Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
mori
28. črc 2010
holky prosíme během zítřka a v pátek dopo ještě o hlasíky http://ustecky.denik.cz/miminka/20100724_bb29_m... 😉
kristi
28. črc 2010
@mori hotovo 🙂
bejanaautor
29. črc 2010
Hezký den děvčata 🙂
Dodatečně přeji Aničce a Vikouškovi vše nej k svátku a hlavně zdravíčko x-)

@mori hlasuji co hodinu, teda co si vzpomenu a mihnu se tu. Držím palce 😉

@kristi děkuji za info o dubnovkách. Samé pěkné novinky 🙂

Včera jsem se konečně byla nechat ostříhat. Vlasy jsem měla zase dloooouhý. Teď mám takový kratší mikádko a mám pocit, že mi hlava lítá 😃 Super pohodlné 😎 My pojedem asi v neděli do OL, Marky tam přijede s tchánovcema z dovči týž den, tak se na tu moji princeznu moc těším x-) S Jindříškem je to pohoda - "jedno dítě žádný dítě" 😎 I když zlobit umí taky :-p Kdo ne, že? 😃
kristi
29. črc 2010
dobrý den 😉

tady se to nejak zatahuje, tak ani ven nemuzeme,, pac obcas se prezene nejaka prehanka, ach jo

@bejana a jak to snasi Marketka? ze je bez vas?
bejanaautor
29. črc 2010
Tady už párkrát sprchlo. Prádlo mám na balkoně, ale nepršelo tak moc, abych ho stěhovala... Odpol jsem chtěla na prochajdu, ale taky nevím, nevím =-)

@kristi ani se mě neptej. Manželova rodina totiž nekomunikuje, resp. oni komunikují jen tehdy, když nastane problém. Takže já nevím nic, jaká byla cesta, jestli dojeli OK... nic 😞 U nich se např. odchází z bytu beze slova (asi nikoho nezajímá, kdo kam jde a kdy se vrátí atd.) Kolikrát jsem doma ráda, že slyším prásknout dveře, jinak bych ani nevěděla, že odešel... Já jsem z tohohle na palici, protože rozhodně chci vědět, kam můj muž jde a kdy se vrátí a o dětech do budoucna nemluvě. U nás tohle bylo naprosto běžné a nenapadlo mě, že někde to tak není 😕 Jinak Marky má babi/tchýni moc ráda (aby ne, všechno jí dá a dovolí), takže si myslím, že si na nás ani nevzpomene. Uvidíme v neděli, jestli se aspoň přivítá a bude pusa (zpravidla ne :-N)
sakura77
29. črc 2010
ahojte
u nas je konecne po 4 zamracenych dnoch pekne,Sofi dneska pospala do 10-tej,tak teraz mi to konecne vyslo ze isli naraz spat,jaj,to je bozsky klidecek 🙂

@bejana jedno dite zadne dite 😃 😃 svata pravda.... :-N
a tuto su nove fotos kiko so susedou,ludia to je cert jak kiko,ti ked su pokope,tak akoze pomoc"ideme sa smykat dole hlavou?"jasne i,deme sa oblievat hadicou? jasne.... 😃 si sadli jak zadok na serbel,ale aspon sa vyblaznia
kristi
29. črc 2010
@bejana to je blby, u nas sice komunikuji, takze si nemuzu stezovat...jinak to,co popisujes, to bych teda nedavala, rada mam prehled ( nemyslim kontrolu) proste vedet kde se cca nachazi pro pripad nouze

@sakura77 bud rada, ze si tak vyhraji 🙂
sakura77
29. črc 2010
@kristi tak to zas mojho muza rodina komunikuje az moc,zas aj menej by mohli 😃 svokor byva a nejake dve ulice dalej,a vzdy sa trepe cez nasu rozbitu ulicu-len tak "nakuknut" do dvora cestou,hoci by mohol ist pekne po novej hlavnej...no co uz
bejanaautor
30. črc 2010
Hezký večer 🙂
Tady asi nikdo není, ale nevadí, taky tu zpravidla nejsem :-N
Dnes přišel pohled a Marky tam namalovala něco neidentifikovatelného, a pak řízek :-N Fakt řízek, tchýně to k tomu dopsala 😃 Tak teda nevím, co tam jedí, ale myslela jsem, že řízky zrovna ne 😎 Pozítří už ji uvidím, princeznu. Moc se na ní těším a myslím, že i Jindříšek bude rád, že má zase na chvíli souputníka 🙂

@kristi já se ptám jak u výslechu. Ptám se pořád, abych věděla neb když se nezeptám, tak fakt nevím, kam jde a kdy se vrátí. Musím ale říct, že poslední dobou se zlepšil a občas mi info hlásí i sám.... Co se nenaučil, těžko ho teď "učit." :-| ve více směrech...

@sakura77 Moni, krásný fotky a spokojenost z dětí jen čiší 🙂 😎
kristi
31. črc 2010
bre ranko, se loucim, dobalim a letime. Hezky tyden preju x-)
daniellka
2. srp 2010
Nazdárek.

Tak u nás se komplet angínuje, už chybí jen Alýsek. Ve středu lehl s ang. manžel, v sobotu já, naši si vzali na víkend děti a už mi ráno volali, že je Erik nemocnej. Tak jsme je toho chtěli ušetřit a lapl to ještě asi před odjezdem.
A točí mě můj muž, i když vím že za to nemůže, prostě pokaždý dotáhne nějakou chorobu, kterou chytne celá rodina ]-(
DNeska jsem byla konečně u dr., tak mi dala nějaký 3denní atb, snad budou dobrý, protože mám v týdnu nějaký důležitý vyřizovačky na který musím být fit.
sakura77
2. srp 2010
ahojte

@daniellka no,tak skore uzdravenie zelame 😉
a kam to isla kristi zas? :-N
draga
2. srp 2010
@daniellka ty jo tak ať jste všichni brzo fit...to je děsný to počasí tomu nepřidá 🙂
daniellka
2. srp 2010
dík holky, snad jsme si to tímhle na letošek vybrali. Ještě tak jednu nějakou virozku v zimě a šlus, doufám!! Ale realita bude jiná, tuším, s nástupem do školky to přijde 😉

saku já nevím, naposledy snad mluvila o těch Kanárech,Fuerteventura..tak snad tam..
sakura77
2. srp 2010
@daniellka juuj,zavidime 🙂
kristi
2. srp 2010
jaky zas? dyk je to letos prvni dovca

je tady naaaaaaaaaaaadherne, samo jsem spalena, Mia furt ve vode 🙂 zradlo a piti super, na diety seru, zacnu od zari cvicit.....hotel skvelej, pokoj ma asi 40m2 a terasa tak 2Om, se to fakt vyplati s tema detma jezdit, vzdycky dostaneme ty rodinny pokoje

tak se zatim mejte krasne 🙂
draga
2. srp 2010
@kristi pošli sem trochu moře a teplíčka 🙂 a krásně si to užijte a Miušce pusinku 😉
draga
5. srp 2010
tady to žije 😃 😃 😃
kristi
5. srp 2010
vy to pekne flakate teda... 🙂 ....
daniellka
5. srp 2010
tož neeeni čas, ne? 😃 😎
draga
6. srp 2010
@daniellka Dani a jak je? už jste uzdravený?
daniellka
6. srp 2010
@draga ještě dobírá ATB, dostal jich takovou oobrovskou flašku jak kdyby mu to mělo vydržet až do Vánoc. A poprvé a naposled s ním byl u Dr. manžel, on mi totiž ani potom nedokázal říct co mu doktorka řekla, jestli angína nebo co, jak dlouho doma, no nic nevím. akorát to, že se tam erik poblil (pardooon 😃 ) když mu chtěla udělat výtěr z krku. No je bez teplot, ale jsme ještě doma, včera jsem ho vzala na nákup a malou prochajdu když přestalo svítit slunko, ale na kontrolu ofiko máme jít až 13.8. Do té doby ale doma nebudeme určitě, přežiju ještě víkend a pak tradá ven. 😃 Navíc naši jedou s bratrem na dovču a mám iba pre seba chatuuuu!! tož se tam hodlám na chvilku ubytovat 😃 Tak kdybys jela náhodou kolem stav se i s Dálou 😎
Dragi a co ty, už máš to svýho malýho blonďáka doma? 🙂

jo ale jinak musím potvrdit tvrzení Bejanky a Saku - jedno dítě - žádné dítě. Každý den vysílám ALýska k jedné nebo druhé babce na odpo, aby s námi chudák netrčel doma. No a jak jeden odejde a ten druhej zůstane sám, to je normálně totální změna, klííídek, TICHO, přestane řvát, ale začne normálně mluvit. A tojsem simyslela, že to moji kluci mluvit tiše neumí, že nakonec skončíme v nějaké ústavu pro ukřičený magory 😃 😎 . Prostě pohodička, knížečky, telka, marod si na balkoně fouká bublifuk a maminka nohy hory, cígo a kafe. paráda!! 😃 😃
mori
7. srp 2010
Ahoj děvčátka ! My včera byli ve čtvrtek Gábinkou na kontrole na kardiu v Ústí - kontrola OK.
Pak jsme jeli do OC Forum .. dali jsme obídek, Kája tam chtěla do dětského koutku, ale děti tam můžou jen v ponožkách, které jsme neměli (měla sandálky) - tak samo pláč, neštěstí. Tak jsme honem sháněli fusky, všude samo drahý .. ale Takko nás zachránilo a Kája si asi hoďku pohrála s dětma x-) My šli mezitím do zlatnictví - dostala jsem od muže zlatý řetízek za Gabču 🙂 Trošku jsem to tam prošmejdili po obchoďáku, ovšem do DM pro plínky už musela Kája s náma - to by nám dala, kdyby jsme tam šli samy - těší se tam totiž vždy na ten jejich dětský vozík 😃

foto ze čtvrtka: http://maarsel.rajce.idnes.cz/Usti_n._L._-_Foru...

Holky to je mazec ten náš Nutrilon HA .. už vydržel o den méně, než ta první krabice. No dnes jel muž s mojí mamkou do Polska (mamča je Polka, tak aby se pozeptala) očíhnout to tam, tak snad budou ceny fakt nižší a nakoupí tam zásobičku. Jsem zjistila na MMB, že to tam ženský prodávaj z Polska a už i jedna kamarádka z Prahy říkala, že jí mamina ze Stráže pro to jezdí do Polska
Vzal sebou Káju, prej abych si odpočala - mě docela překvapil 😎 tak se jdu natáhnout a snad i trochu dospat 😉
kristi
7. srp 2010
tak my balime a dneska domu, se mi nechceeee

jen jsem si uvedomila, ze tenhle mesic jsou nasim detem uz 3,5 roku, boze to fakt leti, co?
draga
7. srp 2010
@kristi kristi nechci ti radit ale prodlužte si pobyt tady je hnusná kosa a leje :-p

@daniellka Dani jj už jsme doma přes týden 🙂

@mori jo ten malý košíček v DM je mazec 🙂) a jinak super, že aspoň můžete nakupovat mlíko v polsku...s tím začni obchodovat 😉
daniellka
7. srp 2010
Mori to je mazec tam u vás na Liberecku.. chjo chjooo 😞
kristi
8. srp 2010
nazdaaaaaaaaaaar 😉 kuwa me to litani bavi, ale ne vic jak 3 hodiny, pak je to uz utrpeni

vybaluju, varim atd
sakura77
8. srp 2010
ahojte

@kristi tak vitajte spat,a kolkoze ste leteli,okolo 4 hodiek?

@mori veru,tie Ha mliecka su desne tie ceny....ja som 6 mesiacov kupovala Bebu HA a teda to bola palka kazdy mesiac.... :-| ale co narobis,ked treba,ze....nastastie ,uz ma travenie ok,tak od polroka sme skusili normos Bebu a uz je to dobre,v pohode...tak je to trocha lacnejsie uz
kristi
8. srp 2010
@sakura77 dik za privitani, leteli jsme tam 5h a zpatky 4,5 :-|

Začni psát odpověď...

Odešli