• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
dobrre ranko vsem

devcata, co vse je potreba nakoupit do skolky? se nam to nejak blizi a ja nesla na schuzku, co jsme meli s reditelkou skolky, takze neviiiiim
9. srp 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko ! My jdem dnes zas k dětskému dr. zvážit se. Tak vypiju kafíčko ranní, fouknu vlasy a půjdem.

@sakura77 na trávení je označení AR ne ? Ty jsou taky drahý no. My máme HA (Hypoalergenní) , páč jsme všichni alergici - my s mužem trávy / pyly, Kája atopik. Doufám, že to za ty prachy aspoň zabere a Gábince se to vyhne.

Jinak v Polsku muž to mlíko nesehnal - ve 2 lékárnách to prý nevedou a do Tesca se už nedostali, neb jim nešel proud. Byly v tý Bogatyni, jak o tom mluvili ve zprávách, že je to tam z celého Polska nejhorší s povodní ... ještě že včas odjeli, bůhví kde by mi v tu sobotu skončili a nemohli se třeba dostat dom.
Ono už i tak měli co dělat po cestě - všude zákazy kvůli vodě :unamused:

@kristi krom bačkůrek, jsme my museli kupovat kartáček na zuby (po obědě si u nás ve školce čistí zoubky). A každý měsíc kupujeme balík papírových kapesníčků. Ale třeba to je u vás jinak .. kámoška z Práglu vím že kartáček nekupovala, neb tam nečistěj.
Jinak ručníky, hřeben a kelímek na vypláchnutí po čistění zubů maj od školky - každý má tu svou značku u věšáčku.
A co, těší se Miuška ?
9. srp 2010 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek!

Kristi u nás je potřeba, pokud se dobře poamatuju ze schůzky, akorát plastovej hrnek na pití a papuče. Jo a chtěli aby jsme jim fixou na textil popsali z vnitřní strany u lenu oblečení.

ty voe ani jedno nemám, kde se prodává fixa na textil?! :sweat_smile: :confused:
9. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka maji v kazdym papirnictvi i v Tescu
9. srp 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme holky velký :grinning: už máme 2,95 kg :dizzy_face: dr. říkal, že to už je lepší s vahou a i dávku mlíčka že jsme už navýšili na 80 ml
9. srp 2010 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori sikulka Gábinka :slight_smile: a změn si profil :wink:
9. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi teda ,tehula,vyzera super teda a ake male brusko ma.... :dizzy_face: :dizzy_face:
a do skolky my aj toaletak nosime :sweat_smile: pyzamko,maly vankusik,"spacieho milacika" ak ma nejakeho,papierove vreckovky,plastenku,komplet nahradne oblecenie,uteracik im davaju ich,a neviem,uz ma nic nenapada

@mori tak gabinka pribera,to je fajn,mliecko sme mali HA,ona nedokazala stravit normalne,hned to z nej islo von vrchom,spodom,uplne nestravene...to AR sa dava,ked vela grckavaju deticky
9. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Lami je kočenaaaa!!! zrovna jsem na ni nedávno myslela, že se tu dlouho neukázala..

Mori gratulka, jste šikulky!

:wink:
9. srp 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak se jeste musim pochlubit, ze od minuleho tydne mame objednane nove autiko..mne zustane Octavka a obcas mi snad Roba pujci toho noveho milacka :slight_smile:
9. srp 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi a co pan manzel vybral?moj ma tiez divoke chutky na buduci rok co si chce kupit,snad ho odhovorim...tak nakoniec oktavka,joooo :slight_smile: :wink:
10. srp 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 mame objednaneho noveho Tuarega :slight_smile: aby se tam vesly bagy, lyze atd :wink:
10. srp 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono jako ta Octavka je o kus bezpecnejsi, nez ty maly auta, kdby to nekdo narval do me zezadu, tak tam mam velkej kufr, neni to zase takovy to mestsky auticko, kde se clovek boji toho, kdo to do tebe narve, tak jsem rada. A na to moje jezdeni to fakt staci
10. srp 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi to ano,svagor ma uz par rokov a neda na nu dopustit a ten kufor je tam teda fakt velky...to ja do fiesty dam nakup z tesca len len :sweat_smile: a ked tam dam kocik tak vsetko pcham kde kade pod sedacky... :slight_smile: no ale ked som ju kupovala tak som netusila ze budem tak skoro tehu,nooo a kociky budu uz len mensie ,tak vydrzim uz :slight_smile: len ja by som s oktavkou asi nezaparkovala na mna je to velke moc :grinning:
10. srp 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj a tuareg,je super veru :wink:
10. srp 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 no, ja treba do Fabie do kufru nedam bag, musim ho mit pod sedackama a to me stve, pac by mi mohl hole nekdo slohnout, kdyz je na ne videt...
10. srp 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jsteeee??

my furt nekde litame, dokud je hezky...dneska jsem Mie koupila takovej ten igelitovej ubrus, pac ji desne zacaly bavit vodovky, tak aby mi to doma nezadelala
12. srp 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tady ale tu se nic neděje.... :grinning:
12. srp 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a vodovky tak ty u nás letí už dlouho ale igelitový ubrus by nepomohl...Dála čmárá jaksi všude :wink:
12. srp 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a žene se bouřka je černo jak o půlnoci takže plánované pískování asi nebude :frowning2: to zase doma bude otrava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze vodovky,tak to ja ani len nerisknem,jedine vonku :sweat_smile:
12. srp 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 jako ona uz si to da docela dobre vysvetlit, takze se toho neboj...i kdyz jsem radsi kdyz si maluje venku na terase
12. srp 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi no ved to aj my ,to doma nehrozi,staci ze je vsade plastelina a pastelkami docmarane steny :grinning:
12. srp 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jdem zítra po dvou týdnech s Erikem na kontrolu, do středy bral atb a ted večer měl zas 38,3, ach joooo :unamused: Během jednoho měsíce dvoje atb, snad nedostane zítra třetí. a to máme příští týden odjet. kuva práca :confounded: .
12. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc dík všem za pochvalu fotek, už jsem zas o kus kulatější než minulý týden, malá se patrně chystá trhnout rodinný rekord v porodní váze, už koncem 30.týdne měla cca 1626g, takže žádnej drobeček :grinning: Máme nové autíčko, tak si ho moc užíváme, nakonec opravdu Honda CRV, naštěstí se vše tak akorát vleze. Když jsme si ho koupili, tak jsme s mužem řádili jak malé děti, všechno jsme zkoušeli :grinning: Holkám se taky moc líbí.

Jak se má Mori a malá? Koukala jsem na fotky, je moc krásná!! Už na mě nějak hlodají hormony a hrozně se těším na tu naší mrňavou.

Vodovky letí i u nás, samozřejmě malují obě, takže to mají povolené jen za mojí asistence - Johanu třeba nespouštět z oka, ale jinak s Aničkou je celkem dobrá dohoda ohledně prasení pracovní plochy, ví že nesmí s barvičkama ani plastelínou od stolu a fakt to respektuje. Jinak holky poslední měsíc začaly neuvěřitelně "péct" spolu, pořád si něco povídají, hrajou si...no a samozřejmě taky společně škodí, takže když je napadne nějaká bejkárna, tak je rovnou dvojnásobná :grinning: Ale Johanka dík Aničky ukecanosti naprosto geniálně mluví, jak slyší sestru pořád žvanit, tak se nedá zahanbit, už umí i básničky, občas mi z nich praská hlava, navíc se Jája začla ptát - co to je, kde je, proč?? neustále dokola....ufff :grinning: Nočníkuje tak nějak napůl, kaká spolehlivě, ale s čůráním máme furt nehody, byť se snažíme chodit v plínách fakt minimálně...no holt jsou na tohle obě moje holky nějaké pozdější, snad se to zlomí po 2 roce.

A co tady nového??? Vůbec posl. dobou nestíhám ani mé Únorovky, ani termín Září, padám večer totál na hubu, předporodní únava hlodá....manžel už plaší a donutil mě zabalit tašku do porodnice (dle dr jsme už 35. týden, tak mu to přišlo hodně :grinning: :grinning: - já stále zastávám názor, že 34. týden a hotovo :grinning: :angry: )

12. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo, u nás se ponocuje místo spaní :fearful: a přes den spíme i u jídla :sweat_smile: Gabča je rozkoukaná jako v pravé poledne a mě padaj klapky :confused:
12. srp 2010 ve 23:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lamia Lami neuvěřitleně ti to těhu prospívá, ty jo 3 děti a vypadáš pořád jak studentka :slight_smile: jak to děláš :grinning:
13. srp 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori neboj mori to se srovná :wink:
13. srp 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my jedem dneska k babicce, uz se docela tesim, nejak furt nemuzu doprat a ani dozhelit, tak od toho radsi utecu

Mia tam asi zustane i pristi tyden se sestrenkou, tak to bude pohoda.

dneska jdeme do kina, zitra na golf s muzem a vecer mame grilovacku, juchuuuu
13. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami já už tě chválila na FB, jak říká Draga, (sex)bomba matka!! moc ti to sekne a ten pupík, to ti fakt závidím. Ty jsi ten typ, co má většinu těhu pupík jak při zaražených prdech a měsíc dva před porodem to vypadá snad už na těhotenství :grinning: :sunglasses: .

No a jinak Erik blbý, má další angínu. asi recidiva. Má asi někde opouzdřený ložisko, ty atb co bral to jen potlačily, ne úplně zlikvidovaly, takže ted s ním každý den chodím na injekce penoše a ještě ve středu pendepon, snad to zabere a bude dobrej. Alýska jsem honem šupsla k tchánům, 2x se tomu vyhnul tak at to neškádlíme do třetice a já půjdu k mudr na výtěr pro jistotku v pondělí, mám pocit, že se mi začínají dělat taky boule za ušima :grinning: ale to si už možná vsugerovávám.
Takže kdo ví jestli my vůbec někam odjedem..

:unamused:

Mori - vydržaj. a kolikrát za noc se ti budí na mlíko?

@draga tak co jak jde hledání práce? Já mám novinku, prošla jsem pohovorama and I´VE a NEW JOB! :grinning: :sunglasses: Ale jestli mi budou kluci marodit tak jak tedka, tak by asi bylo po jobu.. Snad si to vyberou tedka a bude klid. :confused: :dizzy_face:
13. srp 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek