• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Holky,zbaleno úplně asi neměla,říkala,že jde dobalit tašku a frčej.....
ted mi psal štastný tatínek na skype,je s kájuškou doma a je štastnej z převahy holek doma :grinning:
8. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte
boze
@mori ja revem jak sprosta ,tu citam odvcera a na konci ze babinko je na svete ,no este ze som necitala vecer,lebo by som ani nespala,ze ako to dopadlo(o tom ze dobre ani nepochybujem samozrejme :slight_smile:)
moc moc gratulujem,miery super ,ved sofi vazila tolko isto a bola 1cm mensia,takze super :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
teda,to bola kovbojka,co,ze vrtulnik a tak,no ja odpadnem
uz sa tesime na fotocky,mori drzte sa :slight_smile: :slight_smile:
8. črc 2010 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my mely hezky den a vecer si dam na Gabinku pivko, pac za chvili razime, kdyz je tak krasne
8. črc 2010 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak mi dnes psala Beja šťastnou zprávu, tak moc Mori gratulujeme a přejeme holčičce hodně zdraví, když už ten vstup do života byl tak dramatický!! Je docela velká, tak se jí snad bude dařit dobře (když uvážím, že Anča narozená o 5 týdnů později měla o víc jak 450 g míň.....ale ta zas byla mrňavá...), budeme moc držet palce!!

U nás vše ok, rodit se nechystám :slight_smile: Jinak standardní letní provoz, jezdíme na chatu a kolem holek je tolik lítání, že večer naprosto nezvládám sedět u netu a padám do postele, Jája se učí na nočník, šíleně se rozkecala, Anču se snažím naučit plavat, resp. snaží se sama bc nechce plavat s žádnou "zádržnou" pomůckou a je ve vodě jak doma, po těch letech plavání se parádně potápí, tak snad to přes léto zvládnem, nočník i plavčo :grinning: Mějte se všichni prima, jdu kouknout na zprávy a trochu tady zklidnit naší mladší, která rumpluje kočárkem pro panenky a ječí " to je moje miminťoooooo" a fackuje Aňu......no máme tu veselo :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2010 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Je to sranda, uplne to Mori zavidim, proletet se takhle vrtulnikem a zadarmo :slight_smile:)) Jako vyhlidkovy lety jsou pekne drahy :grinning:

Lami, zdravim! :dizzy_face: Pockej az budou tri, to bude teprve mazec :grinning:

Ja dneska mam krome Ley az do vecera ty dve holcicky na hlidani a jeste jsem se nabidla kamaradce, ze ji pohlidam jeji dve holky, a budou u nas i spat, takze babinec nejvetsi :slight_smile:)))) Uz jsme meli nevim kolik hadek, jednu rvacku, no je tu veselo :sweat_smile:
8. črc 2010 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja sbalim prtku a hura tyden volna, jen jsem vcera zjistila, ze nevim, zda to vydrzim, bude mi smutno
9. črc 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte

@lucija76 ze vyhliadkovy let :grinning: :grinning:
@kristi to verim,mne kiko pili nervy desne ale jak ho pol dna nevidim normalane mi chyba,minule sme isli na prechadzku aj so sofi,kika mi cestou "odchytil" dedo,ja som normalne nevedela ze co mam sama so sebou robit,som si nemala s kym uz pokecat,no nudaaaa :grinning: :grinning:
9. črc 2010 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Přišla jsem na Vás mrknout, páč jsem včera dostala info od Lucinky, že Mori už porodila...fíííha, to byla rychlost, takže také moc moc gratulujeme, holky jsou šikovné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

U nás je to ve velkým stresu a v nervech, do 2 týdnů bych měla mít vyřízenou hypošku a pak už se bude vše konat jen ve stěhovacím duchu. Práce mám nad hlavu, dělám pojistky, prodávám přes internet, do toho nadstavuju vlasy, starám se o domácnost a sklízím úrodu co to jde :sweat_smile: , a to jsem tomu tak dlouho odolávala :sweat_smile:

Tak se tu mějte hezky a brzy zase dojdu :wink:
9. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Já zírám a gratuluju mori :slight_smile: Gábinka :slight_smile: má krásnou váhu na 34 tt
9. črc 2010 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Psala jsem marcelce a odpověd...
Malá je stále na JIP,pomáhaj jí dýchat.Mě to ještě bolí,beru ATB na zánět v těle-nešla jim dnes vzít krev,nejsou vidět žíly,tak mě docela mučili.
10. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
sakra, to je blby teda. Ze prejeme hodne sil, at jsou holky brzo v poradku
10. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ano,vyřídím...a zase písnu novinky,pokud budou a Marcel písne
10. črc 2010 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori tak se drž at jste obě brzo a v pořádku doma!! :grinning:

Já dnes vyrážím dopo k tchánům, zůstanem tam přes oběd. Ráno jsem vůbec nemohla vstát jak mne boblely nohy z plavání, dneska mám jít hrát beach, ale asi se na to v tom šíleným vedru vykašlu. Nějak se mi nechce či cooo...

Tak krásnou neděli všem!!!
11. črc 2010 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,

Mori, moc drzime palecky, at jste obe brzy ok a huraaa tradaa domu :dizzy_face:

Ja se nejak nemuzu zastavit, Leu ted mam doma, k tomu dalsi dve monstra na hlidani skoro kazdy den, navic se nejak rozjely vecirky ... Vecere, grilovacky, oslavy narozenin, srazy..... Vcera to byl uplne extrem, jsme byli pozvani na 3 ruzna mista, tak jsme sli na kazdy na chvilku... Dneska jsem si myslela ze si odpocinu a v klidu vyzehlim a Y. uz opet neco na vecer domlouva :angry: :grinning:
11. črc 2010 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
se na to vyseru fakt už....zase jsem nakupovala
11. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Saku psala na FB:

ahojte!tak to je jak z filmu,par hodin pred odletom sme museli"letiet"nie na letisko ale do detskej fakultnej nemocnice,akutna operacie hernie u kika,takze je po dovolenke,verili by ste tomu?????????tak sa susime v nemocnici......

tak to je pech teda
11. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
A jejej, tak to nasere :frowning2: Co to je hernie? Kyla? Nebo neco jineho? Chudak maly :frowning2:
11. črc 2010 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte baby..c sorry že vám sem leziem,chcem sa len opýtať dávate kravské mlieko ak ano tak od kedy...díky :wink:
11. črc 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek děvčátka :wink: nááádherná neděle! :grinning:

Saku tak to je fakt smůla.. Já mám pocit, že jsi psala o tom už něco v tom smyslu, že snad mu to vydrží až po dovči. Nebo si to pletu s někým jiným? škoda no, snad vám vyjde něco jiného.. :wink:

Kristi kuva takový krásný počasí a ty chodíš po obchodech?! to už snad úchylka, ne? :sunglasses: :grinning:
11. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ty vole...já se vrátím z dovči a Mori porodila :slight_smile: a ještě si užila vyhlídková let...super gratulace, hlavně, že jste kočičky v pořádku...to je mazec :slight_smile:)

saku to bude dobrý...lepší než kdyby se to podělalo na dovče...držím palečky :wink:
11. črc 2010 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@malka18 ja davam asi od 2,5 roku
12. črc 2010 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@daniellka
kdyz tam je aspon chladek a neni tam takovy vedro, doma je na chcipnuti
12. črc 2010 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to vypada, ze dneska fakt azprsiiiiiiiiiii
13. črc 2010 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ránečko!!

Tady to na déšt zatím nevypadá, horko a slunko, ale ani bych se nezlobila za jeden odpočinkový den.
Za chvilku pádím ke kadeřnici, večer kafčo s kamarádkou, no tak snad ten čas mezitím hezky něčím zaplácnem.
@malka18 už si to přesně nepamatuju, ale od dvou let dávám kravský určitě.
13. črc 2010 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@daniellka vam by se bourky mely vyhnout, tak asi moc odpocinek nebude.....

ja jedu k Laz, vecer pak na driving a ve 2 rano vezu Michala s Karolinou na letiste
13. črc 2010 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,
u nas prsi uz od vcera, ale ja jsem rada, ty vedra uz se nedaly, je treba si trosku odpocinout a aspon nam to zaleje zahradku :slight_smile:

13. črc 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
halooo, já už bych trochu deštíku na den dva taky brala. pořád 35st., to je nářez. to už se mi nechce ani dejchat :grinning:
14. črc 2010 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
nevíte někdo co nového s Mori??? :confused:
14. črc 2010 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem psala Mori smsku jak jsme se vrátili nic :( snad jsou v pořádku holky
14. črc 2010 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
to doufam, teda.......

ja jsem uplne hotova, rano na treninku a ted se zasivam doma, pac tady je o kus lip jak venku....

jakko Mia jde za 1,5 mesice do skolky, to tak strasne uteklo vsechno :frowning2:
14. črc 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek