Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
lucija76
18. čer 2010
Dobre poledne!

Dani vse nej nej!!! Poradne to oslav! x-)
lucija76
18. čer 2010
U nas vcera fotbalovy vecer, plno lidi, grilovacka, delala jsem mojita, a vysledek - bolehlav a rano jsme nevstaly do skolky :-N 😃
Dneska se mi moc nechtelo zacit den megauklidem, ale nedalo se nic delat :-p 😉 Do toho malovani barvama s Leou, jeste dorazily holcicky na hlidani, uvarit, no uf... Priste asi vecirky v tydnu vynecham :-N

Taky bych jela do Chorvatska, tam to uplne miluju! Kazdy rok se chystam, ze tam Y. vytahnu, protoze tam jeste nebyl, a zase to nejak nevyslo.

kristi
18. čer 2010
@lucija76 fotbal jim moc nejde, co?
daniellka
18. čer 2010
tady je úplně brutus bouřka s obrovskýma kroupama, mám z toho úplně husí kůži :-|
lucija76
18. čer 2010
No fotbal to je ostuda 🙂 Uz jsou skoro vyrazeni 😃

lucija76
18. čer 2010
U nas bagrujou pred barakem i za barakem, mne se asi rozleti hlava :-N 8-(
kristi
18. čer 2010
my byly v krame, Roba uz je doma a ja jdu vyrabet tohleto

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=84929
mori
18. čer 2010
@kristi to vypadá dost dobře 😎 asi vyzkouším 😉 cos tam šupla za bylinky ?

já si odpo dáchla s Kájušou zase 😃
draga
18. čer 2010
však tam taky frantíci nemaj co dělat...ten jejich postup to byla katastrofa!!!

draga
18. čer 2010
@kristi to fakt vypadá výborně a docela jednoduše...listový těsto mám doma tak asi zítra udělám...písni jaký to bylo 😉
lucija76
18. čer 2010
Dragi, moje rec! Taky jsem rikala ze to jsou manekyni a ne fotbalisti 😉
draga
18. čer 2010
Dála kouká na princeznu ze mlejna a nemůžu ho dohnat do postele...prý ten čert je moc hezkej... :-p :-p
mori
18. čer 2010
@draga Kája taky čumáčkuje 😃 jsem čuměla že to dávaj, měl být nějaký seriál =-)
kristi
19. čer 2010
dobre ranko 🙂 tak jim zase ta predpoved nevysla, tadyje docela hezky, i kdyz zima...

no, ja nevim ten kolac, syr nahoru je potreba fakt dat goudu nebo nejaky co se rozpece a nevyschne, nektery cihly jsou fakt na hovno. A Dole se mi to proste nepropeklo, ta spodni cast testa nebyla hotova, tak nevim, kde delam chybu. Chutove ale super
daniellka
19. čer 2010
Nazdárek!

tak jen aby to počásko vydrželo, mám naložený 2 druhy masa, za chvilku jdu vyrobit kotelsalátu a v poledne jedem.

@kristi koláč vypadal super. A jak jsi to pekla dlouho? a na kolik?
draga
19. čer 2010
čus...tak koláč se peče 🙂

dani ať vám počásko vydrží, my grilovačku a zahradní oslavu kamarádovo 3. narozenin vzdaly 😞
kristi
19. čer 2010
prave ze dyl, asi 45m na 200
draga
19. čer 2010
@kristi tak já už mám dopečeno taky a kus sežráno...pekla jsem díky tobě delší dobu a stejně byl zespodu trochu nedopečený, tož jsem ho po vyklopení znovu narvala do té dortové formy ...takže tam byl spodkem nahoru a dopekla 😉
draga
19. čer 2010
přikládám foto...
lucija76
19. čer 2010
Mas to krasny, Dragi 🙂
Mne se to u tech kolacu z listovyho stava taky, ze jsou vzdycky uz nahore pripecene a dole nedopecene, tak priste zkusim tvou "metodu" 😉
draga
19. čer 2010
luci jsme si řekla, že nic nezkazím a je fakt, že ten spodek hlavně střed byl skoro syrovej takže bylo co dopejkat...no a te´d přemýšlím o varientě nasladko... 😃 😃 😃
mori
19. čer 2010
Brý večír 😃 Ráno mi nešel net =-) už jsme konečně doma a povečeři. Byly jsme s Kájou na těch slavnostech v České Lípě, byla tam toho spousta, Kája chtěla samo na různé dětské atrakce 😉 Pak jsme se stavily ještě na chvíli i manžový babči v Provodíně.

Počasí šlo, dopo bylo chladněji, odpo už tepleji x-)
daniellka
19. čer 2010
Nazdárek děvčata!

dragi koláč vypadá skvostně!! ale mám ted lednici plnou gáblíku, to snad ani nikdy nesníme..tak to nechám na někdy jinady až mi dojde inspirace. a jak vás tak poslouchám, tak to budu péct radši na málo ale hodně dlouho, co:

Jinak počásko nám vyšlo, díky bohu jim ta předpověd u nás moc nevyšla a bylo hezky, i sluníčko nám svítilo. tak jsme ogrilovali, dortíčky, no hafo jídla, moje máti mi nonstop cpala kluky, grrr ]-( , nechci jídlo dlooouho vidět. Minimálně do zítřejšího rána 😃 😃 Ještě mě čeká jedna oslava s manžovou family, ale to asi nechám až bude dobrý počasí, aby jsme to mohli spojit s koupačkou..
kristi
20. čer 2010
nazdarek, tak dneska opet hnusne. ach jo. My vcera nechali Miu hlidat a sli jsme na golf - kazdou sobotu hlidaji deti v arealu 2 profi chuvy, tak jsme to zneuzili, potrenovali a sli na akademii, no prca, konecne nejakej zazitek z toho..

dneska bude vyletovaci den, mame toho spoustu
kristi
20. čer 2010
no teda, tak umrel Dlouhy, chjo 😞
daniellka
20. čer 2010
tak mně připadá, že se s těma úmrtíma nějak roztrhl pytel.. 😞
kristi
20. čer 2010
to jo teda a takovy mladaci, skoda

jsem dneska koupila 2 kg jahod a udelala jsem zmrzkuuuu
kristi
21. čer 2010
guten tag 🙂
daniellka
21. čer 2010
Morgen 😃

počas hnus, v noci furt lilo, tak nevím co dnes bude.. :-|
kristi
21. čer 2010
my se jedem zase podivat na nejakej domek a pak se stavime asi u Laz, pac jsme ty nase holky milovany dlouho nevidely