• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
@mori no jo, ty jsou krasny, ja uchyl na puntiky, ze?
28. čer 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre krasne ranecko, to je vedroooooo, juchu....

tak my zase jedeme papa :wink:
29. čer 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori teeda,len 6 kil mas navrch,sakra to kde som si ja vyzrala tych 17 :grinning: ale nastatsie su uz dole,ty porodis a si vybavena :wink: :slight_smile:
u nas sa spi,zatial som napustila bazenik,vecer hodime na gril nejake to masko,mnam,uz si robim chute a odzajtra prazdniny,takze obe deti na krku od rana do vecera,pomoooooc
:sweat_smile: :sweat_smile:
29. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kája jde do školky nakonec ještě i zítra .. naše učitelka chtěla aby byla doma už od pondělka :rolling_eyes: ale dnes jí tam šel odvést i vyzvednout muž, naše uč. tam nebyla ani jedna a byla tam kámošky mamka (zástupkyně řed.) a ona že může přijít klíďo ještě i zítra. Ta to jako problém nevidí, tak jsem ráda - už tak se bude Káje po školce stýskat 2 měsíce

Teď prdelka spinká, tatík taky chrní, pak jdem ke známejm na barák, něco chtěj od muže ohledně elektriky.
Zítra jedem ráno s mužem něco vyřídt na otočku do Ústí n. L. a pak valíme do Ikei :grinning: Káju vyzvedne odpo mamka.
ha, tak už Kájuša vstala, tak chrupkala 3 hodinky :grinning: a prej chce zmrzlinku :grinning:

jo a ráno jsem byla na kožním na kontrole s těma pihama, tak se mi to prej krásně hojí a za týden budou výsledky z rozboru pihy na nose

@sakura77 no snad už moc nepřiberu :wink: ale i tak budu potřebovat shodit mooooc :sweat_smile:
29. čer 2010 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som sa vzdy smiala jak vsetci hovorili,neboj ten posledny mesiac este aj schudnes,to ti uz nebude chutit jest a bude ti naprd- a houby houby ja este +3 dala :grinning:
a preco nechcela aby uz isla do skolky tie posledne dni? :confused:
29. čer 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
vidim ze vsude je krasne, vsichni venku, tady nikdo :grinning:

Hazim do alba Ley maluvky, jen tak pro zasmani :slight_smile:
1. črc 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 kraasa,no to kiko nula bodov,ze postava ,nehrozi,len cmaranice maximalne tak kruh :grinning:
1. črc 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 ty vogo, fakt sikovna, to se musi nechat

Mia je teda tele

my jdeme dneska na Aerosmith, nechala jsem se nalicit, a uz prisaham, ze nevlezu do zadnyho obchodu, mam zase boty, triko, tilko a saty, to vse za 1000
1. črc 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasnej den preji Holky zda chcete mrknete na Face uz mam fotky ze svatby.....
Mejte se tu kraasne
2. črc 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

Kristi u nas napodobne, ve stredu zacaly slevy, a uz mam par tasek novych veci :sweat_smile: Ale kdyz je vsecko za 50% no nekup to :slight_smile:)) Jeste potrebuju nove plavky a koncim :slight_smile:

Pitrs, fotecky krasny!!! Moc vam to sluselo, a Viktorka jaka uz je velika slecna :dizzy_face:
2. črc 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pozoooor, jsem oficialni golfistka, i kdyz mi to dal fakt asi jen za snahu, hrala jsem jako kreteeeeeeeen
2. črc 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek!!

@pitrska nááádherný fotečky, krásná nevěsta!! :slight_smile:

@kristi tak vítej v klubu. a ted hurá na turnaje, nahnat handicap, ne? :grinning: kam jezdíte hrávat? a co pravidla, taky jsi u zkoušek psala písemku? :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak by jsme včera večer dorazili z chaty, zbožňuju léto, hurá huráá!! vyplavaní, opálení, ted peru, vařím, uklízím, než zas někam prchnem pryč. Tcháni odjeli do Švajcu na kola, tak program je jasnej, budu jim hlídat baráček a hlavně s klukama bazén :grinning:
2. črc 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka pisemku ne, mame nejaky dobry DVD tak na to jsem parkrat koukla a Roba mi na akademii dost radil, takze super....

zitra jdeme hrat kousek od tchyne, do Lazni Bohdanec

super, ze se mate super u vody
2. črc 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
doprdele, jsem vcera nejak uplne zapomnela jit na pracak, tak jsem ji napsala, ze jsem u tchyne, a ze se vracim az v utery....snad nebude delat megeru, slecna snaziva
2. črc 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar děvčátka :slight_smile: Od úterka máme taťku doma a furt někde lítáme .. ve středu teda ráno na rychlo ČL, pak Ústí nad Labem a rovnou do Prahy do Ikei :grinning: jeli jsme pro noční stolky, včera je už taťka s Kájou postavili :grinning: Kája pomáhala jak o život
Jinak v Ústí jsem vrátila do H&M těhu 3/4 ťáky (sehnala jsem jiné a cítím se v nich báječně), vrátili mi litr a hned jsem šla pokoukat něco pro prcka - slevyyyy tam maj všudeeeee :sunglasses: no koupila jsem pack 5 body s dl. rukávem a kraťáskové body
A v C&A na Čerňáku v Práglu 2vojbalení neutrál bodýnek a overálek :slight_smile: Kua to by se nakupovalo ve slevičkách :grinning: :grinning: :grinning:

Včera jsme jeli do Liberce sepsat porodopis, jenže jim nějak zlobil u mě PC, na papír si to psát nechtěli :angry: tak jim na to prdim abych tam jezdila znova :stuck_out_tongue_closed_eyes: prej se až tak moc neděje, holt se poptaj až pojedu rodit a základní info by tam měli mít z prvního porodu. Jo a překvapili mě, že už se neplatí epidurál .. (v roce 2007 chtěli 3000,- , ač teda já ho neplatila, páč jsem to měla na doporučení dr. :wink: )
Včera jsem v LBC koupila odsávačku na vysavač, porodnický vložky, nové savičky na lahvičky po Káje :slight_smile: tak snad už bych i mohla rodit :grinning:

@sakura77 matky co jsou doma prosili, ať už si nechají děti doma, že budou spoení a bude blázinec .. nějak to moc prožívaj, přitom Kája to zvládla v poho. Spíš už asi chtěly učitelky klídek :confused:

@kristi pěkně jsi nakoupila :sunglasses:
2. črc 2010 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Berdych teda váli :slight_smile:
2. črc 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: Nám před chvílí odjel tatík s malýma fotbalistama do Polska, vrátí se nějak večer. Já jdu dělat těstovinový salát s tuňákem

My k vodě nejezdíme, bohužel to už nedám :unamused: tak aspoň bazénkujeme na balkoně :grinning:
4. črc 2010 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, z pátku na sobotu se manželovi zdálo, že mi prej praskla voda a ani jsem to nevěděla a musel mě budit :grinning: Tak pak ráno říkal, že bych si jako měla radši zabalit tašku :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2010 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!! :grinning:

@mori tak myslím, že už to manžovi trochu leze na mozek, co? :grinning: anebo předtucha? no radši si zabal :grinning:
4. črc 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,deturence plus manzel spia,normalne sa nudim :sweat_smile:

@mori bazenovanie super,ja tiez vecne napustam bazen jak na hlavu a kiko tam je 5 minut aj s cestou,takze najnovsie sups do lavora a hotovo,alebo si pusti hadicu,nastavi na sprchovanie a je vybavene :grinning:
na kupalisko nehrozi u nas,Dodo je do vecera v praci a ja sama s dvoma by som to nezvladla,kiko by mi zdrhal kde kade...este ze mame ten dvor a zahradu...
inak mori,moja kamoska veru rodila v 33 tyzdni :wink: :slight_smile: :slight_smile: pri fenovani vlasov jej praskla voda...no nastastie vsetko ok,maly je totalny valibuk uz :slight_smile:
4. črc 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrska krasne fotocky,nadhera.....ste si to fakt uzili,ze? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě jsem spáchala "Třepací dort" na doporučení kamarádky :slight_smile: na MMB je více receptů, tak mrkněte - šílená rychlovka :sunglasses:
4. črc 2010 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 šikulinka! roste jako z vody! :grinning: aby ti tu vietnamku nesnědla :sunglasses: :grinning:

@mori třepací dort? to slyším poprvý, budu muset mrknout co to vůbec je. já včera spácala tiramisu, taky mňamka.. :wink:

Dnešní den super, malebnej venskovskej koupáček s kamarádama, pak výlet kabrijkem supr krajinkou kde jsem ještě nejela a objevili jsme po cestě super místečko s hospůdkou přímo u rybníku, kafe u našich na chatě a domů. Pohodička, klídeček :slight_smile:
4. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu se s váma rozloučit...už mě to tady s váma nebaví, to je samej golf, vaření, úklid...nuda z Brna... a tak sem přestávám chodit... :grinning: :grinning: :grinning: na týden...odjíždíme na dovču...tož se tu mějte a já pak zase dolezu :grinning: :grinning: :grinning: všem přeju krásný dny a hodný dětičky :slight_smile:
4. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga hezky si to užij kočko!! :grinning: kam vyrážíte?
4. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ke kamarádovi na roubenku, kousek od Nový Paky, podkrkonoší, už jsme tam byli loni :wink:
4. črc 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a děkuju za přání...já už jsme nějaká ubalená :grinning:
4. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek