• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Díky, že jste na nás mysleli :dizzy_face: jste zlatíčka :wink:
sorry, přijeli jsme až večer, unavení, tak jsem vůbec na PC nebyla
16. čer 2010 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori tak super...už jsme o prcka měli strach...teda ale že je takový *divoch*, po běhu do schodů usne :slight_smile:))
16. čer 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori super! :grinning:
16. čer 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori no vids,co som hovorila,ze zle videli :wink: :slight_smile: :slight_smile: tak super :slight_smile:
16. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ozaj a pitrs uz mala tu svadbu?som nejak mimo teraz...
16. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
My když přišly dnes ze školky, tak jsme šly obě spát .. já se vzbudila jako vždy dřív, tak jsem se vrhla na vytírání. Pak přišla mamka, že koupila Káje tričko a kraťásky, že potřebuje vyzkoušet, zda to nemá vyměnit - je to větší, bude na příští rok :wink: A vzala jí ven :slight_smile:
No půjdu udělat jahody se šlehajdou, ať to pak vychladne a můžou si mlsouni 2 moji dát :dizzy_face:

@sakura77 pitrska myslím měla tento víkoš rozlučku se svobodou ... tak bych čekala že svatba bude následující víkend :confused:
16. čer 2010 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre krasne ranko, tak ja uz nevim, co s tim pocasim.....rikaj, ze bude hnusne a tady azurko. Sice kosa, ale lepsi nez prseni

vcera jsem byla na gynde, vse ok. A mame tady navstevu, tak jsme si vecer udelali holcici dychanek, no pohodicka. Dneksa nas cekaji nakupy :wink:
17. čer 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ! já jsem po kávě a jdu něco zařídit
Tady je taky od rána slunečno, ale chladněji - ale přesně jak píšeš Kristi, lepší jak kdyby lilo :wink:
17. čer 2010 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
good morning!

včera jsme s kamarádkou daly kinčo, ten Sex dobrej. Párkrát teda jsem se pousmála hluššímu místu, ale celkově dobrý. :slight_smile:

Dneska po ob. vyrážíme za kamarádkou na náštěvu,tak snad nám to počásko vydrží. protože bydlí v centru a musíme se proplést uličkama pěšky, at nezmoknem. taky jsme klukům slíbila zmrzku, ale uvidíme jak bude.

17. čer 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
u nas je fajn,nie je hic,ale slnko svieti,tak myslim ze to bude tak akurat pocasie dneska...dani,zmrzlina aj u nas terazt,strasne fici-nabehne do cukrarne a na plnu hubu :kavovu si prosim !!!! :grinning: :grinning:
a sofi si uz takto sedka :slight_smile:
17. čer 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile:

já jsem si zase užila masáž a teď se z toho nějka nemůžu vzpamatovat :slight_smile:
17. čer 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku je to šikulenka s kukadlama přes půl hlavy, počkej jak s nima bude balit borce. Na ně jednou mrkne uhrančivým pohledem a chlapy roztajou :grinning: :sunglasses:

Dragi ááách, taky bych si dala. objednaná jsem ale až za 14 dní..Vždycky jí tam skoro usnu :pensive:
17. čer 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

Mori, tak to jsou super zpravy, ale teda dal vam zabrat prcek :slight_smile:)) Uz se ti to pekne blizi ten porod, co? Snad to budes mit tentokrat min akcni a pohodovejsi nez jak s Karolinkou, ze? :dizzy_face:

Dani, taky jsem na tom Sexu byla s kamoskou, v utery. Docela dobry to bylo, nasmaly jsme se :slight_smile:

Saku, teda to je sikulka, roste jak z vody!!!! :dizzy_face:
Zmrzlina je i u nas v kurzu, a zasadne a jedine jahodova, pritom cerstvou jahodu by Lea do pusy nevzala, ale jahodou zmrzlinu, to jo :angry: :grinning:

Vcera jsme jely na vylet za jednou kamaradkou, meli jsme tam srazik ceskych maminek (a jednoho tatinka) s detma :slight_smile: Vzaly jsme to pres Ikeu, takze vylet na cely den, navic hodina a pul tam a hodina a pul zpatky autem, navic bylo hrozne vedro, tak docela narocny den, dneska uz je zase tak nejak vselijak, docela chladno. Ja to pocasi fakt nechapu.

Lea dostala svoji prvni pozvanku na oslavu narozenin kamaradky ze skolky, ty jo, vubec nevim jak to chodi tady, jaky koupit darek a tak.... Maji to v sobotu v nejakem plazovem klubu od 16 do 18h30. Jsem na to velice zvedava, jestli tam vubec bude chtit sama zustat :sweat_smile:
17. čer 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 tak to bude vazna oslava :slight_smile: :slight_smile:
inak masaz by sa aj mne hodila,muzik mi vzdy vecer slubuje a miesto masaze chrbta viete jak to dopadne... :grinning: :grinning:

a kiko ma nove "super" vyrazy zo skolky_ "posraty dedko" a "hovno"

no,co som aj ine cakala,ze....
:grinning: :grinning:
17. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 jo výrazy ze školky jsou fajn :slight_smile:))
17. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska super den, hrozne se mi povedlo nakoupit super hadriky a ve slevaaaaaach :grinning:
17. čer 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, vse nej :slight_smile:
17. čer 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí

@kristi děkujiii :wink:
17. čer 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka pořádně to oslav
17. čer 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani ty slavíš? Adolf asi nejsi viď? tak narozky? všechno nejlepší :slight_smile:
17. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka krásný narozky :slight_smile: ať jsou na tebe doma hodní :wink:

na FB jsem hodila mé dnešní foto - se nelekněte :grinning:
17. čer 2010 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori co blbnes, sekne ti to :slight_smile:
17. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
Mori, super, že máš dobré zprávy z UZ :dizzy_face: Chjo, takhle plašit těhulky :unamused:
Dani vše nej k narozkám a pevné zdravíčko :dizzy_face:, blikl na mě dnes skype, jinak bych taky nevěděla.
Dnes jsem byla Majdě vyzvednou pas, je tam taková velká holka už :sweat_smile: :dizzy_face: Pozítří si pro ni jedeme, se těšííííím :dizzy_face: I když doma jsem toho pravda moc neudělala, resp. skoro nic :unamused: A takový jsem měla plány :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dobrou :slight_smile: :pensive:
17. čer 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne boli hlavicka trosku :unamused: ze vcerejsiho vecera....
18. čer 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka aj my sa pripajame k gratulke,vsetko na naj :slight_smile:

@kristi a coze coze,"ožran party" bola??? :grinning:

@mori nahodou,ved si tehu tak nemozes vypadat jak modelka hadam!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. čer 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek!!

děkuji za přáníčka!
taky mě pobolívá hlava, ale to bude asi z tlaku, včera jsem byla hodná, tak nevím z čeho by mě jinak měla bolet. Oslava má být zítra, akorát uvidím co počasí, jestli grilnem nebo to uděláme uvnitř.

dneska teda venku hnus, panebože co je tohle za léto?! já chci jít na koupáááák!!!
18. čer 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka to mi povidej, je to humus......jsme si zitra chteli dat s muzem poprve akademii a nevim, co si vezmu na sebe, pac zadnou bundu nemam.
18. čer 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopolko :slight_smile: Mužíček se spakoval, odjel už do České Lípy a jede jako řidič busu do Chorvatska - pár hodin tam pak pobudou na povinnou přestávku a valej dom, dorazí nějak v neděli odpo.
Počasí stojí za houby, nevim co budem dělat s Kájou .. na zítra mám v plánu Městské slavnosti v České Lípě, ale uvidím dle počasí :unamused:

@sakura77 taková těhu modelka :wink:
18. čer 2010 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi vždyt je to jedno, nějakou bundičku máš určo, ne? třeba tu bílou. vždyt tam jdeš kvůli hraní a ne kvůli módě,ne..

@mori at mě mužíček vezme s sebou.. já už bych tak vypadla. ale musím si počkat až na srpen. ty jo, tedka koukám, že to už zrovna budeš rodit! to je pecka teda.. :grinning:
18. čer 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka myslim jako nepromokavou, kdyby prselo....vemu si tu bilou prinejhorsim. O modu vubec nejde

my musime dneska dovolenou doplatit, nejzazsi termin, sakra
18. čer 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek