uplne jist nevim co zase ma ..

Mori kocarek uzasnej,my mame uz dva to ji zatim staci na Vanoce mame v planu ji koupit nakej takovej lepsi uz :wink:

mala ma rada omacky,jak jsou takovy veci deleny tak to moc neji ,vzdycky se v tom jen stoura :slight_smile:
27. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si ted davam ryzetko së syrem,a cervenou repou taky mnaaam
27. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi ta si uziva nekde co??ted je urcite nekde na obede
27. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pitrsko,
ještě se vám malá v noci budí s pláčem? U nás na ty její noční můry pomohla lampička. Koupili jsme jí jen takovou maličkou do zásuvky, která svítí jen tak jemně, tak teď už spí líp. Je dokonce na čidlo, takže jak se setmí, tak se rožne a naopak.
27. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted uz se asi 4 dny nevzbudila tak si myslim,ze se ji asi neco spatnyho zdalo a mela zivy sny,jen stava porad brzo :grinning:
27. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
leušce brzké uzdravení, ať můžete na karneval. my máme jít zítra u tchýně, ale asi nám to taky padne, bo luky měl taky ráno teplůtku, a nudle jak opratě, týdenní kašel je taky čím dál horší, ale je to jen viróza,tak snad se toho brzy zbavíme :unamused:
saku, snad to bude stačit jen naříznout, úplná obřízka mi přijde zbytečná, ale oni jsou doktoři a budou vědět víc, neboj, dobře do dopadne :wink:
já jdu dobalit a valíme pro míšu do školky a pro tatínka do práce a hurá k tchýňce :wink:
tak všem krásný jarní víkend, beji snad bude takovej sluníčkovej jako vaše fotečka :wink:
27. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dnes odpo dávám taky děti k tchánům. nechce se mi do toho převozu,jako nabalit,oblíknout,tam vybalit,postýlky atd atd.,ale aji se těším ,že si trochu vydechnu. mám dneska tu slezinu,tak kdyby se to protáhlo,můžu si ráno pospat a pak si v klidu umyju nějaký okno,to s nimi absolutně nejde. oni si přinesou židli a jsou schopní vypadnout z okna. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...tak my dneska máme doma tatíčka už jako spí na třetí etapu...mě někdy fakt ti chlapi štvou...chudinky unavený....

u nás to stále s mlíkem frčí a neumím si představit, že by mlíčko nedostal...má ho rád a cítím to tak nějak jak psala Léňa...ale doufám teda, že v 15 už flašku mít nebude :grinning:

Leušce přejeme zdravíčko :wink:
27. bře 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek