• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Včera jsme si udělali výlet do Ústí za malou :dizzy_face: Karolínka čekala u babičky
U Gábinky to bylo úžasný, byla taková čilejší, docela dlouho i koukala :slight_smile: tak konečně i taťka viděl kukadla :dizzy_face: Úplně mě včera nabila, odcházelo se mi mnohem líp než v úterý, jak jsme jí tam nechávali (to mi bylo fakt hrozně :frowning2: )
S papáním to je zatím stejné, ale aspoň od toho zlepšení se to nezhoršilo :wink:
Nahodila jsem další fotečky ze včera :wink:

Taťka nám dopo odjel, ve 12 h startoval busem z Lípy směr Chorvatsko, vrátí se zas v neděli. Bohužel to musel vzít, páč teď byl dlouho doma a až se budu vracet ke Gábince, tak opět bude muset být doma s Kájuškou .. a co si budem povídat, penízky jsou potřeba stále ..
16. črc 2010 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga jasný. Dragi ale chytám se za nos, že jsem si vůbec postýskla, pak mě právě hned napadlo, že ty jsi bez maminky.. To ti musí být dost často smutno.

@sakura77 to já se taky těším až budou jezdit na tábory!! a jak!! hoši pofrčí na tábor a já na La Coche, páč jsem to propásla, měli jsme to v plánu a místo toho jsme jeli na Fuertu, protože tam byl českej trenér "kajtování". :grinning:

@mori jukla jsem na fotky, Gábi je náádhernáá. a očenka má úplně jak Kája a taťka,že? :slight_smile:

17. črc 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka Dani v pohodě, já to ani tak teskně nemyslela, spíš, že tchýně pořád mluví jak si Dálu vezme, že příští rok to už bude lepší...a tohle už říká 3 roky :slight_smile:))

mori Gábinka je vlasatice :wink: ať je brzo s váma doma :wink:
17. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer :slight_smile:
Děkuji všem za komentáře pod fotkou i tady :wink: Tlačítko odpověz mi v komentáři pod fotkama pro změnu nefunguje, tak snad si to přečtete aspoň tu.
@draga Dragi, ony klamou ty fotky. Ve skutečnosti jsou velký tak akorát na svůj věk. Ale jinak už jsou samozřejmě oba velký :grinning: "Jnai" nebo jak to bylo, se ti povedlo :grinning: Jindřich už také přebírá "vietnamštinu" a ostatně vydává zvuky hodně podobné Marky v jeho věku :grinning:
@mori Gábinka má fakt prima háro a oči shledávám obobdobně jako Danča :slight_smile: Je prima, že už to odloučení snášíš líp, ač je mi jasný, že úplně ono to bude, až budete všichni pěkně pospolu doma :dizzy_face:
@daniellka Dani, u nás je akční jedna babička (tchýně,) ale letos teda mega akční. Každý měsíc min. na týden si Majdu bere. K ní ještě zpravidla další dvě vnoučata od švagrové (3 a 5 let.) Ona dětmi žije. V tomto ohledu před ní opravdu smekám. Jsem ráda, že si Marky bere (neb úleva je značná,) ale na druhou stranu mám pořád depky z toho, že si ji bere :sweat_smile: :sweat_smile: Snad si lépe zvyknu, když je to teď tak intenzivní.
Sem už dorazilo ochlazení a deštík, je to úžo :sunglasses: Snad nebude pro změnu zase pršet moc...
17. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kurnik, jsem zapomněla odřádkovat, snad se najdete.
17. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den přeji!!

Já se vypravujus E. k dokt., vidím to na angínu. A dnešní noc fuj hnus, každou chvilku békal a békal, dokonce se po roce a půl počůral chudák malej do postýlky, byl z toho pěkně špatnej :sunglasses: Takže já jsem dneska jak po mladejch, kdyby mě někdo opřel o sloup tak spím. A hádejte, kolikrát za noc vstal místo mě jejich tatínek? Nebo že by jim aspon ráno udělal snídani a nechal mě si hodinku přispat. můžete mi někdo říct, proč ti chlapi vlstně jsou? akorát na tu spermii. :angry:
19. črc 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,my jsme od vcera doma s Miou, takze pohoda, az na to spani s nama v posteli mi fakt chybela...ja uz nevim, jak ji k tomu donutit, budu muset koupit neco v Ikei, takovej ten list nad postel, at to ma jak bunkr nebo neco takoveho

dneska nas ceka jen nakup zradla a hriste, tak snad to bude aspon trosku fajn den

@daniellka chudak malej, tak at to neni nic vazneho
19. črc 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka ty jo tak ať je Eriček brzo fit a Alýsek to nechytne :wink: k chlapovi se nevyjadřuju :grinning:

já dneksa byla na úp...zařadili mě do nějakého projektu od kolíbky do práce...tak jsem jim říkala, že pro mě není problém najít si prác,i ale že mám prcka, kterého nemá kdo hlídat a to je ten hlavní zádrhel...no uvidíme jak projekt pomůže :astonished: jinak jdu na úp až 20.9.
19. črc 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga mi to pises schvalne vid? ja byla 7.7 a jdu kdy? no vzhledem k tomu ze jsme prvni tyden v srpnu na dovce, tak jdu 10.8 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi no zase tě nezařadili do projektu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. črc 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga zařadili tě do projektu,jo? nohlavně abys nemusela chodit na nějaký rekval. kurzy a podobný šitůvky :grinning: Mě taky babka na úp minule polekala, když se začla dívat jestli by mi něco nenašla.. No a tedka tam jdu 16.8. a myslím, že už naposledy, podpora končí a já půjdu makat. zase mezi lidi, zkulturnit. před 14 dny jsem se šla takhle hezky zkulturnit mezi lidi na konkurz a od toho dne mám noblesní puchejř přes celou patu :grinning: :sunglasses: . Tak myslím, že do té práce budu asi chodit v pantoflích :grinning: :sunglasses: No mám se trápit? jsem ty štekle skoro zapomněla, klátila jsem se jak na chůdách a mám z toho zdevastovaný hnátečky :grinning:

Tak Erik má bakteriální infekci. furt skoro 39, chudák malej, už zase spinká. nasadili mu atb a snad bude dobrej. ted jen aby to ten alýsek nechytl. na flašku dostal mašličku aby si ji poznal a víc už se asi dělat nedá..
19. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka Dani toho se právě bojím, že to bude i o nějakém rekval.kurzu...ale já bych docela brala nějaké pedagogické minimum nebo něco o sociálce...pohrávám si s myšlenkou zkusit nějakou tu mateřskou školku...jo a o šteklích mi ani nemluv nedávno jsem jela s kamarádkou za nákupem do Prahy, jsem si vzala podpadky a po půl hodině chození v obchodním centru jsem si odevzdaně sedla na lavičku a čekala na kámošku až si nakoupí :grinning: :grinning:

ty jo a co přesně chudinka eriček má?
19. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga mateřskou školku? ty toho nemáš dost, co? :grinning: :sunglasses: to já bych teda si nedala ani omylem :sunglasses:
O Erikovi mi dr. řekla jen, že má bakteriální infekci, tzn. že to není ani viroza ani angína. ještě tam zítra vezu ráno moč, jestli to nejsou močové cesty.
19. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ! Jdu se s váma rozloučit, ráno valím za Gábinkou a už budem spoluuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já se tak těším, konečně si berušku pomazlim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dnes jsem se neukázala, neb jsem furt prala .. i kočárek, autosedačku. Odpo mě přišla mamka obarvit a teď si jdu zabalit věci.
Tak se mějte fajn !
19. črc 2010 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka no nějak se mi asi probouzejí učitelské geny po rodičích :grinning:

@mori tak kočičku pozdravuj a a´t jste co nejdřív doma :wink:
19. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:

@draga Dragi, to bude asi toto: http://www.odkolebkydoprace.cz/cs/uvodni-strana

@daniellka Dani, držíme palečky marůdkovi malýmu ať je líp a Alýskovi, aby to nechytl!

Chachá, podpatky :grinning: Docházím k závěru, že už se k nim zřejmě nevrátím (nikdy jsem nenosila nejaký vysoký,) páč mé nohy trpí :fearful: Zvykly si na "rozpláclou" nohu v sandálech nebo keckách :sunglasses: :sweat_smile:

@mori Gabču za nás taky "pomuchluj," berušku malinkatou :dizzy_face:
19. črc 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a to se netýká jen podpatkových bot, ale veškerých společenských :fearful: Ty jsem teda do práce normálně nosila. Zatím jsou stále v botníku dlouhodobě uloženy...
19. črc 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, my uz vstavame, ne ze by se mi chtelo....

tak ja se priznam, ze jsem si teda na leto par bot s podpatkem koupila a kdyz nejdu s Miou, tak je nosim, dokonce jsem schopna v nich tancovat :grinning: :grinning: dobry jsou ty gelovy vlozky, to fakt pomaha na to paleni brisek prstu
20. črc 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránečko!!

@kristi já taky občas trošku vklouznu do podpatku, silnější nebo platforma úplně v poho. Ale tentokrát jsem si vyrazila na jehlách a s plnou patou na boso, no nožičky dostaly zabrat :unamused:

má přijít tchán pohlídat erikam musím odvézt zkumavku k mudr a nevím jestli na mě nezapomněl, už tu měl být
20. črc 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
auu auu, nekdy to fakt boli, zavidim lidem, co na tom umi chodit cely den, protoze to proste vypada hezky
20. črc 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem borcům koupila malou autodráhu na baterky, když už musí trčet doma a je tady ted randááál jak někde na stavbě :grinning: :sunglasses:
20. črc 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka ani nehovor,"chlapi" dosli z kontroly z bratislavy,samozrejme zas dalsia obr draha z hot wheels,rachoti to,vyhrava to,blika-neznasam tooooooooo :angry: :angry: :angry: hlavne ze uz minimalne tri ma zbalene a odlozene,co to vzdy len rozlozil a nechal tak...ale stale malo mame,ze....mori je uz asi doma s babtinkom,co :slight_smile:
ja podpatky rada,ale teda uz malo nosim,ved kto by nahanal kika po kanaloch v tom,ze..... :grinning:
20. črc 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejana Beji jj to je přesně ono ten projekt :slight_smile:
20. črc 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek děvčata, mi nešel pc, tak jsem nemohla ani popřát Mori ke Gábince, velká gratulace a moc přeji, at je vše v pořádku :wink:
21. črc 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni :slight_smile:

kua, se nam to pocasko ma na sobotu podelat a my se tak tesili na ten festak, no jesteze jsme zatim nekupovali listky, uvidime, jak to v so dopadne, snad bude treba jen obcas bourka a nebude chcat celej den

za chvilku dorazi Nella, budu ji chvili hlidat u nas, aspon si holky pohraji, pak me ceka banka, posta, pak potrebuju koupit komodu do chodby, povlect periny, povesit pradlo a jeste zajet nechat si zkratit dziny, uffff
21. črc 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi jj, taky jsem na to myslela. počásko vypadá dost blbě a to už i v pátek, se bojím , že to tam bude dost promáčený a zima :unamused:

My jsme dneska den krásně užili, maroda pohlídali přes den naši a my jsme se vpylavali s Alýskem z podoby u kamarádky na chatě. Super pohodička.. Hned bych šla spát,jsem K.O. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi aka krasna druzicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka dani a co,marodi uz su lepsie na tom?
22. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda len jeden,som to poplietla,ze obaja su :sweat_smile:
22. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek