Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
daniellka
25. čer 2010
Krásné ránečko!!

Včera jsem dala borcům tak do těla, že spali až do 9, to je u nás nevídáno. já jsem se taky vyspala jak Růžena, tak snad nás čeká pěknej den a nezkazí nám ho nějakej blbec, co? 😃 😎

lucija76
25. čer 2010
Dobre ranko,

pocasi u nas taky krasne, byli jsme na dva dny kempovat a fakt jsme si to uzili. Lea byla nadsena.
A ja taky, pac jsem ve stanu spala naposledy nekdy v detstvi na tabore a pamatovala jsem si bojove podminky, a vubec jsem netusila, ze dneska existuji dvousekundove stany, a ctyrhvezdickove kempy s veskerym vybavenim 🙂)))

Dneska maji se skolkou celodenni vylet, jedou lovit skeble a ryby... snad se mi na tom slunicku moc neupece :-N

Ja cely den pracuju, aspon odpoledne vezmu deti na plaz, az to nebude tolik smazit.
daniellka
25. čer 2010
@lucija76 jéé Luci to bych dala taky, nějakej dvoudenní výletek pod dvousekundovej stan 😃 😎
Kuva tu pláž vám fakt závidím, bych tam byla od nevidím do nevidím.
lenrie
25. čer 2010
ahojky,ja vas zanedbavam ale akosi nic nestiham:😞((a to onedlho zacnu prazdniny a ja budem mat oboch doma,ved sa zblaznim ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( teraz bola spon maly v skolke ale teraz to bude hroza s oboma sa zblaznim,su k sebe strasni,len sa mlatia,kusu ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ja uz niekedy nema nervy na nich 😞 😞 😞
@lucija76 nabuduce ma ber so sebou a to more zavidim 😉 😉
@daniellka prid aj mojich tak zmorit,u nas je stale otrasne pocasie ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( a hlavne zima a fuci ]-( ]-( ]-( ]-(
a baby dnes mam maximalnu smolu,bola som smlaou u lekarky a ked sme sa vratili,zaparkovala som a mala sa mi natrepala dopredu a trosku poskakovala a buchla hlavou o sklo a pozrite co sa stalo :-o :-o :-o :-o :-o ma ide porazit a mm o tom este nevie,to zas bude ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( a pritmk silno nebuchla,nechapem ako to mohlo takto prasknut :-S :-S :-S :-S
daniellka
25. čer 2010
@lenrie ty jo to musela být slušná šupa 😎 hlavně že jí nepraskla hlava. nic jí nebolí, hlavička nebo nevolnost?
To musí být pořád něco, že? aby jsme se náhodou nenudili.. :-S

U nás zase pro změnu manža trefil na dálnici ve 170-ti v noci srnu. furt něco, paráda. ale hlavně že je celej. mít nějaký malý autíčko nebo zazmatkovat tak mohl skončit bůhvíjak..
lenrie
25. čer 2010
@daniellka vies ,ze ona ani silno nebuchla 😞 prave preto mi nesedi,ze to az tak prasklo ]-( ]-( ]-( ved ona ani nezaplakala :-o nebola to silna rana a toto vzniklo ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( a veru,aby sme sa nenudili,teraz je cele sklo v tahu,poistovne to nepreplati,tazke som lahsia o 200-300eur,ved co penazi mam nazvys,najma teraz ked som na pracaku ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( a mala nic,neboli ju vobec hlavka,hrca ziadna,ako vravim silny naraz to nebol len to sklo na uate je na tom zle ]-( ]-( ]-( ]-( a mm bude zurit ako vidim :-| :-| :-| a tvoj manza mal fakt stastie,je to des a este taaka rychlost,fakt staci malo a clovek rtu nieje musiem si vazit zivot,je to fakt hroza...no trafit tak srnu smojim peugeotom 206 tak je po nas 😞 😞 😞
sakura77
25. čer 2010
@lenrie preboha,to hlavou dokazala??? =-) =-) to uz asi bolo trocha prasknute,ved to snad ani nie je mozne....
u nas je dneska hnusneee :-p a to maju mat opekacku zo skolky poobede,dala som kika spat,ze ked sa zobudi ,pojdeme,ale to tam vyzera skor na dazd,sakra,co toto je za leto!!! ]-(
andrejka sa nam tu dlho neukazala,ani lamia,zonja,a este zopar,co je s vami? 😉
lenrie
25. čer 2010
@sakura77 veru hlavou a presne ako vravis,to nemohla len ona,ved to by mala chuda hlavu rozbitu a jej nic nie je nastastie...len to celne sklo je v riti ]-( ]-( ]-( ]-(
takze aj u vas je tak hnusne,ja ze len u nas,ved ja uz neviem ako vyzera leto,dnes som malej navliekla pancuchy,mame tu doma desnu zimu a vonku fuci,je zamracene a vyeraz to na dazd a varj letooooo ]-( ]-( ]-( ]-(
draga
25. čer 2010
@lenrie ty jo to není snad ani možný ne? udělat tohle hlavou??? teda to bude pěkně tvrdohlavá ...hlavně, že jí se nic nestalo...

tady se taky zatáhlo ... :-o

holky chodí spíš na FB tak je sem tam zahlídnu a andrejce jsme dneska psala, že je tady po ní sháňka 😉
lenrie
25. čer 2010
@sakura77 inac mala je uz aka vleka,minule som videla foto na FB a ake ma super vlasky aj moja mala mala podobne x-) x-) x-) x-) x-)
lenrie
25. čer 2010
@draga a baby dik,ja ze len ja som divna,ale fakt mi to nesedelo,ze to urobila len tak ze buchla trochu do skla :-S :-o :-S len teraz to este oznamit mm :-| to bude teda nateseny |-| ked sa dari,tak sa dari
dnes sme boli na ockovani proti zltacke a ten krik co mala spustila,no hroza,akoby ju z koze drali a etse jej robila kontrolny vyter z nosteka kedze pred tyzdnom mse dobrali atb,mala v nose stafylokoka a este nejaku haved ]-( ]-( ]-( a pritom ani moc chora nebola len sople mala otrasne a kaslala ako tuberak
draga
25. čer 2010
@lenrie musíš to podat jako šílený co se stalo, malá se bouchla o sklo do hlavy, představ si to jak jsem se lekla, hned jsem jí kontrolovala a pak teprve jsem si všimla jak rozbřinkla sklo, no představ si, že by se jí střepy dostaly do hlavy...prostě to zveličit a manžel si odfkne, že to je JEN sklo 😉
kristi
25. čer 2010
to je teda mazec, jesteze ji nic neni
lenrie
25. čer 2010
baby tak mm bol doma sa najest a nastastie sa nic nevypytoval,ukazala som mu len auto a nic nevravel,nic sa nepytal,ma nervy na ludi co mu maju poslat prachy a neposielaju,tak toto neprezival tragicky 😉 a mate prtavdu,hlavne,ze mala je ok
kristi
26. čer 2010
krasnou sobotu, my dneska mame dobrej program....valime na svatbu, ale jen na obrad se podivat a Mia za druzicku, Roba jde zase na jinou - vdava se jim asistentka, tak se jedou mrknout.

a odpoledne gooooolf
kristi
27. čer 2010
to je ucast teda. Je mi jasny, ze je krasne, ze? tady taky, ale vubec se v Pze nic nedeje, tak musime neco vymyslet, at se zabavime
daniellka
27. čer 2010
nazdárek!

to my jsme se včera zabavili dost, až mě z toho ted bolí hlava a potřebovala bych se pořádně dospat 😃 Jsme měli s manžou výročí, tak jsme v poledne odevzdali na chatu děti, užili si poklidné odpoledne, pak večeři v hospůdce a pak jsme narazili na přátele, prošli jsme nějaký klubíky, tanyny na 70. a 80.léta (hádejte kolik jsem na to musela hodit panáčků,aby mě to roztancovalo 😃 😎 ), no kalba jedna báseň. vzbudil mě hlad a soused, tak se ted najím a doufám, že ještě usnu, at něco dospím, páč po ob. jedem pro kluky a fičíme na grilování a koupačku. Jen včera byly asi nějaký erupce na slunci nebo co se děje, furt někde nějací opilci, rvačky, no fuj.. Naštěstí až pak tamkde jsme zakotvili tak byla pohodička, ale z jednoho jindy naprosto slušnýho podniku jsme zdrhali, mlátili se tam Vietnamci ]-( , nepříjemnej zážitek, čekala jsem furt kdy přijde Bruce Lee a nic, tak jsme šli dál 😎 😃
lucija76
27. čer 2010
Dobre ranko,

Lenrie tak to fakt koukam, jak je to mozny =-) Ale jak pisou holky, bud rada ze to je "jenom" rozbite okno. Mohlo se stat neco horsiho.

Nejak nestiham, jak mam ty 3 holky pohromade, je to zahul :-p Misto abych je posadila pred televizi, vymyslime porad nejakou zabavu a hry, beru je na plaz, proste porad neco a pak jsem z toho sama vyplivnuta 😃 Obdivuju matky tri deti, ktere to zvladaji denne.... Ja jsem vzdycky tak stastna, kdyz si pro ne maminka prijde 🙂))))

Do toho prijela kamaradka z Prahy, tak jeste vecer vzdycky sedime, pijeme, grilujeme... No dneska mam v planu vylozene relaxacni den, muz je v praci a Lea ma za ukol byt hodna 😃
kristi
27. čer 2010
@daniellka dobrá kalbička 🙂
mori
27. čer 2010
Brý odpolko 🙂
My včera s Kájou obídek u mamky, pak jsme šly mrknout na Městské slavnosti, ale bylo to ubohý, tak jsme šly za kámoškou na zahrádku na pivko 😃 je tam i pískoviště pro děti, tak dobrý 😉 Pak jsme si šly obě dáchnout, Káje to po obědě prostě chybí ten spánek ..

Dnes dopo jsme byly něco koupit, káva u mamky, pak jsem dělala prvně tvarohové knedlíky s jahodama 😎 pak chrupec po ó - dáma si dala pěkně 4 hodinky 😃 Teď dělám kuřecí vývar na zítra, páč dopo jedu na gyndu, tak ať to pak nehoním že jo 😉

Tatík jel včera jako řidič busu do Tropical Islands, už je na cestě dom, dorazí až večer, páč veze lidi do Prág a Bolky. Byl tam z vás někdo ?
daniellka
27. čer 2010
@mori chystáme se tam, ale až v zimě., tedka v létě mi to přijde úplně zbytečný.. Slyšela jsem na to samý chvály.. 😉

Dnešní odpoledne naprosto báječné!! Už dlouho jsem nezažila takovou pohodičku. Bazén, chlapi grilovali, kluci hodňoučcí, babi jim i zahrála na klavír, fakt super. Ted už jsem je nahnala konečně do postele, dojídám si z grilča jedno masko a salátek a brzo to zalomím, mám spánkový deficit 😃

@kristi jj, super. akorát jsem si dneska vzpomněla, že jsem tam u dýdžeje nechala moje dary k narozeninám. tak snad mi je nevypije 😎
daniellka
28. čer 2010
Dobré ránko!!

Taaak a KONEČNĚ tu máme léto. miniálně týden třicítek, oléé! takže já asi sbalím bágl a odfičím na pár dní na chatu. Doufám, že letos otevřeli jeden můj oblíbený vesnický koupák. 😎
kristi
28. čer 2010
dobré a krásné - je božsky 🙂 konecne satyyyyyyyyyy a pohoda. My se asi taky sbalime a povalime po obede k Laz, musim nachytat nejakou barvicku
kristi
28. čer 2010
jinak na svatbu muze nevesta i pritancit - hudba identicka, fakt hralo tohle
http://www.youtube.com/watch?v😃FWL6WHDwvk
lucija76
28. čer 2010
Dobre ranko!!

Kristi, tak to je dobry nastup 🙂)) Mne ten klasicky svatebni pochod taky nebere. Jsem nastupovala na Pink Floyd 😉

U nas je tedka program vicemene kazdy den stejnej, pres den plaz, vecer grilovani, zalite litry ruzoveho vina 🙂))

kristi
28. čer 2010
@lucija76 tak to ti zavidim, to je fakt pohodicka nejvetsi 🙂 ja jsem vytrela celej "barak" a koncim
lucija76
28. čer 2010
Jo tak pouklizet musim bohuzel taky. :-p Ted v lete chodime zvenku v botech, neprezouvame se a rovnou na terasu, to je luxovani a vytirani na dennim poradku. Dosel mi ten vysavac robot, je to teda supr vecicka, jedina nevyhoda je, ze je docela hlucny, takze ho poustim kdyz jdu ven.

mori
28. čer 2010
Dobré dopolko 🙂 Já přijela z gyndy .. pěkně další 3 kilíčka nahoře 😃 furt nic moc ze začátku a teď to bude takhle skákat ke konci 😃 no celkem mám 6 kg navch, což zatím jde 😉
Konečně tu mám kafe, se mi v čekárně i spát chtělo, jak jsem byla ráno bez kafíčka 😃
kristi
28. čer 2010
no nic, jdu si namalovat kus ksichtu a pak valime k Laz, musim se malicko opalit
mori
28. čer 2010
ty jsou úplně Miuškovský http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34322165&tab=0 😃

Začni psát odpověď...

Odešli