• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
@sakura77 atb už zabraly, takže doma řádí jak černá ruka :sunglasses: po celým dni zavření doma jsem je dneska večer vyvedla na chvilku ven na vzduch, ještěže aspon o víkendu se ochladí, když už musíme trčet doma..

manža mi psal z Německa, že tam právě mají tu frontu, co sem má přijít v pátek a v sobotu, prej masakr bouřky s kroupama..
22. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka do haje, to nejsou dobry zpravy.....to je fakt pech, jedinej festak za cely leto a musi se to takhle podelat, chjooooooooooooo
22. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi noo, je to pech.. ani předpověď na sobotu nevypadá dobře, všude píšou, že má pršet a pršet. pamatuju jak dopadli moji známí na creamfields, jak byla ta šílená průtrž a bylo po fesťáku.. Ale tak uvidíš, třeba to nebude nijak hrozný.. Vy to máte blízko, tkaže zabalit to můžete kdykoliv, ne? My na to určo kašlem..
22. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byli na pivecku a na papu, mela jsem luxusni plejskavici s ajvarem, mnaaaaam
22. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka jj, my to mame 20 km, pohoda....
22. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi cos to měla? přelož mi to do normální češtiny :grinning:
22. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka tamto chorvatsky narodni jidlo nebo co to je
23. črc 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zehlim, konecne je trosku hnusne....ac se mi nechce, tak to chci mit za sebou
23. črc 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
my razíme na škopek a nějakej dobrej gáblík. přišla prababi a spí u nás, tak máme dneska "vycházky" :grinning: :sunglasses:
23. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre dopoledne, to pocasi me sereeeeeeeeeeeeeeee :confounded: :confounded: :confounded: ale stejne pojedem, musime si u tchynky vzit kufry a maly golfky, at jsme na dovcu vybaveny...pri nejhorsim pujdem vecer do kina
24. črc 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko!!

dneska Erik ráno nějak cestoval a mezi jinými navštívil i mě, od 6 do 7 u mě spal v posteli a pak zas odkráček dál. :grinning: Naštěstí, protože jsme byli jak sardinky a já byla celou tu dobu vzhůru.
V noci lijavec teda jak blázen, nádherně se v tom spalo.

:pensive:
24. črc 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký víkend...včera jsem předala pana Dalimila babičce a poprvé od porodu jsme s manželem sami...divný pocit :slight_smile:) dneska jsem se pustila do velkoúklidu, chci nějak vytřídit hračky, vyčistit koberec v pokojíku a taky peru a žehlím...ale vůbec mě to nebaví :grinning: :grinning:
24. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau kočky :slight_smile: Zdravím vás všechny z domova, včera jsme přijely už i s Gábinkou :dizzy_face: Je to zlatíčko naše hodňoučký :dizzy_face: skoro furt spinká, skoro nepláče, už hezky baští :slight_smile: je prostě úžasná :dizzy_face: Karolínka ji viděla poprvé ve čtvrtek, když přijela s taťkou na návštěvu - přijala jí naprosto skvěle !!! :slight_smile: tak jsme opravdu za to rádi ! hned mi v porodnici pomáhala přebalovat, krmila jí, chtěla si jí chovat - no co vám budu povídat, hotová chůvička :slight_smile:
Jak bude čas, tak vložím nějaké nové fotky .. zatím jsem v jednom kole. Krmíme každé 3h, mezi tím něco porobit doma, jsem nevyspalá, než si to tělo trošku zvykne na pravidelné noční vstávání .. ale doma aspoň pospím ještě trochu ráno - v porodnici se po 5h už moc nespalo, páč sprcha, snídaně, vizita maminek, vizita dětí .. znáte to
24. črc 2010 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga dragi to si máš užíííívat jinak a nééé úklidem!! Vymysli honem něco co se špatně dělá se synáčkem a šup do toho! Kdy se ti dítko vrací?

Já jsem ráda za to ochlazení, pokud to nebude delšího rázu teda. Je to takovej příjemnej odpočinek. DOkonce jsem si i bucla, musela jsem dohnat včerejší ponocování.

@mori čáááu matko!! to vstávání ti nezávidím. ale mimčo malinkatý bych si pomuchlala očuchala :grinning: :grinning: At se daří a hlavně zdravíčko :wink:
24. črc 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori vítejte doma :slight_smile: to je fajn, že vás už pustili :wink:

@daniellka Dani vrací se mi až budu chtít, nebo až bude chtít dráček maminku :slight_smile: ale domluvený jsme předběžně, že ve st nebo čt přijedu a ještě budeme u bab společně...takže nějaký ten den si asi chviličku volna udělám... :grinning:
24. črc 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda vsem, hlavne Mori, tesime se na fotecky male :slight_smile:

@daniellka skoda, ze jste nejeli, by se vam to libilo, fakt supeeeeer i pocasko nakonec vyslo :sunglasses:
25. črc 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Guten Tag!

co to jako venku je?! já chci zase zpátky léto, studenej víkend mi stačil :angry:
26. črc 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady neni az tak hnusne, vcelku prijemny....jedu jeste dokoupit kravinky na dovolenou, at mam klidek
26. črc 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
novinky v Ikei, zatim teda v UK, ale bude i u nas
http://www.ikea.com/gb/en/search/?query=stuva&pageNumber=0
26. črc 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nahodila jsem fotečky :wink:
Dnes jsme se byly ukázat u dětského dr., tak jsme se trochu vyvětraly. Kája se hned venku chopila kočárku :wink:
26. črc 2010 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori jukla jsem na fotečky moooc pěkný!! a ta jedna je obzvlášť povedená!! :slight_smile:

Přestalo pršet, tak aspoň něco..
26. črc 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
do haje, je velkej rozdil mezi peceni a kotletou bez kosti? pokud to chci pect????
26. črc 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi já na pečení v troubě používám většinou pečeni.
26. črc 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka tož se na to vyseru, vzala jsem pod to ještě dvě maličký žebra, aby se mi to nejak moc nechytlo, tak snad to bude dobré
26. črc 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi co by nebylo, na tom nejde nic zkazit :sunglasses: brou chuť :wink:
26. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme slavný http://ustecky.denik.cz/multimedia/galerie/2322769.html?section=1,9 fotka teda "úžasná" :sweat_smile: ale zde: http://ustecky.denik.cz/miminka/20100724_bb29_miminka_moje_rodina.html v pravém sloupku prosíme o hlásek :wink: Děkujemeeee :grinning:
27. črc 2010 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, Draga si všimla, že jde hlasovat každou hodinu - tak se občas připomenem :wink: :grinning:
27. črc 2010 v 18:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori náhodou jste tam krásně holky :slight_smile:
27. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus tady to opět žije...jdu vás pozdravit, zítra jedu za prckem, ne že by se mi nějak tuze stýskalo, ale už trošičku jo...se na něj těším na dráčka mýho malýho...nějaký den u bab pobudu i já, takže to bude odpočinkové bez netu a cigárek :grinning: ...tož se tu mějte :wink:
28. črc 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nam vypli vcera net, takze jsem nebyla protoze jsem nemohla....jinak vse v pohode...

koukala jsem do dubnovek, tak Karotky uz dneska porodila Matyska :slight_smile: a Hankah ceka treti mimino ( by me asi slehlo)

jinak nic moc noveho, zitra zacnu trosku balit a v sobotu hura na tyden pryc :wink:
28. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek