• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
My jedem dnes odpo do Kamenického Šenova ke známý, co mi půjčovala věci a látkové pleny pro Káju, tak mi zas půjčí :grinning: tak mě čeká praní a žehlení :sweat_smile: se mi jako fakt chce v tom vedru stát u prkna :confused:
5. črc 2010 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak u nas je dnes sviatok-ja som ani nevedela ze,sak naco by som aj do kalendara pozerala,tak hlavne ze som sa rano vybrala s kilometrovym zoznamom co vsetko chcem vybavit-jasne ze vsetko okrem supermarketov zatvorene,tak som vybavila prd velky,ze...

@draga uzi si dovcu :slight_smile:
@daniellka ako sa maju blondacikovci?uz som davno o nich "nepocula" ? :wink: :slight_smile:
5. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 taky máme svátky, já to mám ráda, takovej poklid, telefony nezvoní, pohodička. dneska i trošku povolilo to vedro, tak dáme jen odpočinkový den, nějakej výlet asi do western.městečka. jinak kluci rostou jako z vody, řádí jak černá ruka a furt plavem a plavem. Konečně oba plavou už jen s rukávkama, po té loňské hysterii z velkýho bazénu jsem celkem ráda. Jsem se bála aby letos zase nejančili a naštěstí se už vody nebojí :wink: .
Kuk jak nám rostou :slight_smile:
6. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj, tak my jsme doma, fakt jsme si to volno uzili :slight_smile: grilovacky, opijecky, golf a tezka pohoda...fotky dodam
6. črc 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre mrtbvo tady je, tak to my jedem do kramu a vecer si dame asi driving a varit budu fr. brambory....od patka ma Miu babicka, to bude leharko :grinning: :grinning: :grinning: mlade tam zustane tyden
7. črc 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi ty sa mas.... :grinning: jako v dobrom zavidim,ja snivam o takom vikende,ze zalezem,zastrem zaluzie a vlezem len do chladnicky a na wecko a budem prepinat kanaly v telke..no,mozno ked budem na dochodku,ze.... :sweat_smile:
@daniellka chalani su podareni,to uz musi byt fajn teraz,ked sa uz aj pohraju,ja to vidim na kikovi,ked je s niekym v jeho veku,ani o nich neviem,ked je sam,tak len certuje a "vychovava" sofinku :slight_smile:
7. črc 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 mam no, trosku toho vyuziju, kdyz se babicka nabáidla a krome toho tam budou 3 nejmladsi, takze si vyhraji samy a babi nebude mit tolik prace s nima....
7. črc 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi no to ano,to sa spolu zabavia,budu radi ondecka,babka a aj vy :grinning: vseobecna spokojnost :slight_smile: :slight_smile:
7. črc 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorat jako nevim co budu delat...... :grinning: :grinning: :grinning: asi trenovat a trenovat
7. črc 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako nevim co to je, od rána bolesti v podbřišku jako prase, hlavně když to namáhám zvedáním se .. radši sjedem do porodnice ať na mě mrknou :sweat_smile:
když sedim tak je to lepší, tak furt váhám zda jet či ne :confused:
7. črc 2010 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori, dej si vanu....bud se to rozjede nebo zklidni....a hezky datum je dneska. Snad jsou to jen poslove
7. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori tak co???? uz je lip?
7. črc 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, kluci neuveritelne vyrostli, jak jsem je dlouho na fotce nevidela, je skoro nepoznavam :slight_smile:

Mori, no to je mazec, nerodis? :sweat_smile:
7. črc 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori vanu bych nedávala ani omylem proboha! ještě je brzo, teplou vodou bych to nedráždila. Naopak mazej do porodky aby ti to ještě zarazili a pokud se chystáš rodit tak ti ještě píchnou na mimčo na plíce a pak to bude redy. držím palce a hendka napiš jak jsi na tom! :slight_smile:

Luci, saku - jj, borci šíleně rostou, já to ani nevnímám ale hodně lidí mi říká jak se mění. venku je to s nima supr, dneska jsme dali megavýlet, celej den, pak jsem si sedla s manžou na zahrádku na pivo, utahaná uchozená a borci byli unavení takovým stylem, že hodinu vesele obíhali celou zahrádku. oni jsou prostě neunavitelní :sunglasses:

kristi - ty si žiješ teda, týden bez mláďátka,nádhera! ale mně by to bylo dloooouhý, stačily by 3 dny a jsem šťastná. a program máš jasnej, ne? slevy ještě neskončily :sunglasses:
7. črc 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka no jo, tyden docela dlouho, ale nejakej programek uz mame, tak snad nam to utece a doufam,ze i Mia si to u babicky uzije, proc toho nevyuzit dokud to jde, dve deti uz nam nikdo nepohlida :unamused: ja to vidim na kazdej den driving, at se trosku zlepsim

jsem z te Mori uplne vedle, snad se nic nedeje, zase ono ten 34tt neni nic tak strasnyho
7. črc 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
Mori mě poprosila at vám písnu.....takže sms od ní
V Liberci neměli místo na dětské JIP,tak jsem letěla vrtulníkem do ustí jsem už na pokoji na monitoru a srážej mi teplotu 38.3 jsem měla.Otevřená jsem asi na 2 a ted mi je trochu líp.ale v Liberci jsem měla kontrakce slušný
7. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa no ty voe, to je husty....jak to?????? moc diky za info, posli od nas moc sil, at to tam mimisek jeste chvilku vydrzi a dopece se

7. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vím zatím jen toto,kdyby něco,zase vám to sem písnu ju?? :wink:
7. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa to jsi fakt zlata, diky moc....
7. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa dííky za zprávy. vyřiď Mori že na ni myslíme a moc moc držíme palce!! :wink:
7. črc 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,zpráv od Mori z dnešní půlnoci
Před chvílí mi píchli vodu,už jsem na porodním boxu........
jinak jsem jí psala,že na ní taky moc myslíte :slight_smile:
8. črc 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty blaho, tak to je mazec......tak snad to Mori i mimisek zvladnou :slight_smile:
8. črc 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to tady holky......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kolem 1 h ráno s váhou 2850 g a délkou 48cm na nás vykoukla Gábinka.Šla císařem,je v pořádku,ani v inkubátoru není.Uvidím jí až zítra,ted jsem na JIPU.
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. črc 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty blaho, tak gratulujeemeeeeee k holcicce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. črc 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veeelká gratulace!! To je super!! A krásný jméno!! :slight_smile: Ať jste holky obě zdravý, spokojený>,šťastný a krááásnýýý!!! :grinning:
8. črc 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký den :slight_smile:
Přes počáteční překvapení :fearful: @mori móóóc gratulujeme, přejeme zdravíčko a vítáme nedočkavou Gabču mezi námi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě napadlo Mori, jak měl tvůj manža ten sen, co? takže to fakt byla předtucha? a měla jsi sbaleno?? :grinning: :sunglasses:
8. črc 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, nad tim jsem taky premyslela :slight_smile: :slight_smile: hlavne, ze jsou holky v poradku...

my meli doma v noci MYS - lezla nam pod posteli a ja nemohla spat, pac jsem nevedela, ze je to mys.... rano prijdem do obyvaku a strachala za telkou, tak jsem ji dala syry po ceste ven a nakonec asi po 20m sama odbehla.....jsem zvedava zda zase prijde :slight_smile:
8. črc 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, to je teda prekvapko :dizzy_face: Mori moooc gratulujeme k holcicce! Krasne jmeno a na 34. tyden je teda velika, se nedivim ze uz se ji chtelo ven :slight_smile:))
Pikusa, diky za zpravicky!!! :slight_smile:

Kristi, ty jo, taky se nam stalo v zime, ja jsem ale takhle klidna nebyla :grinning: Jsem okamzite nasadila veskere vypuzovaci prostredky a dva dny jsem nespala dokud jsme mysku nechytili :sweat_smile:
8. črc 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas je fakt krasny leto ted, akorat Lea ma od pondeli zanet spojivek, tak moc nechodime ven, celkem se ji to ani nelepsi, dneska ji beru znova k doktorovi, ach jo :confounded:
8. črc 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek