• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
autor
@sakura77 Moni, bude na celý den. Teda zkusíme to. Dnes je normální den jako každý jiný, takže i se spaním. Já jí právě nechci vyzvedávat přes spaním, aby si tam zvykla. Jindra mi navíc po obědě taky chodí spát, tak se aspoň oba hezky vyspí a odpol budou odpočatí lumpačit spolu :slight_smile: Marky doma moc spát nechce, ale tam si myslím, že spát bude. Teda ředitelka říkala, že tam spí všechny tyhle malé děti (i ty co doma nespí) a stejně tak jedí vše. Dnes mají zrovna čočku s vejcem, tak tam pár rodičů mluvilo neco o pomstě :sweat_smile: :grinning: Majda jí vše, takže jídlo neřeším.
1. zář 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a jsou tam! :grinning: :sunglasses:
¨

@bejana díky za pochvalu, to potěší. :slight_smile:
Taky jsem na fasovala seznam a povlaím nakoupit. místo abych si dala dopoledne voraz bez dětí, tak frčím do banky, na nákup a taky pro ně potřebuju nutně nějaký maskáče nebo něco, prostě gaťata na ven na podzim. Hošánci se vytáhli a gatě jsou jim zas jak kdyby čekali velkou vodu :grinning:

@sakura77 tak už to čtu, já totiž zapomněla dočíst co jste psaly když jsem byla pryč. skvělá hláška, kiko je mazel :grinning:
@draga dííky. rostou jak z vody, no.. já bych to nejradši tedka zarazila, ted je super obdobíčko.
no nic, jedeme dál, hošani si zvyknou na školku a za 3 týdny razím do jobu, už se celkem těším :wink:
1. zář 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka aides do prace uz normos naplno? alebo na pol uvazok?
@bejana no ved,to by som si aj ja tak predstavovala,ja len dufam ze tam bude spat,hovori ze ano,aj pyzamko si bol vybrat,no ale mam z toho trocha obavy veru...no uvidime,no,mozno budem prekvapena
1. zář 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 na plno, na hodně plno :grinning: :sunglasses:
1. zář 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj matky :slight_smile:

Dála dneska ráno vstal, oblíkl a všechno bylo bez řečí...ve školce se mu moc líbilo, prý tam mají velikou mašinku a bazén s míčkama tak vypráví ještě teď....byl tam na hodinku zítra snad na dvě...a v pátek už normálně dopoledne s obědem...zítra máme třídní schůzku a pak chceme jít na nábor na karate tak uvidím jak to stihneme
1. zář 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejana prosím tě Janičko a kolit té paní učitelce je? :slight_smile:)) to je fakt vtipná historka :slight_smile:

tak a´t se všem dětičkám ve školce líbí :wink:
1. zář 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejana to byl grafitový důl..... :grinning: Tak gratulujeme k úspěšnému školkování a paní učitelka je teda neuvěřitelná s tou pamětí...já mám po dětech sklerozu jak noha :grinning: :grinning:
1. zář 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a auz mame aj my skolkara v skolke,taky mal z toho stres ze celu noc buntosil a v aute rano mi vykrikoval,huraaa,ideme do skolky !!! :grinning: no uvidime dokedy mu to nadsenie vydrzi a som zvedava ci aj pospi nieco,hned si vybral postielku,ulozil si tam svoj vankusik a pyzamko,no ale ci aj bude spat tak to je otazka.... maju obe nove ucitelky,takze tie ich este nepoznaju,tak neviem co na to povie,no..ale rano bez problemov veru,snad sa mu bude pacit...a ja sa stale nemozem zbavit pocitu,ze som ho tam "odlozila" :frowning2:
2. zář 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký víkend...tady opět živo :slight_smile:
školak zatím v pohodě...akorát to byly jen 3 dny a teď to podle mě začně navostro....no máme ty miláčky už nějak moc veliký...už jsme měli třídní schůzku a docela jsem koukala co tam na nas valili...jako chtějí po dětech úplnou samostatnost...no nevím jak to zvládnou jak děti tak učitelky :slight_smile:
pak jsme šli na ten nábor na karate, tak to zkusíme, trénky jsou 2x týdně a prý tyhle malé děti tak po 3 hodinách už poslouchají a ví co si můžou a nemůžou dovolit,...uvidíme jak náš pan Dalimil, protože už na tom náboru jsem si užila ostudu jako hrom, kdžy tam lítal, skákal, lezl po švédský bedně a pak odběhl a najednou tma...trenér se optal kdo zhasl a mě polil pot, zrudla jsem a bylo mi hned jasný KDO to byl :grinning: :grinning: :grinning:

@sakura77 saku neblázni však jsme je tam odložily všechny...potřebuješ trochu klidu na sebe a na prťavou slečnu, však Kiko si tě taky užíval, když byl maličkej :wink:
4. zář 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se vratili z golfu v Rakousku, bylo to super, skolka nas ceka v pondeli, mam z toho trosku strach, je to takovej velkej krok

Dani, ty se vracis do stejne prace? to bude asi mazec, co?

jinak vsem,kdo to zvladli gratuluju

Lami, vypadas skvele

hazim jednu foto
4. zář 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tu zas prsi cely den :angry: :frowning2:

@kristi teda,ty si to zobrala normalne vazne s tym golfom :slight_smile: :wink: :slight_smile: a ako ti to ide?
no ja som zvedava na pondelok,bol stvrtok,piatok,aprvy den nespal ani si nelahol,ze cely cas sedel na postielke,druhy den POKROK si lahol-ale nespal-no tak postupne sa k tomu snad dopracujeme :slight_smile: dufam dufam teda....

@draga :grinning: :grinning: pan dalimil je teda pripad :sweat_smile: take karate by som aj ja brala pre maleho :sweat_smile: by si tam vybil tu svoju energiu troska :slight_smile: tak ale tu su akurat take ze malovanie,tanec,anglictina a podobne ,to nic pre nas,no..ale uvidim,buduci tyzden je rodicovske a tam navrhuju vselijake kruzky a tak,mozno nas prekvapia s niecim novym...
4. zář 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 saku to karate není od školky, je to přímo nábor do školy karate, kde začínají děti od 3 let, dohledala jsem si to sama... :wink: od školky je taky výtvarka, aj, pohybová výchova, flétna...ale na třídní schůzce neříkali nic ani o tom :grinning:
4. zář 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky
tak konecne sa dostavm k tomu,aby som vam napisala.....my sme domov dosli tesne pred koncom prazdnin...boli sme cele leto na chate......mala mi mala takmer tristvtre prazdnin zapla pluc je nastastie uz ok,aj ked vraj staci male prechladnutie a zas moze mat problemy,tak mam strach ale moja mamka dopadla horsie,ta skoncila so zapalom pluc bv nemocnici,bola tam tri tyzdne a teraz je uz nastastie doma ale stav vobec nie je dobry vraj ma pluca ako tuhy fajciar,pritom v zivote nefajcila bola aj na ct,tak je to nastastie ok,lebo najskor ju tui super lekari vystrasili tym,,ze bude moct byt len rada,ak to bude len ten zapal pluc,pretoze to moze byt nador alebo tbc,tbc nakoniec vylucili ale este jej robili bronchoskopiu a to sa posiela na histologiu,tak cakame za vysledkami a este ani sama nevie,ako dlho bude Pn,ani co s nou vlastne bude,ona je ucitelka na Zs,tak teraz vobec netusi,kedy sa k detickam vrati,navyse ma aj zlcove kamene,tak bude musiet na operaciu takze toito leto nam vobec nevyslo,dufam,ze to dalsie si vsetko vynahradime....... ani na dovolenku sme nakoniec nemohli :frowning2:
ja ani neviem,kedy vas docitam,mam teraz toho tolko,ze neviem ,kde mi hlava stoji.....9teho mam zapis,tazke mi zacne aj skola,idem si vybavovat zivnost,malu som dala na pol dna do skolky ale sa trapime,chuda ma zo skolky az traumu,kazde rano sa mi tam pozvracia dufam,ze to coskoro prejde,ved to nie je moje dieta...doma sedi zamlknuta alebo len packa,ze uz do skolky nejde,rano nechce vstavat,,skryva sa mi,aby om ju neobliekla,no je hroza...a potom sa mi este v skolke povraca,pritom ani rano nic neje,nepije.......mali ste niekto taky problem?????ja viem,ze to che cas ale ked vidim aka je,akoby mi vymenilin dieta
bezim ja nieco urobit,treba mi ist na urady vybavit veci a potom sup po malu...
baby dodatocne uspesney zaciatok skolskeho roka vam a najma vasim deturencom.......
6. zář 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my v pohode, Mia sla, prevlekla se, zasly jsme do tridy,dala jsem ji pusu a cau :wink:

@lenrie teda to nebylo hezky leto, snad bude mala v pohode. Mrzi me, ze do skolky nechce, chudinka mala, musis ale vydrzet
6. zář 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi dik....s malym som ziadne problem nemala,parkrat poplackal ale siel ale mala ta vrieska,teda najskor mi stale povie,ze jej treba na zachodik a tam s ami povracia....ved je chuda cela ina,este aj ake kruhy ma pod ocami,snad si rychlo zvykne,nerada by som,aby zas bola chora,ved cez leto sme vybrali asi 3 druhy atb :frowning2: :angry:

@kristi Mia ti dnes sla prvykrat do skolky?
6. zář 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenrie to je fakt chudinka ,snad si brzo zvykne a bude zdrava

jj, sla dneska poprve, min. tyden jsme jeste byli pryc
6. zář 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
normalne musim nieco robit lebo potm stale musim mysliet na malu,ako tam starsne plackala :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: a len dufamz,e neochorie hend teraz lebo teraz si este deticky zvykaju a zas ju vytrhnut z toho,to potom by sme zacinali odznova.....pritom mala mi nikdy taka nebola,ved aj sama bola u nasich,aj tam spala sma,tak neviem,co sa jej stalo :frowning2:
6. zář 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenrie ajaj, vám se teda moc nevedlo. držím palce,at se už vrátí zdravíčko a malá ve školce at to taky pěkně zvládne.

U nás školku musím zatím zaťukat, zatím dobrý, ale ještě tamnespí, po ob. chodí domů. Dneska jsem tam dala jen Erička, Alýsek trochu kašle, ale jen ten kašel,jinak je fit a dobrej. tak uvidím, zítra ho tam už asi šupnu.

Kristi - do práce jdu do nové.
6. zář 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme doma, vsechno v pohode, prej i jedla polivku ( meli i cocku a to ona nezna), byli venku, malovali, tak snad v pohode...padime na hriste
6. zář 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo,lenrie,jajaj,chuda malinke,teda..niekde som tu citala take veci ze mali deticky pri nastupe do skolky...no...snad prejde...
kika vozi rano tatino,tak tnasadlo do auta v pohode,obliekol sa ,vosiel do triedy a potom otocka,revy,nalepeny na tatinovi,ze hucal jak pavian ze on chce ist domov,tak ze ho nasilu potom ucitelka vzala do triedy... :frowning2: no idem o chvilu ponho,tak som zvedava..v piatok reval aj kamoskin maly a dnes aj druhej kamosky dcerka tiez,tak snad nebol sam,co pistal,no...uvidime..ale je to blby pocit...
6. zář 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi a inak ano,aj kiko zje v skolke take veci,co by mi doma do ust v zivote nedal ,aspon nejaka vyhoda,ze....
6. zář 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nas i druhy den v pohode, akorat to jidlo bude asi fakt problem

letime zase ven, mejte se :wink:
7. zář 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo já koukala na jídelníček a docela si dětičky užívaj...actimel, melouna, broskev, samý dobrůtky :grinning:
7. zář 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak 4 km prochazka za nami a jsme obe vcelku hotove :wink:
7. zář 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukam, ze Lamia je fakt jmeno, to jsem teda netusila

a kuk, Luci, Lea uz bude mit i u nas ofiko svatek
http://doma.nova.cz/clanek/rodina/v-novem-kalendari-budou-tobias-andelin-lea-i-dominika.html
7. zář 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
čest. u nás kluci taky v poho ve školce, bez řvaní. dneska poprvý je tam nechávám celej den. Sice ředitelka říkala prvních 14 dní dávat jen dopo, ale podle mě je to blbost. dělala bych to jen tam, kde děti pláčou nebo to hůř snáší. jinak si je akorát naučím chodit jen na dopo a odpo pak nebudou chtít. takže už tam tedka občas ty celodenní začnu házet.

:confused:
8. zář 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bambus :grinning:

a já dnes byla u holiče, heeeč :sunglasses:
pak obídek u mamky, páč tam měla Gabču na hlídání a odpo jde pro Káju do školy, se holky tak domluvily :grinning:
Teď čekám až dorazí muž z práce, sednu do auta a jedu do Jablonného konečně na gyndu.
A víte co je dnes za den dámy ??? Tomu našemu malinkýmu miminku jsou dnes 2 měsíce užžžžž :astonished: to letí !!!!!!!!!! :frowning2:
8. zář 2010 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus, u nas taky stale v pohode, dneska pry snedla celej gulas s knedlikem, jsem teda cumela

mely jsme dneska prvni tancovani, uz chodej do tech starsich 3-5 let, tak je to asi vetsi sranda....

Dani, taky tam Miu obcas necham az do odpoledne
8. zář 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Dála taky dneska poprvé spal....dobrý v klidu tak už bude pořád, ať si nezvyká, že může chodit po o domů... :grinning: :grinning:
8. zář 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi taky jsem je tam dnes poprvý nechala spinkat a klaplo to. zejtra teda beru oba dom ještě před obědem, protože lítáme po doktorech s erikem, ale jinak už je tam taky budu nechávat spát. Pak bych neposlouchala nic jinýho, že jo.. :dizzy_face:

Mori letí to jak sviňa, tak pusu dvouměsíčnatce :sunglasses: :slight_smile:
8. zář 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek