• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
kristi klídek ještě jsou to skoro 2 měsíce...Dála už vykřikuje, že chce do školky...mu chybí ty jesle :grinning:
14. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
dufam ze sa mate vsetky dobre a uzivate si leta
my trcime cele dni vonku pod stromom na deke,alebo v bazeniku..kiko je na tom uz uplne dobre,len sa nesmie kupat,inak by to bolo uplne v pohode,uz beha,skace,a certuje jak aj normalne... :slight_smile:
sofi ma dneska 8 mesiaciv,strasne to leti,na vsetko sa mi ovesi a postavi,no strach,stale jej musim chodit za zadkom,aby sa nevytrepala niekde...ale je podarena,ked rano stoji v postielke a vykrikuje:babababa vavavava tatatat a tak podobne :sweat_smile:
14. črc 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 a jak to mate s tim zajezdem? to jste asi nemohli stornovat,co?
14. črc 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dej Buh, at jsou vsechny nase deti zdrave, pac tohle, to bych vazne neprezila

http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=3012126 :pensive:
14. črc 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi :pensive:
14. črc 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je desny tohleto.....
14. črc 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si to ani nechci představovat ale někdy mě večer napadají divný věci, hned si nadávám...ale tohle by mě úplně vyřídilo...smutné ...hlavně proč se tohle děje :pensive:
14. črc 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky obcas blbe premyslim, treba kdyz ctu nejaky tema.....jako minule, zda chodi deti furt za ruku.....to e hned napadaly scenare. Ale jsem rada, ze jsem tvrda a Mia snad fakt umi po chodniku chodit, ono tady jezdej samy hovada
14. črc 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím, když vidím ty pomníčky kolem silnice...hrozný taky...Dála je janek sem tam mi už do silnice vlítnul nařezala jsem mu...jak říkám, radši nemyslet
14. črc 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, tohle je blby tema......
14. črc 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dděvčátka :slight_smile: Koukám, že nějaké info o mě i Gábince tu máte :dizzy_face:
Mě včera propustili, Gábinka tam zatím zůstala v inkubátoru, musí se naučit baštit, tak to má zatím zavedené rovnou do bříška - ale zlepšuje se to. Až jí budou moct odpojit, tak se tam za ní vrátím a budem na pokoji spolu. To dýchání jí odpojili už 12. 7. ráno a od té doby dýchá sama šikulka.
Bylo to teda těžký jí tam včera nechat :frowning2: ale Karolínka mě taky potřebuje .. doma to už je teď lepší když jsem s ní a mužem ..
Jinak tu srdeční vadu má, tak jak to viděli v ČL .. pojede na vyšetření do Motola, sledovat nás budou teď v Ústí, a kolem půl roka operace v Motole. Ale prý se většinou tato operace dělá dobře.

a musím uvést správné míry, nevím, co mi to sestra ne gynekologické JIPce v noci tehdy napovídala ... 2590 g, 46 cm a v 1.39h :slight_smile:
A děkuji moc za gratulky :wink:

luci - vyhlídkovej let jsem se snažila čumět ven, přes nohy no :grinning: a říkala jsem si, že pak musím požádat o výpis z pojišťovny páč by mě zajímalo, kolik ta sranda stála :sweat_smile:

jo a tašku jsem si připravila to ráno před odjezdem, teda hromadu .. odpo to muž jen dobalil do tašky :wink: No a v autě pak už kontrakce po 3 min. :astonished:
nějak nevím s čím to je v nemocnici Kiko ???
14. črc 2010 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori moc držím palce, ať to dobře dopadne, ani jsem nevěděla, že Gábinka má nějakou srdeční vadu :pensive: , hlavně ať už jste brzy spolu :slight_smile:

Moni to je dobře, že už je Kikovi lépe, moc jsem na vás myslela :slight_smile: , a dovču si jistě vynahradíte jindy :wink:

Kristi co to sem dáváš za odkazy, jsem brečela jak želva, fuj a ni nemyslet, máš zdravé dítko a z ničeho nic taková rána..... je mi těch rodičů moc líto :frowning2: :cry:
14. črc 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrea73 tak ona nebyla zdrava, mela leukemii......ja jsem je sledovala dlouho

@mori no fajn, ze jste doma. Gabinka bude urcite v poradku, to by se jeden podelal, jednou reknou, ze je ok, pak zase ze ne, sakra timhle by si meli byt jisti, ne?

KIko mel tusim kylu?
15. črc 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den...u nás prší :grinning:

jj kiko měl kýlu nějakou akutní ...ale už jsou taky doma :wink:

mori, třeba o té vaděli i v tom ústí ale nechtěli vás už nějak plašit...no každopádně držím palečky ať je Gábinka brzičko v pořádku ...a ten let vrtulníkem mě taky zajímá tak pak písni kolik do tebe investovali :slight_smile:
15. črc 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdáár bazáár!! :sunglasses:

Mori welcome home, mamino!! ještě jednou srdečně gratuluju, mimčo at máš co nejdřív doma a srdíčko at je brzo v pořádku. :wink:

Kristi ty jo to je fakt děs běs, to by mě položilo. Snad to ta mamka unese. :pensive:

Dragi pošli pár kapek. Toto vedro je už i na mě, vedromila, až mooooc. mám pocit že se rozpustím a ikdyž každej den plavem tak bych se fakt ráda na chvilku zchladila i na souši :sunglasses: Dneska pádím k zubařce, doufám, že mi v tom hicu nebude nic dělat. :confounded:

Jinak Kristi máš recht, taky si říkám jak to stráášně uteklo, a to jsme si to ještě prodloužily, že jo :sunglasses: Snažím se si ted užít každej den na maximum, pravděpodobnost, že budu mít ještě někdy celý prázdniny volný je asi nulová. Leda že by bylanezaměstnaná :grinning: :sunglasses: a jestli mě budou všichni štvát tak se nezaměstnanou zas na příští léto udělám!::slight_smile: :grinning: :sunglasses:
Dragi co ty, chystáš se někam?

15. črc 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi když se narodila tak dýchání bylo OK, až během dne se to zhoršilo - museli jí pomáhat ty přístroje - byla taková udýchaná. Prý se to u těch nedonošených stává, že jim ten šok dojde až později :confounded: Ale hlavně že už to zvládá dýchat sama :dizzy_face:

@draga nevim no, dr. mi tehdy na tom UTZ říkal, že to můžou vyloučit, že jen něco malinkého tam asi bude. Bohužel teda v té České Lípě měli pravdu :frowning2:
15. črc 2010 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, taky se po porodu vic potite? ja jsem furt zmachana jak kdybych vylezla z vody, no silenost....
15. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka zrovna se chystám odeslat životopis, ale vzhledem na možnosti Kladna nepočítám s úspěchem :slight_smile:
15. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
pár fotek z dovči

15. črc 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga fotečky hezký, jééžiš tam muselo být kráásně :slight_smile:
Tak držím palce ať ti to klapne. :wink:

@kristi nepotím. spíš bych řekla, že se ještě líp opaluju. dřív sem furt vystrkovala ksicht a opálení nula nula prd, tedka jsem krásně osmahlá a to se neopaluju, furt jen vyčumuju po sígrech kde zrovna řádí :sunglasses:

Tak zubař v pohodě, jen mi přejela zevnitř dole trošku zubní kámen a za 5 minut jsem šla dom.
15. črc 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani a kristi já se teda potím ale já mám co potit :slight_smile:

jinak opálená jsem tak nějak normoš z těch posedávaček na lavičce na písku, z procházek...já už opalování a válení u vody nedávám :grinning:
15. črc 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!

@mori no vitaj doma,ženo :slight_smile: a pozeram fotos,tak dalsia vlasatica do klubu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: malinka je moc krasnucka :slight_smile: a drzime palceky aby bola zdrava hlavne...

@draga fotocky super,vyzera to tam tak pohodovo :slight_smile:
@kristi stornovat by sme mohli keby mame poistenie storna zajazdu,ze....co sme nemali,ma to nenapadlo,ze to sa vztahuje aj na taketo veci ,mali sme to klasicke,co sa vzdy dava,nemocnica,uraz a tak ,toto je zvlast pripoistenie,neviem ci ste si ho vy davali,mozno hej-u nas boli vsetci "mudri" a nakoniec sme zistili ze ho nikdy nikto zaplatene nemal... :unamused: inak ja som potom aj chcela si to dat,asi tak po mesiaci od objednania,ale nedalo sa to uz,ze to sa musi hned pri objednani zajazdu a zaplateni prvej zalohy,potom uz nie,tak sme to nedali,no,inak vychadzalo to okolo 130 eur plus este to co sme mali bolo nejakych 35.no co,clovek sa uci na vlastnych chybach,ze ,druhykrat si uz na to dam bacha a podstatne je ze to dopadlo dobre pre kristianka...peniaze boli aj budu,no...a na dovcu este pojdeme urcite ,v druhej polovici augusta asi
15. črc 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi inak aj mne sa zda ze sa nejak potim viac sakra,fuuj,stale lezem do vane
15. črc 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja se moc neopaluju, lezet me moc nebavi, kdyz u toho ale drbeme s Laz, tak je to i celkem sranda....opalena dorazim az z dovci...

mne se jako potej hodne ruce, nevim co s tim, docela uz me to stve.

@sakura77 a pojedete do stejneho hotelu?
15. črc 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
Vedro, vedro, vedro, už aby to skončilo a začalo být přijatelněji :sunglasses:
@mori gratuluji ještě jednou ke Gábince a držím palečky, ať už jste všichni brzy spolu doma :dizzy_face: S tím srdíčkem se tedy divím, jsem myslela, že na tohle už zdravotnictví je vymakaný dost :unamused:
@draga Dragi, krásný fotky, super dovča :sunglasses: My jsme měli jet do OL, ale kdoví, kdy nakonec pojedeme. Muž má teď moc práce... Marky pojede příští pátek do Černé Hory s tchánovcema k moři - závidím jí "tošičku" :sweat_smile:
@lamia Lami, no kde tu "Třetislavu" schováváš?! Třetí dítko a takovou postavu s pidi pupikem na 29tt - klobouk dolů :wink:
@kristi jsem si zase pobrečela :cry: Na jednu stranu jsem ráda, že ten net tolik nestíhám a nečtu tyhle smuténky, které jsem dříve čítávala :pensive:
Obě prdelky měly svátek, tak jsem přidala fotku: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/bejana/album/marketka-a-jindrisek-alias-krevetak-puvodem-c/5360125/ Sem jí nedávám, protože tady je to moc malinký - jak dávám víc fotek do jedné, není to pořádně vidět.
Jinak u nás vše OK, denně venku. Je tu jedno zastrčené hřiště, které je z větší části ve stínu. Je tam tedy relativně nabito, ale na přímým slunku bych to nedala :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejana Jindříškovi všechno nej k svátku :slight_smile:
15. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Markétce taky :slight_smile:
15. črc 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!!

Beji já se taky přidávám ke gratulce, už jsem ti to písla k fotkám. Zírám jak oba vyrostli.

Jéééžiš já furt jen všude čtu a aslyším jak si babičky berou děti na týden, na dva, na víkend, já bych chtěla takyyyy!!! Začíná na mě dolíhat jakási únava,i psychicky bych si potřebovala od kluků na dva dny oddychnout a babičky jsou ku h. :confounded:

Dneska jsem se vyhrabala z postele v 9, teda od půl 8 si u mě kluci četli v posteli a já pospávala, ale i tak, si teda uvědomuju jak jsem si hezky zlenivěla :sunglasses: :grinning: To bude boleeet až budem vstávat s klukama na 8 do školky :grinning: :sunglasses:
16. črc 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka s babičkama jsme na tom stejně...teda navíc máme jen jednu :wink:
16. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejana krasne fotocky,deticky uz ako vyrastli a jindrisek je teda uz chlapisko :slight_smile: :slight_smile:
@kristi neviem este,najradsej by sme isli tam,alebo nieco velmi podobne...
@daniellka to ja sa tesim ked budu uz chodit do skoly,tak vzdy v lete ich odsackujem na nejaky tabor aspon na dva tyzdne..... :grinning: to som matka,co,jak sa tesim,ako sa ich zbavim...
16. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek