• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Krásné ránečko!!

Včera jsem dala borcům tak do těla, že spali až do 9, to je u nás nevídáno. já jsem se taky vyspala jak Růžena, tak snad nás čeká pěknej den a nezkazí nám ho nějakej blbec, co? :grinning: :sunglasses:

25. čer 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

pocasi u nas taky krasne, byli jsme na dva dny kempovat a fakt jsme si to uzili. Lea byla nadsena.
A ja taky, pac jsem ve stanu spala naposledy nekdy v detstvi na tabore a pamatovala jsem si bojove podminky, a vubec jsem netusila, ze dneska existuji dvousekundove stany, a ctyrhvezdickove kempy s veskerym vybavenim :slight_smile:)))

Dneska maji se skolkou celodenni vylet, jedou lovit skeble a ryby... snad se mi na tom slunicku moc neupece :sweat_smile:

Ja cely den pracuju, aspon odpoledne vezmu deti na plaz, az to nebude tolik smazit.
25. čer 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 jéé Luci to bych dala taky, nějakej dvoudenní výletek pod dvousekundovej stan :grinning: :sunglasses:
Kuva tu pláž vám fakt závidím, bych tam byla od nevidím do nevidím.
25. čer 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,ja vas zanedbavam ale akosi nic nestiham::(((a to onedlho zacnu prazdniny a ja budem mat oboch doma,ved sa zblaznim :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: teraz bola spon maly v skolke ale teraz to bude hroza s oboma sa zblaznim,su k sebe strasni,len sa mlatia,kusu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ja uz niekedy nema nervy na nich :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@lucija76 nabuduce ma ber so sebou a to more zavidim :wink: :wink:
@daniellka prid aj mojich tak zmorit,u nas je stale otrasne pocasie :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a hlavne zima a fuci :angry: :angry: :angry: :angry:
a baby dnes mam maximalnu smolu,bola som smlaou u lekarky a ked sme sa vratili,zaparkovala som a mala sa mi natrepala dopredu a trosku poskakovala a buchla hlavou o sklo a pozrite co sa stalo :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ma ide porazit a mm o tom este nevie,to zas bude :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a pritmk silno nebuchla,nechapem ako to mohlo takto prasknut :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
25. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenrie ty jo to musela být slušná šupa :sunglasses: hlavně že jí nepraskla hlava. nic jí nebolí, hlavička nebo nevolnost?
To musí být pořád něco, že? aby jsme se náhodou nenudili.. :confounded:

U nás zase pro změnu manža trefil na dálnici ve 170-ti v noci srnu. furt něco, paráda. ale hlavně že je celej. mít nějaký malý autíčko nebo zazmatkovat tak mohl skončit bůhvíjak..
25. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka vies ,ze ona ani silno nebuchla :frowning2: prave preto mi nesedi,ze to az tak prasklo :angry: :angry: :angry: ved ona ani nezaplakala :astonished: nebola to silna rana a toto vzniklo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a veru,aby sme sa nenudili,teraz je cele sklo v tahu,poistovne to nepreplati,tazke som lahsia o 200-300eur,ved co penazi mam nazvys,najma teraz ked som na pracaku :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a mala nic,neboli ju vobec hlavka,hrca ziadna,ako vravim silny naraz to nebol len to sklo na uate je na tom zle :angry: :angry: :angry: :angry: a mm bude zurit ako vidim :unamused: :unamused: :unamused: a tvoj manza mal fakt stastie,je to des a este taaka rychlost,fakt staci malo a clovek rtu nieje musiem si vazit zivot,je to fakt hroza...no trafit tak srnu smojim peugeotom 206 tak je po nas :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenrie preboha,to hlavou dokazala??? :confused: :confused: to uz asi bolo trocha prasknute,ved to snad ani nie je mozne....
u nas je dneska hnusneee :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to maju mat opekacku zo skolky poobede,dala som kika spat,ze ked sa zobudi ,pojdeme,ale to tam vyzera skor na dazd,sakra,co toto je za leto!!! :angry:
andrejka sa nam tu dlho neukazala,ani lamia,zonja,a este zopar,co je s vami? :wink:
25. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 veru hlavou a presne ako vravis,to nemohla len ona,ved to by mala chuda hlavu rozbitu a jej nic nie je nastastie...len to celne sklo je v riti :angry: :angry: :angry: :angry:
takze aj u vas je tak hnusne,ja ze len u nas,ved ja uz neviem ako vyzera leto,dnes som malej navliekla pancuchy,mame tu doma desnu zimu a vonku fuci,je zamracene a vyeraz to na dazd a varj letooooo :angry: :angry: :angry: :angry:
25. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenrie ty jo to není snad ani možný ne? udělat tohle hlavou??? teda to bude pěkně tvrdohlavá ...hlavně, že jí se nic nestalo...

tady se taky zatáhlo ... :astonished:

holky chodí spíš na FB tak je sem tam zahlídnu a andrejce jsme dneska psala, že je tady po ní sháňka :wink:
25. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 inac mala je uz aka vleka,minule som videla foto na FB a ake ma super vlasky aj moja mala mala podobne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga a baby dik,ja ze len ja som divna,ale fakt mi to nesedelo,ze to urobila len tak ze buchla trochu do skla :confounded: :astonished: :confounded: len teraz to este oznamit mm :unamused: to bude teda nateseny :pensive: ked sa dari,tak sa dari
dnes sme boli na ockovani proti zltacke a ten krik co mala spustila,no hroza,akoby ju z koze drali a etse jej robila kontrolny vyter z nosteka kedze pred tyzdnom mse dobrali atb,mala v nose stafylokoka a este nejaku haved :angry: :angry: :angry: a pritom ani moc chora nebola len sople mala otrasne a kaslala ako tuberak
25. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenrie musíš to podat jako šílený co se stalo, malá se bouchla o sklo do hlavy, představ si to jak jsem se lekla, hned jsem jí kontrolovala a pak teprve jsem si všimla jak rozbřinkla sklo, no představ si, že by se jí střepy dostaly do hlavy...prostě to zveličit a manžel si odfkne, že to je JEN sklo :wink:
25. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je teda mazec, jesteze ji nic neni
25. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby tak mm bol doma sa najest a nastastie sa nic nevypytoval,ukazala som mu len auto a nic nevravel,nic sa nepytal,ma nervy na ludi co mu maju poslat prachy a neposielaju,tak toto neprezival tragicky :wink: a mate prtavdu,hlavne,ze mala je ok
25. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasnou sobotu, my dneska mame dobrej program....valime na svatbu, ale jen na obrad se podivat a Mia za druzicku, Roba jde zase na jinou - vdava se jim asistentka, tak se jedou mrknout.

a odpoledne gooooolf
26. čer 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je ucast teda. Je mi jasny, ze je krasne, ze? tady taky, ale vubec se v Pze nic nedeje, tak musime neco vymyslet, at se zabavime
27. čer 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek!

to my jsme se včera zabavili dost, až mě z toho ted bolí hlava a potřebovala bych se pořádně dospat :grinning: Jsme měli s manžou výročí, tak jsme v poledne odevzdali na chatu děti, užili si poklidné odpoledne, pak večeři v hospůdce a pak jsme narazili na přátele, prošli jsme nějaký klubíky, tanyny na 70. a 80.léta (hádejte kolik jsem na to musela hodit panáčků,aby mě to roztancovalo :grinning: :sunglasses: ), no kalba jedna báseň. vzbudil mě hlad a soused, tak se ted najím a doufám, že ještě usnu, at něco dospím, páč po ob. jedem pro kluky a fičíme na grilování a koupačku. Jen včera byly asi nějaký erupce na slunci nebo co se děje, furt někde nějací opilci, rvačky, no fuj.. Naštěstí až pak tamkde jsme zakotvili tak byla pohodička, ale z jednoho jindy naprosto slušnýho podniku jsme zdrhali, mlátili se tam Vietnamci :angry: , nepříjemnej zážitek, čekala jsem furt kdy přijde Bruce Lee a nic, tak jsme šli dál :sunglasses: :grinning:
27. čer 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

Lenrie tak to fakt koukam, jak je to mozny :confused: Ale jak pisou holky, bud rada ze to je "jenom" rozbite okno. Mohlo se stat neco horsiho.

Nejak nestiham, jak mam ty 3 holky pohromade, je to zahul :stuck_out_tongue_closed_eyes: Misto abych je posadila pred televizi, vymyslime porad nejakou zabavu a hry, beru je na plaz, proste porad neco a pak jsem z toho sama vyplivnuta :grinning: Obdivuju matky tri deti, ktere to zvladaji denne.... Ja jsem vzdycky tak stastna, kdyz si pro ne maminka prijde :slight_smile:))))

Do toho prijela kamaradka z Prahy, tak jeste vecer vzdycky sedime, pijeme, grilujeme... No dneska mam v planu vylozene relaxacni den, muz je v praci a Lea ma za ukol byt hodna :grinning:
27. čer 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka dobrá kalbička :slight_smile:
27. čer 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý odpolko :slight_smile:
My včera s Kájou obídek u mamky, pak jsme šly mrknout na Městské slavnosti, ale bylo to ubohý, tak jsme šly za kámoškou na zahrádku na pivko :grinning: je tam i pískoviště pro děti, tak dobrý :wink: Pak jsme si šly obě dáchnout, Káje to po obědě prostě chybí ten spánek ..

Dnes dopo jsme byly něco koupit, káva u mamky, pak jsem dělala prvně tvarohové knedlíky s jahodama :sunglasses: pak chrupec po ó - dáma si dala pěkně 4 hodinky :grinning: Teď dělám kuřecí vývar na zítra, páč dopo jedu na gyndu, tak ať to pak nehoním že jo :wink:

Tatík jel včera jako řidič busu do Tropical Islands, už je na cestě dom, dorazí až večer, páč veze lidi do Prág a Bolky. Byl tam z vás někdo ?
27. čer 2010 v 17:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori chystáme se tam, ale až v zimě., tedka v létě mi to přijde úplně zbytečný.. Slyšela jsem na to samý chvály.. :wink:

Dnešní odpoledne naprosto báječné!! Už dlouho jsem nezažila takovou pohodičku. Bazén, chlapi grilovali, kluci hodňoučcí, babi jim i zahrála na klavír, fakt super. Ted už jsem je nahnala konečně do postele, dojídám si z grilča jedno masko a salátek a brzo to zalomím, mám spánkový deficit :grinning:

@kristi jj, super. akorát jsem si dneska vzpomněla, že jsem tam u dýdžeje nechala moje dary k narozeninám. tak snad mi je nevypije :sunglasses:
27. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!!

Taaak a KONEČNĚ tu máme léto. miniálně týden třicítek, oléé! takže já asi sbalím bágl a odfičím na pár dní na chatu. Doufám, že letos otevřeli jeden můj oblíbený vesnický koupák. :sunglasses:
28. čer 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré a krásné - je božsky :slight_smile: konecne satyyyyyyyyyy a pohoda. My se asi taky sbalime a povalime po obede k Laz, musim nachytat nejakou barvicku
28. čer 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak na svatbu muze nevesta i pritancit - hudba identicka, fakt hralo tohle
http://www.youtube.com/watch?v=DFWL6WHDwvk
28. čer 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!!

Kristi, tak to je dobry nastup :slight_smile:)) Mne ten klasicky svatebni pochod taky nebere. Jsem nastupovala na Pink Floyd :wink:

U nas je tedka program vicemene kazdy den stejnej, pres den plaz, vecer grilovani, zalite litry ruzoveho vina :slight_smile:))

28. čer 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 tak to ti zavidim, to je fakt pohodicka nejvetsi :slight_smile: ja jsem vytrela celej "barak" a koncim
28. čer 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak pouklizet musim bohuzel taky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ted v lete chodime zvenku v botech, neprezouvame se a rovnou na terasu, to je luxovani a vytirani na dennim poradku. Dosel mi ten vysavac robot, je to teda supr vecicka, jedina nevyhoda je, ze je docela hlucny, takze ho poustim kdyz jdu ven.

28. čer 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopolko :slight_smile: Já přijela z gyndy .. pěkně další 3 kilíčka nahoře :grinning: furt nic moc ze začátku a teď to bude takhle skákat ke konci :grinning: no celkem mám 6 kg navch, což zatím jde :wink:
Konečně tu mám kafe, se mi v čekárně i spát chtělo, jak jsem byla ráno bez kafíčka :grinning:
28. čer 2010 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, jdu si namalovat kus ksichtu a pak valime k Laz, musim se malicko opalit
28. čer 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. čer 2010 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek