• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
@daniellka Dani jeje chudinka Eriček :cry: ty jo ale tohle je taky debilní, že bere atb a stejně nic...ty jo a za chvíli nástup do školky to ti teda taky moc nezávidím...nějak mi uniklo kam máte vyrazit? jinka má práce se rovná bodu nula, ale 31.8. jud na ten úžasný projekt od úp tak uvidím, já sama jsme obeslala několik inzerátů a nastupuju aspoň brigádně do call centra, volat nějaký nesmysly, ale volala jsem je x let předtím v telecomu tak to snad zvládnu i tady, je to dobrý že můžu chodit jak chci, mají podmínku 15h týdně a to snad dám, jinak blbý je, že to je brigáda a tím pádem si můžu vydělat max 4 tisíce, abych nepřišla na úp o to placení zdravotního a soc pojištění...ale zase se aspoň někam dostnau a otrkám...

tak ať jste brzo v pořádku brňáci :wink:
13. srp 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem si požádala pro mě a pro Dalího o elektronickou zdravotní knížku izip....přišlo to teprve na Dálu a docela valím zrak, ty výkony....zatím jsem zkoukla rok 2009 a hospitalizace v nemocnici, to bylo snad na 5 dní 6,5 tisíce ....to je nářez
13. srp 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga a jak se to žádá o tu knížku?
Jinak brigádička taky dobrá, aspon se dostaneš mezi lidi a pár kaček se taky hodí.. :wink:
13. srp 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem potkala nějakého pána když jsme byli na dovče a sepsal to se mnou, ale můžeš i elektronicky na www.izip.cz, vyplníš údaje a pošlou ti heslo pak už to máš všechno na netu :wink:
13. srp 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ted IZIP taky mame, snad i vsichni, ale zatim jsme to nijak nekoumali :slight_smile:
13. srp 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme IZIP taky všichni, ale taky jsem to zatím nějak moc nezkoumala, jsem zvědavá, co tam bude po porodu. Jinak dík všem za pochvaly, ale občas vypadám ( a chovám se...) jak unavená, hysterická ježibaba, zvlášť poslední dobou, bc na mě dost už hlodá předporodní únava a hlídání babiček se rovná nule.....Ještěže muž je zdatnej pomocník, jinak už bych musela být nejspíš v hrobě vyčerpáním :slight_smile:

Dani to je teda pěkně blbý s Erikem, chudák malej, snad další atb zaberou.

Draguš tak super, že aspoň brigáda, je to pěkně naprd s tím zaměstnáváním maminek po RD.....

Tak já zas letím, bc mě dnes čeká úklid, bleeee, aspoň že mám vyžehleno...
14. srp 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata,
za chvilku vyrážím na sraz se Zuzkou, ale bez dětiček :slight_smile:
14. srp 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienkal Leničko tak si to krásně užijte a pěkně si pročistěte hlavičky :grinning:
14. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo, holky tak pak písněte jak bylo. taky bych s váma vyrazila :slight_smile:

My jsme se včera nečekaně picli. Měli jsme doma hlídání, tak že si vyrazíme jen kousek od nás na pizzu a nakonec to skončilo,že jsme popíjeli v centru se známýma, všude hromady cizinců, jsem si vůbec neuvědomila ,že je grand prix.
A musím strašně pochválit Erička, on je hodnej zlaťoučkej, jak kdyby doma ani nebyl. Nechal mě vyspat do desíti, jen si u mě u postele stavěl domeček a pak bunkr, vždycky jsem jen zvedla jeno oko, jestli je vše o.k. a spala dál..
Odpo už si jedu pro ALýska, tak tu budeme mít zase tóčo ródeo :sunglasses: jak budou oba spolu.

no nic, jedem si pro píchanec, pěknou neděli přejemeee!! :grinning:
15. srp 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda vsem, my jsme doma ale bez Mii, bude zase na prazdninach u babi, opet se sestrenkou a bratrankem, at si to uzije. Ale chybi mi prdela uz tedka, nastesti mame nejakej program, takze to utece a kdyby se nam joooo styskalo, tak si tam zajedeme, ze? :slight_smile:
15. srp 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my finišujem píchance, zítra poslední penoš, ve středu pendepon a snad to bude o.k. a odjedem. ale nepřekvapilo by mě fakt už nic.

jsem, si tedka krásně 2 hodiny po obědě bucla s klukama, ááách, nádhera, to mi bude chybět :sunglasses: :grinning:
16. srp 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka Dani tož a´t už jste v pořádku a hezky si užijte dovču...nějak jsem stále mimo kam jedete :wink:
16. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga Pelješac, ostrov na jihu Chorvatska, surfařský ráj :grinning: :sunglasses:
16. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani tak si to užívejte a snad už bude vše ok!!! U nás se tchýně pochlapila a slíbila na 2 dny pohlídat holky obě, tak s mužem pojedeme aspoň někam na víkend sami.....jen ještě nevíme který víkend, tak snad s tím nebudeme moc otálet, jinak určitě v pátek předtím porodím a bude zas prd :grinning: :grinning:
16. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami tak si to taktéž užijte!! a šup šup at to stihneš před porodem. Ale ne abyste na výletě řádili jak dva králíci, ještě musíš chvilku vydržet 2in1 a jak tě znám tak to budou druhý líbánky :grinning: :sunglasses:
16. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani tak krásnou dovču,

lami taky přeji a´t si víkend užijete...

my zítra jedeme vlakem k mýmu tátovi to bude mazec 2x přestupovat :slight_smile:)
16. srp 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tohle mi dneska přišlo na email tak si to přečtěte a hlídejte si svoje prďolky děsná to představa :cry: Předmět: příběh IKEA - hrozne, co se uz deje....precti si to !
Udělalo se mi fakt blbě, přečtěte si to...
Přeposílám příhodu, která se stala (od ing.Gabriely Zítkové):
O víkendu jsem se viděla se ségrou a vyprávěla mi docela příšernou příhodu je dobrý, aby se o tom vědělo, co se tu děje. Takže se s vámi musím podělit.
Moje mamka má kamarádku, který se to stalo. Jela s rodičema a 3-letou dcerou do Prahy,do Ikey.
Procházeli ji a malou hlídali na střídačku s rodičema, najednou se sešli a zjistili, že malá tam není.Máma myslela, že ji mají rodiče a rodiče, že ji má máma....Tak ji chvíli hledali a nic, tak šli za ostrahou, která tam stála.Chlapík je okamžitě seřval a hned nařídil zavřít celou Ikeu vč.nouzáku.
Bylo jim to dost divný, že takhle jedná, ale tím líp.
Malou našli na záchodě nadopovanou a uspanou, měla oholený vlásky (měla dlouhý blonďatý) a byla převlečená za chlapečka!!!Zní to příšerně co? Ale bohužel je to tak. Měli veliký štěstí, že se vše semlelo včas. No je naprosto jasný,že už se tam něco podobného muselo stát,když okamžitě zavřeli celou Ikeu . Podělte se o to , prosím s lidma, co tam chodí i s dětma, protože to asi není jen tak. Mně teda z toho běhá mráz po zádech. Nevím jakou to mělo dohru, vím jen to co jsem napsala.
Ing. Gabriela Zítková

Tato příhoda není žádnou novinkou.
Podobná situace se odehrává ve všech větších obchodních centrech.
V Plzni se tato událost stala před rokem také. Maminka dávala synka do baby koutku.
Malý si sundával boty a ona vypisovala lístek k přijetí. Než se ohlédla
syn tam již nebyl. Zalarmovala duchapřítomně ostrahu a ta nechala ihned celé
Tesco uzavřít. Malého našli také na dámském WC, kompletně převlečeného
a ostříhaného. Omámený nebyl, ale vyděšený byl k smrti. Není to opravdu žádný výmysl a trapné přeposílání čehosi. Toto je realita a ročně se takto ztratí v nenávratnu stovky dětí. Pouze se o tom v médiích nemluví. Děti tak končí jistě v organizacích s dětskou prostitucí a v rukou pedofilů.
Proto je opravdu nezbytně nutné děti střežit,
obvzláště v takovýchto místech! Díky vaší nepozornosti, byť jen chvilkové, tyto organizace využívají ve svůj prospěch.
Dnes je hranice otevřená a tak než dojde policií k pátrání,dítě je již dávno v zahraničí! Není to blud! Je to skutečnost!
V Ostravě se stalo loni ke konci roku totéž!!!!
OPAKOVANĚ !!!
18. srp 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda02 to je dost starej hoax nebo jak se tomu rika, uz se to objevilo cca pred rokem, bud v klidu, nic takovyho se nedeje... kdyz jdem do Ikei, mam MIu v kosiku a nikdo ji nesebere, ale to ja se jistim vsude...

zdravim vas devcata, ja nemuzu ani chodit po tom cviceni, vypadam na ulici jak naprcana kachna, fakt :grinning: :grinning: tak jsem zakoupila masazni emulze a jdu to zkusit, snad to pomuze, pac jdeme zitra s muzem na KOnopiste na golf, tak abych to usla
18. srp 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem Mie koupila do skolky tuhle super bundu, myslim,ze ji fakt vyuzije

http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/cz/-/CZK/TdCzBrowseCatalog-Start?CategoryName=phase_1&kw=33610&Entry=vkp_popup

je to ta nahore, kytkata :slight_smile:
18. srp 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi super a hezká :slight_smile: všechny ty dětský věci, nejen oblečení je pěkný :wink:

My jsme druhý večer samy - Kája včera a kupodivu i dnes spí u babičky. Včera fakt idylka .. muž čuměl na fotbal, tak já kecala na ICQ s kámoškou :sweat_smile: jsem měla dost :zipper_mouth:
18. srp 2010 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka dík, ale to jsme měli zrovna v úmyslu :grinning: :grinning: :grinning: Znáš to, když člověk vypadne od dětí, ožijou staré vášně :grinning: :grinning:

@draga díky

No radši jsme to naplánovali už na příští víkend,sice není sebemenší náznak, že by Třetislava mohla chtít ven dřív, ale pro sichr.....
18. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to takhle člověk jde od jamky k jamce :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám že je hezký počasí, tak to tu žije, že to ani nestíhám dočíst :grinning:
Nám jel dnes tatík jako řidič busu do Pece pod Sněžkou, tak odpo samy s holkama vyrazíme na pláž mrknout na Adrenalinový den a asi na zmrzku - jak je pěkný počásko, to by mi Kája neodpustila :grinning:

přidala jsem nějaké fotos :wink:
21. srp 2010 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori moc pěkné fotky, už jsem koukala :slight_smile: Já vyslala muže s dětma k tchýni a uklízím...tedy pozvolna, že :grinning:
21. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne fotky :wink:

my byli u tchyne, na golfu, grilovacka a taaaak, proste pohoda.
vcera nas cestou z golfu malem sejmulo auto, nedal prednost,bylo to o pul vteriny a byli jsme v sobe, ufff... :frowning2:
22. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. srp 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jsme zpět od dědy :grinning: houby rostly, že jsme je mohli sekat srpem, koupačka taky ještě byla, prostě pěkný konec prázdnin...a te´d už pomalu chystat režim na školku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

koukám, že ta ikea bude obíhat ještě 100 let...nechápu :sunglasses:
23. srp 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga cuuuus, to je fajn, ze jste se meli fajnove. tech hub je, ze se mi na ne ani uz nechce :grinning: :grinning: :grinning:

jsem byla dneska ve skolce, ze jako Mia dorazi az 6.9 sice me to sere, ale jinak to nepujde
23. srp 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi a kam frčíte kristi, že miuška nedorazí
23. srp 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
trosku na golf, no :unamused: jako mrzi me to,ale jindy to neslo....ale myslim,ze Mia je ok, ze to zmakne v klidku od pondeli
23. srp 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek