• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
čusík :slight_smile: tady je dnes jazykový kurz bo co ? s němčinou na mě nechoďte, nemám jí ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já byla zas něco zařizovat ohledně toho našeho paneláku :fearful: už mě to neba, už aby to od července fungovalo, páč teď je furt něco potřeba. pak jsem došla něco pokoupit

co vaříte ? já udělám obalovanýho Hermoše, sobě s bramborem, chlapovi s hranolkama

Odpo přijede muž dříve z práce, páč naše dítko má svojí první besídku ve školce :grinning: tak si to nemůže nechat ujít že jo :wink: to bude sranda, jsem zvědavá co ta naše zpěvačka tam předvede :grinning: No musela se ale dnes nastrojit do sukýnky a prej že tepláčky nechce, jestli si může nechat na sobě ve školce sukýnku :sunglasses: no frajerka musí být :wink:
A zítra maj ve školce divadlo, prej nějaký velký loutky přijedou :dizzy_face: fajn že maj občas takovýhle představení
21. čer 2010 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja prave taky nevim, co varit....asi udelam jen salat, o vikendu jsme se prezirali dost
21. čer 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek!

Ja jsem teda koukala ze Lea ve skolce zadny predstaveni na konci roku nemeli ani mit nebudou. Skoda, jsem se docela tesila. Zato maji sportovni den a celodenni exkurzi. Tak aspon neco. :slight_smile:

Jinak dnes nic specialniho nevarim. Deti dostaly kureci nugety, brambor a mrkvovej salat.
Ja tu mam od vcerejska tukozroutsku polivku :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A doma neni uz skoro vubec nic k jidlu, odpoledne pujde Lea ke tchyni a ja na megavelky nakup. Vecer mame vecirek, tak tam bude i spat, a zitra ji vyzvednu az ze skolky.

Ty jo ten Dlouhy, jsem ani netusila ze byl nemocny.
21. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se chtela zeptat, jak vase deti kresli? Lea zacala asi pred mesicem kreslit takovy srandovni panacky, kytky, mravence, se paradne rozkreslila. Predtim to byly vicemene jen carance, kolecka a tak.
Taky se na ty sve vytvory podepisuje, ale bohuzel zatim jen LA, to E ji nejak vypadava :slight_smile:)))
21. čer 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 naši jsou jen u těch čmáranic. malování probíhá tak, že furt chtějí abych malovala já, oni jen čmárají a ani je to moc nebaví..

Já jsem pěkně vyfluslá, jsme tedka dorazili, výletovali jsme celý odpoledne, jestli borci nebudou utahaní tak už fakt nevím. ale já bych spala jen kdybych se opřela ve stoje o zeď :grinning:
21. čer 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nase umi pavouka, kolo a tim asi koncime, ji to moc nebavi....radsi dela jiny kraviny
21. čer 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry den, dneska je sice trosku zima, ale aspon hezky, tak povalime ven.....
22. čer 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak asi ne, pac Mie tece z nosu a jeste kasle
22. čer 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek ! Včera besídka hezká, šikulové jsou ty dětičky :dizzy_face: Kája co neuměla zpívat, tak to vytancovala :sunglasses: herečka malá :grinning: na FB odkaz na video :wink:
My jeli včera s taťkou na florbal, přišla tam i od kolegy žena se stejně starou holčičkou, tak se holky vyblbly se svýma hokejkama a houpaly se na kruzích. Pak jsme jeli na chvíli k nim, no a dom jsme přijeli asi v půl desátý :astonished: jsme to nějak protáhly, usnula v autě samo a doma taky hned odpadla. Ráno se kupodivu vzbudila celkem brzo

Já dnes byla už na pedikůře, včera jsem se objednala, páč to už s tím pupkem nedám :grinning:

@lucija76 u nás se zatím čmárá :grinning: ale aspoň v omalovánkách se už trošku zlepšíla :wink:
22. čer 2010 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Dála maluje pořád, všema metodama a na všechno...podepisovat se neumí, panáčky zatím nemaluje ale včera namaloval kolečko, do toho dvě malý kolečka...ptala jsem se co to je a prý sova :slight_smile:))
22. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi Dálovi teče z nosu nějak pořád, rýmu má v jednom kuse...už to ani neřeším...chci teplíčko , tohle počasí je na prd :angry:
22. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

@lucija76 leus je sikovna teda,kiko vypoti akurat tak kruhy a slnko a koncime :grinning: ale tak na konci roka nam v skolke zbalia vsetky celorocne vytvory,no a mozno budem prekvapena :sweat_smile:
22. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 to budeš :slight_smile: Dálovi to v jeslích vystavujou na nástěnku a dělají s nima moc hezký věci...akorát si mylsím, že víc tvoří paní učitelky :slight_smile:))
22. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dotáhly včera po besídce celoroční tvorbu :slight_smile: no je mi jasný, že s tím pomáhaj učitelky :grinning: jinak to taky mívaj na nástěnce v šatně a každé dítko hrdě ukazuje svým rodičům :grinning: no nebyli jsme jiní že :wink:
22. čer 2010 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas ty vytvory ze skolky dostavame kazdy semestr, a nektere veci se mi ani nechce verit ze malovala Lea, fakt pekne. Si taky rikam, jestli to ty ucitelky nemalujou za ne :grinning:
22. čer 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ! Kávičkuju, peru, rozmrazuju lednici - aspoň že se to částečně dělá samo :wink: :grinning:
23. čer 2010 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, to je ucast...ja byla rano na golfu, pak na poslednim tancovanim v tomto skolnim roce, pak s holkama na obede a na mensim nakupu a ted se udelalo docela hnusne, tak uz asi budem doma, pac tady mam mega kupu zehleni a jeste pradlo k prani atd....proste furt neco

kde je Andrejka? se tady silene dlouho neukazala????
23. čer 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi já makala dopo, před chvílí jsem vyzvedla Káju a teď si dávám konečně voraz :wink:
slunce tu taky zalezlo :unamused:
23. čer 2010 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý den :slight_smile: Já byla na kožním, řezela mi pihu na nose a na tváři seškrábla. Nejhorší byl samo opich na umrtvení, čehož já se nejvíc bojim že jo :grinning: ale dobrý štípalo to, ale pak už nic cítit nebylo :sunglasses:

holky koupila jsem si časopis GLANC a je tam od Body Basic buď šampon nebo sprcháč :wink: jo a za 38,- :dizzy_face:
24. čer 2010 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori dik za info, mrknu na stanku :slight_smile: ja vyprala, zehlila jsem fakt vcera takze mam klid...

za chvili vyrazime k Laz, je docela pekne tak at se holky vyradi
24. čer 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj ženuchy...

tak my dneska byli u toho zubaře...nakonec Dála kaz nemá, prý je to jen pigmentace a v té školce na světle to nebylo poznat, proto si nás objednal ...ale Dála byl statečnej sednul si do křesla sám, pěkně držel otevřenou pusinku...fakt pochvala :sunglasses:

kristi pozdravuj Laz a Nelušku :wink:
24. čer 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to žije :slight_smile:))))))))
24. čer 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, pozde....ale priste. My se mely skvele, prochazka, limca, pivecko jedno maly, prolejzacky no pohodaaaaaaaaa

Dala je sikula
24. čer 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi no bylo mi jasný, že už jsi u Laz ...a jak se holky mají? co Neluák tak yuž půjde do školky? Laz scháněla nějakou tu soukromou nebo se pletu?
24. čer 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau Draguš,
mi to nedalo.............. :grinning:
děkuji za pozdravy,taky vám máváme na Kladno.
Nella už chodí do školky od 1.4. a správně si pamatuješ,že do soukromé.Od prvního dne úúúúúúúúúúúplně v pohodě,k našemu překvapení,je tam hrozně spokojená a já s nimi taky...
Já vás průběžně čtu,neboj,jsem v obraze a stále s vámi :wink:
24. čer 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. čer 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
laz tak to je super :slight_smile: díky za info :wink:
24. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Venku slunečno, tak to asi účast opět nebude valná co :grinning:
Dopila jsem kafe, peru a měla bych tak nějak poklidit, ale se mi akosi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2010 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, no ja davam kaficko, vyprano mam, zehlit nebudu ale na nakup musim, bohuzel....stavime se v Tescu, zacaly slevy na hadry, tak treba jeste neco poridim
25. čer 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem lepila mamce k vypínači tuto dekoraci http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29777873 vypadá to moc hezky ! kdyby třeba někoho zaujalo :wink:
25. čer 2010 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek