• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
holky prosíme během zítřka a v pátek dopo ještě o hlasíky http://ustecky.denik.cz/miminka/20100724_bb29_miminka_moje_rodina.html :wink:
28. črc 2010 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori hotovo :slight_smile:
28. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký den děvčata :slight_smile:
Dodatečně přeji Aničce a Vikouškovi vše nej k svátku a hlavně zdravíčko :dizzy_face:

@mori hlasuji co hodinu, teda co si vzpomenu a mihnu se tu. Držím palce :wink:

@kristi děkuji za info o dubnovkách. Samé pěkné novinky :slight_smile:

Včera jsem se konečně byla nechat ostříhat. Vlasy jsem měla zase dloooouhý. Teď mám takový kratší mikádko a mám pocit, že mi hlava lítá :grinning: Super pohodlné :sunglasses: My pojedem asi v neděli do OL, Marky tam přijede s tchánovcema z dovči týž den, tak se na tu moji princeznu moc těším :dizzy_face: S Jindříškem je to pohoda - "jedno dítě žádný dítě" :sunglasses: I když zlobit umí taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdo ne, že? :grinning:
29. črc 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý den :wink:

tady se to nejak zatahuje, tak ani ven nemuzeme,, pac obcas se prezene nejaka prehanka, ach jo

@bejana a jak to snasi Marketka? ze je bez vas?
29. črc 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady už párkrát sprchlo. Prádlo mám na balkoně, ale nepršelo tak moc, abych ho stěhovala... Odpol jsem chtěla na prochajdu, ale taky nevím, nevím :confused:

@kristi ani se mě neptej. Manželova rodina totiž nekomunikuje, resp. oni komunikují jen tehdy, když nastane problém. Takže já nevím nic, jaká byla cesta, jestli dojeli OK... nic :frowning2: U nich se např. odchází z bytu beze slova (asi nikoho nezajímá, kdo kam jde a kdy se vrátí atd.) Kolikrát jsem doma ráda, že slyším prásknout dveře, jinak bych ani nevěděla, že odešel... Já jsem z tohohle na palici, protože rozhodně chci vědět, kam můj muž jde a kdy se vrátí a o dětech do budoucna nemluvě. U nás tohle bylo naprosto běžné a nenapadlo mě, že někde to tak není :fearful: Jinak Marky má babi/tchýni moc ráda (aby ne, všechno jí dá a dovolí), takže si myslím, že si na nás ani nevzpomene. Uvidíme v neděli, jestli se aspoň přivítá a bude pusa (zpravidla ne :sweat_smile:)
29. črc 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
u nas je konecne po 4 zamracenych dnoch pekne,Sofi dneska pospala do 10-tej,tak teraz mi to konecne vyslo ze isli naraz spat,jaj,to je bozsky klidecek :slight_smile:

@bejana jedno dite zadne dite :grinning: :grinning: svata pravda.... :sweat_smile:
a tuto su nove fotos kiko so susedou,ludia to je cert jak kiko,ti ked su pokope,tak akoze pomoc"ideme sa smykat dole hlavou?"jasne i,deme sa oblievat hadicou? jasne.... :grinning: si sadli jak zadok na serbel,ale aspon sa vyblaznia
29. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejana to je blby, u nas sice komunikuji, takze si nemuzu stezovat...jinak to,co popisujes, to bych teda nedavala, rada mam prehled ( nemyslim kontrolu) proste vedet kde se cca nachazi pro pripad nouze

@sakura77 bud rada, ze si tak vyhraji :slight_smile:
29. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi tak to zas mojho muza rodina komunikuje az moc,zas aj menej by mohli :grinning: svokor byva a nejake dve ulice dalej,a vzdy sa trepe cez nasu rozbitu ulicu-len tak "nakuknut" do dvora cestou,hoci by mohol ist pekne po novej hlavnej...no co uz
29. črc 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
Tady asi nikdo není, ale nevadí, taky tu zpravidla nejsem :sweat_smile:
Dnes přišel pohled a Marky tam namalovala něco neidentifikovatelného, a pak řízek :sweat_smile: Fakt řízek, tchýně to k tomu dopsala :grinning: Tak teda nevím, co tam jedí, ale myslela jsem, že řízky zrovna ne :sunglasses: Pozítří už ji uvidím, princeznu. Moc se na ní těším a myslím, že i Jindříšek bude rád, že má zase na chvíli souputníka :slight_smile:

@kristi já se ptám jak u výslechu. Ptám se pořád, abych věděla neb když se nezeptám, tak fakt nevím, kam jde a kdy se vrátí. Musím ale říct, že poslední dobou se zlepšil a občas mi info hlásí i sám.... Co se nenaučil, těžko ho teď "učit." :unamused: ve více směrech...

@sakura77 Moni, krásný fotky a spokojenost z dětí jen čiší :slight_smile: :sunglasses:
30. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, se loucim, dobalim a letime. Hezky tyden preju :dizzy_face:
31. črc 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek.

Tak u nás se komplet angínuje, už chybí jen Alýsek. Ve středu lehl s ang. manžel, v sobotu já, naši si vzali na víkend děti a už mi ráno volali, že je Erik nemocnej. Tak jsme je toho chtěli ušetřit a lapl to ještě asi před odjezdem.
A točí mě můj muž, i když vím že za to nemůže, prostě pokaždý dotáhne nějakou chorobu, kterou chytne celá rodina :angry:
DNeska jsem byla konečně u dr., tak mi dala nějaký 3denní atb, snad budou dobrý, protože mám v týdnu nějaký důležitý vyřizovačky na který musím být fit.
2. srp 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

@daniellka no,tak skore uzdravenie zelame :wink:
a kam to isla kristi zas? :sweat_smile:
2. srp 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka ty jo tak ať jste všichni brzo fit...to je děsný to počasí tomu nepřidá :slight_smile:
2. srp 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík holky, snad jsme si to tímhle na letošek vybrali. Ještě tak jednu nějakou virozku v zimě a šlus, doufám!! Ale realita bude jiná, tuším, s nástupem do školky to přijde :wink:

saku já nevím, naposledy snad mluvila o těch Kanárech,Fuerteventura..tak snad tam..
2. srp 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka juuj,zavidime :slight_smile:
2. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaky zas? dyk je to letos prvni dovca

je tady naaaaaaaaaaaadherne, samo jsem spalena, Mia furt ve vode :slight_smile: zradlo a piti super, na diety seru, zacnu od zari cvicit.....hotel skvelej, pokoj ma asi 40m2 a terasa tak 2Om, se to fakt vyplati s tema detma jezdit, vzdycky dostaneme ty rodinny pokoje

tak se zatim mejte krasne :slight_smile:
2. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi pošli sem trochu moře a teplíčka :slight_smile: a krásně si to užijte a Miušce pusinku :wink:
2. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to žije :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy to pekne flakate teda... :slight_smile: ....
5. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož neeeni čas, ne? :grinning: :sunglasses:
5. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka Dani a jak je? už jste uzdravený?
6. srp 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga ještě dobírá ATB, dostal jich takovou oobrovskou flašku jak kdyby mu to mělo vydržet až do Vánoc. A poprvé a naposled s ním byl u Dr. manžel, on mi totiž ani potom nedokázal říct co mu doktorka řekla, jestli angína nebo co, jak dlouho doma, no nic nevím. akorát to, že se tam erik poblil (pardooon :grinning: ) když mu chtěla udělat výtěr z krku. No je bez teplot, ale jsme ještě doma, včera jsem ho vzala na nákup a malou prochajdu když přestalo svítit slunko, ale na kontrolu ofiko máme jít až 13.8. Do té doby ale doma nebudeme určitě, přežiju ještě víkend a pak tradá ven. :grinning: Navíc naši jedou s bratrem na dovču a mám iba pre seba chatuuuu!! tož se tam hodlám na chvilku ubytovat :grinning: Tak kdybys jela náhodou kolem stav se i s Dálou :sunglasses:
Dragi a co ty, už máš to svýho malýho blonďáka doma? :slight_smile:

jo ale jinak musím potvrdit tvrzení Bejanky a Saku - jedno dítě - žádné dítě. Každý den vysílám ALýska k jedné nebo druhé babce na odpo, aby s námi chudák netrčel doma. No a jak jeden odejde a ten druhej zůstane sám, to je normálně totální změna, klííídek, TICHO, přestane řvát, ale začne normálně mluvit. A tojsem simyslela, že to moji kluci mluvit tiše neumí, že nakonec skončíme v nějaké ústavu pro ukřičený magory :grinning: :sunglasses: . Prostě pohodička, knížečky, telka, marod si na balkoně fouká bublifuk a maminka nohy hory, cígo a kafe. paráda!! :grinning: :grinning:
6. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka ! My včera byli ve čtvrtek Gábinkou na kontrole na kardiu v Ústí - kontrola OK.
Pak jsme jeli do OC Forum .. dali jsme obídek, Kája tam chtěla do dětského koutku, ale děti tam můžou jen v ponožkách, které jsme neměli (měla sandálky) - tak samo pláč, neštěstí. Tak jsme honem sháněli fusky, všude samo drahý .. ale Takko nás zachránilo a Kája si asi hoďku pohrála s dětma :dizzy_face: My šli mezitím do zlatnictví - dostala jsem od muže zlatý řetízek za Gabču :slight_smile: Trošku jsem to tam prošmejdili po obchoďáku, ovšem do DM pro plínky už musela Kája s náma - to by nám dala, kdyby jsme tam šli samy - těší se tam totiž vždy na ten jejich dětský vozík :grinning:

foto ze čtvrtka: http://maarsel.rajce.idnes.cz/Usti_n._L._-_Forum_-_5._8._2010/

Holky to je mazec ten náš Nutrilon HA .. už vydržel o den méně, než ta první krabice. No dnes jel muž s mojí mamkou do Polska (mamča je Polka, tak aby se pozeptala) očíhnout to tam, tak snad budou ceny fakt nižší a nakoupí tam zásobičku. Jsem zjistila na MMB, že to tam ženský prodávaj z Polska a už i jedna kamarádka z Prahy říkala, že jí mamina ze Stráže pro to jezdí do Polska
Vzal sebou Káju, prej abych si odpočala - mě docela překvapil :sunglasses: tak se jdu natáhnout a snad i trochu dospat :wink:
7. srp 2010 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my balime a dneska domu, se mi nechceeee

jen jsem si uvedomila, ze tenhle mesic jsou nasim detem uz 3,5 roku, boze to fakt leti, co?
7. srp 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi kristi nechci ti radit ale prodlužte si pobyt tady je hnusná kosa a leje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@daniellka Dani jj už jsme doma přes týden :slight_smile:

@mori jo ten malý košíček v DM je mazec :slight_smile:) a jinak super, že aspoň můžete nakupovat mlíko v polsku...s tím začni obchodovat :wink:
7. srp 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori to je mazec tam u vás na Liberecku.. chjo chjooo :frowning2:
7. srp 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdaaaaaaaaaaar :wink: kuwa me to litani bavi, ale ne vic jak 3 hodiny, pak je to uz utrpeni

vybaluju, varim atd
8. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

@kristi tak vitajte spat,a kolkoze ste leteli,okolo 4 hodiek?

@mori veru,tie Ha mliecka su desne tie ceny....ja som 6 mesiacov kupovala Bebu HA a teda to bola palka kazdy mesiac.... :unamused: ale co narobis,ked treba,ze....nastastie ,uz ma travenie ok,tak od polroka sme skusili normos Bebu a uz je to dobre,v pohode...tak je to trocha lacnejsie uz
8. srp 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 dik za privitani, leteli jsme tam 5h a zpatky 4,5 :unamused:
8. srp 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek