• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Dobre poledne!

Dani vse nej nej!!! Poradne to oslav! :dizzy_face:
18. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas vcera fotbalovy vecer, plno lidi, grilovacka, delala jsem mojita, a vysledek - bolehlav a rano jsme nevstaly do skolky :sweat_smile: :grinning:
Dneska se mi moc nechtelo zacit den megauklidem, ale nedalo se nic delat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Do toho malovani barvama s Leou, jeste dorazily holcicky na hlidani, uvarit, no uf... Priste asi vecirky v tydnu vynecham :sweat_smile:

Taky bych jela do Chorvatska, tam to uplne miluju! Kazdy rok se chystam, ze tam Y. vytahnu, protoze tam jeste nebyl, a zase to nejak nevyslo.

18. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 fotbal jim moc nejde, co?
18. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je úplně brutus bouřka s obrovskýma kroupama, mám z toho úplně husí kůži :unamused:
18. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No fotbal to je ostuda :slight_smile: Uz jsou skoro vyrazeni :grinning:

18. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas bagrujou pred barakem i za barakem, mne se asi rozleti hlava :sweat_smile: :rolling_eyes:
18. čer 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byly v krame, Roba uz je doma a ja jdu vyrabet tohleto

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=84929
18. čer 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi to vypadá dost dobře :sunglasses: asi vyzkouším :wink: cos tam šupla za bylinky ?

já si odpo dáchla s Kájušou zase :grinning:
18. čer 2010 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
však tam taky frantíci nemaj co dělat...ten jejich postup to byla katastrofa!!!

18. čer 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi to fakt vypadá výborně a docela jednoduše...listový těsto mám doma tak asi zítra udělám...písni jaký to bylo :wink:
18. čer 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, moje rec! Taky jsem rikala ze to jsou manekyni a ne fotbalisti :wink:
18. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dála kouká na princeznu ze mlejna a nemůžu ho dohnat do postele...prý ten čert je moc hezkej... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga Kája taky čumáčkuje :grinning: jsem čuměla že to dávaj, měl být nějaký seriál :confused:
18. čer 2010 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile: tak jim zase ta predpoved nevysla, tadyje docela hezky, i kdyz zima...

no, ja nevim ten kolac, syr nahoru je potreba fakt dat goudu nebo nejaky co se rozpece a nevyschne, nektery cihly jsou fakt na hovno. A Dole se mi to proste nepropeklo, ta spodni cast testa nebyla hotova, tak nevim, kde delam chybu. Chutove ale super
19. čer 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek!

tak jen aby to počásko vydrželo, mám naložený 2 druhy masa, za chvilku jdu vyrobit kotelsalátu a v poledne jedem.

@kristi koláč vypadal super. A jak jsi to pekla dlouho? a na kolik?
19. čer 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus...tak koláč se peče :slight_smile:

dani ať vám počásko vydrží, my grilovačku a zahradní oslavu kamarádovo 3. narozenin vzdaly :(
19. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave ze dyl, asi 45m na 200
19. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi tak já už mám dopečeno taky a kus sežráno...pekla jsem díky tobě delší dobu a stejně byl zespodu trochu nedopečený, tož jsem ho po vyklopení znovu narvala do té dortové formy ...takže tam byl spodkem nahoru a dopekla :wink:
19. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
přikládám foto...
19. čer 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mas to krasny, Dragi :slight_smile:
Mne se to u tech kolacu z listovyho stava taky, ze jsou vzdycky uz nahore pripecene a dole nedopecene, tak priste zkusim tvou "metodu" :wink:
19. čer 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci jsme si řekla, že nic nezkazím a je fakt, že ten spodek hlavně střed byl skoro syrovej takže bylo co dopejkat...no a te´d přemýšlím o varientě nasladko... :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý večír :grinning: Ráno mi nešel net :confused: už jsme konečně doma a povečeři. Byly jsme s Kájou na těch slavnostech v České Lípě, byla tam toho spousta, Kája chtěla samo na různé dětské atrakce :wink: Pak jsme se stavily ještě na chvíli i manžový babči v Provodíně.

Počasí šlo, dopo bylo chladněji, odpo už tepleji :dizzy_face:
19. čer 2010 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek děvčata!

dragi koláč vypadá skvostně!! ale mám ted lednici plnou gáblíku, to snad ani nikdy nesníme..tak to nechám na někdy jinady až mi dojde inspirace. a jak vás tak poslouchám, tak to budu péct radši na málo ale hodně dlouho, co:

Jinak počásko nám vyšlo, díky bohu jim ta předpověd u nás moc nevyšla a bylo hezky, i sluníčko nám svítilo. tak jsme ogrilovali, dortíčky, no hafo jídla, moje máti mi nonstop cpala kluky, grrr :angry: , nechci jídlo dlooouho vidět. Minimálně do zítřejšího rána :grinning: :grinning: Ještě mě čeká jedna oslava s manžovou family, ale to asi nechám až bude dobrý počasí, aby jsme to mohli spojit s koupačkou..
19. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek, tak dneska opet hnusne. ach jo. My vcera nechali Miu hlidat a sli jsme na golf - kazdou sobotu hlidaji deti v arealu 2 profi chuvy, tak jsme to zneuzili, potrenovali a sli na akademii, no prca, konecne nejakej zazitek z toho..

dneska bude vyletovaci den, mame toho spoustu
20. čer 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda, tak umrel Dlouhy, chjo :frowning2:
20. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mně připadá, že se s těma úmrtíma nějak roztrhl pytel.. :frowning2:
20. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo teda a takovy mladaci, skoda

jsem dneska koupila 2 kg jahod a udelala jsem zmrzkuuuu
20. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
guten tag :slight_smile:
21. čer 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Morgen :grinning:

počas hnus, v noci furt lilo, tak nevím co dnes bude.. :unamused:
21. čer 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se jedem zase podivat na nejakej domek a pak se stavime asi u Laz, pac jsme ty nase holky milovany dlouho nevidely
21. čer 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek